mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2009, 14:52 
Cytuj  
tylko przez HDMI (lub DVI). Monitor musi byc HDCP compliant.
jakos bedzie idealna, w koncu to przekaz cyfrowy.
radzilbym jednak podpinac tylko do monitorow 16:10 (16:9 nawet lepsze, ale rzadkie), 4:3 mozna sobie darowac.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2009, 23:43 
Cytuj  
No i na jesien wychodzi nowe PSP. Szkoda tylko, ze dobrych gier na ta konsolke bedzie tyle samo co teraz - czyli tyle co nic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2009, 23:48 
Cytuj  
A nie ma wyjsc iles tam(100?) tytulow nowych wraz ze startem konsoli?

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 12:54 
Cytuj  
Coś chyba ostatnio słyszałem o jakimś nowym next gen MMO na PS3. Mógłby ktoś podać jakiś link do strony z tą informacją?


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 13:36 
Cytuj  
Square ma ogłosić na E3 PONOĆ.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 14:54 
Cytuj  
No to czekamy :). Takie MMO na konsole nowej generacji może odnieść niemały sukces.


_________________
...

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 20:15 
Cytuj  
KOlejny ff?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 20:24 
Cytuj  
Nie sądzę. Chociaż nie przewiduję, aby było to bardziej zaawansowane od takie np. Mu Online. Bo jak np. używać wielu skilli? Wyobraźcie sobie takiego WoWa... W to by się nie dało grać.


_________________
...

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 21:19 
Cytuj  
a tam dałoby się :)

Najbardziej gówniana gra na konsolę jaką miałem (z około 50 już) to ten nowy Chronicles of Riddick: The Dark Athena czy coś tam.
plusy:
teksty Riddicka - mocne i genialne

minusy
grafika - no takiego gówna już dawno nie widziałem, jakiś blur zaczynający się 1m od naszej postaci do tego dziwnie potegujący się gdy się ruszamy (gdy biegniemy to generalnie widzimy jak przesuwającą się papkę), do tego gra haczy i młóci blueray-em; nie wiem kto w ogóle ją wydał w takim stanie
na plycie w sumie są dwie gry - podrasowany graficznie stary riddick gra z roku 2004 w niczym nie odbiega od tej nowej produkcji, a podrasowanie jest naprawdę niewielkie. Wynika z tego że graficznie gra jest na poziomie PS2 sprzed 5 lat :/
Sterowanie z jakimś dziwnym opóźnieniem, co wkurza szczególnie w elementach platformowych
Gra to praktycznie FPS a nie skradanka, owszem kilku wrogów można zabić z ukrycia ale 90% gry to zwykły FPS gdzie biegamy z karabinem i kosimy wrogów.
Długie loadingi przy wgrywaniu planszy (jakieś 10-30s), to akurat bym zrozumiał, ale dlaczego jak zginę znów mi te pół minuty ładuje tą samą planszę?
Gra jest króciuchna - przejście na easy to zaledwie kilka godzin gry.
Online - to zwykły FPS, zero klimatu riddicka (chociaz sama gra też ma mało klimatu oprócz tekstów puszczanych przez riddicka które są zajebiste)
system trofeów - porażka, 10 000 killi online (kilka miesięcy chyba by trzeba było na to poświęcić), 12 killi pod rząd online (jak to zrobić bez ustawki?).

Gra kosztuje w UK ponad 30F, więc post jest ostrzeżeniem, jest dużo fajnych tytułów które nie straszą grafiką i dających więcej funu za 1/3 tej kwoty.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 22:54 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Nie sądzę. Chociaż nie przewiduję, aby było to bardziej zaawansowane od takie np. Mu Online. Bo jak np. używać wielu skilli? Wyobraźcie sobie takiego WoWa... W to by się nie dało grać.


DOczytalem sie i to bedzie ffXI zportowany do ps3.Po kiego piszesz jak gowno wiesz?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 23:14 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
DOczytalem sie i to bedzie ffXI zportowany do ps3.Po kiego piszesz jak gowno wiesz?

Raczej kiepsko się "doczytałeś". Od kilku lat square pracuje nad mmo o roboczej nazwie "Rapture". Co do FFXI na ps3 - jak dotąd SE twardo dementuje informacje o takowej wersji.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 02:11 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Nie sądzę. Chociaż nie przewiduję, aby było to bardziej zaawansowane od takie np. Mu Online. Bo jak np. używać wielu skilli? Wyobraźcie sobie takiego WoWa... W to by się nie dało grać.


Omg trzeba by bylo wymyslec cos innego niz standardowy clickfest!
No, can't do sir.

Chociaz w sumie masz racje, kto by chcial grac w cos innego niz klon WoWa.

Cytuj:
Długie loadingi przy wgrywaniu planszy (jakieś 10-30s)

A to nie jest norma? W zasadzie ja tylko dluzej gralem w MKvsDC na ps3 i loadingi w tej grze byly naprawde usypiajace.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 06:30 
Cytuj  
jak wyglada sprawa kupna uzywanej konsoli pod katem gry w sieci? kazda konsola ma przypisany serial i do niego jedno konto na PSN, czy nie bedzie to problem i mozna sobie zalozyc nowe.
pytam, bo roznice w cenach miedzy (nawet nowkami) z allegro, a z marketu siegaja paru stow, a za to mozna juz kupic 2-3gry :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 07:39 
Cytuj  
marek chronicles of riddick byly zajebista gra w swoim czasie.
kazdy kto nie gral w podstawowa wersje powinien sprobowac 'przerobki'.

a to, ze sie "skradac" nie potrafisz, to co ja ci poradze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 07:54 
Cytuj  
szaki nie marek :(

Z assault on dark athena najlepsza jest właśnie ta pierwsza, odświeżona część. Druga już jedzie sztampą.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 08:37 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
jak wyglada sprawa kupna uzywanej konsoli pod katem gry w sieci? kazda konsola ma przypisany serial i do niego jedno konto na PSN, czy nie bedzie to problem i mozna sobie zalozyc nowe.
pytam, bo roznice w cenach miedzy (nawet nowkami) z allegro, a z marketu siegaja paru stow, a za to mozna juz kupic 2-3gry :)


bez problemu możesz skasować wszystkie konta jakie są na konsoli i założyć nowe, zresztą ja na swojej mam z teraz z 10 kont ;)

Nie widzieliście tej grafiki z Riddicka, naprawdę to jest tragedia. W pierwszą część grałem na PC-cie 5 lat temu, myślałem, że przez te 5 lat coś się zmieniło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 08:46 
Cytuj  
widzialem ta grafike z riddicka jakis tydzien temu na swoim pc.
i bylo calkiem ok.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 09:05 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
RufeN napisał(a):
jak wyglada sprawa kupna uzywanej konsoli pod katem gry w sieci? kazda konsola ma przypisany serial i do niego jedno konto na PSN, czy nie bedzie to problem i mozna sobie zalozyc nowe.
pytam, bo roznice w cenach miedzy (nawet nowkami) z allegro, a z marketu siegaja paru stow, a za to mozna juz kupic 2-3gry :)


bez problemu możesz skasować wszystkie konta jakie są na konsoli i założyć nowe, zresztą ja na swojej mam z teraz z 10 kont ;)

Nie widzieliście tej grafiki z Riddicka, naprawdę to jest tragedia. W pierwszą część grałem na PC-cie 5 lat temu, myślałem, że przez te 5 lat coś się zmieniło.

super, to jeszcze tylko pytanko - PS3 to raczej bezawaryjny sprzet? wiem, że z X360 są różne jaja z przegrzewaniem itp, a kupując używaną konsolę będę bez gwarancji prawdopodobnie.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 09:05 
Cytuj  
no moim zdaniem, w ciągu 5 lat trochę się zmieniła, zresztą post miał być ostrzeżeniem by nie kupować gówna, ale jak ktoś twierdzi, że gra jest OK - naprawdę nie ma sprawy Mendol :)

Jeszcze 2 dni do multiplayer beta uncharted 2 :)

praktycznie bezawaryjny, mnie naprawdę zadziwia to, że każdy PCtowski (i nie tylko) badziew z którym miałem problemy na PCcie (niezgodności, sterowniki etc.) bez problemu i bez żadnych sterów działa na PS3. Chyba za bardzo się nie przegrzewa, ja mam wrażenie że moja dmucha chłodnym powietrzem ze środka (ale to musi być tylko wrażenie, bo to raczej niemożliwe).

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 09:24 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
super, to jeszcze tylko pytanko - PS3 to raczej bezawaryjny sprzet? wiem, że z X360 są różne jaja z przegrzewaniem itp, a kupując używaną konsolę będę bez gwarancji prawdopodobnie.


Mailem xbox'a elite nie grzał się wszystko było ok, ale i tak się zepsuł błąd 0102 naprawiłem sprzedałem, kupiłem ps3. Jak masz kasę i chujowego pc'ta a grasz casualowo kup boxa, jak nie masz kasy na naprawy albo wymiany i grasz casualowo to kup ps3 (nie polecam FPS'ow na ps3 okropny kontroler), a jeśli wolisz grac na poziomie to pozbieraj kasę i kup pc'ta dobrego. Mam dobrego pc i ps3 i to drugie się kurzy bo gram na pc, na ps3 jak mi sie nudzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.