mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 16:20 
Cytuj  
i jeszcze jedno myslicielu do jakich korzeni po prostu nasladuje ciebie temat raz jest spokojnie prowadzony duzo sie rzeczy dowiezialem dopoki nie przychodzi taki typek jak ty
moderatora tez macie super ciebie to juz bym 100 razy zbanowal

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 16:53 
Cytuj  
Aha...

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 17:30 
Cytuj  
Luki --> Moja postać (Razowy- relicas) na Relic (zmaxowana 22 lvl)
Tac 5
Clout 5
Edu 52
MA 62
Jakos zbytnio nie chce mi się przechodzic na mp ,relic ma swój klimat a na mp z tego co zauważyłem graja głównie tactic whores posiadajace od 8-12 jednostek ,więc musiałbym
wywalić ilestam swoich 25 lvl units :sad:

*

Posty: 58
Dołączył(a): 30.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 18:34 
Cytuj  
ale miales powiedziec jak dlugo grasz bo ja mam 17 lvl a gram juz bardzo dlugo

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 01:45 
Cytuj  
Konrador--> Czyżby jeden z moderatorów forum mmogspot.pl poszedł po najniższej linii oporu i zbanował cię ? hmm prawde mówiąc nie spodziewałem sie takiego posuniecia ... Do tego jeszcze ten edit podpisu
("Niestety jestem za głupi aby tu pisac :sad:
Jaka szkoda ze bóg nie dał mi chodz odrobiny mózgu :wink:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 02:22 
Cytuj  
Nie chcialem przenosic tego tematu na mmorpg.pl i wywlekac wszystkiego, ale jak juz wspomniales...

To jest sygnaturka na poziomie mareczka (pamietacie jego fajny sig ?:) i McLARENa wlasnie. W ten sposob McLAREN popisal sie i pokazal ile on tak naprawde moze i potrafi:) Zbanowac, wyedytowac posty i wtedy dopiero gadac trash. Kilka osob pewnie mu przyklasnelo, za to jestem pewien, ze duzo wiecej niz kilka osob jego zachowanie lekko powiedziaszy zniesmaczy. Ale to jeszcze nic...

Uwaga, prosze sie trzymac krzesel, bo teraz bede cytowal zlote mysli McLARENa:

konrador nie chodze do szkoly bo mam 30 (rofl - przyp. konrad) lat - jedyne co moge zrobic to ci wpierdolic jak mnie wnerwis wiec sie odwal ode mnie

Konrador widze ze bardzo sie prosisz dzieciaku - zjame sie toba jak skoncze robote - bo ma mcie juz dosyc kretynie

Czlowieku co ty pierdolisz to glowa mala Jakich kurwa screenshotow TWOICH i nie obrazaj mnie bo serjo ci wpierdole i bedziesz inaczej spiewal.

(chwile potem) buhaha jestes strasznym dzieciakiem

(...) poza tym palnij ty sie w leb - ja ma mrobote i nie mam czasu na debili

Kon zaraz pozegnasz sie z netem - kilka minut i juz Ciebie wiecej nie zobaczymy tytaj :P doigrales sie zaczynasz z nieodpowiednimi osobami stary

(troche pozniej) kondrador ciesz sie ze jeszcze za bardzo nie przegiales abym sie powaznie wnerwil na ciebie - ale mozesz zawsze sprobowac

Kon ty chyba chcesz aby ktos cie odwiedzil w tym lublinie co?


Jest tego duzo wiecej, ale mysle, ze tyle wystarczy jak na razie.

Ogolnie McLAREN aka Daniel i jego koledzy maja mnie PKnac irl, zaspamowac, zglosic do abuse i odciac od netu... Takze wypadaloby sie z wami pozegnac. Bylo milo.

I na sam koniec wisienka: problem w tym ze szkoda w ogole sie takim gnojkie minteresowac - przez net to tacy jak on szczeniak isa mocni - ale do czasu az nagle net przestanie dzialac :) a moze sie tak stac

Slaby koles? :o

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 02:53 
Cytuj  
Heheh no ale czego można sie spodziewac po osobie tak uparcie i z wyższościa piszacej słowo hipokryta z błędem :/...(o ile to co piszesz to pełna prawda ,czego nie jestem w stanie sprawdzic ,tak samo jak nie jestem w stanie sprawdzic prawdziwosci PM -ów cytowanych przez McLarena)
Dla podsycenia dyskusji link do wątku w ktorym Kon został zbanowany :~~

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 03:09 
Cytuj  
W ogole trzeba bylo nowy thread do tego stworzyc na flames, bo tu sie moze cos wydarzyc :(

Kontynuujcie temat zwiazany z uber waznym moderatorem, MCLARENEM W TYM THREADZIE (tam tez odpowiadam na twoj post Michasiu), zeby Ferdkowi nie nadawac roboty:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 12:13 
Cytuj  
Aput-> ano wymyslilem sobie ze po co mam kilka tam miechow grac by osiagnac szczyt noob island. Zaplacilem im te 9.95 i jeszcze z miesiac zaplace az osiagne 22 z dwie postacie. Wtedy przestane im placic i bede gral za darmo na noob island dla przyjemnosci.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 22:35 
Cytuj  
Luki --> a po trzech miesiącach skasują ci postac bo takie są zasady dla niepłacących

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 23:10 
Cytuj  
hmm to mi wyglada na cos pomiedzy kupywaniem konta na ebayu a trenoawniem postaci przez samego siebie.. niby placisz zeby miec szybko niezly level ale sam go robisz o_O

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 13:14 
Cytuj  
Narazie place bo taka cena mnie nie boli ( 9.95). Przenioslem sie do Relicans.
Narazie mam lvl 22 avi i :
tact:5
clout:20
edu:50
mech apt:~21
Narazie lvluje jednostki wszystkie do lvl 25 ( jak narazie hawk, eagle i shades sa juz 25 ). Kupilem sobie L 50 Heavy gold lasers dla hawk-ow. Strzelaja zielonymi promieniami i robia 297 dmg co 4.0 sec, range 24 :smile:
Pcham teraz wszystko w mech apt bo troche przesralem wkladajac te 15 punktow w clout. Shades maja juz cloak. Sa slabe ale je lubie bo maja duzy range i sa szybie.
Co do eagles to zalorzylem im te rakiety 1.6 sec 97 dmg ktore to moga strzelac w ziemie i w powietrze :smile:
Teraz lvluje czolki + 1 roc by zrobic z nim phase pocers. Rowniez robie grupe podas no i grupe ubiks. Reszta to AA bikes i albs ale albs zamienie na condory jak tylko je dostane na MP. Przenosze sie na MP jak tylko osiagne powyrzej 20 we wszystkich reg spec.

No nic, spadam do szkoly jak zwykle :/
Nara i zobaczymy sie w SG moze jutro.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.