mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:13 
Cytuj  
OMG zaraz jak beda inne napisy koncowe w grze to bedziecie pisac ze to exclusive lol. Te napisy sa exkluzywne na PS3 !!!oneoneone111! Weak.

Czy kiedykolwiek ktos tutaj jaral sie EXCLUSYWNYM jak dotad DLC do np Fallouta 3 i GTA4 na X'a? NIE. Wiec badzcie powazni plz :)

PS. Beta U2 ma zabezpieczenie 24godzinne tak jak pisze Aldatha.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:15 
Cytuj  
jedynym niepowaznym jestes Ty

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:16 
Cytuj  
Nie? Z tego co pamietam, kupa ludzi sie "jarala" Lost&Damned, niestety szukac mi sie nie chce dla ciebie. A Falloutem sie nikt nie jaral, bo jak narazie to te dodatki sa kiszkowate :/
Btw. gdzie widzisz te "jaranie"? ??///


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Czy kiedykolwiek ktos tutaj jaral sie EXCLUSYWNYM jak dotad DLC do np Fallouta 3 i GTA4 na X'a? NIE. Wiec badzcie powazni plz :)


nikt sie nie jara czyms takim, bo potem i tak na PC to wychodzi ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:32 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Btw. gdzie widzisz te "jaranie"? ??///


Moze nie tyle jaranie co naduzywanie slowa exclusive. Przynajmniej dla mnie jest to lekkie naduzycie. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:40 
Cytuj  
A nie jest to exclusive? To jak to nazwac?

Ps. niech tam stracilem chwile czasu

Kabraxis napisał(a):
A jesli ktos naprawde OBIEKTYWNIE chce pogadac bo na razie to widze tylko teksty "PS3 jest lepsze bo tak i bo to nie PCet" to plz porownanie OBIEKTYWNE od zawartosci pudelka, poprzez cene, lineupy, porownanie platform onlineowych i DLC, ergonomie uzytkowania konsoli i padow, szybkosc w grach exclusive i multiplatform i setka innych rzeczy a nie kurwa PS3 ruzlllzzz - sony na prezydenta.

@http://mmorpg.pl/viewtopic.php?p=660535&highlight=dlc#660535

Przeczysz samemu sobie :<


_________________
.


Ostatnio edytowano 3 cze 2009, 20:41 przez Yog-Sothoth, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:41 
Cytuj  
Kabraxis ale spójrz na microsoft i jego exclusive, a teraz rozsadnie i szczerze powiedz kto naduzywa słowa exclusive....


kuźwa strasznie długo się czeka na meczyk w Uncharted 2 :/ Sam multiplayer jest całkiem niezły. Jest capture the flag i standardowo deatchmatch, na cooperative w ogóle nie udało mi się wbić. System zasłon działa idealnie (można walić zza rogu jak w singlu), sa levele, sa jakieś boostery (poprawa celności wiecej ammo itp.) plansze są na tyle fajne, że są kilkupoziomowe, mozna systemem drabinek lub dachami zajść przeciwnika i od tylca.
Co mi przeszkadza to wąskie pole widzenia, nie widzisz prawie naokoło głowy tak jak w innych FPS-ach. Widzisz normalnie...
No a największa wada to czas oczekiwania na meczyk - jak się jest w party chociaz dwuosobowym to jakoś te mecze wchodzą (co 5min) ale solo czekam 30min i nic :/ wiec cos musi byc skopane..

Co do polityki microsoftu - nie wiem was ale mnie zaczyna razić. Sony cały czas coś próbuje tworzyć, microsoft skupia się na podkradaniu/wykupowaniu praw do kolejnych tytułów exclusive na Sony, Sony wprowadza nowe tytuły, MS zamiast stworzyć od podstaw coś nowego podkupuje.. Naprawdę zastanawia mnie czy na E10 nie ogłoszą premiery Resistance i Motorstorma na X360, tarzałbym się po podłodze ze śmiechu jak zobaczyłbym dziką radość fanów X-klocka, najlepsze, że tych samych którzy jeszcze 2 dni wcześniej twierdzili, że oba tytuły to kompletne dno
(tak jak było z MGS4 - dopóki premiera nie była ogłoszona na X360 to gra była denna intertaktywny film, nikt by w nią i tak nie grał, microsoft ogłosił MGS4 na X360 wątek fanów X360 na GOLu świętujących to wydarzenie "MGS4 na X360" ma już ponad 200 postów).

Sorry za masę literówek mam nową klawiaturę i zaraz dostanę szału :/


Ostatnio edytowano 3 cze 2009, 20:50 przez szaki24, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:49 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
Kabraxis ale spójrz na microsoft i jego exclusive, a teraz rozsadnie i szczerze powiedz kto naduzywa słowa exclusive....


PLZ rozsadnie i szczerze oswiec mnie... chyba ze to jeden z tych postow gdzie znowu napisales jedno zdanie bez argumentow i myslisz ze jestes tak madry ze wszyscy sie z toba zgodza?

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:51 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
szaki24 napisał(a):
Kabraxis ale spójrz na microsoft i jego exclusive, a teraz rozsadnie i szczerze powiedz kto naduzywa słowa exclusive....


PLZ rozsadnie i szczerze oswiec mnie... chyba ze to jeden z tych postow gdzie znowu napisales jedno zdanie bez argumentow i myslisz ze jestes tak madry ze wszyscy sie z toba zgodza?


a nie chce mi się szkoda palców i klawiatury, jesteś jak beton i tyle, pokazać ci białą kartkę a ty nadal będziesz uparcie twierdził że jest czarna i chuj..

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:56 
Cytuj  
"pokazać ci białą kartkę a ty nadal będziesz uparcie twierdził że jest czarna i chuj.." Hehe w tym momencie (i mysle ze duza czesc osob z tego forum sie ze mna zgodzi) dokladnei opisales swoja osobe.

Na serio uzycz mi maluczkiemu choc czesci swojej wielkie i rozleglej wiedzy o rynku konsolowym siegfajacej tyyyyyllleee lat wstecz ze o kurwa i wytlumacz mi jak MS naduzywa slowa exclusive, bo tego ze to PCet to juz sie od ciebie dowiedzialem (mimo ze to na PS3 trza gry instalowac ale pomine to) o nieprzebrana krynico moadrosci o rynku gier video z doswiadczeniem siegajacym az jednej konsoli od paru miesiecy.

PS. A na powaznie to jestes reterdem a donna mamma es chujocitta. :)

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 21:02 
Cytuj  
a co się tego instalowania znów uczepiłeś? Widziałeś moją kolekcję gier? Z tej kolekcji 30-40 tytułów cokolwiek zainstalowało na dysku około 10 z nich a i to w większości pewnie patche. Chcesz screena z tv na potwierdzenie moich słów?
Do tego mi się wydaje odwrotnie, że Blueray jest bardzo szybki, rzadko kiedy ładowanie trwa dłużej niż 5-10s (na razie tylko w jednym tytule Riddicku). Cała reszta na załadowanie nowego poziomu potrzebuje tyle czasu byś zdążył podrapać się po tyłku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 21:20 
Cytuj  
sciagnalem demko UFC i chyba kupie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 21:29 
Cytuj  
Bluray w PS3 szybkim napedem... marku przechodzisz sam siebie rly skoncz.

Ale jak chcesz mozesz wrzucac fotki - mysle za cale forum sie ucieszy z nich. :)

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 22:00 
Cytuj  
ja piszę jak to wygląda organoleptycznie, Jeżeli ty uważasz, że 10s to długo to twoja sprawa. A ja twoje problemy mam generalnie głęboko w dupie i raczej to się nie zmieni. Więc generalnie wypierdalaj buraku to swojego działu i rajcuj się facebookiem i MGS4 na X360 bo nic więcej ci nie zostało :/

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 23:56 
Cytuj  
Nie wiem po co gadacie z takim oszołomem jak Kabraxis, aż sobie go od ignorowałem na chwile zobaczyć czy dostarczy mi powodów do śmiechu, bliżej mimo wszystko po przeczytaniu było mi do zniesmaczenia zmieszanego z najszczerszym ubolewaniem, że ktoś może być do tego stopnia przekonany o własnej nieomylności a jednocześnie być tak ograniczony umysłowo.

Smutne. Kabraxis wraca tam gdzie jego miejsce, na listę ignorowanych i niech tam zgnije.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 00:03 
Cytuj  
o tak, UFC kosi, nie spodziewałem się takiego (pun) kopa, takiej oprawy AV, no i te smaczki z wybiciem ochraniacza szczęki - boskie, no ale to robił zajebisty developer (Yukes) , mimo wszystko nie spodziewałem się czegoś tak kul

zdaje się, że będzie demo Fight Night czwórki w czwartek, tez trzeba sprawdzić

i na koniec

heavy rain scena z dicho

gulp.


_________________
you are already dead


Ostatnio edytowano 4 cze 2009, 01:16 przez redruM, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 00:25 
Cytuj  
inFamous. W końcu miałem czas zagrać w demo. Nie takie złe jak mi się z początku wydawało. Szkoda tylko, że tak mało krwi i mięsa (czyt. wcale).
Dobra pozycja oczekując na prototype.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 17:55 
Cytuj  
mi też bardziej podobał się Prototype (zwabiony komentarzami) ale filmik wygląda biednie, a Infamous w międzyczasie dostało super oceny (nawet na poziomie 92%).

Ktoś śledzi dalej E3? Było jakieś info o dacie premiery White Knight Chronicles i Demon's Soul w naszym europejskim grajdołku?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 18:52 
Cytuj  
White Knight Q1 2010
Demon's Souls fall 2009


_________________
you are already dead

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 18:57 
Cytuj  
o dzięki, bardzo dobre info :)

Cooperative w Uncharted 2 też wymiata, wspólne przesuwanie przeszkód, robienie stopki i podnoszenie kolegi, no i smaczki - gościówka klepnęła mnie po tyłku jak podnosiłem jakąś sztabę by mogła pod nią przejść :D

Generalnie to będzie chyba największa premiera w historii PS3 - a dla mnie na pewno (mi MGS4 nie podszedł, pograłem ze 2h, może dlatego, ze nie znam poprzednich części).

o NATAL (Xboxowa rewolucja), w sumie potwierdzają się nasze wątpliwości:
Jak widać nie wszyscy wyrażają zachwyt nad nowym wynalazkiem Microsoftu. W wywiadzie dla MTV Multiplayer Tony Hawk stwierdził, że mimo usilnych prób grania w Ride za jego pomocą, okazał się on "nie dość dokładny". Nie ma się szczerze powiedziawszy co dziwić. Takie gry jak Tony Hawk:Ride wymagają szybkich ruchów, z czym kamera może nie nadążyć.

Szkoda tylko, że na swoim pokazie na konferencji MS również prezentował jazdę na desce. Wówczas wszystko śmigało. Jak się jednak okazuje rzeczywistość a prezentacje przygotowywane pod publiczkę to dwie różne kwestie, a koncern z Redmond nad swoim wynalazkiem będzie musiał jeszcze długo popracować.


Kto idzie o zakład, że jadnak będzie jakiś Magic Wand w nowym "kontrolerze" microsoftu?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.