mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2011, 22:53 
Cytuj  
Czy tylko ja nie mogę wbić się do gry?

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2011, 19:14 
Cytuj  
Uhh jakies rady co do vlada? nie za dobrze mi ostatnio poszlo ;), fakt, ze team byl noobiarski totalnie, ale siebie pochwalic tez nie moge...strasznie sie napalilem na niego i w koncu uda mi sie dobic te 6,3k ip!


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2011, 19:23 
Cytuj  
Vlada można różnie budować. Pure ap, gdzie mykasz z 700 punkcikami, albo bardziej z survi, z 500ap, gdzie nosisz na sobie spirit visage/force of nature.


Spamuj Q, farm się ile wlezie. Vlad jest dobry całą gre, może tylko w early kuleje, potem fajnie się już nim gra. Łatwo o tower dive, ze względu na pool'a. Biegaj Ignite + ghost/flash. Ja śmigam buildem 10/19/1 z imp ghost i imp ignite. Runy pod tanków w zasadzie, bo innych jakiś konkretnych dla niego nie mam.


Ofc spellvamp i cdredu itemy. Must have po ostatnich zmianach. Zanim spellvamp został znerfiony ( konkretniej guny ) mogłeś robić vladem takie rzeczy - http://www.youtube.com/watch?v=zCkfc_J6 ... r_embedded .

Nie jest to łatwy do opanowania champion. Trzeba się przyzywczaić do low CD na Q i spamable E. Kwestia wprawy.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2011, 20:01 
Cytuj  
Taa, wlasnie cdki ma o tyle male, ze nie widze sensu na cd redu itemy ^^. na spell vampa brac will of ancient? czy styka 1 gun?


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 cze 2011, 21:17 
Cytuj  
gun + pod koniec buildu upgrade na ksiazke, a w cdr mimo wszystko warto nim inwestowac.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2011, 22:15 
Cytuj  
jak masz team ktory korzysta z apki to juz mozesz kleic tomik na 3ci item :)


_________________
oumn da lololegend

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2011, 23:44 
Cytuj  
Cytuj:
Leona Mechanics Preview Posted by Morello on Tue, 2011-06-28 12:05

Greetings Summoners!

We wanted to give you a glimmer of insight into the mechanics of our newest champion, Leona, the Radiant Dawn.

Leona is a bit special because she’s our answer to a pretty popular fan request; a female tank! I think a good place to start is to answer “what exactly does ‘tank’ mean to us at Riot?”

Starts and initiates teamfights (usually via CC).
Soaks up damage.
May peel dangerous attackers off other vulnerable team mates.
Presents itself as an attractive target by causing long-term “threat” as the fight continues.

Leona does this by providing a low-cooldown, low-duration, single-target stun with a skillshot gap-closer to start. After she closes the gap to the enemy, she’ll be performing regular single-target stuns that really disrupt the fight or peel off a target from an ally once a fight has begun. Additionally, she has a defensive stance that allows her to soak up punishment pretty effectively and also discharges a wave of sunlight outward that causes significant damage. This mechanic acts as a sort of “soft taunt” that causes her to have some threat when she’s about to unleash a big chunk of damage, and makes her an attractive target.

Finally, her passive, Sunlight, causes all of Leona’s spells to debuff the target, causing the next attack from an ally to do additional damage. This really encourages Leona to mark high-priority targets and let her set up opportunities for her teammates. Her power increases with the length of the fight, a common tank trait (like Singed’s Poison Trail or Amumu’s Despair, for example).

We’re excited to be able to deliver something we’re really proud of to meet our players’ requests and expectations. Keep letting us know what you want – we do take your feedback seriously.


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2011, 23:44 
Cytuj  
Taa...ok ogarniam go, w koncu trafilem na w miare ogarniety team i poszlo :).

bo ostatnio mialem 2/0/0 i skonczylem 4/5/4 jak mi zaczeli wpadac na lane bez missow...

a teraz w koncu pozytywny wynik!


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 12:26 
Cytuj  
eh szkoda ze luxa nie da sie wycarowac gry samemu z 4ma trolami ;/

Obrazek


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 13:17 
Cytuj  
Nie wkurwiaj mnie, ja mam ostatnio pecha ze jebie... w jednej grze AD nidalee 0/14/2, w drugiej tank, który postanawia najpierw kupić 2 apkowe itemy i w grp fajcie ginie w 3 sec... kolejna gra z wczoraj dzungluje sobie i wolam annive, a ona mi pisze ze blue jej nie potrzebny, mamy grp fajt i nie zgadniesz co sie dzieje w polowie anniva bez many i nie ma kto ich bic, robią ace a my zabijamy 2... oczywisice ja jestem winien bo nie umiem gankowac itd.. itd itp itp masakra jest jakaś!!! ta anniva to niejaki rrrrozkurwiatorrr czy jakoś tak, mega tępak i hejter...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 13:19 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
rrrrozkurwiatorrr


Mówisz...

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 13:22 
Cytuj  
Cheege selfowned thread:

http://leagueoflegends.pl/forum/showthr ... 005&page=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 13:29 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Cheege selfowned


Nic nowego.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 18:11 
Cytuj  
a to juz wiem kto mnie tam trolowal :D


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 21:01 
Cytuj  
znowu serwery leza...


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 22:32 
Cytuj  
Obrazek

moj poczatek przygody z lolem fajnie sie nalozyl na fatalnie dzialajace serwery i godzinne kolejki, bywa. rozumiem, ze musza to naprawic asap, ale pomysl z podzialem europy jest POJEBANY. nie doczytalem jak to ma dokladnie wygladac, ale chyba spierdalam z powrotem do sc2


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 cze 2011, 22:54 
Cytuj  
poprostu bedzie rozdzial i tyle. grasz gdzie chcesz. wiekszosc gier mmo ma taki podzial na US west i east i jakos placzu nie ma wiec, nie wiem co tutaj jest w tym zlego. jesli ma to gwarantowac stabilnosc gry to jestem jak najbardziej za. problemem jedynie moga byc 2 osobne laddery i wieczny flame typu, ktory rejon jest bardzije competitive i ktory sie liczy jak to ma miejsce chociazby w wowie przy roznych bgrupach.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 00:45 
Cytuj  
qq polakow jest z tego wzgledu ze wszelkiego rodzaju turnieje raczej beda organizowane na zachodzie europy a nam zostanie community ktore w 50% nie zna jezyka angielskiego.


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 07:14 
Cytuj  
HURRA NIE BĘDĘ SIĘ MUSIAŁ UŻERAĆ Z ROZKURWIATORAMI I INNYM JEBANYM PLEBSEM :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 07:43 
Cytuj  
Kiedy mają tak podzielić?


Z tego co pisali mieli po prostu dodac nowe servery do EU poola i miało być si a tu wymyslają jakieś bzdety -_-

Szkoda że nie ma z nami Niemców bo ich najczęściej spotykam ogarniętych ale że nie będzie USSR to się cieszę bo jak widzę imię pisane cyrylicą to na 99% wiem że będzie wpierdol nawet przeciw botom.

Co rusz za to będzie na czacie "Swe????" :P a z Grecji z nami akurat sie cieszę.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.