mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:39 
Cytuj  
No przydałoby się ;d


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:39 
Cytuj  
To skalowanie działa, jak jest dużo graczy w rejone to muszą się wszyscy wziąć za zlikwidowanie inwazji, jeśli mało to nawet da sie w 2-3 rozwalać.

Ja już dawno mówiłem odnośnie pvp w grach themeparkowych by sobie dali spokój z wysilaniem się z rewolucyjnymi pomysłami, osobiście jak mam ochotę na pvp to włączam bad company 2 i sobie gram.
W takich grach można tylko osiągnąć ciekawe grupowe pvp, czym mniejsza grupka tym bardziej sie okazuje że trzeba zrobić kilka na krzyż skili i to najlepiej by każdy archetyp miał mirrory bo inaczej płacz, to ma miejsce w wow i w większości gier.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 18:40 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
liczylbym na takie eventy jak tarren mill czy ruchanie calych miast przeciwnych frakcji


Ja właśnie baaaardzo na to liczę, za tych czasów w wow nie obchodziło mnie czy biegam w greenach czy blue, miałem czysty pure fun z gry, najazdy na miasta , zergi pod TM , polowania w contested zonach :)

Liczę że Rift tez mi tego dostarczy a do tego będzie przyjemne PvE z riftami i GM mówiący jak ostatnio że to serwer PvP i jak na taki jest za mało walki PvP i trza sie do roboty brac :D

@Tomu dawaj :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:45 
Cytuj  
u nas skalowaly sie zajebiscie. do tego stopnia ze bylo ich kilka/nascie w zonie kolo Meridian. dopiero wtedy wieczorem, jak co chwila czesc npc, do ktorych mozna bylo oddawac questy ginela, wieksza grupe sie skrzyknela i zaczela zamykac.
i o ile sie nie myle to devsi maja nad tym kontrole, wiec po miesiacu, dwoch moga zaczac mieszac z iloscia spawnujacych sie riftow.
i nie widze problemu zeby wtedy gildie ruszyly dupska i czyscily teren dla nowych graczy.
problem w tym, ze niestety wiele osob jak maruda Aldatha nie traktuje ich jako fajnych eventow i narzedzia DO WYCHOWYWANIA graczy, ze mmo to wspolne granie, a nie latanie na pale zeby jak najszybciej wbic max level - tylko jak cos co najlepiej jakby bylo przez tydzien a potem wyjebac.

mam nadzieje, ze pvp przy riftach bedzie wypierdzielac serwery co chwila ;p

oczywiscie wszystko sie nudzi po jakims czasie, nie mamy co liczyc na ekonomie czy polityke z eve i siege z dfo, ale to co jest w tej chwili daje FUN.
a to sie liczy.

jedyne co mnie martwi to na czym skoncentruje sie trion w endgamie. jesli tylko i wylacznie na pve to bedzie kefa jak dla mnie ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:53 
Cytuj  
Dawac dzial RIFTa ! :) Ja moge porobic jakies topici z linkami do fansitow, wiki itp bo mam tego pierdyliard w ulubionych. Moge tez spreparowac jaki FAQ po polsku.

BTW. Nie wywallajcie forum STO, zrobice ninja delete forum Finala. : ) : ) : )


Obrazek

HyHy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:56 
Cytuj  
a to nie ma juz nda?
dawaj te wiki ;p
do faq to ci moge podrzucic pare pytan, no i pare odpowiedzi, bo wczoraj wyszlo pare wesolych rzeczy ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:57 
Cytuj  
Nie ma, NDA zdjęli jakoś po ostatnim weekendzie chyba albo w trakcie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:58 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Nie ma, NDA zdjęli jakoś po ostatnim weekendzie chyba albo w trakcie.

Juz po pierwszym usuneli, kiedy sie okazalo, ze gra sie ogolnie bardzo ludziom podoba.

Jestem za ninja-delete forum (albo for) FF ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:58 
Cytuj  
po kij cokolwiek kasowac?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:59 
Cytuj  
NDA na bete nie ma. Niestety jest na Alphe wiec nic ponad 27lvl nie wiemy atm oprocz zapowiedzi i BARDZo MALEJ ilosci przeciekow z Alphy (wlasciwie zero).

WIKI: http://telarapedia.com/wiki/Rift:_Planes_of_Telara_Wiki

Oczywiscie narazie cudow nie ma ale jak na gre w becie jest troche do poczytania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 19:00 
Cytuj  
Jakis lewy ten performance. Biegam sobie, robie questy, wale mobki i jest fajne 50-60fps, robie logout... Wchodze na drugi dzien i wita mnie 7fps i za cholere nie chce byc wiecej.
Pozatym calkiem przyjemna zrzynka ze wszytskiego co moze przykuc ludzi na dluzej przy kompie (achievementy z WoW, kolekcje z EQ2 itp).
Gra sie calkiem milo.
Narazie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 19:02 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
po kij cokolwiek kasowac?

Bo na forum mamy grupe hejterow FF.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 19:03 
Cytuj  
no gdyby do tego dodali rvr jak w daocu ... :)

dzial FF zostawic! jest lepszy niz 'teksty zabawne'.

bawil sie ktos macrami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 19:05 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
achievementy z WoW


Wolne żarty. Co do performance - prawda.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 19:05 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 19:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no gdyby do tego dodali rvr jak w daocu ... :)

dzial FF zostawic! jest lepszy niz 'teksty zabawne'.

Trzy frakcje. Nie ma szans.

Ale kto w przyszlosci jakies bardziej rozbudowane PvP wlasnie z siegami nie jest wykluczone. Wszystko zalezy od post-launch feedbacku. Technologiczna baze i ludzi w przeciwienstwie to kretynow z Mythica maja. (bo tak szczerze, czy podczas eventow mieliscie jakis lagi ?, ja nie mialem.. a te co mialem to byly z mojej winy i polaczenia..)


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 19:09 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Keii napisał(a):
Nie ma, NDA zdjęli jakoś po ostatnim weekendzie chyba albo w trakcie.

Juz po pierwszym usuneli, kiedy sie okazalo, ze gra sie ogolnie bardzo ludziom podoba.

Jestem za ninja-delete forum (albo for) FF ;p.


A to nie bylo po tym jak po pierwszym evencie i tak bylo od groma materialu z rifta i dai sobie spokoj? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 19:09 
Cytuj  
iniside napisał(a):
(bo tak szczerze, czy podczas eventow mieliscie jakis lagi ?, ja nie mialem.. a te co mialem to byly z mojej winy i polaczenia..)


Tak, każdorazowo po zakończonym evencie w Argent Glade zostawały moby do utłuczenia, podczas walki wypierdalał się serwer, po czym wszystkie moby znikały. Miałem tak trzy razy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 19:11 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
iniside napisał(a):
(bo tak szczerze, czy podczas eventow mieliscie jakis lagi ?, ja nie mialem.. a te co mialem to byly z mojej winy i polaczenia..)


Tak, każdorazowo po zakończonym evencie w Argent Glade zostawały moby do utłuczenia, podczas walki wypierdalał się serwer, po czym wszystkie moby znikały. Miałem tak trzy razy.

Dobra ze sie zerwer wyjebal to inna sprwa. W beta 3 sie nie wyjebal ani razu ;p. A i lagow nie mialem. WAR z tego co pamietam, przy takim zamieszaniu.. to ekhm..

btw. moby zniakaly, bo sie serwer je obslugujacy wysypywal. Ale to juz inna sprawa ;p

Cytuj:
A to nie bylo po tym jak po pierwszym evencie i tak bylo od groma materialu z rifta i dai sobie spokoj?

Nie bylo znowu tak duzo. PRzynajmniej na youtube ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 19:13 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 19:12 
Cytuj  
W becie 3 serwer może i stał, ale drugiego dnia event we Freemarch pod koniec się crashnął (tzn. wyłączył się).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 19:15 
Cytuj  
Swoja drogą to na 10lvl saboteur tuż przed końcem walnąłem cryta detonate za 500 :o

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.