mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 00:04 
 
@Dogs of War Online

Pograłem trochę :)

Wybrałem Light i team składający się z trzech mieczników, łucznika i lwa - pierwsza partyjka była vs. Light ale gościu miał inną drużynę. Jakieś trzy latające cosie (pixies?), paladyn i mag. Zaliczyłem wygraną w skutek której dwóch moich gości zaliczyło level up, teraz mogę im wybrać jeden z trzech talentów dostępnych na drugim lvl (z tego co wiem to każdy stwór ma trzy wolne sloty). Zanim go wydam to poczytam co jest bardziej opłacalne i jak dokładnie działają. Postaciom które padły w trakcie gry na szczęście udało się "czmychnąć podczas walki" - tak mi się wyświetliło po bitwie. Na czacie czytałem, że gościowi jeden z wojowników po walce stracił na stałe 1 pkt życia ale zyskał masę szram poprzez co dostał bonusy do wzbudzania strachu.

Rozwój postaci, zdobywanie tych perków po walce kojarzy mi się mocno z Mordheimem :) IMO Genialne rozwiązanie. Po pierwszej walce dostałem ~300gc, wcześniej zrobiłem misję za którą dostałem ~200gc i już mogę kupić podstawową postać do drużyny. Z tego co widziałem to taki mag kosztuje 1700... a chimera (czy coś tam) 17000gc (najmocniejsza jednostka w light).

Trzeba wziąć pod uwagę to, że bitwa toczyła się w niskich przedziałach, do 200 pkt, zakładam, że wyższe przedziały punktowe = więcej gc. Ale kto to tam wie.

Pogram, potestuję :) na razie wygląda to ciekawie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 01:02 
 
Tez pogralem, troche wpierdolixu zebralem, glownie od light. Pieskow to chyba najmniej w ogole jest w tej grze. Ale pieski 2 kusznikow i jeszcze jeden na sterydach tez mnie pojechali.
Jak natrafilem na undeada z necro, to mnie pozamiatal w pizdu ;d musze go miec.

Ogolnie ciekawa gra, są tez misje gdzie mozna wyslac swojego wojaka by np. ograbil wioche i zyskac dukaty ;)

Tylko troche mialem wrazenie, ze bardzo losowe i nie potrafie wyczuc czy od tego to zalezy. Teraz ostatnia gre myslalem, ze przegram z tymi miecznikami z light, ale gosc zamiast dmg zebral parry/dodge często, wielki lulz i wygralem bez strat.

moi Bridgeburners to na razie - archer, 2x warrior i 1 pała ;p ten ich startowy mag to jakas chujoza albo nie kumam o co chodzi bo nic nim nie moge zrobic i wali melee ;d

ogolnie dobre by pizgnac partyjke, dwie... lub osiem.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 01:36 
 
Ja pykam wilczkami, głównie łomot zbieram. Niby fajne 2x atak i movement, ale necro mnie zasypuje szkieletami, a w wilkach trafiam na tego w dredach co kosi jak czołg (predator of blood czy jakoś tak). Rycerze to jakoś nie zapadli w pamięć.
Czasem są dziwne te losowania - raz mi jednostka z 0 parry sparowała 4 ataki.

A, jeszcze jedno - ta gierka jest na podstawie Konfrontacji - figurkowej gierki z Francji, nastawionej na małe starcia. Stąd pewne podobieństwa do Mordheima. Armii jest całkiem sporo i mają niezły klimat (taki bardziej z jajem niż na serio - serio jak młotkowe)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 07:33 
 
Konfrontacje miałem przyjemność widzieć na żywo :) Figurki są całkiem ładne.

Jak by kogoś interesowało jaki gra ma potencjał do rozwoju to zapraszam tutaj, lista wszystkich nacji.

Gra może być o tyle ciekawa, że system figurkowy jest ponoć całkiem nieźle zbalansowany a przerzucenie figsowego tematu na hexowy wydaje mi się nie być dużym problemem. Pożyjemy, zobaczymy - oby z tej gry nie zrobili pay2win.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 10:01 
 
bede grał w gre https://www.youtube.com/watch?v=SZOpaMmICCc

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 11:20 
 
W $klepiku DoW mi się parę rzeczy nie podoba - za kasę można kupić wylevelowane jednostki, a te 1lev za srebro to tanie nie są - co lepsze jednostki to dobrych kilkadziesiąt gier. Niby wszystko balansuje koszt punktowy armii, ale...
No ale gra się całkiem fajnie i jak wprowadzą więcej armii to może być tylko ciekawiej.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 13:28 
 
http://www.youtube.com/watch?v=K423anCB ... page#t=151


Lords of the Fallen. Nie wygląda na epickiego rpg, nie wygląda na dobre story, te elementy gry definitywnie były stworzone nie z myślą o mnie jako targecie i ogólnie mam skojarzenia z Warcraftem, ale wygląda na to, że może być fajny slaszerek do pogrania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 13:31 
 
Generalnie mocno odgrzewany kotlet ze wszystkim.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 13:39 
 
w co grac do kwietnia ;/ i jeszcze cos w miare casulowego zeby w pracy mozna bylo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 13:46 
 
Rust ^^
Dobijamy do stabilnego ~50 online, w chuj funu non stop :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 13:50 
 
wieczorkiem pewnie wbije ale szukam czegos jeszcze do pracy bo nic mi sie nie chce robic okrutnie a z nudow moge jeszcze zaczac pracowac :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 13:50 
 
Piszpan napisał(a):
w co grac do kwietnia ;/ i jeszcze cos w miare casulowego zeby w pracy mozna bylo.


Może faktycznie ten Dogs of War? :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 13:51 
 
Isengrim napisał(a):
W $klepiku DoW mi się parę rzeczy nie podoba - za kasę można kupić wylevelowane jednostki, a te 1lev za srebro to tanie nie są - co lepsze jednostki to dobrych kilkadziesiąt gier. Niby wszystko balansuje koszt punktowy armii, ale...
No ale gra się całkiem fajnie i jak wprowadzą więcej armii to może być tylko ciekawiej.


No, ale jak ktoś zamierza grać, to chyba nie będzie żydził tych jednorazowych 10-15 euro? Za 10 euro z tego co patrzyłem można kupić 2 albo 3 top jednostki (w tym, np. ta wspomniana wcześniej chimera), niezależnie od rasy.

No, a jak ktoś chce grać free, to będzie miał bardziej rozciągnięty w czasie progress, jak dla mnie dobrze rozegrany f2p.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 14:52 
 
Piszpan napisał(a):
w co grac do kwietnia ;/ i jeszcze cos w miare casulowego zeby w pracy mozna bylo.


Ja sie na szczescie wciagnalem w Marvel Heroes, bo tez bym kompa wlaczal chyba tylko do internetu/filmow :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 14:59 
 
gosugamer1 napisał(a):
Isengrim napisał(a):
W $klepiku DoW mi się parę rzeczy nie podoba - za kasę można kupić wylevelowane jednostki, a te 1lev za srebro to tanie nie są - co lepsze jednostki to dobrych kilkadziesiąt gier. Niby wszystko balansuje koszt punktowy armii, ale...
No ale gra się całkiem fajnie i jak wprowadzą więcej armii to może być tylko ciekawiej.


No, ale jak ktoś zamierza grać, to chyba nie będzie żydził tych jednorazowych 10-15 euro? Za 10 euro z tego co patrzyłem można kupić 2 albo 3 top jednostki (w tym, np. ta wspomniana wcześniej chimera), niezależnie od rasy.

No, a jak ktoś chce grać free, to będzie miał bardziej rozciągnięty w czasie progress, jak dla mnie dobrze rozegrany f2p.


Z tego co się orientuję to postacie jeszcze potrafią zaliczyć perma-śmierć, może ktoś to potwierdzić?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 15:42 
 
gosugamer1 napisał(a):
Isengrim napisał(a):
W $klepiku DoW mi się parę rzeczy nie podoba - za kasę można kupić wylevelowane jednostki, a te 1lev za srebro to tanie nie są - co lepsze jednostki to dobrych kilkadziesiąt gier. Niby wszystko balansuje koszt punktowy armii, ale...
No ale gra się całkiem fajnie i jak wprowadzą więcej armii to może być tylko ciekawiej.


No, ale jak ktoś zamierza grać, to chyba nie będzie żydził tych jednorazowych 10-15 euro? Za 10 euro z tego co patrzyłem można kupić 2 albo 3 top jednostki (w tym, np. ta wspomniana wcześniej chimera), niezależnie od rasy.

No, a jak ktoś chce grać free, to będzie miał bardziej rozciągnięty w czasie progress, jak dla mnie dobrze rozegrany f2p.

Ceny są ok, natomiast te levele pozwalają podbić do maxa rozpiski AP i jakaś przewaga to jest. Tak jak z lockboxami w mmo - niby nie p2w, a jednak lepiej mieć, niż nie mieć.
Armie są mocno nastawione na silne i drogie jednostki, Predator sam potrafi rozwalić cały oddział z jakiś rycerzyków. Jak ktoś chce zaczynać wilkami to polecam na start.
Shador von Dal napisał(a):

Z tego co się orientuję to postacie jeszcze potrafią zaliczyć perma-śmierć, może ktoś to potwierdzić?

O ile wiem nie, wszystko da się wyhilować, tylko ilość kart się zmienia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 17:42 
 
raggnarok napisał(a):
Piszpan napisał(a):
w co grac do kwietnia ;/ i jeszcze cos w miare casulowego zeby w pracy mozna bylo.


Ja sie na szczescie wciagnalem w Marvel Heroes, bo tez bym kompa wlaczal chyba tylko do internetu/filmow :P


nawet sciagnalem przed beta teso, kim radzisz grac ranged na poczatku? ten cabal dobry? moze op ranged pvp postac :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 19:48 
 
O PvP nie mam zielonego pojecia, bo nie gram w hack'n'slashe dla PvP :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 20:23 
 
raggnarok napisał(a):
O PvP nie mam zielonego pojecia, bo nie gram w hack'n'slashe dla PvP :)


nie moglbys po prostu doradzic jakiejs postaci? nic zaczalem storm i gra sie fajnie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 20:26 
 
Storm to dobry wybor. Mi sie kapitalnie gralo Punisherem i jego bym doradzal z tych startowych herosow. Ale Storm tez jest mocna. Z tym ze mowie o PvE.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.