mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 09:36 
Cytuj  
Ja naprawde nie ogarniam zachwytu na Civca. Walka jest kiepska, dyplomacja tez nie najwyzszych lotow, gospodarka i handel opiera sie tlyko na tym zeby sie dopchac do wszystkich niezbednych surowcow. A poza tym tylko "next turn, next turn, next turn". Gra wlasciwie sprawia frajde tylko w poczatkowych etapach, jak jeszcze jest wolne miejsce na mapie na upchniecie swojego miasta, a potem? Nuda panie, nuda...
Jest masa gierek ktore opiera sie na tych samych zalozeniach a sa poprostu lepsze od Civ(choc nie wszystkie to turowki)

A z tego co patrzylem, to Civ5 bedzie dokladnie tym samym co poprzednie czesci tylko z nowa grafa... słiiiit

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 09:53 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Jest masa gierek ktore opiera sie na tych samych zalozeniach a sa poprostu lepsze od Civ(choc nie wszystkie to turowki)


Rzuc jakimis tytulami, ktore jak civka daja przeglad przez cala historie ludzkosci i obejmuja aspekty dyplomatyczne, ekonomiczne, kulturowe i militarne jednoczesnie.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 09:55 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
A z tego co patrzylem, to Civ5 bedzie dokladnie tym samym co poprzednie czesci


Cytuj:
I missed the toppling of the Berlin Wall while playing Civ
I missed my sister's birth while playing Civ 2
I missed the invasion of Afghanistan and Iraq while playing Civ 3
I missed Obama being elected president while playing Civ 4
Now I get to miss the end of the world playing Civ 5.
And you know what, I'm okay with that.

po prostu, wciąga :]

Edytka:
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Rzuc jakimis tytulami, ktore jak civka daja przeglad przez cala historie ludzkosci i obejmuja aspekty dyplomatyczne, ekonomiczne, kulturowe i militarne jednoczesnie.

Pamiętam że Rise of Nations był ciekawym RTSem gdzie był przekrój przez całą historię, fajnie się w multi w to grało.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 10:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
tiomor napisał(a):
Jest masa gierek ktore opiera sie na tych samych zalozeniach a sa poprostu lepsze od Civ(choc nie wszystkie to turowki)


Rzuc jakimis tytulami, ktore jak civka daja przeglad przez cala historie ludzkosci i obejmuja aspekty dyplomatyczne, ekonomiczne, kulturowe i militarne jednoczesnie.


Pomine przekroj historyczny, bo ten no sorry, ale jest z dupy. Cos na zasadzie tego co bylo w AoE.
Ale ok, cala seria Paradoxu chociazby.
EU, Victoria(to niszczy pod kazdym wzgledem Civ, moze lekko z tylu pod wzgledem kultury jest)), HoI, Mroczne Wieki.
W KAZDEJ z tej gierek wszystkie aspekty sa rozwiniete w tym samym stopniu, lub w wiekszym. HoI i Victoria wybija sie nad pozostalymi dwoma ekonomia i taktyka walki.
Moglbym jeszcze pare znalezc, ale te powyzej najlepiej obrazuja to, ze Civ praktycznie pod zadnym wzgledem nie jakas orginalna.

Ale ok, nie chce sie klocic. Dla mnie Civ to gra na Jeden-dwa wieczory a potem delete z mojego dysku. I watpie zeby cos w zwiazku z 5 czescia sie w tym zmienilo.


Ostatnio edytowano 23 wrz 2010, 10:38 przez tiomor, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 10:33 
Cytuj  
Rise of Nation imo bylo kalka Age of Empires, dosyc nudna tbh, gdyby nie calkiem wporzadku multi to by nie bylo nawet 2 czesci. Co do klonow Civki to chyba najlepszymi byly Call to Power i Galactic Civilization, reszta slabiutka. Civka po prostu wciaga jak zadna inna gra... w dwojke wciaz sobie od czasu do czasu gram, trojka byla slabiutka, a 4-ka to wg mnie najlepsza czesc, w 1 niestety nie gralem. :<

@up: sry ale jesli juz to tworcy EU czerpali pomysly z Civki, a nie na odwrot, a dwa to te wszystkie gry paradoxu na jedno kopyto sa robione o ile w EU1 i 2 gralo sie calkiem milo to kolejne czesci/odlamy serii itd. mnie zanudzaly.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 10:43 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):

@up: sry ale jesli juz to tworcy EU czerpali pomysly z Civki, a nie na odwrot, a dwa to te wszystkie gry paradoxu na jedno kopyto sa robione o ile w EU1 i 2 gralo sie calkiem milo to kolejne czesci/odlamy serii itd. mnie zanudzaly.


A ktos mowi ze nie czerpali? Sęk w tym ze pociagneli te pomysly i rozbudowali czyniac je jeszcze lepszymi.
Jesli mowisz ze gierki paradoxu sa na jedno kopyto, to na prawde chyba w nie nei grales :D. Na jedno kopyto jest tylko silnik, ale gwarantuje ci, ze przesiadajac sie z EU3 na HoI3 albo na Victorie nie bedzie mial pojecia co sie z czym jesc.;]
Ale dobra, nie klocmy sie, gadajcie dalej o Civ5:p
Aha, i w eu1 i eu2 gralo sie milo, bo bez modow byly proste jak konstrukcja cepa :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 10:45 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Pomine przekroj historyczny, bo ten no sorry, ale jest z dupy. Cos na zasadzie tego co bylo w AoE.

AoE bylo fajne dawno temu. Cos dla ciebie jest z dupy, innym sie podoba. Nie ma drugiej takiej gry jak Civka. EU jest dobrym tytulem, ale oferuje troche inna zabawe. Ja lubie turowki po prostu, siedzac i czytajac rozne wskazniki. Moze nie jest to tytul doskonaly, ale jak dla mnie jedyny w swoim rodzaju. HoI jest skupiony na walce. A Victoria to gra z 2003. Civka nie ma konkurencji.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 10:49 
Cytuj  
Zle mnie zrozumiales. Nie smialbym wspomniec ze AoE jest z dupy, chodzilo mi o przekrol historyczny jaki w nim jest. Samo AoE jest genialne;)... poza 3:C

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 11:10 
Cytuj  
Civ po prostu dostarcza więcej funu.
W 2 ludzie grają do dzisiaj i miażdży większość obecnych produkcji swoją zajebistością.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 12:12 
Cytuj  
Civilization V - Deluxe Edition


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 12:14 
Cytuj  
oj Desh, imho nie warto :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 12:18 
Cytuj  
mam inne podejście do pieniędzy od kiedy mam bliźnięta :P
od przybytku głowa nie boli

ja tam spróbuje :wink:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 13:07 
Cytuj  
Nie wiadomo czy ktoś w Wawie wcześniej na półki nie wyłożył? Bym gdzieś podjechał nawet ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 13:08 
Cytuj  
Ja wlasnie dostalem info, ze moge odebrac swoje zamowienie z ultimy. Pewnie maja tez wiecej pudel, jak odlicza zamowienia online.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 13:11 
Cytuj  
http://allegro.pl/show_item.php?item=1219127821 ja kupilem tu i sie wkurwiam,bo sie nawet dowiedziec nie moge, czy dzisiaj wysla ;/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 15:47 
Cytuj  
Gram.pl - zamówienie nr XXX: złożone Śr, 22.09.2010, potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 23.9.2010. No to na weekend juz wiem co bede robil :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 15:59 
Cytuj  
Beda dostepne w Ultimie na Chłodnej ;)

To sobie juz jedna kopie zaklepalem, dobrze, ze pracuja do 19 ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 15:59 
Cytuj  
jak oczekuje na wysylke to wyslac moga jutro i sobie bedziesz na mmorpg.pl trollowal przez weekend a nie w civke gral :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 16:29 
Cytuj  
Date zauwazyles? :) To standardowy msg w Gram.pl, na bank dzisiaj wyslali/wysla, zamawialem juz u nich sporo gier, znam te komunikaty jak wlasna kieszen :)

Zamówienie nr XXX: złożone Śr, 22.09.2010, wysłane: Sep 23 2010 5:12PM. Told ya :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 18:02 
Cytuj  
pirat zajmuje ok 3 Giga, a demko 4,4 Giga lolz...


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.