mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 15:05 
Cytuj  
Obrazek

To jest tez dobry screen.

Swoja droga jak sie tu potem dziwic, ze ludzie piraca. Ogolnie nie ogarniam jak mozna sprzedawac prawnie produkt, ktory wedlug zapewnien powinien posiadac pewne featury, lecz mimo wszystko ich nie posiada - powinna byc jakas mozliwosc zaskarzania zbiorowego takich developerow na gruba kase, bo tak sie dzieje notorycznie.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 15:12 
Cytuj  
Pewnie w trakcie instalacji godzisz sie na ruchanie w d.


EA da ludziom free gre w zamian za problemy z gra. Ciekawe, co to będzie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 15:55 
Cytuj  
Oby EA w końcu dostała porządnie po ryju. Maxis też w sumie dupy dało... CO kurwa za paranoja po prostu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 16:21 
Cytuj  
Przeczytałem gdzieś, że nie ma zapisu stanu gry w dowolnym momencie. Prawda to?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 16:26 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Oby EA w końcu dostała porządnie po ryju. Maxis też w sumie dupy dało... CO kurwa za paranoja po prostu.

Ch**a tam dostała. Założe się, że to jedna z najepiej sprzedających się gier w ostatnich 12 miesiącach.
Może się ew.okazać, że większość ludzi szybko przestanie grać i nie będzie kupować cash shop like DLC z nowymi budynkami, fiunkcjami, itd ale to nie zmieni faktu, że ja bym obstawiał, że się sprzedała bardzo dobrze. Oczyiwśice może się też okazać, że lkudzi grających mimo sporego spadku zostanie sporo i EA będzie miała kolejną dojną krowę na gruby hajs jak The Sims.

Maxis to część EA teraz przecież, tak jak Bioware to nie jest osobna firma dla której EA to tylko wydawca.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 16:33 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ch**a tam dostała. Założe się, że to jedna z najepiej sprzedających się gier w ostatnich 12 miesiącach...
Oczyiwśice może się też okazać, że lkudzi grających mimo sporego spadku zostanie sporo i EA będzie miała kolejną dojną krowę na gruby hajs jak The Sims.

Maxis to część EA teraz przecież, tak jak Bioware to nie jest osobna firma dla której EA to tylko wydawca.


Zepsułeś mi dzień


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 17:40 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Właśnie nie chcę stosować exploita z oczyszczalnią, bo jak zrobią fix to można się mocno zdziwić.
(a z tego co wiem to jest to bug w grze, który będzie poprawiony)


To nie jest exploit. Woda pod oczyszczalnia w naturalny sposob jest uzupelniana. Widzialem jakiegos typa z EA/Maxis na forum EA, ktory pisal ze to dobra taktyka.
Oczyszczalnia poprostu pompuje wode w ziemie. Podobnie jak deszcz.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 20:00 
Cytuj  
Niah napisał(a):
sula napisał(a):
Ch**a tam dostała. Założe się, że to jedna z najepiej sprzedających się gier w ostatnich 12 miesiącach...
Oczyiwśice może się też okazać, że lkudzi grających mimo sporego spadku zostanie sporo i EA będzie miała kolejną dojną krowę na gruby hajs jak The Sims.

Maxis to część EA teraz przecież, tak jak Bioware to nie jest osobna firma dla której EA to tylko wydawca.


Zepsułeś mi dzień

Nie ma się czemu dziwić jak w marketach edycja kolekcjonerska ze wszystkimi dodatkami i w blaszanym pudełeczku była po 119.. a zwykła za 119 również ;F
Znajomy pracuje w MM, to podobno w ciągu 4 godzin od premiery cała pierwsza dostawa poszła.


_________________
Duh, winning

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 20:47 
Cytuj  
Dyskusje tego typu trwaja od czasow pierwszych DLC dla Dragon Age'a i DRM od Ubisoftu.
Jedynie co sie od tamtego czasu zmienilo to to, ze jest juz duzo indie gier i developerow, ktorym mozna powierzyc swoje pieniadze. Mainstream trzeba olac i dac zarabiac mniejszym firmom.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 21:32 
Cytuj  
shp napisał(a):
Niah napisał(a):
sula napisał(a):
Ch**a tam dostała. Założe się, że to jedna z najepiej sprzedających się gier w ostatnich 12 miesiącach...
Oczyiwśice może się też okazać, że lkudzi grających mimo sporego spadku zostanie sporo i EA będzie miała kolejną dojną krowę na gruby hajs jak The Sims.

Maxis to część EA teraz przecież, tak jak Bioware to nie jest osobna firma dla której EA to tylko wydawca.


Zepsułeś mi dzień

Nie ma się czemu dziwić jak w marketach edycja kolekcjonerska ze wszystkimi dodatkami i w blaszanym pudełeczku była po 119.. a zwykła za 119 również ;F
Znajomy pracuje w MM, to podobno w ciągu 4 godzin od premiery cała pierwsza dostawa poszła.


Ja zjechalem wszystkie saturny i media we wroclawiu, nastepnego dnia po tym jak sie reklama w tv pojawila. "Paaaanie, zapomnij."


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 07:58 
Cytuj  
Ja czekałem Na SimCity ale po przejściach z drm innych firm ( np Ubi ) mam dość tego chłamu.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 11:02 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Dyskusje tego typu trwaja od czasow pierwszych DLC dla Dragon Age'a i DRM od Ubisoftu.
Jedynie co sie od tamtego czasu zmienilo to to, ze jest juz duzo indie gier i developerow, ktorym mozna powierzyc swoje pieniadze. Mainstream trzeba olac i dac zarabiac mniejszym firmom.

Otóż to.

Jak ktoś chcę bojkotować, żeby EA (czy inny mainstream), żeby się "zmieniły z powrotem" to może sobie od razu darować. To się nie stanie. Ja nie kupuje gier mających takie zabezpieczenia, modele biznesowe lub gameplay design, które mi nie odpowiadają dlatego, że...mi nie odpowiadają, a nie dlatego, że mam nadzieję, że EA albo Acti się "nawróci" rotfl.
W takim tempie jak teraz się rynek zmienia to za parę lat nie będę kupował ani nawet się zastanawiał na kupne gier AAA w ogóle, bo nie będą mi odpowiadały pod którymś z wymienionych wyżej względów. Zostaną same niszowe.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 11:31 
Cytuj  
http://www.rockpapershotgun.com/2013/03 ... ns-silent/

EA i Maxis codziennie wchodza na wyzsze poziomy zenady :)

+ http://www.reddit.com/r/SimCity/comment ... zones_are/

:D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 12:27 
Cytuj  
Dobrze schowajcie juz te swoje szabelki i idzcie wymachiwac gdzies indziej. Jak byla dyskuscja o grze o byl spokoj. Ktos dal newsa o bledach i od razu stado wron sie zlecialo.

Do grajacych. Jak zrobic ( jesli w ogole sie da), zeby w wyszukiwarce regionow znajdowalo mi inne mapki? Caly czam mam te same.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 12:44 
Cytuj  
Ta gra to scam i jedyne co warto o niej pisać to wytykanie błędów i kłamstw. Załóżcie sobie topik tylko do adorowania SimCity, ten jest ogólny więc każdy pisze co chce.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 12:50 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=-d0b41H- ... _embedded#!
http://www.youtube.com/watch?&v=WH-CdkSqDSs

Tak wygląda ta osławiona symulacja :lol:

Serio grę chciałem kupić, teraz cieszę się że nie miałem kasy i nie zdążyłem tego zrobić bo widzę że to prostu popłuczyny żerujące na marce. Właśnie kupiłem Cities XL Platinum za 45zł na Steamie (via Allegro) i wiem że będę miał lepszą zabawę (po obcowaniu z piratem).


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 13:23 
Cytuj  
Ja pierdole, to z samochodami i wracaniem do domu dobre :D. Widziałem podobny motyw jak simy idą do pracy. Jak można odwalić taką fuszerkę??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 13:42 
Cytuj  
roball napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ta gra to scam i jedyne co warto o niej pisać to wytykanie błędów i kłamstw. Załóżcie sobie topik tylko do adorowania SimCity, ten jest ogólny więc każdy pisze co chce.


Tak, to jest topic ogolny o grze. Jak chcesz marudzic, ze boli Cie dupa bo wydales 100zl na gre, ktora Ci sie nie podoba to zaloz sobie thread we flames.


Boli mnie dupa, bo zwiększyłem licznik sprzedaży tak nędznego produktu. Kłamstwa i błędy opakowane w podwójny DRM. Akceptujesz taką postawę to ok. Reszta ma prawo do własnej oceny. Na pewno na forum EA można rozmawiać jaka to świetna gra, odpowiednia moderacja istnieje dla takich jak my.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 13:48 
Cytuj  
Tryb online jest tu najmniejszym problemem. EA uderzyło się w pierś i ma być darmowa gra za to. Chodzi o to jak ta gra została wykonana.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 14:51 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
EA uderzyło się w pierś i ma być darmowa gra za to.

To znaczy? Frajerzy zapłacili, a inni będą mieć f2p czy co?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.