mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 21:21 
Cytuj  
nom.
ciekawe ile nowych dojdzie w platnych expansions :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 22:03 
Cytuj  
Nie ma co sie dziwic, ze nuda (w sensie, ze nie ma info o nowych grach czy cos w tym guscie). Blizzard roby gry kurewsko dlugo i nie ma fizycznej mozliwosci zeby co roku oglaszac diablo 4/nowe mmo/bog wie co jeszcze.
Ja sie w tym roku na nic nie nastawialem to i nie mam zawiedzionych oczekiwan. Jedyne co mnie interesuje to turniej sc2:<

iniside, lulz, zapomniales dodac jeszcze ze sie sprzedali i ze 'komercha'.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 22:05 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jedyne co mnie interesuje to turniej sc2:<

^
praktycznie najlepsi gracze, nie liczac tych z gsl +
comment tastosis, day9 (zeby za duzo nie pierdolil) i jakis random pleb

mozna ogladac :]


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 23:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nom.
ciekawe ile nowych dojdzie w platnych expansions :)


Mendolisz. Rozumiem, ze mozna narzekac na Blizza, ale nie przesadzaj. Kazda dobrze sprzedajaca sie gra dostaje dodatek i tak jest od 10 lat w tej branzy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2010, 23:17 
Cytuj  
Boże jaka nuda kogo interesuje jak jakies nolify graja areny...

poza tym według mmo-chamion mialo byc World of Warcraft: Quests and Lore

zieff


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 04:05 
Cytuj  
http://www.sc2mapster.com/announcements/map-editor-panel-blizzard-dota/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 08:05 
Cytuj  
Dana napisał(a):

zajebiscie, caly czas czekalem na jakies mody do sc2,bo od miesiecy lezy nieodpalany na dysku :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 09:35 
Cytuj  
Klapek_Apokalipsy napisał(a):
Nie moja wina że nie nadążasz.

Gdy siedzieli w trzech przy tym śmiesznym stanowisku z Metzenem, koleś zaczął czytać pytania z Twittera bodajże, pierwsze z nich było kiedy będzie "big announcement", powiedział że za rok, albo może za rok, teraz nie pamiętam.

Dodam jeszcze, bo widzę że trochę tępy jesteś, można się domyślać że tą wielką zapowiedzią będzie nowe MMO.


To się naucz ośle formułować myśli. "Next gen mmo w przyszłym roku", rofl. I naprawde, bierz mniej tabletek, a Twoje domyślanie się mam głęboko w dupie.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 10:51 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Dana napisał(a):

zajebiscie, caly czas czekalem na jakies mody do sc2,bo od miesiecy lezy nieodpalany na dysku :)


gosc ktory to referuje wyglada jakby mial sie poplakac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 12:41 
Cytuj  
1. wchodzimy na oficjalny stream
2. javascript:Rayv.Embed("rayvHost", {"Affiliate": "DTVblizzcon", "ChannelID": "Blizzmain2000", "Volume": "100","FlashMovieURL":"http://rayvtech.vo.llnwd.net/o29/BLZ/playerRelease.swf","website":"blizz" });
3. ???
4. profit


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 13:46 
Cytuj  
Opening Ceremony
Dungeons and Raids
Live RaidStarcraft 2 Cinematics
Cataclysm Quests and Lore
Diablo 3 Gameplay
Diablo 3 Demon Hunter and PVP Arena Announcement
Diablo 3 - Battle Arena - Gameplay
Dance Contest
Costume Contest Finalists


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 14:29 
Cytuj  
Jakoś naiwnie liczyłem na przynajmniej małe info o nowej produkcji, od sześciu lat nic nowego nie wydali, a i tak tłumy ludzi podnieca się live opowieściami o patchu do gry :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 16:32 
Cytuj  
Ma ktoś aktywnego streama z Blizzconu na dzisiejsze panele? (justin.tv jak widzę został zblokowany)


_________________
For the pony!

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 16:47 
Cytuj  
Pewnie jest tam jakiś kanał na justinie z blizzcona, który nie został zablokowany, ale musi być mniej popularny, Blizz odrobił zadanie domowe i teraz na bieżąco szpera po necie za takimi transmisjami.

Edit: Panowie, z ciekawości, co wy o tym myślicie, ile Blizz wyda jeszcze dodatków do WoW'a oprócz Cata? Jeszcze kilka lat temu dla mnie, po wyjściu TBC na przykład, nie do pomyślenia było że docelowym levelem będzie 100, teraz coraz bardziej jestem skłonny w to uwierzyć, stawiam że co najmniej jeszcze dwa wejdą oprócz Cata.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 17:08 
Cytuj  
Klapek_Apokalipsy napisał(a):
Edit: Panowie, z ciekawości, co wy o tym myślicie, ile Blizz wyda jeszcze dodatków do WoW'a oprócz Cata? Jeszcze kilka lat temu dla mnie, po wyjściu TBC na przykład, nie do pomyślenia było że docelowym levelem będzie 100, teraz coraz bardziej jestem skłonny w to uwierzyć, stawiam że co najmniej jeszcze dwa wejdą oprócz Cata.


Pewnie z 3 jeszcze będą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 17:10 
Cytuj  
Klapek_Apokalipsy napisał(a):
Pewnie jest tam jakiś kanał na justinie z blizzcona, który nie został zablokowany, ale musi być mniej popularny, Blizz odrobił zadanie domowe i teraz na bieżąco szpera po necie za takimi transmisjami.

Edit: Panowie, z ciekawości, co wy o tym myślicie, ile Blizz wyda jeszcze dodatków do WoW'a oprócz Cata? Jeszcze kilka lat temu dla mnie, po wyjściu TBC na przykład, nie do pomyślenia było że docelowym levelem będzie 100, teraz coraz bardziej jestem skłonny w to uwierzyć, stawiam że co najmniej jeszcze dwa wejdą oprócz Cata.

4-5.
Na WoWWiki była rozpiska spekuacji i themow poszczegolnych dodatkow. Jak dotąd wszystko sie zgadza..
Napewno będzie Emerald Dream, niemal na 100% będzie Argus, Na Blizzconie przebąkiwali cos o odswierzeniu Outland, to znaczy ze będzie dodatek o Twisting Nether, pozatym mogą jeszcze duzo landmass dodać do samego Azeroth. Ojj kura znoszcząca złote jaja prędko niezdechnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 17:21 
Cytuj  
Odpowiedz jest prosta: dodatki beda tak dlugo, poki beda oplacalne, czyli minimum jeszcze 2-3 lata, chociaz D3 moze bardzo mocno uszczuplic sybskrypcje WoWa. Zobaczymy :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 17:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jakoś naiwnie liczyłem na przynajmniej małe info o nowej produkcji, od sześciu lat nic nowego nie wydali, a i tak tłumy ludzi podnieca się live opowieściami o patchu do gry :(


sc2?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 17:59 
Cytuj  
Nazwanie SC2 "czyms nowym" to spore naduzycie. :) Ta gra jest tak daleko od "czegos nowego" jak tylko sie da.

Cale szczescie ze chociaz z D3 jest dokladnie odwrotnie i nie dostaniemy D2 z poprawiona grafika.


"niemal na 100% będzie Argus"

Czekam na to z niecierwpliwoscia. Pewnie to bedzie ostatni dodatek, w ktorym wow osiagnie szczyty idiotyzmu i parodii. Juz widze ten episki raid, gdzie 25 swiecacych i migajacych kolezkow przemierza na luzaka headquarters Burning Legionu z Sargerasem na koncu (ofc spokojnie czekajacym az przyjda i go zabija). Ehhhh moze niech juz lepiej nie robia tych dodatkow. :) Mam jeszce jako takie dobre zdanie o lore Warcrafta, ktore niestety z kazdym Add-onem spada i to mocno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 18:43 
Cytuj  
tos sie obudzil , juz fakt ze 40 smutnych kolezkow puknelo Ragnarosa jest lolowy pod wzgledem lore :)

w rzeczywistosci zaden mortal by nawet nie nadgryzl fire lorda :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.