mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 00:28 
 
Prince of Persia - nowy cellshadowany design wali troche po oczach, ale jest naprawdę ładnie, całość przypomina mi trochę Zelde (?) , ale ma swój własny styl, healowanie krain (morphing z evil na good) wygląda super bajecznie.

Gra się w to bardzo prosto - wszystkie akcje albo są automatyczne (wallrun czy zajebisty roofrun) albo robi się je 1-2 buttonami. Oczywiście im dalej tym bardziej zakręcone ewolucje trzeba będzie machnać, ale daleko tej grze do hardkoru z np Sands of Time. Przede wszystkim nie da się zginąć - towarzyszka Elika zawsze cię uratuje. Poprawia to flow gry ale gra przestaje być jakimś manualnym wyzwaniem skoro możesz ginąć ile wlezie . Dokładna odwrotność Mirror's Edge hehe.
Cały czas chodzi się z księżniczką u boku, myślałem że to kiepski pomysł ale jednak nie - działa to bardzo fajnie, jest masa coop akcji, podsadzanie jeden drugiego, łapanie nad przepaścią itp. Walka jest bardzo efektowna, dużo robłysków, trochę QTE, jest sporo sub bossów do zbicia (Concubine ftw). Jest też kilka puzzli po drodze, które mają za zadanie zatrzymać cię na 15min w jednym miejscu.

Jestem gdzieś w połowie gry i jest lekka monotonia bo nie ma jakiejś różnorodności - takie PoP Two Thrones miało pościg rydwanami, combo stealth kille i czasówki, tutaj jest dużo latania po ścianach...i tyle, bez szału tbh. Chyba wolałem poprzednie części.

Ale i tak się gra w to fajnie, lekka gierka z fajnym humorem (Prince jest debilem), jak lubicie gry skakane i poprzednie PoPy to moge spokojnie polecić.

PS. Nowy snowboard Shaun White Snowboarding to niestety rozczarowanie - mało ciekawe sterowanie kładzie te grę, a szkoda bo zjazdy są całkiem fajnie pomyślane. Szkoda, że to taki failure nawet na padzie :/


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 00:48 
 
Czy ktoś używa jakiegoś pada ala xbox pad do PC? pytam, bo często mi się zdarza uwalenia tyłka na łóżku i przerzucenia obrazu na TV LCD.
Może ktoś coś polecić? taniego, w miarę dobrego i bezprzewodowego. Sorry że tutaj się o to pytam, ale bezsensu zakładać topix nowy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 01:04 
 
4 dobre pady :
- pad od 360 działa pod PC
- jest też Logitech Chillstream, który wyglada dokładnie jak pad od 360 + ma chłodzenie (ciut za mocne i zimno w ręce po dłuższej grze)
- dobre są Logitech DualAction i Logitech Rumblepad (1 albo 2) PC, dobre analogi i buttony, gorszy krzyżak , antypoślizgowa (mmm~) powierzchnia jest bardzo si

Sprawdzą się we wszystkich portach z konsol, wyścigach szczególnie.
Jedyne co odpada to PES i nadchodzący Street Fighter 4 - ćwierćkółek na nich za bardzo nie pokręcisz heh.


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 01:05 
 
Ja wole swojego wysluzonego pada od PS2 podlaczonego do PC.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 01:09 
 
Oyci3C napisał(a):
Ja wole swojego wysluzonego pada od PS2 podlaczonego do PC.

no jeśli chodzi o pady, to chyba najważniejsze, aby nam "pasował", ja od lat jak potrzebuję pada to sięgam Wingmana Action od Logitecha; z 7-8lat już ma cholerstwo :)

Obrazek


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 03:04 
 
Sobtainer napisał(a):
Czy ktoś używa jakiegoś pada ala xbox pad do PC? pytam, bo często mi się zdarza uwalenia tyłka na łóżku i przerzucenia obrazu na TV LCD.
Może ktoś coś polecić? taniego, w miarę dobrego i bezprzewodowego. Sorry że tutaj się o to pytam, ale bezsensu zakładać topix nowy.


Pad od xboxa dziala super pod winda na kablu.
Jezeli chodzi o wireless to kiedys sprzedawali pada razem z radyjkiem w czerwonym opakowaniu jak ich kulawe headsety, myszki i inne badziewie.
I nie szlo tego kupic w polsce wogole.
Ale radyjko pojawilo sie w koncu jako accessory w koncu do kupienia osobno, pewnie dostaniesz wszedzie gdzie maja inne akcesoria.

Tak wiec po zakupieniu Xbox 360 wireless gaming receiver for Windows (WTF?) bedziesz mogl sie cieszyc bezprzewodowym padzikiem.
http://www.ocmodshop.com/images/reviews ... ver_06.jpg

Ale na twoim miejscu poczekalbym na cos z serii F4t4l1ty, zdecydowanie wiekszy lans.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 03:42 
 
e tam lans ;p kwestia po prostu żeby nie grać na klawiaturze, po 10 minutach palców nie czuć i denerwuje.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 05:41 
 
http://content.sankakucomplex.com/video ... -physx.mp4


potezna bron nvidii w bitwe z amd :D
klip wykonany z pomoca nvidia PhysX SDK ;)
teraz czekac az taka fizyka bedzie w grach :>>


co do padow: wie ktos czy jest moze w pl dostepna przejsciowka do pada z gcn na pc ? jak dotad najwygodniejszy pad jaki mialem.. jednak ja mam lekko uszkodzony kciuk w prawej dloni wiec moze byc to subiektywna opinia ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 05:04 
 
Właśnie skończyło się Spike VideoGameAwards - GTA 4 grą roku, co wy na to? 8)

Pokazali tez spoooro nadchodzących gier, było na czym zawiesic oko :
God of War 3 (kosi) , Uncharted 2 (łał) , GTA4 Lost and Damned (calosc dotyczy motorgangu The Lost ktory jest w GTA4) , Dante's Inferno (EA zrobilo sie ambitne), Watchmen (bijatyka hehe) , Fight Night Round 4 (boks z kosmiczną grafą) , Mafia 2 (eleganckie), Terminator Salvation (porządny shooterek tpp z wallhugiem) ...dużo tego, powinno być rano na gametrailers/gamersyde

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 05:35 
 
gta jest w uj popularne, chocby wyszedl crap to i tak stada fanboiow beda sie podniecac ze jest ubar....

Anyway, wracajac do topicu, ostatnio zassalem se wszystkie czesci hitmana... jako ze pierwsza czesc mialem kontakt jak bylem maly (lat 13) i sprawiala mi troche problemow to nie sprawdzalem nastepnych tytulow.... aktualnie po ukonczeniu dosyc upierdliwej 1ki, stwierdzilem ze nawet niezla fabula jak na tak stara gre... 2ke ukonczylem z przyjemnoscia, teraz zaliczam 3cia czesc i musze przyznac ze calkiem dobra seria :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 08:53 
 
teraz jestes juz duzi? ;p

jedynka hitmana to byl prawdziwy hit.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 09:37 
 
Ashton napisał(a):
stwierdzilem ze nawet niezla fabula jak na tak stara gre...

Stare gry mialy duzo lepsza fabule chociazby przez sam fakt, ze ciezko dzis uniknac powtorzen.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 13:29 
 
Nie o to mi chodzi :) Jak gra wyszla to wszyscy ze znajomymi sie podniecalismy ze bedzie sie gralo platnym zabojca :) W tym wieku nie patrzylo sie za bardzo na fabule :) Jak odpalilem teraz hitmana to spodziewalem sie ze bedzie jakas fabula ale myslalem ze bedzie raczej takim dodatkiem... aby byla ;) Dlatego zdziwilem sie niezle :) Zreszta ciesze sie teraz ze ukonczylem 1 czesc zanim siegnalem po nastepna :)

Zawsze jest ciezko uniknac powtorzen, raczej chodzi o to by ulepszac to co juz bylo :) W dzisiejszych grach za to mamy fajna rezyserke i efekty ktore sprawiaja ze czujesz sie jakbys ogladal film :)

dobrym przykladem jest cod 4 ktorego mp mi nie podszedl ale sam single player dostalby odemnie 10 ... no moze poza dlugoscia... troche za krotki imo ;/ ale jakosciowo przedni :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 11:05 
 
http://www.drakensang.pl/?id=home

No prosze, ciekawa produkcja, wlasnie demko zasysam, jak bedzie ok to jade kupic do galerii :)

Dawno mnie nie wciagnelo nic ala Baldurs Gate...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 12:11 
 
Cytuj:
Drakensang zdobywa tytuł najlepszego RPG!


Na zakończonym właśnie German Developer Awards, Drakensang zdobył tytuł najlepszego RPG 2008 w Niemczech! To jednak nie jedyny tytuł, jaki uzyskał ten RPG w trakcie GDA, gdyż wywalczył jeszcze dwie nagrody w kategoriach ogólnych:

Najlepszy Scenariusz (Best Story)
Najlepsza Ścieżka Dźwiękowa (Best In-Game Soundtrack)


Nie ma dla mnie lepszej rekomendacji. ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 14:03 
 
Sobtainer napisał(a):
http://www.drakensang.pl/?id=home

No prosze, ciekawa produkcja, wlasnie demko zasysam, jak bedzie ok to jade kupic do galerii :)

Dawno mnie nie wciagnelo nic ala Baldurs Gate...

Tez sciagam i czuje, ze troche kurwa szatan, bo demo ma 666MB.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 14:11 
 
Zychoo napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
http://www.drakensang.pl/?id=home

No prosze, ciekawa produkcja, wlasnie demko zasysam, jak bedzie ok to jade kupic do galerii :)

Dawno mnie nie wciagnelo nic ala Baldurs Gate...

Tez sciagam i czuje, ze troche kurwa szatan, bo demo ma 666MB.

Ja chwile pogralem. Troche chujowe to demo, bo nie mozna wybrac wszystkich klas. Wogole troche mnie to odstraszylo ze nie moge zrobic wlasnej postaci (tzn. wybrac klase + rase + rozdac rozne statystyki, tylko mam jakies premady).
Failowato troche, ale biegalo sie calkiem przyjemnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 14:34 
 
@up

Zgadzam sie, ale biegało się fajnie i dosłownie czułem jakbym grał w WoWa ale w singla :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 15:15 
 
To akurat dosyc kijowa rekomendacja :P

Ale pogralem w demko, i rzeczywisice, gierka jest warta uwagi;]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 23:51 
 
To ze sie gra jak w wowa, ale single to bardzo dobra rekomendacja.
Mozna sie wpisac w modne ostatnio bycie rebelem i nielubienie blizzarda, ale wow to kawal dobrej roboty, o czym swiadczy pierdzyliard aktywnych kont.
Ale do rzeczy. Prawde mowiac, denerwujace sa invisible walls. Malo rzeczy tak mnie denerwuje w grach jak to wlasnie. Ciekawy za to system rozwoju postaci (chyba), fajne sterowanie (ala wow wlasnie, ale point and click tez sie sprawdza) ale niestety troche momentami kuleje. Nie jest to takie fajne i intuicyjne, jak w wowie wlasnie. Nie wiem czemu nie mozna tego zrobic tak jak tam jest (postac nie reaguje na wszystkie komendy myszka tak jakby sie tego oczekiwalo). Graficznie podobne chyba do lotro, animacje za to bardzo ladne zazwyczaj.
Generalnie pozycja godna uwagi... ale tylko jesli to co pisza o fabule okaze sie prawda i bedzie wciagajaca. Pogralem godzinke bo wiecej czasu nie mialem, ale zobacze jeszcze potem.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.