mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:20 
Cytuj  
gral juz ktos z was w MW2? fajne czy olac?


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:30 
Cytuj  
nie bylo premiery?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:36 
Cytuj  
Ale sa piraty? :)

Moze mi ktos - ale tak szczerze wytlumaczyc cala ta zajawke na MW? Sikacie po nogach jakby to byl osmy cud swiata a juz nawet MW1 nie byl. Jak czytam o tej grze to wlos jezy sie na glowie jak IW traktuje potencjalnych nabywcow (jak bande idiotow, ot co). Jedyne co ja w tej grze widze to 6godzinny skrypt-fest i taki w miare multiplayer (ofc w MW1 bo ten potworek w MW2 to nawet nie wiem jak nazwac).

Moglby ktos? Tak nie flejmowo? Ja na serio pytam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:39 
Cytuj  
hm mw1 mialo fajnego sp i naprawde spoko multi.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:41 
Cytuj  
Jak nie ma, to beda :). Ja tam tez nie wiem co sie tak ludzie przejmuja, producent leci w kulki to gry sie nie kupi tylko zassa :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:41 
Cytuj  
nie ma zajawki na MW2, raczej wszyscy tutaj mowia jaki to epic fail, dlatego tyle postow tutaj... mnie single nie interesuej za bardzo. Na multi na piracie nie pograsz w zaden sposob...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:41 
Cytuj  
Pierwsza część miała wyśmienity single. Mimo że był to prosty i konwencjonalny shuter, to jednak akcja i fabuła była tam wartka i iście filmowa. Oczekuje że dwójka będzie jeszcze lepsza (choć jak legenda głosi, znacznie krótsza :<).


Ostatnio edytowano 9 lis 2009, 14:42 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:42 
Cytuj  
nie gralem w jedynke ale slyszalem ze level w czernobylu to jeden z fajniejszych leveli w historii singlowych fpsow
w dwojke mozna pograc terrorysta i mordowac ludzi na lotnisku, a jako ze jestem psycholem, to chce sobie pomordowac
Highlander napisał(a):
nie bylo premiery?

ano nie bylo,ale wyszedl release steamowy ENG wiec juz mozna grac, tyle ze nie mam konta RS i z torrentow ssam i jakos tak wolno idzie...


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:45 
Cytuj  
W jakim sensie potworek? Chyba nie fakt istnienia dedykowanych serwerow swiadczy o jakosci zabawy w multi. MW1 gralo mi sie najprzyjemniej w strzelanke online od czasow CS. Rozumiem, ze nie grasz wogole w single, bo AI z prawdziewgo zdarzenia nie bylo jeszcze w zadnej grze. Singiel w MW1 byl bardzo dobry, pod katem "klimatu", widowiskowosci etc. Mysle, ze wiekszosc jest zainteresowana kontynuacja zabawy. Mnie akurat problem z serwerami srednio boli, gorzej z ograniczeniem liczby graczy.
Highlander napisał(a):
nie ma zajawki na MW2, raczej wszyscy tutaj mowia jaki to epic fail, dlatego tyle postow tutaj... mnie single nie interesuej za bardzo. Na multi na piracie nie pograsz w zaden sposob...

Znaczy to chyba pobozne zyczenie hardkorowych graczy, albo ludzi ktorzy kupili serwer. No offense. :] Sprzedazowo tak czy inaczej zapowiada sie hit. Nie widze tez powodow by przypuszczac, ze bedzie gorzej zrobiona niz czesc pierwsza.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:51 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W jakim sensie potworek?

Dla mnie 6godzinna dlugosc gry, brak dedykow, brak wychylania sie (LOL), rzeczy takie jak "Tactical Nuke" konczaca mape, przekonanie IW o swoim geniuszu i ze wszyscy moga im naskoczyc bo i tak ta banda debili (w ich mniemaniu) kupi gre, brak modow, przypuszczalnie tony DLC w stylu 2 mapy za 10 OJRO i ogolna polityka Activision tworza z tej gry.... cos dziwnego.. potworka wlasnie. :) Do nastepnego COD;a powinni zatrudnic Kononowicza zeby wyjebal WSZYSTKO. :) Nie wiem czemu ale od tej gry az jebie mi tania, plastikowa komercja w stylu Britney Spears (ofc wiem ze gry sa robione dla kasy, wiem nie musicie mi tego pisac).

Dzieki za posty - napewno to nie jest gra dla mnie, nie bede sie swoimi pieniedzmi przyczynial do upadku branzy gier video (w moim mniemaniu ofc). Moze sciagne pirata aby zobaczyc ten oslawiony Single, choc przypuszczam ze 3 dobre filmy sensacyjne/wojenne to jednak lepiej zainwestowane 6 godzin zycia.


Ostatnio edytowano 9 lis 2009, 14:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 14:53 
Cytuj  
ano, 6h na sp to jakies nieporozumienie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 15:00 
Cytuj  
Jak sie wpakuje 50% kasy w reklame, zamiast wiecej w gre to wychodzi 6h. :/ Mnie ogolnie fpsy srednio podniecaja i moze dlatego nie wymagam zbyt wiele od "technicznej" strony multiplayera. Te 6h jakos przelkne, jesli zabawa bedzie jak w pierwszej czesci. Ma byc ladnie graficznie, widowiskowo i z przytupem. :] Na taki tytul MW2 sie zapowiada.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 15:15 
Cytuj  
bungie "wjebalo" wiecej niz 50% kosztow produkcji w marketing Halo3 i jakos im to wyszlo na dobre.
z punktu widzenia producenta, minimalizowanie kosztow produkcji a cala reszte budzetu "wjebywanie" w reklame to akurat bardzo dobra praktyka, imo.

srsly, nikogo nie obchodza tysiace krzyczacych klanowiczow ktorzy chca dedykowane serwery do ich najbardziej oczekiwanej gry 2009 roku. IW obchodzi to zeby sprzedac gre na tyle dobrze, zeby szef kupil sobie nowe ferrari i zeby caly zarzad firmy mogl pojechac na 4 miesiace na wyspy.

z grami jest jak z hollywood - gra ma przynosic $$$ zeby pozniej moc zrobic wieksza gre a co za tym idzie - wiecej $$$.

nie zrozumcie mnie zle - mnie tez praktyki actiblizzarda ostatnio obrzydzaja (szczegolnie czesci acti, blizzard - <3), ale moje i wasze tupania nozkami niewiele tutaj zmienia.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 15:21 
Cytuj  
O nic takiego mi nie chodzilo, chodzilo mi wylacznie o to, ze ostatnie podniecenie to tylko bylo zainspirowane bojkotem MW2 przez "hardkorowych" graczy a nie pisaniem o samej grze. ;]

a co do chujowosci samej gry to juz Kabraxis pisal. Co do wychylania sie, w fear 2 tez juz nie bylo :]

single w MW1 byl fajny przyznam. Ale od tamtego czasu gdy zaczalem grac wiecej po multi w fpsy... to mnie przestal single w takich grach ciekawic. Glownie dlatego, ze znajomi siedza na tsie i graja po multi ;] w sumei racja MW2 moglbym przejsc gdy jeszcze multi nie ma, ale po wypuszczeniu to juz trudniej usiasc do singla ;] no i tutaj to bedzie troche powtorka z rozrywki z MW1. World at War nie przeszedlem, nie mialem weny.

w kazdym razie tworcy battlefielda bad company 2 wysmiali IW.


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 lis 2009, 15:24 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 15:22 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=blshENwbHgs

Nie widziałem wcześniej tego trailera, ale po obejrzeniu muszę powiedzieć że single na pewno nie zawiedzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 15:28 
Cytuj  
Mnie te trailer sie nie podoba przez muze i lizanie sie przez tworcow po wlasnych dupach: "a phenomenon" et cetera... .


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 15:28 
Cytuj  
Trailer fajnie zrobiony, ale sciagac.. ile to ma tym razem.. 12gb? 15? Zeby pograc 6h i usunac? yhm. Nie jest chyba na tyle zajebiste ; p

ZZ tego co widze, piraty narazie nie dzialaja. Steam sie zalacza z activ. keyem, pytanie kiedy cos wymysla.


Ostatnio edytowano 9 lis 2009, 15:36 przez Icekk, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 15:35 
Cytuj  
Cytuj:
Mnie te trailer sie nie podoba przez muze i lizanie sie przez tworcow po wlasnych dupach: "a phenomenon" et cetera... .


Te quoty to chyba z pism i sajtów branżowych :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 15:35 
Cytuj  
11.2
daj pan spokoj, w czasach 1tb hdd i 10+mbit laczach co to jest 11 gb...


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 15:36 
Cytuj  
Ash napisał(a):
11.2
daj pan spokoj, w czasach 1tb hdd i 10+mbit laczach co to jest 11 gb...

Nie chce mi sie klikac w 60 linkow ot co.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.