mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 23:18 
Cytuj  
Ano. Mam nadzieję ,że "zostanie po staremu" i ,że wiedzą ,że chyba największym "selling point" jest właśnie tzw. "hardcorowość" DS-ów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 23:22 
Cytuj  
Nie ma dobrego pomysłu na sterowanie na PC oprócz podpięcia kontrolera.

IMO nie portną Dark Soula na pc. Ale pewnie następna część będzie już na xbox/ps + pc. No i może Wii U. Ta ankietka itd to sposób na wybadanie rynku.

Chociaż w sumie sam nie wiem. From Software to mała firma, której jedyna gra na PC to Ninja Blade. Druga to jakiś tytuł JP.

Mieli też cancelniete 6 gier. Raczej nie mogą sobie pozwolić narazie na takie rzeczy. A jeżeli konwersje zrobi ktoś inny niż oryginalni devsi to GG. Soul to nie są gry które mogą sobie na to pozwolić. IMO, jak ktoś faktycznie jest taki "HARTKOR GEJMER" to przeboleje te 800 zł na konsole i nie będzie jęczał o konwersje.


@Tor - Ninja Gaideny, Monster Huntery, Soule, Wipeouty, Socomy, większość bijatyk, dużo gier z PSN/XBLA jak chociażby Hard Corps (Nowa contra) itd. Serio, można wymienić dużo jeżeli się chce. A większość casualowych gier która wiedzie prym na konsolach, wiedzie go także na PC so...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 23:23 
Cytuj  
no ale to na pc masz quick save/quick load ;)

anyway zobaczymy. ja tam kolejna czesc na pewno kupie :)
chociaz ds'a nie skonczylem jeszcze bo wszyscy w sw graja ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 23:55 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Nie ma dobrego pomysłu na sterowanie na PC oprócz podpięcia kontrolera.

IMO nie portną Dark Soula na pc. Ale pewnie następna część będzie już na xbox/ps + pc. No i może Wii U. Ta ankietka itd to sposób na wybadanie rynku.

Chociaż w sumie sam nie wiem. From Software to mała firma, której jedyna gra na PC to Ninja Blade. Druga to jakiś tytuł JP.

Mieli też cancelniete 6 gier. Raczej nie mogą sobie pozwolić narazie na takie rzeczy. A jeżeli konwersje zrobi ktoś inny niż oryginalni devsi to GG. Soul to nie są gry które mogą sobie na to pozwolić. IMO, jak ktoś faktycznie jest taki "HARTKOR GEJMER" to przeboleje te 800 zł na konsole i nie będzie jęczał o konwersje.


@Tor - Ninja Gaideny, Monster Huntery, Soule, Wipeouty, Socomy, większość bijatyk, dużo gier z PSN/XBLA jak chociażby Hard Corps (Nowa contra) itd. Serio, można wymienić dużo jeżeli się chce. A większość casualowych gier która wiedzie prym na konsolach, wiedzie go także na PC so...

Nie widze przeciwskazan zeby to dobrze dzialalo na myszce i klawiaturze.

Anyway TB dobrze wypunktowal ze gra na PC w dluzszej perspektywie bedzie sie dluzej sprzedawac i zapewniac staly doplyw gotowki, dzieku zerujacym na ludziach promocja ktorzy kupuja gry w ktore i tak nie maja zamiaru grac ;p.
PC to naturalna platforma dla hardcorowych gier i jest pewne ze wkoncu seria tu trafi.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 00:13 
Cytuj  
TB nie powiedział nic mądrego co odnosiło się konkretnie do Souli. Powiedział za to rzeczy które w 100% odnoszą się do PC gier w ogóle - i gwarantuje Ci, że Devsi zdają sobie sprawę z określonych rzeczy dużo lepiej od niego ;)

Nie wydaję mi się, że łatwo będzie przenieść tą serie na myszkę + klawę. Po prostu sobie tego nie wyobrażam, możliwe że jestem ograniczony. Ale właśnie dlatego to nie ja devuje gry.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2012, 22:36 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8AjgGeu7_From_S ... Souls.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2012, 22:47 
Cytuj  
wypasik by byl gdyby zaczeli robic dlc dla ds'a a przy okazji pracowali nad kolejna czescia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2012, 20:24 
Cytuj  
Cytuj:
I honestly wasn't expecting such a massive support. My boss(es) even came to talk to me about this, after it explodes all around the world. If you wanted to have the attention of Namco Bandai Games, now you have it.
The future is in your hands, and I hope you will keep supporting this.
I make a personal objective to make sure every relevant people in Namco Bandai Games is in touch with this formidable effort.
Great Thanks!


Odpowiedź Namco na internetową akcję. "Przyjęto do wiadomości".

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 10:46 
Cytuj  
Obrazek

napierdalac w ta sciane, bo chce juz sie dowiedziec oficjalnie kiedy bedzie na PC! ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 10:51 
Cytuj  
Naprawde sadzisz, ze zapowiedz danej gry zalezy od tego czy zbiora okreslona ilosc "Like'ow"? :) Jak maja oglosic, to oglosza, chill...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 10:59 
Cytuj  
Zbiorą odpowiednią liczbę fanów i sprzedadzą stronę do reklam. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 11:07 
Cytuj  
na pc fuj.
juz widze to pvp z cheatami ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na pc fuj.
juz widze to pvp z cheatami ;/


Hmm ja na pewno kody na kasę będę używal i godmode.


P.S
Gief as relejs dejt :evil:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 12:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na pc fuj.
juz widze to pvp z cheatami ;/

Ano to będzie największe wyzwanie dla team-u zajmującego się konwersją ,żeby tak grę przeportować i później patchować ,żeby zminimalizwować hack i cheaty (no obok wymyślenia znośnego systemu kontroli na klawie + mysz i tego ,żeby gra nie miała skopanej optymalizacji pod PC).

Dla mnie osobiście to ,że cheatów na konsolę prawie ,że nie ma (choć coś tam kiedyś czytałem ,że się zdarzają?) to największa i prawie ,że jedyna dla mnie przewaga konsol nad PC.

No ,ale taki to już koszt otwartej architektury i OS-a ,etc

Często największe zalety są jednocześnie największymi wadami heh


Choć ja głównie i tak dla singla będę chyba grał w DS.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 13:25 
Cytuj  
sula napisał(a):
Mendol napisał(a):
na pc fuj.
juz widze to pvp z cheatami ;/

Choć ja głównie i tak dla singla będę chyba grał w DS.


Tu się jedno ładnie łączy z drugim. Jeśli DS Ci spasuje, to pvp na pewno też. Niech to już wydadzą na pc i zabierają się na mega kontynuację, jakkolwiek miałaby się nazywać.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 13:51 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
sula napisał(a):
Mendol napisał(a):
na pc fuj.
juz widze to pvp z cheatami ;/

Choć ja głównie i tak dla singla będę chyba grał w DS.


Tu się jedno ładnie łączy z drugim. Jeśli DS Ci spasuje, to pvp na pewno też. Niech to już wydadzą na pc i zabierają się na mega kontynuację, jakkolwiek miałaby się nazywać.

Zgadzam się. Jak się zdecydowali robić konswersją na PC to niech się zabierają szybko na to czy tam komuś zlecają (tylko sensownemu!) i niech się zabierają za kontynuację.

Co do PvP - no pewnie masz rację ,a raczej mi się single spodoba z tego co słyszałem i widziałem , no pewości nie ma ,ale ja lubię trudnę gry które mnie "kopią po głowie" jak nie uważam.

Tzn, nie zawsze takie lubie ,ale po zalewie idiotycznie łatwych produckji w ostatnich latach taka wyamgająca gra powinna być miłą odmianą.

Cheatami będę się przejmować jak już gra będzie ,mam tylko nadzieję ,że będzie jakiś programista w zakresie obowiązków miał 'śledzenie tego problemu i ew. patchowanie gry ,żeby cheatów nie było / nie było dużo' bo innego sposobu na to nie ma.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 14:06 
Cytuj  
ja czekam na termin wersji pc,bo myslalem,zeby sobie kupic na ps3 znowu ale jak ma przed latem byc pc to olewam i poczekam ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 14:24 
Cytuj  
Przed latem? Hm, mocno watpie.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 15:49 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Przed latem? Hm, mocno watpie.

2013 - jest mala szansa ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 17:17 
Cytuj  
Mi się serio, ten Dark Souls na PC nie widzi. W każdym centymetrze gry, można wyczuć, że masa decyzji odnośnie designu całej gry, czyli przeciwników, korytarzy itd była robiona pod pada.
Na PC IMO ta gra dużo straci. Chodź, jakby zacnie przenieśli (czego nie umiem sobie wyobrazić) to jakieś fajne mody by dały masę funu.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.