mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2014, 15:52 
 
Znam ten tytuł :]
Wiesz po tylu latach grania w gry, aż trudno uwierzyć, że podczas walki nie wcisnąłeś "p" aby zapauzowac. W każdej grze w której można było wcisnąć pauze, ma ona skrót na klawiaturze w postaci jednego z 3 przycisków. No tutaj nie ma bata aby sobie nie poradzić 8)
Distand worlds wygląda nieźle(no i właśnie ta cena jest dla mnie zaporowa) ale jednak nie jest to gra turowa z możliwością własnoręcznego rozegrania bitew :]
Wolę jednak Sots2, które jest po prostu takim total war-em w kosmosie i ,mogę odejść w każdym momencie jak i grę w sp włączyć w multi aby ktokowliek mógł się podpiąć zamiast ai lub odwrotnie.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2014, 21:36 
 
Underrail bardzo fajna gierka. Mocno w stylu Falloutów 1&2. Bardziej 1, brak otwartych przestrzeni, małe mapki. No i Metro 2033 ;)
Walka turowa (action+movement, trochę jak SRR), craft, social, degradacja itemków, mało ammo, psi (magia taka), sporo skili, perków i ogólnie zajebiście. Humor nienachalny. Misje można robić na kilka sposobów, combatu sporo i nie jest łatwy.
Można pobrać demko, alpha do kupienia za 8€ na steamie desurze i gamersgate, taki dev wybrał sposób finansowania zamiast k$.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2014, 21:43 
 
ten underail porazil mnie strasznie grafika (wiem jest zajebisty), a metro to chyba strzelnka sprzed ilus tam lat fajna straszna ale chyba kazdy juz gral.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2014, 23:09 
 
Metro w sensie klimat książek - postapo w tunelach metra. Nie mogę jakoś znaleźć info o devie, ale wygląda mi na słowianina, albo po prostu inspirował się książką.
Grafika jest ok jak na izomeryka, lepsza niż w podrasowanym falloucie, ale gorsza niż w SRR. Oczy nie krwawią w każdym razie. Jak dla mnie ma to coś, co robiło z falloutów najlepszego crpg, jest klimat, jest wysoki poziom trudności(trochę masowania F5/F9) jest rozwój toonka, kombinacje (btw agi nie wplywa na AP, każdy ma 50). Od dawna nie grałem w tak dobrą grę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2014, 23:24 
 
jak z mechaniką walki? da się wybrać gdzie strzelać (głowa/tułów/ręce itd), są poziomy (ziemia, dach), da się kucać, czołgać? itp.
Czy tak płytko jak w Shadowrun Returns?

a i grafika przypomniała mi to :)
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 00:07 
 
Isengrim napisał(a):
Metro w sensie klimat książek - postapo w tunelach metra. Nie mogę jakoś znaleźć info o devie, ale wygląda mi na słowianina, albo po prostu inspirował się książką.
Grafika jest ok jak na izomeryka, lepsza niż w podrasowanym falloucie, ale gorsza niż w SRR. Oczy nie krwawią w każdym razie. Jak dla mnie ma to coś, co robiło z falloutów najlepszego crpg, jest klimat, jest wysoki poziom trudności(trochę masowania F5/F9) jest rozwój toonka, kombinacje (btw agi nie wplywa na AP, każdy ma 50). Od dawna nie grałem w tak dobrą grę.


chcesz powiedziec ze to z tego unreila:

Obrazek

jest lepsze od fallouta? :

Obrazek

i jeszcze ze ma klimat? w sensie grafa. nie chce flamu robic niepotrzebnego ale prosze cie nie porownuj tego do serii fallout.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 01:28 
 
Drusek napisał(a):
jak z mechaniką walki? da się wybrać gdzie strzelać (głowa/tułów/ręce itd), są poziomy (ziemia, dach), da się kucać, czołgać? itp.
Czy tak płytko jak w Shadowrun Returns?

Jak w SRR, ale bronie mają różny koszt AP, na zasadzie mocniejszy hit= więcej AP. Kombinacje z combatem na razie ograniczają się do chowania za osłony. Odpowiadając jasno na pytanie - nie.
Wiele mapek ma alternatywną drogę przez szyby wentylacyjne.

Nie ma multiquote?Był chyba?

@ Piszpan
Rozdzielczość. W Underrai nie masz pikseli wielkości wskaźnika myszki.Fallout online nieco podrasował silnik - ale dalej bad look. Underrail to Fallout w pełnej rozdzielczości (Gram na 1680/1050), mi się podoba ten styl. SRR jest ładniejsze, ale to de facto przygodówka.
Właśnie wymyśliłem przepis na mmo - gameplay i mechanika z Underrail + lepsza grafa w klimacie SRR.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 01:29 
 
Piszpan ma racje, grafa wygląda gorzej niż w F1/F2, nawet mimo lepszej rozdzielczości.


Mimo to mam pytania:
1. Jak dialogi i questy w grze?
2. Są tak jak w Falloutach i innych starych dobrych izo rpg - masy fajnych opisów przedmiotów. komentarzy podczas wchodzenia do pomieszczeń, klikalnych rzeczy na ziemi / szafkach z fajnymi opisami i czy ogólnie jest masa tego typu smaczków i stuffu, które pomagają budować świat gry?
3. Tak jak Drusek pisal - jest wybieranie w którą część ciała strzelić / uderzyć i w ogóle jak mechanika i itemizacja walki?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 02:00 
 
Play demo, choć jest chyba ze starszej wersji i jest ciupke łatwiej.
Ale @ sula
1/ spoko. Da się przegadać gości na kilka skili(4 sociale), fluff też spoko. Dupy nie urywa, robisz za pionka.
2/ są. Nie za wiele,ale kilku słabych frajerów i orzeszkurwa frajerów poznasz. Potem ich drop. F5/F9 niektórzy lubią se pogadać,podobno, są randomowe rzuty.
3/nie, celowanie.Tak. Są 3(?) rodzaje splów. I h#$ wie ile Psi. Jak w Arcanum.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 00:08 
 
A List of Space/Sci-Fi/Fantasy Games You Can’t Miss in 2014
http://www.spacesector.com/blog/2014/01 ... s-in-2014/
+ jeszcze z kilkanaście tytułów z kicka. Czasu nie będzie do ogrania i kasy do kupienia wszystkiego :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 21:39 
 
Project Spark:
http://www.youtube.com/watch?v=AeRH9-m1RM4
Bawił sie ktoś już betą ? Ja zupełnie przeoczyłem i dopiero nie dawno sorbiłem sing up ;/

Wyglada to bardzo ciekawie, zwłaszcza dla osób które przeraża perspektywa nauki UDK albo Unity zeby zrobić jakąś gre.

Mam tylko wrazenie, ze cały projekt "troche" ucierpi przez interfejs ktore bedzie dostosowany do tabletów i padów.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 22:19 
 
Zrobiłem signup z ciekawości:)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 11:20 
 
"Alien: Isolation":
http://www.youtube.com/watch?v=Qbv9rs9bVOE

Zapowiada się nieźle.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 11:28 
 
a imo wręcz przeciwnie i nawet colonial marines na trailerze na mnie wywarl lepsze wrazenie.
to wygląda jak jakiś spacerek posród aliens a nie groza...


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 12:04 
 
"Colonial Marines" na trailerze - lol.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 12:17 
 
Highlander napisał(a):
a imo wręcz przeciwnie i nawet colonial marines na trailerze na mnie wywarl lepsze wrazenie.


Różnica pomiędzy demem a pełną wersją colonial marines jest ogromna, oczywiście do kurwy nędzy na korzyść dema.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 12:19 
 
Przeciez nawet byl pozew do sadu za to co zrobili bo to pod scam podchodzi


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 12:30 
 
wodny napisał(a):
"Colonial Marines" na trailerze - lol.

Przepraszam bardzo, ale czy masz przed sobą pełną grę Alien:Isolation by to porownac? Nie. Więc porownuje trailery. I tutaj nie wygląda to interesująco.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 12:34 
 
Highlander napisał(a):
wodny napisał(a):
"Colonial Marines" na trailerze - lol.

Przepraszam bardzo, ale czy masz przed sobą pełną grę Alien:Isolation by to porownac? Nie. Więc porownuje trailery. I tutaj nie wygląda to interesująco.

Nie, nie mam, ale osobiście wątpię by sytuacja z "Colonial Marines" się powtórzyła. Tam na pierwszym demku był cud, miód i orzeszki. Jak wyszła gra to ludzie i dziennikarze zmieszali ją z błotem. Wchodziłem po premierze na forum Gearboxa by poczytać co ludzie tam piszą i tylko ci najbardziej ślepi fani bronili gry.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2014, 14:03 
 
Dzisiaj premiera The Banner's Saga. Zobaczymy co to za cudo...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.