mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:43 
Cytuj  
Czas zamknąć ten niefortunny temat. :] Koniec tej gry w słowa. Też kiedyś byłem dzieckiem.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:53 
Cytuj  
A teraz ci włoski tu i ówdzie wyrosły i myślisz ze jesteś dorosły ? :( ( o zrymowalo sie )


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 13:12 
Cytuj  
Może tak wytłumacz mi, po co Ty tu piszesz jeszcze? Tak sensownie, co Tobą kieruje, jakie są Twoje założenia, co chcesz przez to osiągnąć.

PS: Ty to napisałeś, że niby ja myślę, że ja jestem dorosły, a nie ja. Nie obchodzą mnie gdzie Ci kłaki nie wyrosły, nie wiem ile masz lat i Ty nie wiesz ile ja mam, więc uważaj z takim tekstami, tak na marginesie wcale nie chce być jakimś drętwym "dorosłym" kapciem, który mówi o sobie jako o dorosłym, bo dorosłość nie jest żadną miarą i nie da się w żaden sposób jej określić. Ja po prostu twierdzę, że Tobie zabrakło trochę sensu w Twoich wypowiedziach, wcale Ci nie przeszkadzam, a pisz sobie więcej będziesz na pierwszych stronach gazet, w Top rankingach nabijaczy postów etc. Uważaj sobie, co tam chcesz!


Ostatnio edytowano 26 gru 2005, 13:25 przez Franciszkanin, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 13:22 
Cytuj  
Uważam sobie co tam chce !.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 14:13 
Cytuj  
WoW jest tak samo MMorepegem jak Tibi i KAŁ NALINIE i ta gra co mha tytół od tego co krowa robi!!!!!!!111oneoneeleven11!!!!!

Pozdro fszystkim tfórcom MMOREPEGESOW !!! :D :D :D :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 14:25 
Cytuj  
Temat upadl :<

Nic gl mimo krytyki ;p nie widze tego zbyt ciekawie jednak malo mamy na rynku oryginalnych gier wiec lepiej by bylo gdyby wam sie udalo ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 14:31 
Cytuj  
Jak widzisz ucza sie ;) zmeiniaja co chwile zdanie ;) no ale moze to pod wplywem nacisku naszego komiunity i tak wspanialych expertow ;)))


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 14:48 
Cytuj  
Obrazek

+1

*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:10 
Cytuj  
Ile czasu jeszcze się będziesz tym podniecał? "Gra w ktorej po zgonie trzeba sobie robic 40 minut przerwy nie moze sie udac. ", To już było wałkowane na 6 stronach tego tematu i tłumaczone wam. Widać, że nie masz nowych pomysłów na nasmarowanie tutaj nowej obelgi (poszukaj ortograficznych błędów na stronie i powypisuj i dopisz że ja już nie chce mieć tu z nikim do czynienia, fajna zabawa nie?). Słuchaj nie podoba się Ci koncepcja to zapomnij o BIT, zajmij się czymś innym, nie wiem pooglądaj telewizje albo nabij sobie kolejne poziomy w WOW, ja nie mam zamiaru gadać z takim baranem, który widzi tylko nie wypały wokoło a sam reprezentuje poziom przedszkolaka, tylko mi tu nie pisz o owłośeniu (n/c).

Chciałem się zapytać, co Ty wnosisz na to forum? Jakieś mądrości? Nabijasz posty żeby wszyscy widzieli, że masz 2 x 60 lvl w WOW? ehh żenada. Masz już tych postów ponad 2000 ja widziałem ich może 20, każdy traktował coś, do czego ty nigdy nie dojdziesz jako najgorsze, wymagasz profesjonalizmu od nas? Najpierw sam bądź profesjonalistą żeby zwracać mi uwagę, odrobina spokoju nigdy nie zaszkodzi.


Ostatnio edytowano 26 gru 2005, 15:18 przez Franciszkanin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:21 
Cytuj  
Właśnie wyrażasz opinię, a nie znasz się na rzeczy, bo nie czytałeś artykułów z naszej strony, nie czytałeś tego tematu, ale swoje 3 grosze musiałeś wstawić itd..


EDIT:

"NIE PODOBA SIE TO WYPIERDALAJ" :wtf: ty tak powiedziałeś nie ja :roll:

*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:28 
Cytuj  
Ja w Moonshine Team jestem od strony technicznej, więc moje podejście nie ma znaczenia. W MMORPG nie lubie grać bo dla mnie to jest shit, dlatego robię coś innego, ty lubisz "hns" ja lubię realistykę i dlatego ty uważasz mnie za wroga.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:36 
Cytuj  
Franciszkanin napisał(a):
W MMORPG nie lubie grać bo dla mnie to jest shit


Proponuje w takim razie wziac sie za inny projekt... :roll:

*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:38 
Cytuj  
Dobra to ja Ci powiem co ja myśle WOW To MMOHNS, a my stawiamy na klimatyczny RPG, jak byś poczytał założenia z http://www.blackicetales.com to byś wiedział o co mi chodzi! dobra daje Ci za wygraną, zwracam honor zadowolony?

Co do drugiej wypowiedzi, jest shitem każdy MMORPG który widziałem, nic specjalnego same utarte schematy! i tu można wrucić do początku tej wypowiedzi o tym że chcemy stworzyć coś nowego. (Wracając do tamtego dofinansowania jeszcze w styczniu zeskanuje Ci rachunek za serwer ciekawe co powiesz).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:44 
Cytuj  
Tak sie zastanawialem czemu zwykle tworcy gier mmo tak malo udzielaja sie na forach gier. Jak dotad myslalem ze producenci zatrudniaja ludzi od PR coby tworcy mieli wiecej czasu na doskonalenie gry, jednak jak widze baaaaardzo sie mylilem :)

Btw klimatyczny mmorpg jest niemozliwy chyba ze bedzie w przyszlosci :) A sposob w jaki mowia gracze bedzie uznany za common language :)

Pozatym malo widzieliscie dlatego zle sie do tego zabieracie ;)

Bylo wiele mmo z ciekawymi pomyslami, jednak wiekszosc wymarla z prostego powodu - tworcy zwalili strone techniczna, slabo rozreklamowali gre itp.

Szkoda ze nie graliscie w neocrona za czasow jego swietnosci, teraz gra spieprzona, ale kiedys miala spory potencjal i sporo dobrych rozwiazan.
Tworcy jednak spieprzyli gre na calej lini :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 26 gru 2005, 15:51 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:50 
Cytuj  
Obrazek


_________________
http://www.talanar.wordpress.com


Posty: 35
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 16:34 
Cytuj  
Ja mam jeszcze dwa malutkie prosciutkie pytanka bez zadnych ukrytych podtekstow 8)
1. Zadalem to pytanie w FAQ na waszej stronie, ale nie daliscie odpowiedzi wiec: czy gra jest robiona tylko po polsku i na polski rynek?
2. Czy macie juz jakies doswiadczenie z robieniem gier?

*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 17:03 
Cytuj  
1. Gra będzie odrazu robiona w języku Polskim.

2. Tak, wiele osób ma z nas doświadczenie w tworzeniu gier, ja osobiście zajmuję się tym od 1999 roku, kiedy to pierwszy raz usiadłem przed VHE, potem zaczęły się mody, free shardy, no a teraz BIT. Największe doświadczenie mają panowie z Burżuazji którzy są na etapie tworzenia dema Burżuazji


Ostatnio edytowano 3 sty 2006, 16:08 przez Franciszkanin, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 17:33 
Cytuj  
Zadnego dema f3 jasna cholera! burzuazja to burzuazja i nie inaczej bo leb ukrece zara, nie mamy zadnych koligacji ani z troika ani z black isle :)


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 18:20 
Cytuj  
OH Dear God !!! Jakie tu sie rzeczy dzieja, jakie leca tytuly (Fallout 3 - to mnie zabilo). Zobaczymy panowie czy przeskoczycie Bethesde. :D

Realizm a MMORPG - widze ze panowie znaja sie na rzeczy. :D

/clap

Pokazcie kawalek gry, jesli bedzie lepsza od pasjansa to juz wam pogratuluje. Bo i tak robicie jakis crap w ktory bedzie grac ekipa tworzaca (bo jakie ma inne wyjscie) i ludzie ktorym dacie kase lub przystawicie bron do glowy.

Pozatym widze tu podejscie "My tworzymy gre, wiemy co jest dobre a wy sie nie znacie - czekajcie na nasz crap i cieszcie sie ze wogole bedzie". BRAVO

Ja z tego wysiadam nie chce mi sie was tu flamowac ale po wyjsciu tego "cudu" nie omieszkam obsmiac go wszysdzie gdzie sie da.
A jesli bedzie wiecej takich "genialnych inaczej" pomyslow jak ULTRA HIPER REALIZM i ten respawn czy cos to moge zaczac w sumie juz teraz.

Aha i naprawde widze jakies kompleksy na punkcie WoW'a (za czesto pada ten tytul) - zrobcie bardziej grywalna gre to pogadamy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 20:40 
Cytuj  
Niby jak ta gra ma byc bardziej realna od takiego Wow?

Nie bedzie leveli, questow, random() ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.