mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2015, 13:19 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Żonę i dzieci ustawiłęś?


Jeszcze dzieci mojego dziecka :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2015, 16:35 
Cytuj  
a ja już mam załatwionego wieśka w gtx 970 :D. Jak unity chodzi na maxa bez zacięcia to i wiesiek pójdzie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2015, 19:39 
Cytuj  
przy obecnych cenach dolara robic upgrade :lol:

a zapomnialem , torba zarabia wiecej niz pkb somalii ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2015, 19:52 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
przy obecnych cenach dolara robic upgrade :lol:

Ceny GPU nie uległy zmianie. Widocznie przelicznik jest w stosunku do EUR.
Swoją drogą jak się zarabia 10k/m-c to 2 stówki w tą czy we wte różnicy nie robią.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2015, 20:32 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):

a zapomnialem , torba zarabia wiecej niz pkb somalii ;)


jeden i drugi ma ze 3k.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2015, 20:44 
Cytuj  
No to chyba stać go na grafikę za 2,5 klocka, o co ten cały ból dupy?


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 11:32 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=-02htquamzg

Bardzo fajna audycja, dotycząca testów Wiedźmina 3 na zamkniętym pokazie.
Wyraźnie gość zaznacza, że wersja PC - nr 1, PS4 - naprawdę solidne nr 2, niestety xone...słabe 3.

Dla przehajpowanych zdunów polecam posłuchać fragment od 3:28. Przykro mi.

@typek na A(jakoś tam), ten od bólu dupska...
Nie, nie mam. Jakbyś przyjacielu drogi poczytał wcześniej co było pisane, to byś zrozumiał ideę, że naprawdę mam to w głębokim poszanowaniu ile Ty wyciągniesz klatek w grze. Jak dla mnie osobiście, to możesz i mieć 200+. Wszystko sprowadza się do tego, że Wiedźmin na konsoli PS4 będzie wyglądał (przynajmniej dla mnie) bardzo przyzwoicie i wystarczająco, żeby cieszyć moje oczy. Fabularnie wiadomo...tutaj różnic nie będzie.

Naprawdę opanujcie się z wydawaniem kilku tysi i modernizacjami waszych komputerków dla jednej gry. Może to skończyć się bólem dupska właśnie, kiedy gra nie spełni waszych oczekiwań (ultra, stabil 60fps, 1080p itd.). Już nie wspomnę o tym, że może okazać się fabularnie zjebaną (wątpię, ale różnie bywa). I zostaniecie z solidnym klockiem za niezłe pieniądze (niektórzy to już nawet dwie karty graficzne kupują), żeby odpalać na nim strategie, mmosy tudzież inne rpgi z rodem kickstaretra.


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 22 mar 2015, 11:39 przez lamoon, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 11:39 
Cytuj  
lamoon napisał(a):

Naprawdę opanujcie się z wydawaniem kilku tysi i modernizacjami waszych komputerków dla jednej gry. Może to skończyć się bólem dupska właśnie, kiedy gra nie spełni waszych oczekiwań (ultra, stabil 60fps, 1080p itd.). Już nie wspomnę o tym, że może okazać się fabularnie zjebaną (wątpię, ale różnie bywa). I zostaniecie z solidnym klockiem za niezłe pieniądze (niektórzy to już nawet dwie karty graficzne kupują), żeby odpalać na nim strategie, mmosy tudzież inne rpgi z rodem kickstaretra.


Ludzie uwielbiają innym mówić co mają robić ze swoimi pieniędzmi :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 12:26 
Cytuj  
Klasyczny ból dupy, nie kupujcie sprzętu, bo drogi, po co wam, mnie nie stać to wy też nie kupujcie itp.
Różowy okularek żondzi, może żona mu całą kasę zabiera i dlatego tak przeżywa.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 12:37 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=-02htquamzg

Bardzo fajna audycja, dotycząca testów Wiedźmina 3 na zamkniętym pokazie.
Wyraźnie gość zaznacza, że wersja PC - nr 1, PS4 - naprawdę solidne nr 2, niestety xone...słabe 3.

Dla przehajpowanych zdunów polecam posłuchać fragment od 3:28. Przykro mi.

@typek na A(jakoś tam), ten od bólu dupska...
Nie, nie mam. Jakbyś przyjacielu drogi poczytał wcześniej co było pisane, to byś zrozumiał ideę, że naprawdę mam to w głębokim poszanowaniu ile Ty wyciągniesz klatek w grze. Jak dla mnie osobiście, to możesz i mieć 200+. Wszystko sprowadza się do tego, że Wiedźmin na konsoli PS4 będzie wyglądał (przynajmniej dla mnie) bardzo przyzwoicie i wystarczająco, żeby cieszyć moje oczy. Fabularnie wiadomo...tutaj różnic nie będzie.

Naprawdę opanujcie się z wydawaniem kilku tysi i modernizacjami waszych komputerków dla jednej gry. Może to skończyć się bólem dupska właśnie, kiedy gra nie spełni waszych oczekiwań (ultra, stabil 60fps, 1080p itd.). Już nie wspomnę o tym, że może okazać się fabularnie zjebaną (wątpię, ale różnie bywa). I zostaniecie z solidnym klockiem za niezłe pieniądze (niektórzy to już nawet dwie karty graficzne kupują), żeby odpalać na nim strategie, mmosy tudzież inne rpgi z rodem kickstaretra.


Jedyne kto tu ma bol dupy to konsolowcy ktorzy beda grac w 720p, 25-30fps, FOV 50 ;>.

Jak gra nie bedzie dzialac zadowlajaco (ale bedzie wygldac dobrze), to po prostu poczekam az bedzie odpowiedni sprzet i go kupie ;>


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 12:51 
Cytuj  
iniside napisał(a):

Jedyne kto tu ma bol dupy to konsolowcy ktorzy beda grac w 720p, 25-30fps, FOV 50 ;>.

Jak gra nie bedzie dzialac zadowlajaco (ale bedzie wygldac dobrze), to po prostu poczekam az bedzie odpowiedni sprzet i go kupie ;>


Logic :lol:
Konsolowcy, z których i tak praktycznie każdy posiada PC nie mogą sobie przecież kupić wersji PC. I stąd ten ich ból dupy. A pierdylion postów master pisi-race "czy aby pójdzie", "a w jakiej rozdziałce", "o boshe a ja mam weak sprzęt", "czyżby może kiedyś zoptymalizują?" to domena tych bez bólu dupy - pisitowców.

Rotfl-em.

A teraz liczę na szeroki odzew tych bez bólu dupy - przywiązanych do jednej platformy, biurka i taboretu i wylewających na forum swoje niepokoje czy im Wiesiek aby na ich sprzetach ruszy i w jakiej rozdziałce. Taaaaaki ból dupska - napinka pixlami najważniejsza. Czasy gimnazjum powróciły dla 30 i 40-latków. Będą udowadniać, ze grać się da jedynie na PC wszystkim dookoła - kolejni pochłonieci fobią i życiową misją.

Lamoon - przestań z betonem zbrojonym dyskutować. Oni za punkt honoru oraz cel życiowy mają ogranie wieśka w 4k i 140Hz - taki hajflife, że trzeba się tym chwalić po forach i wklejać mema na facebooku. Normalni ludzie zlewają takich buraków ciepłym moczem i grają na tym na czym chcą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 13:03 
Cytuj  
Bo tobie zależy tylko na tym, żeby przejść, wbić pucharki i sprzedać, pewnie już dawno przestałeś czerpać przyjemność z grania i robisz to automatycznie "już 21 misja w gta5, bosz nie mogę dalej ale kupiłem muszę przejść, MUCHARKI same się nie wbiją!!". To jest żałosne dopiero chłopie, my jesteśmy entuzjastami, którzy lubią sprzęt, ładną grafikę w grach, wysoki framerate, to nam daje wysokiej klasy sprzęt i dlaczego mamy o tym nie dyskutować. Znajdź sobie jakieś forum dla konsolarzy skoro tutaj nie możesz się odnaleźć.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 13:15 
Cytuj  
nie no co ty, planuję jeszcze wnuki zakuć w dyby i kazać im grać w to arcydzieło nucąc bogurodzicę. Jam ci nie mrynar.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 13:18 
Cytuj  
Wy naprawde myslicie ze pogramy w maju ? , przeciez na tydziem przed jebna kolejna obsuwe
bo musimy "doszlifowac"


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 13:19 
Cytuj  
A potem gra dostanie cancela.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 13:40 
Cytuj  
Heheheh

dopiero wtedy bylby bol dupy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 13:42 
Cytuj  
Nooo bym chyba pojechał do brata marka na tarchomin i go wysadził w powietrze. :D


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 15:24 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Klasyczny ból dupy, nie kupujcie sprzętu, bo drogi, po co wam, mnie nie stać to wy też nie kupujcie itp.
Różowy okularek żondzi, może żona mu całą kasę zabiera i dlatego tak przeżywa.


A kupuj, kupuj. Przecież ja nie zaglądam nikomu do portfela, tylko próbuję właśnie Tobie zdjąć różowe okularki.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 15:27 
Cytuj  
Pisałeś, żeby się opanować z wydawaniem kilku tysi, więc chyba jednak zaglądasz. Poza tym to nie zakup pod jedną grę, ale następne również. Wiesiek z racji wymagań i jakości grafy jest trochę benchmarkiem ile mocy będą potrzebowały kolejne gry.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2015, 16:19 
Cytuj  
Moze tak bylo przy premierze wiedzmina 2 , teraz jedynie potwierdzili ze wydawaj na konsole lub gin

pc to zawsze bedzie cos drugiego dla wydawcow, nie ma tam kasy,tam sa torrenty


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.