mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 20:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
erm ale to jest naped do laptopa?
czy ty serio pierdolniety jestes czy udajesz?



rotfl... no fakt, napedy do laptopa sa w chuj mniej zaawansowane od innych napedow :) dlatego musza byc tansze


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 20:13 
Cytuj  
kupisz laptopa za 200 dolarow, ktory ci odtworzy bd full hd?
moze faktycznie jestem nie na czasie.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 20:15 
Cytuj  
rotflmao...

sorry eot z mojej strony :)
robi nam sie nowy mareczek :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 20:16 
Cytuj  
ojoj znowu nie dajesz rady. no szkoda. papa.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 20:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kupisz laptopa za 200 dolarow, ktory ci odtworzy bd full hd?
moze faktycznie jestem nie na czasie.


720p chodzi na atomie...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 20:24 
Cytuj  
no chodzi. a 1080 chodzi? nie chodzi.
(btw. kupisz w polsce laptopa z atomem za 200 dolarow?)
poza tym rozmawiamy o konsolach :)
naped hddvd do x360 kosztowal 100 dolarow co wyrownywalo cene ps3.
x360 przegral te batalie, jest zdecydowanie tanszy ale pod tym wzgledem ubozszy. dla mnie tak to wyglada.
i jesli od 299 euro odejmiemy 63 dolary to cena ps3 nie jest juz taka straszna.

na x360 czekam na MA2 z niecierpliwoscia. po fable2 obawiam sie troche tego co zrobia w fable3 ale mam nadzieje, ze tym razem bedzie lepiej.

jedyne czego sie obawiam, to to, ze znowu bardziej bedzie sie oplacalo kupic ma na pc...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 20:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no chodzi. a 1080 chodzi? nie chodzi.
(btw. kupisz w polsce laptopa z atomem za 200 dolarow?)
poza tym rozmawiamy o konsolach :)
naped hddvd do x360 kosztowal 100 dolarow co wyrownywalo cene ps3.
x360 przegral te batalie, jest zdecydowanie tanszy ale pod tym wzgledem ubozszy. dla mnie tak to wyglada.
i jesli od 299 euro odejmiemy 63 dolary to cena ps3 nie jest juz taka straszna.

na x360 czekam na MA2 z niecierpliwoscia. po fable2 obawiam sie troche tego co zrobia w fable3 ale mam nadzieje, ze tym razem bedzie lepiej.

jedyne czego sie obawiam, to to, ze znowu bardziej bedzie sie oplacalo kupic ma na pc...


Chodzi, ale czy zadowalająco? - nowa platforma ION będzie miała hardwareowe wsparcie dla 1080p, i właśnie na nią czekam

jak kupowałem xboxa to kupowałem konsole do gier, a nie odtwarzacz wideo, kostkarkę, mini lodówkę, pralkę, a jak się później okazuje na co po niektórych fanboyach ps3 dmuchaną lalę

absolutnie totalnie zwisa mi odtwarzanie filmów w full-hd z jakichkolwiek płyt, skoro i tak z żadnych mediów przenośnych poza kartami SDhc nie korzystam, nastała taka epoka że lepiej jest sobie kupić 1tb hdd na usb jak nagrywarkę blu-ray i bawić się jak ta menda w nagrywanie sobie 20 płyt, które nie dość że 'jednorazowe' to do tego ich koszt jest równy w/w hdd.

Srsly niektórych ludzi nie za bardzo rozumiem, ta, fajnie jest mieć oryginalny film czy coś, przejść się do wypożyczalni i sobie go pożyczyć... ale nie wiem czy niektórzy nie zauważyli przypadkiem że żyjemy w takich czasach że nie trzeba ruszać dupy z domu tylko wypożyczyć sobie film z wirtualnej wypożyczalni który w jakości 1080p w ciągu 3-4h będzie się już znajdował na moim dysku i to taniej niż miał bym zsumować koszt benzyny na dojazd do wypożyczalni, samego wypożyczenia jak i mojego zmarnowanego czasu.

Dla mnie obecność blu-ray'a w ps3 nie jest żadnym atutem który wywyższa tą konsolę nad innymi, konsola ma być do grania a nie do pierdolenia, a podniecanie się 'dodatkowymi funkcjami' jest totalnie bez sensu. W końcu jak coś jest od wszystkiego to zarazem jest od niczego i to sony pokazał już pierwszym ps3 jak i psp.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Ostatnio edytowano 19 sie 2009, 20:52 przez Enhu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 20:40 
Cytuj  
'wypozyczalni' :)
pamietaj, ze za full hd film, zeby go sciagnac w 3-4h nadal w Polsce musisz zaplacic w uj kasy (za lacze)

no dla ciebie bd nie jest warte ceny w ps3, dla mnie bylo.
tak samo jak zastanawialem sie nad kupnem hddvd do x'a.
podniecanie sie dodatkowymi funkcjami nie jest bez sensu. chyba, ze lubisz zbierac pudelka dookola telewizora. tez wiec troszke pieprzysz Enhu ;p
w tej chwili konsola podobnie jak i pc ma sluzyc wielu celom.
mam wrazenie jakbys mial troszke klapki na oczach Enhu :)

no ion wyglada fajnie, ale nie wiem czy widziales testy pare miesiecy temu.
nie bylo tak rozowo z 1080. poza tym ciekawe ile bedzie kosztowal.

i nie wiem co masz znowu do psp :) jak dla mnie naprawde bardzo fajny kawalek sprzetu.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 20:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
'wypozyczalni' :)
pamietaj, ze za full hd film, zeby go sciagnac w 3-4h nadal w Polsce musisz zaplacic w uj kasy (za lacze)

no dla ciebie bd nie jest warte ceny w ps3, dla mnie bylo.
tak samo jak zastanawialem sie nad kupnem hddvd do x'a.
podniecanie sie dodatkowymi funkcjami nie jest bez sensu. chyba, ze lubisz zbierac pudelka dookola telewizora. tez wiec troszke pieprzysz Enhu ;p
w tej chwili konsola podobnie jak i pc ma sluzyc wielu celom.
mam wrazenie jakbys mial troszke klapki na oczach Enhu :)

no ion wyglada fajnie, ale nie wiem czy widziales testy pare miesiecy temu.
nie bylo tak rozowo z 1080. poza tym ciekawe ile bedzie kosztowal.

i nie wiem co masz znowu do psp :) jak dla mnie naprawde bardzo fajny kawalek sprzetu.


sony chciał z psp zrobić wiele rzeczy i gdzieś po drodze zapomniał że robi hand-helda a nie odtwarzacz video

integracja wszystkiego w jednym urządzeniu nie jest dobre w najmniejszym nawet stopniu, rozumiem że funkcja odtwarzania dvd np powinna być już standardem ale w moim wyfanboyowanym świecie Wii nie posiada tej funkcji ale IMHO w stosunku fun dalej biję całą resztę tej generacji konsol, zwłaszcza jeżeli sprowadzi się jeszcze 3 osoby do grania. Ps3 fakt faktem ma dużo funkcji ale nie oszukujmy się, są to funkcje B-I-E-D-N-E, a jakość odtwarzania blu-raya jest dużo lepsza na odtwarzaczu panasonica... ale to nie o to już chodzi, rozumiem że lubisz mieć taki scyzoryk do wszystkiego, który nie jest najlepszy w jednej dziedzinie ale po prostu średni we wszystkich, tak?


btw. dla czego słownik w chrome nie podkreśla słowa wyporzyczalnia, nie podkreśla też wypożyczalnia a żeby było śmiesznie chce 'wypożyczalnie' zamienić na 'wyporzyczalnie' ?

autokorekta - fail


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 21:15 
Cytuj  
dlaczego zapomnial? mi sie zajebiscie podobalo. na gry tez nie mozna bylo narzekac zbytnio.

wii jako konsola nie jest dla mnie bo typ gier, ktore sie tam pojawiaja nie odpowiada mi zupelnie.
ktore funkcje znowu sa biedne? a ktore sa w takim razie takie fajne w x360?
jakosc odtwarzania? nie mialem okazji porownac ale wystarczajaco mi sie podoba zeby nie narzekac. i tak wole miec jeden sprzet do wielu rzeczy niz kilka pudelek z osobnymi funkcjami. a czy sredni to juz mysle, ze kwestia gustu.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 21:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ktore sa w takim razie takie fajne w x360?


xbox ma tylko jedną fajną funkcję, w sumie jest to dla niego funkcja fundamentalna która do dzisiaj bije resztę konsol - gry


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 21:49 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
absolutnie totalnie zwisa mi odtwarzanie filmów w full-hd z jakichkolwiek płyt, skoro i tak z żadnych mediów przenośnych poza kartami SDhc nie korzystam, nastała taka epoka że lepiej jest sobie kupić 1tb hdd na usb jak nagrywarkę blu-ray i bawić się jak ta menda w nagrywanie sobie 20 płyt, które nie dość że 'jednorazowe' to do tego ich koszt jest równy w/w hdd.


hdd sa tansze od bd, sa tansze od dvd, przelicz sobie cene za 1gb w hdd i cene w bd czy dvd.

@up: no i live, afaik psn dalej failuje w mp.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 22:17 
Cytuj  
psn failuje? hhehe.

sorry enhu ale na x360 mam troche gier i nie powiedzialbym ze bije pod tym wzgledem cokolwiek.
chyba, ze mowisz o ilosci a nie jakosci.
jedyny prawdziwy fun mialem z ma, burnouta i forzy. nawet lo na dluzsza mete bylo meczace.
ale to juz kwestia gustu.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 22:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
psn failuje? hhehe.

sorry enhu ale na x360 mam troche gier i nie powiedzialbym ze bije pod tym wzgledem cokolwiek.
chyba, ze mowisz o ilosci a nie jakosci.
jedyny prawdziwy fun mialem z ma, burnouta i forzy. nawet lo na dluzsza mete bylo meczace.
ale to juz kwestia gustu.


no patrz... ja na ps3 jedyny fun miałem z uncharted, mimo że grafika nie powala na kolana a gra generalnie jest przeciętna


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 22:27 
Cytuj  
jak napisalem to kwestia gustu. na x360 zadna gra graficznie nie powala wiec tez nie bardzo jest o czym pisac.

a tak calkiem serio to, ktore gry polecilbys na x360? z tych, ktore ci sie naprawde podobaly?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 22:35 
Cytuj  
gow 2 imo jest calkiem powalajace :) no ale to tylko na x jest, wy macie jedynie nudna i monotonna jedynke :)

w 2ce caly czas sie cos dzieje, a i otoczenie pomyslowe, a gra nadaje nowego znaczenia dla slowa bloodbath :>


prawde mowiac odkad przeszedlem gow 2 grafika w zadnej grze nie zrobila na mnie wrazenia, jedynie burnout docenilem za dopracowanie otoczenia ktore ladnie sie prezentuje nawet przy szybkiej jezdzie :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 06:10 
Cytuj  
Ashton , niech zgadne , te wiecej niz 10 h przed x0 to pewnie Star Ocean 4?:)

po GoW2 wrażenie na mnie zrobiło sporo gier , RE5, Vesperia , Prince of Persia , zwłaszcza ten ostatni jest wprost śliczny

ale trzeba przyznac że jednak GoW 3 i Uncharted 2 na trailerach wygladaja lepiej niz topowe graficzne cuda na xboxa , nie jest to przepasc ale sa jednak ladniejsze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 08:29 
Cytuj  
gta 4 - pierwsza gra w ktora gralem na nowej konsoli :)
Ace Combat 6
Star Ocean 4
SF4

Godfather 2 - jako ze gra byla tak chujowa ze chcialem ja zalizcyc jak najszybciej i o niej zapomniec.

BF Bad Company
GOW
GOW2
Mass Effect

i chyba RE5

ano RE5 ladnie sie prezentowalo, jednak wrazenia ogromnego na mnie nie zrobilo niestety, prince of persia na x'a nie gralem.

ja jak sie powaznie wezme za gre to potrafie grac po 2x h

guitar hero bym gral pewnie dluzej niz 8h za pierwszym razem ale gra mnie zameczyla fizycznie :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 09:14 
Cytuj  
oprocz MA jeszcze AC wygladalo fajnie na x360.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 09:48 
Cytuj  
please rozwin bo skroty mi nic nie mowia :((

edit: znalazlem fajny mix main theme z ace combat 6, z bgmow roznych wyciety glowny motyw :)
http://www.youtube.com/watch?v=xSfD4ClDBCk

az chce sie znowu zagrac :> fajny nastroj buduja te bgmy :>

dla tych co nie grali:

http://www.gametrailers.com/video/trail ... at-6/20597 intro/trailer :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.