mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 20:43 
 
pieniek82 napisał(a):
Wyszedl juz Loadout na steamie, f2p


Nice. Dzieki za info ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 21:04 
 
Przez 2 dni jest dstępna za free gra Epigenesis
http://store.steampowered.com/app/244590/
i w promocji, early access

Epigenesis is currently in Beta and is almost feature complete.
The game is a multiplayer-only FPS with a fast-paced movement system that relies heavily on jumping and air movement.

Pogralem chwile i... za bardzo nie wiem o co w tej grze chodzi ;d


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 22:15 
 
warhameron napisał(a):
Mendol napisał(a):
blackguards, banner saga.



Fallen Enchantress Legendary Heroes + mody. W marcu Age of Wonders III


Zrobiłem recona, jeśli chodzi o Age of Wonders III. Wygląda fajnie i możliwe, że będę miał jakieś beta klucze do tego. Ale będę wiedział może w następnym tygodniu bo beta jest dość limitowana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 22:21 
 
Pisałem, że Rome 2 to będzie gówno na długo przed premierą, także pretensje możecie mieć tylko do siebie.
Cytuj:
No nic moze wyjdzie:
Europa Barbarorum 2 http://www.moddb.com/mods/europa-barbarorum-2

Ja rozumem, że to jest największy/najambitniejszy/najbardziej dopracowany mod pod total wary ever, ale kurwa, rzeźbią to od siedmiu lat i w październiku ogłosili, że "za parę miesięcy" (czyt. gdzieś pod koniec tego roku) wyjdzie alpha. No ale szacunek za wytrwałość, 99% projektów zdążyłoby w tym czasie zdechnąć z pięć razy.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 22:22 
 
Piaskowy napisał(a):
warhameron napisał(a):
Mendol napisał(a):
blackguards, banner saga.



Fallen Enchantress Legendary Heroes + mody. W marcu Age of Wonders III


Zrobiłem recona, jeśli chodzi o Age of Wonders III. Wygląda fajnie i możliwe, że będę miał jakieś beta klucze do tego. Ale będę wiedział może w następnym tygodniu bo beta jest dość limitowana.


To gdyby się udało to jestem 1 w kolejce :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 09:30 
 
O Junkier to nie wiedzialem, ze tak dlugo to robia, myslalem, ze niedawno zaczeli, oby kiedys skonczyli.

To ja drugi do Age of Wonders III :P


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 10:12 
 
ja tez sie pisze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 11:24 
 
Highlander napisał(a):
O Junkier to nie wiedzialem, ze tak dlugo to robia, myslalem, ze niedawno zaczeli, oby kiedys skonczyli.

Zaczęli jakoś w 2007. Ta alfa która teraz ma wyjść będzie no, alfą, np. rzymianie będą mieli tylko wczesne jednostki sprzed reform. W takim tempie skończą pewnie za 4-5 lat, więc na ten moment tylko człowieka wkurwiają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 13:27 
 
Lipa troche, grałbym.

W ogole to chcę przedstawić swój ból dupy. Firma Paradox swoją polityką mnie wkurwia, poza tym kiedys mozna bylo oczekiwac dobrych gier od nich, a tymczasem niektore crapy tworza dla nich jakies pomniejsze studia. Poza tym, Miliony DLC, no chyba, że one są zbedne? ale takie się nie wydają. Chcialem zakupic EUIV w jakims promo za 10 ojro, zobaczylem liste pierdyliarda DLC i mnie sie odechcialo. Nie ma to jakiejs wersji all in one czy co?

Jak widze takie cos to mam ochote wejsc na TPB i sciagnac paczke.
Dziękuję za uwage.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 13:46 
 
Ilość dlc może denerowować, ale nie da się ukryć że jakość gier paradoxu wzrosła. Za preorder euIV dostawało się ~7-8dlc, także praktycznie połowę tego co teraz jest. Imo z euIV jest lepiej niż z CKII, przez pierwsze miesiące po premierze wyszło 0 dlc do euIV, dopiero ostatnio chyba nabierają tempa... czeka się do promocji i kupuje. 2/3 dlc u paradoxu to skórki/grafiki/muzyka więc to można sobie ominąć... ja tam niestety kupuję wszystko albo nic :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 13:52 
 
W mp wystarczy, że host ma najnowszy dodatek, pytanie czy tak samo jest z dlckami dla Arabów i Bizancjum.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 13:58 
 
Piaskowy napisał(a):
warhameron napisał(a):
Mendol napisał(a):
blackguards, banner saga.



Fallen Enchantress Legendary Heroes + mody. W marcu Age of Wonders III


Zrobiłem recona, jeśli chodzi o Age of Wonders III. Wygląda fajnie i możliwe, że będę miał jakieś beta klucze do tego. Ale będę wiedział może w następnym tygodniu bo beta jest dość limitowana.


A jesteś w stanie się zainteresować Planetary Annihilation i coś do tego załatwić, czy to tak nie działa? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 14:01 
 
No ja EUIV nie do MP, dla mnie takie gry do MP to stanowczo za długie na jedną sesję.

Szczerze nie chce mnie sie zglębiac, ktory dodatek to cos sensownego, a co jakies skórki graficzne.
Dali by chociaz wersje 'premium', ktora zawieralaby wszystkie dodatki i wszystkie kolejne co maja wyjsc...
czy moze jest to wlasnie to Europa Universalis IV: Extreme Edition?

50 ojro lulz


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 14:38 
 
Też przestałem strategie Paradox-u przez to kupować. Na pewno nie będę się bawił w jakieś promocje, badał które DLC są istotne a które nie i się angażował. Jak widzę tyle DLC to po prostu nie kupuje i już.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 14:42 
 
W extreme edition masz 3 dodatkowe dlc, na steamie masz w sumie 9pozycji płatnych dlc do euIV (w tym 3 paczki z preordera - ee, call to arms, prorder) , imo to nie jest dużo i nie kumam dramatu. Jak ci się nie chce zagłębiać (czytać nazw w stylu "unit pack", czy "songs of")to ich po prostu nie kupuj. Poza tym to poczekaj do dowolnej wyprzedaży w jakimś sklepie zamiast pisać "50 ojro lulz". Ja rok temu w preorderze dałem jakieś 80-100zeta za extreme edition na gmg.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 14:48 
 
Żaden dramat - nie wiem gdzie ty go widzisz. Po prostu sobie dyskutujemy.

Sam mówiłeś, że nic nie wydawali przez jakiś czas po premierze i dopiero niedawno "zaczeli się rozkręcać". Narazie Steam mi pokazuje 10 DLC. Powiedzmy, że dorobią drugie tyle. Będzie 20. Stanowczo za dużo. Jeszcze 3-4 DLC łącznie przez cały żywot gry to bym zrozumiał. Naprawdę w dzisiejszych czasach gier do ogrania jest w cholerę dużo, a czasu niekoniecznie - także taka oferta po prostu nie jest atrakcyjna.

No i nie rozumiem tego, że "bo kilka było w pre-orderze". No i? Nie widzę tego jako żaden najmniejszy plus, wręcz przeciwnie. Nie pre-orderuje z zasady, bo to kupowanie kota w worku.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 15:03 
 
Ja nigdy nie kupiłem kota w worku w preorderze, mało gier preorderuje - mógłbym na palcach jednej ręki policzyć. Za to sporo "zdechłych kotów w worku" kupiłem na fali hypu na daną grę po premierze.

Spoko rozumiem, że dla kogoś ta oferta może być nie atrakcyjna, dla mnie jest bo widzę skok jakościowy w grach paradoxu za cenę tych dlc. Szczególnie, że na gameplay wpływa ~1/3 dlc.

btw. dramat to widzę u Highlandera :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 15:26 
 
Każdy post suli na temat dlc, itemshopów to dramat.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 15:33 
 
Niah napisał(a):
Każdy post suli na temat dlc, itemshopów to dramat.

+1
Tak samo jak kazdy post highlandera na temat fpsow ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 15:34 
 
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.