mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 20:08 
 
konrador napisał(a):
Do SP czy MP to ma byc? MP atm brak naprawde dobrych, dynamicznych strzelanin przypominajacych SOF1/2. Nie kupuj przypadkiem SOF3 - prawdziwa porazka z serii Activision Value - niskobudzetowa gierka praktycznie w ogole nieprzypominajaca poprzednich czesci, COD4 dla ubogich. COD4 SP ma fajne, ale MP, z mojego punktu widzenia, daje chora satysfakcje z macania sie po krzakach. Do SP moge polecic niedoceniona Clive Barker's Jericho, ktora BARDZO mi sie podobala, ale to raczej ciezkawe klimaty z uwagi na atmosfere. Z MP moze Team Fortress 2? W miare dynamiczna, smieszna, odprezajaca i dobra do pogrywania FFA.


Chodzi mi raczej o sp, chyba sprobuje od kogos pozyczyc GoW i samemu sie przekonac jak to z tym jest. 'Gry wojenne' jakos mi nie przypadaly do gustu, ale tez sprobuje u kogos pograc, a nuz mi sie spodoba.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 20:36 
 
GoW to taki pol FPP... Wiekszosc czasu spedzasz w TPP. Ja bym go odradzal, podobnie jak poprzednicy, bo gra jest monotonna i nudna. Niby rzygneli tymi FPS-ami na jesien, a trudno cos naprawde dobrego dobrac... Wracajac do TPP, jak juz zahaczylismy o te tematy - moze sprobuj sobie Kane & Lynch? Niedawno wyszlo demko z kawalkiem jednego levelka, ktory mi osobiscie przypominal akcje z filmu Heat i dawal dzika przyjemnosc~ z zabijania strozow prawa (bo akcja w filmie, ktora sie przypominala do jeden z najlepiej zrealizowanych filmowych shootouts), niszczenia samochodow policyjnych itd., a w pelnej wersji, ktora tez ze smakiem przeszedlem, jest rownie ciekawie. A moze warto zaliczyc jakies wczesniejsze tytuly, ktore pominales? Mi bardzo milo przechodzilo sie Q4 - czysta sieczka. Dalej, Condemned - naprawde niesamowita atmosfera, napiecie przez caly czas - absolutny must have, jesli lubisz mroczne crime stories, klimaty typu Se7en i przeplatanie sie rzeczywistosci z jakimis pokreconymi wizjami. Jak mi sie jeszcze cos przypomni, to na pewno napisze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 20:49 
 
Cytuj:
GoW to taki pol FPP... Wiekszosc czasu spedzasz w TPP.


Que ? Gdzie w GoW jest FPP ?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 20:54 
 
A jak jest zoom to nie robi sie FPP? Mozliwe, ze zle napisalem, ale naprawde krotko zmuszalem sie do gry w GoW-a i utrwalilo mi sie praktycznie tylko to, ze bieglem od serii przeszkod do serii przeszkod i kolejno wybijalem jakiestam monstra.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 20:54 
 
pewnie jak się zoomy robi


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 22:09 
 
konrador napisał(a):
A jak jest zoom to nie robi sie FPP? Mozliwe, ze zle napisalem, ale naprawde krotko zmuszalem sie do gry w GoW-a i utrwalilo mi sie praktycznie tylko to, ze bieglem od serii przeszkod do serii przeszkod i kolejno wybijalem jakiestam monstra.

no właśnie - gra bardzo schematyczna. jak grałem w Company of Heroes czy jakoś tak (fpp w WWII) to też był mniej więcej podobny schemat, z tym że jeszcze co się doszło do przeszkody to rozkazywało się drużynie ostrzeliwać Niemców, a samemu zachodziło się ich z boku, aby ich wybić. na początku super, po godzinie po powtórzeniu schematu po raz dwudziesty - nudne :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 22:34 
 
Uh ok, jedynym zoomem z którego korzystałem był ten snajperki :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 23:19 
 
RufeN napisał(a):
konrador napisał(a):
A jak jest zoom to nie robi sie FPP? Mozliwe, ze zle napisalem, ale naprawde krotko zmuszalem sie do gry w GoW-a i utrwalilo mi sie praktycznie tylko to, ze bieglem od serii przeszkod do serii przeszkod i kolejno wybijalem jakiestam monstra.

no właśnie - gra bardzo schematyczna. jak grałem w Company of Heroes czy jakoś tak (fpp w WWII) to też był mniej więcej podobny schemat, z tym że jeszcze co się doszło do przeszkody to rozkazywało się drużynie ostrzeliwać Niemców, a samemu zachodziło się ich z boku, aby ich wybić. na początku super, po godzinie po powtórzeniu schematu po raz dwudziesty - nudne :)


Company of Heroes to fajny RTS, zapewne chodzi Ci o Brothers in arms


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 23:24 
 
kozas15 napisał(a):
RufeN napisał(a):
konrador napisał(a):
A jak jest zoom to nie robi sie FPP? Mozliwe, ze zle napisalem, ale naprawde krotko zmuszalem sie do gry w GoW-a i utrwalilo mi sie praktycznie tylko to, ze bieglem od serii przeszkod do serii przeszkod i kolejno wybijalem jakiestam monstra.

no właśnie - gra bardzo schematyczna. jak grałem w Company of Heroes czy jakoś tak (fpp w WWII) to też był mniej więcej podobny schemat, z tym że jeszcze co się doszło do przeszkody to rozkazywało się drużynie ostrzeliwać Niemców, a samemu zachodziło się ich z boku, aby ich wybić. na początku super, po godzinie po powtórzeniu schematu po raz dwudziesty - nudne :)


Company of Heroes to fajny RTS, zapewne chodzi Ci o Brothers in arms


CoH sp do pewnego momentu super, mp schemat straszny
RTS pod mp w3 i DoW > all


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 23:30 
 
Jakos rtsy(w przeciwienstwie do uczciwych strategi typu Medieval) mnie nigdy nie krecily, ale pare perelek w stylu Original War, Age of Empires, czy wlasnie CoH mi sie spodobaly. Warcraft jakos mnie nie wciagnal, ale rzeczywiscie DoW to jedyny rts przy ktorym dobrze sie bawilem w multi.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 00:24 
 
mi jakoś już nie leżą RTSy w stylu "zbuduj bazę,armię i do przodu" - dlatego ostatnio całkiem sympatycznie grało mi się w Mark Of Chaos na sp (chociaż przejście obu kampanii w parę godzin to wg mnie wielki minus tej gry), no i oczywiście World in Conflict - fajny sp i wymiatający imho multi!
co do Medievala, to II bardzo szybko mi się znudziła - za bardzo mi ta gra przypomina Rome, ale już dodatek Kingdoms robi z tej gry coś zupełnie innego - nowa jakość bym powiedział. i wcale nie dziwię się recenzjom opisującym Kingdoms jako całkowicie nową i lepszą grę, niż ta, którą był zwykły Medieval II.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 00:57 
 
Mowisz?
A wlasnie odstawilem Medievala na polke bez instalowania dodatku w ogole. Moze sprobuje jeszcze raz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 11:11 
 
Do czystej nieskrępowanej multiplayerowej nawalanki polecam Ut3. Jakby co to pisać msg do Dana22 :)

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:20 
 
konrador napisał(a):
A jak jest zoom to nie robi sie FPP? Mozliwe, ze zle napisalem, ale naprawde krotko zmuszalem sie do gry w GoW-a i utrwalilo mi sie praktycznie tylko to, ze bieglem od serii przeszkod do serii przeszkod i kolejno wybijalem jakiestam monstra.

ja dopiero jak zagrałem w GoW na xboxie +42" plazmy ,w dodatku z kumplem to dopiero powiedziałem że to super gra jest :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:46 
 
nom a ja mam 42 w spodniach


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:49 
 
Motopompa napisał(a):
nom a ja mam 42 w spodniach


Milimetrów w wzwodzie.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:50 
 
mihn napisał(a):
ja dopiero jak zagrałem w GoW na xboxie +42" plazmy ,w dodatku z kumplem to dopiero powiedziałem że to super gra jest :P

Masz swietny tv skoro zmienia istote rogrywki w grach na lepsze.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 13:28 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
mihn napisał(a):
ja dopiero jak zagrałem w GoW na xboxie +42" plazmy ,w dodatku z kumplem to dopiero powiedziałem że to super gra jest :P

Masz swietny tv skoro zmienia istote rogrywki w grach na lepsze.


Nie o to chodzi. Dla mnie duzy TV HD jest integralna czescia nextgenow i dopiero wtedy gra sie naprawde fajnie. Gry sa ladniejsze, lepiej sie gra, sa intensywniejsze (o wiele intensywniejsze) doznania.
NIe rozumie ludzie ktorzy kupuja X'a np. podlaczaja do do monitora CRT lub LCD mniejszych niz 32 cale. To nie to samo.

Kazda gra z konsoli puszczona na malym monitorze posysa.
A GoW na 42 calach z kumplem obak z drugim padem to czysty miod.


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:20 
 
konrador napisał(a):
GoW to taki pol FPP... Wiekszosc czasu spedzasz w TPP. Ja bym go odradzal, podobnie jak poprzednicy, bo gra jest monotonna i nudna. Niby rzygneli tymi FPS-ami na jesien, a trudno cos naprawde dobrego dobrac... Wracajac do TPP, jak juz zahaczylismy o te tematy - moze sprobuj sobie Kane & Lynch? Niedawno wyszlo demko z kawalkiem jednego levelka, ktory mi osobiscie przypominal akcje z filmu Heat i dawal dzika przyjemnosc~ z zabijania strozow prawa (bo akcja w filmie, ktora sie przypominala do jeden z najlepiej zrealizowanych filmowych shootouts), niszczenia samochodow policyjnych itd., a w pelnej wersji, ktora tez ze smakiem przeszedlem, jest rownie ciekawie.


Fakt ze K&L wyroznia sie swietna fabula i genialnymi pomyslami na akcje.
Ale to by chyba bylo na tyle. Ale cala reszta czyli: drewniane poruszanie sie, automatyczne chowanie sie za przeszkodami ktore dziala tylko w momencie kiedy nie chce sie schowac i maksymalnie spieprzone ai, to wszystko sprawilo ze strasznie sie zawiodlem. Szkoda ze sie pospieszyli z wydaniem zamiast popracowac jeszcze troche nad rzeczami ktore nie dzialaja i powoduja bezsensowna frustracje.

Na multi tez mieli fantastyczny pomysl, tylko plastikowy combat psuje cala zabawe.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:23 
 
hmm jakies obnizki na gram.pl sa, widzialem Dark Messiaha za 27,99 zł, ja to kupilem juz wczesniej, drozej i imo to dobra gra, polecam.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.