mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 19:39 
Cytuj  
Hmm bugów pełno w sumie, jakby to alpha była - szczególnie, jeśli chodzi o tesktury i dziwne zachowanie modeli postaci(bieganie pod kątem 45 stopni, na leżąco, magazyk, który wisi gdzieś obok broni etc). Graficznie - wygląda nieźle, aczkolwiek podejrzewam, że DX 11 w tej becie to zbyt wiele nie ma, do trailerów w których pokazywali singiej raczej bym tej wersji nie porównał. Na moim GTX 260 i i5 da się grać w medium bez Aniso i AA (albo MSAAx2). I tak chyba grafę zmienie na GTX 460 albo radka 5850.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 19:52 
Cytuj  
roball napisał(a):
http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/107825/1/308804802/

huehue. lol.


Wystarczy leżeć w krzakach i jesteś silent hunter. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 19:57 
Cytuj  
ta jest.
robal sie nie chowa w krzakach ino po kamieniach :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:03 
Cytuj  
Pogralem troche, mnie tam sie podoba. Czekam na fula. Grafa rzeczywiscie nie powala, za to zapierdala w ustawieniach na maksa. A ta mapka w parku chujowa jest.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:09 
Cytuj  
ja pogralem, pewnie jeszcze chwile pogram, ale nie kupuje.
niestety, zadna rewelacja to nie jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:13 
Cytuj  
No rewelacji nie ma ale jest feeling BC2 w ktore mi sie fajnie gralo. Wszystko bedzie zalezec od map. Moze troche wyposzcozny jestem w fpsy bo od dos wtornego Black Ops nic nie bylo ciekawego.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:19 
Cytuj  
no mi brakuje troche rozwiazan/pomyslow z mag'a, killzone3.
mogli sie troche postarac i zrobic cos nowego.
graficznie wyglada fajnie, combat jest naprawde ok, ale poza tym nic sie nie zmienilo.
rownie dobrze mogli to wydac jako dlc dla bc2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja pogralem, pewnie jeszcze chwile pogram, ale nie kupuje.
niestety, zadna rewelacja to nie jest.

nie mów hop... prawdziwy bf3 to dopiero duże epickie mapy, pojazdy, samoloty, duża ilość graczy wtedy ma wpływ, na tym metro map to taki codzik nędznawy jest raczej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:25 
Cytuj  
pogralem na caspian'ie embe.
randomki biegajace radosnie dookola, tu zajmiemy, tu zginiemy.
tu czolg, a tu jeep, pobiegajmy sobie wesolo.
niestety w porownaniu do innych fps'ow (na konsole) brak tego powiewu swiezosci i pomyslow.
dostalismy nowe mapy, te same watki. jak dla mnie to skok na kase tak samo jak w przypadku cod'a.
trailer z caspiana robi wrazenie to fakt.
ale niestety w retailu bedzie jak w bc2.
ranny koles stoi w metrze, widzi, ze biegne do niego z apteczka i co robi?
zapierdala przed siebie, bo po co poczekac te 10sec i sie healnac. a noz widelec mnie nie trafia a ja kogos zabije.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:35 
Cytuj  
Bo gry robią teraz dla casuali to casuale grają.


Wprowadzili by takie rzeczy jak np. konkretny odrzut , zmęczenie po dłuższym biegu ,etc - to by ludzi ,którzy włączają bf3 ,żeby przez 20 minut komfortowo sobie postrzelać z m16 byłoby mniej i takich akcji jak mendol opisujesz też mniej.

Tyle ,że gra by się sprzedała w dwukrotnie mniejszym nakładzie , a teraz 'granie' to zrobiła się rozrywka tak już powszechna ,że gry robi się dla przeciętnego kowalskiego , proste i łatwe ,żeby się przestraszył , a nie żeby gry były fajne dla wieloletnich zapalonych graczy.

Też powód dla ,którego osobiście coraz mniej gram, bo gry są albo robione jak dla debili albo są grami e-sportowymi gdzie są tabuny spinających się ciuli i ten specyficzny dla mnie odrzucający klimat "progresu" jak np. w Wow-ie

edit:

Kurwa gdzie są gry ,które nie trzymają cię za rękę jak cepa z inteligencją przeciętnej popielniczki ,ale też nie wymagają refleksu małpy na amfie i spędzania w grze 7 dni w tygodniu :/


Ostatnio edytowano 29 wrz 2011, 20:41 przez sula, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:41 
Cytuj  
no niestety nie zrozumielismy sie :)
zmeczenie jakies tam niby jest.
odrzut jakis tam jest. ale to jest po prostu kotlet mielony w nowej panierce knorr'a.
czy to taki problem skopiowac dobre pomysly z cs'a/kz/mag'a?
dodac vip assasination, jakies bieganie z megafonem, obrone transportow, itd. itp?
conquest byl fajny w bf2. byly do tego dobre mapy, nie bylo podobnych gier na rynku.
a teraz? niestety nuda w chuj.

nie wspominajac o tym, ze to o czym piszesz, tez mogliby wprowadzic opcjonalnie. ale po co.
i tak sprzedadza miliony kopii :)


robalek, serio, nie wymyslaj juz kurwa, ze ludzie map nie znaja :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:46 
Cytuj  
Dokładnie, grę oceniasz po becie, w sumie 2 mapach i jednym trybie?? Pograj w full etc i wtedy oceniaj. Mi się zajebiscie podoba:) tzn gameplay, liczę, że bugi poprawią ogólnie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:47 
Cytuj  
heh odpalilem gre na ultra detalach AAx4 ,i powiem szczerze ze grafika robi piorunujace wrazenie. niestety tylko bug zwiazany z crashem glownie dla uzytkownikow gtx560ti jest denerwujacy ,a wlasnie tuz przed crashem zabilem z noza swa pierwsza ofiare ,naprawia crash i kilka graficznych problemow i wiem ze warto bylo upgrade'nac kompa


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:49 
Cytuj  
no ok, tylko, ze jetem to mogles latac juz w poprzednich bf'ach.
i jednak nadal nie kumasz o co mi chodzi :)

zabolka to w ogole szkoda komentowac, bo to jednak debil.


poza tym to jest MOJA opinia na temat bf3. i jebie mnie kto z was kupi czy nie :)
mnie po 2h bf3 znudzil swoja glupota i powtarzalnoscia. moze za duzo w bf2 gralem. moze za bardzo doceniam jakies inne pomysly w fps'ach niz latanie samolocikami i jebanie headow. bo ja juz stary jestem.
ot wsio :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:57 
Cytuj  
Mendol może ja jestem debil ale mimo wszystko do twojego poziomu "zdebilenia" sporo mi brakuje. Też mam w dupie twoje zdanie, ale przywykliśmy wszyscy, że tylko Ty masz rację, narzekasz na wszystko i wszystkich pierdolisz - vice versa. To ty jesteś forumowym medrcem i królem trolli - w końcu zima powoli się zbliża to masz zwiększoną aktywność.

Mi się podoba - tobie nie. Jednym słowem, skoro Ci sie nie podoba, to nie musisz pierdolić jaki to odgrzewany kotlet - UT III też był odgrzewany i co - był zajebisty!!!

Dałem Ci na ignore, co bym nie musiał czytać twojego pierdolenia, pisz do woli jakieś teksty do mnie - przywykłem do twojego sposobu pisania(jak na debila przystalo posty piszesz - twój styl:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 62
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 20:59 
Cytuj  
Też macie problem z połączeniem się do login serweru? czy ja o czymś nie wiem? bo mi cały czas taki błąd wywala na stronie ; o

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 21:01 
Cytuj  
Ja sie poł dnia juz nie moge zalogowac na origin wypierdala bład ze login albo haslo zle...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 21:14 
Cytuj  
bf2>bf3 :(

a bf3 ma feeling moh...

ee roball zakladka squad? wtedy kiedy nie zyjesz...


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 wrz 2011, 21:17 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 21:14 
Cytuj  
nie wiem ;p mi sie nie udalo znalezc opcji wyswietlenia squadow.
jedynie co to 'leave' i 'join'.
jedyne co dobre z tego to, ze mozna sie spawnowac na kolesiach.

high: bo to nie jest bf3 tylko dlc do bc2 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 21:19 
Cytuj  
ech... wiem, niestety. W sumie juz to wiedzialem zanim zobaczylem gre/bete... wiec niby nie powinienem marudzic...


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.