mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 08:31 
Cytuj  
dlatego multiplatformy są gówno warte. Od jakiegoś czasu kupuje tylko exclusivy (a resztę sobie wypożyczam).

10 powodów dla których nie i nie będzie przeglądarki internetowej w X360:
Dziesięć powodów jakie wymienia Dave to:

1.Problemy z wdrożeniem Internet Explorera do Xboxa i brak zwrotu poniesionych kosztów.
2.Microsoft nie chce utrzymywać różnych wersji IE.
3.Firma nie chce by programy innych producentów (np. Adobe Flash) działały na ich konsoli.
4.Przeglądarka internetowa może uderzyć w zyski z reklam w dashboardzie.
5.Bez przeglądarki nie ma problemu z treściami nieodpowiednimi dla dzieci.
6.Podobnie nie ma problemu z wirusami.
7.Wielkie M chce by konsola służyła tylko do grania.
8.Chce dodawać sieciowe aplikacje na własnych zasadach (np. Twitter, Facebook).
9.Przeglądarka pozwoliła by na oglądanie multimediów prosto z sieci, a nie np. z komputerów PC podłączonych do konsoli.
10.Microsoft uważa, że przeglądarka w jej konsoli nie sprawdziłaby się bez klawiatury, myszki i całego tego bajzlu z PeCetów.

Uśmiałem się szczerze mówiąc :lol: Czyżby microsoft miał pomysł jak zarobić na braku przeglądarki? Ten Twitter/Facebook nie ma być płatną usługą na X360? (takie moje małe podejrzenia)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 17:49 
Cytuj  
ano niestety to standard ze ms chce miec wszystko pod kontrola, inna sprawa ze przegladarka jest mi zbedna ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 17:53 
Cytuj  
Bo bez sensu jest przegladanie www z poziomu konsoli, gdy obok stoi komputer.

X.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 19:03 
Cytuj  
mareczek woli pisac na padzie ;)
wkoncu wygodniej sie wali gruche w lozku niz na krzesle...

zreszta mareczek jest uzdolniony manualnie, chociaz nie da sie tego zauwazyc po jego skillu w grach, to w koncu tak bardzo lubi przegladarki konsolowe, wiec musi miec ubar skilla :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 19:13 
Cytuj  
a jak komputer nie stoi obok? :)
na ps3 youtube dziala calkiem fajnie, nawet z padek.
poza tym o ile sie nie myle to i do x360 i do ps3 padow mozna dokupic 'mini' klawiature.

ashton jak rozumiem twoje doswiadczenia seksualne opieraja sie tylko o samogwalt? powoli wszystko staje sie jasne...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 19:39 
Cytuj  
Znasz kogos, kto ma konsole, a nie ma przynajmniej netbooka? Ja nie znam.

X.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 20:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
samogwalt

Już myślałem że nikt takiego określenia nie używa ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 20:12 
Cytuj  
Do PS3 wystarczy podpiąć jakąś bezprzewodową klawę i mychę i nie musisz z pada korzystać. To tyle w kwestii klepania na padzie :D. Co nie zmienia faktu, że przeglądarka w PS3 to taki trochę zbędny dodatek, ale czasem z lenistwa zdarzy mi się użyć :D

Aha jak ktoś lubi kopanki to polecam F10 - naprawdę przyjemna piłeczka (tylko nie ma PC - inna wersja). Mam nadzieję, że niedługo już się te boty przetoczą z niższych leveli bo chciałbym sobie pograć a nie biegać bez piłki po boisku :D.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 20:47 
Cytuj  
Z drugiej strony, posiadajac komputer z WMC (a to ma Vista Home i Ultimate oraz Win7 od Home wzwyz) zaden problem odpalic przegladarke w Xboxie jako plugin w WMC. A nawet wiecej, bo poprzez Media Center mozna odpalic nawet Remote Desktop ;)

X.

PS. http://www.youtube.com/watch?v=7b_G00Ma7jU

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 22:26 
Cytuj  
ciekawe info :)

chociaz i tak pewnie nie skorzystam :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 23:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
poza tym o ile sie nie myle to i do x360 i do ps3 padow mozna dokupic 'mini' klawiature.


mozna dokupić tą mini-klawiaturkę, można też zaszaleć, odpiąć od PC-ta klawiaturę na USB i wpiąć ja w konsolę - 99.9% działa bez żadnego problemu przynajmniej na PS3.

btw. w UK oprócz vidzone (która jest oddzielną aplikacją) jest BBC TV (coś na kształt youtube) - bazą tego jest przeglądarka, a zawiera programy z kilku (chyba 9) kanałów BBC, są też seriale, bardzo ładnie to działa, można sobie powiększać na full ekran, niezła jakość (telewizyjna) - moja żona sobie dzisiaj oglądała angielski "taniec z gwiazdami" :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2009, 00:09 
Cytuj  
klawiatura i myszka przydalyby sie do fpsow na x ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2009, 07:27 
Cytuj  
Nie tylko na "x" - niestety z gier obsługujących m+k na ps3 to kojarzę UT3...i tyle :D.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2009, 20:59 
Cytuj  
o kurcze widzieliście to:

Obrazek

Obrazek

bez urazy ale w którym miejscu Forza 3 różni się od poprzedniczki? :wtf:

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2009, 21:59 
Cytuj  
Zdjęcia z "komórki" specjalnie wybranych nędznych fragmentów z samochodami, które nie zostały dopieszczone pod F3 (nie wszystkie modele zostały zrobione od podstaw) :D

Forza3 różni się od poprzedniczki ale powinna się raczej nazywać Forza2.5, skok nie jest tak ogromny jak szumnie to zapowiadało T10 (ale jest), jazda sama w sobie w dwójce była dużo "lepsiejsza" - jakoś im się skręciło w stronę PGR zamiast sim`a. Co nie zmienia faktu, że do marca będzie to najlepszy dostępny pseudo-sim na konsole.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2009, 22:26 
Cytuj  
Cytuj:
bez urazy ale w którym miejscu Forza 3 różni się od poprzedniczki?


Śladami po "spalonych gumach" i drzewkami. Nie grałem w to nigdy ale lubię się bawić w wyszukiwanie różnic.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 01:13 
Cytuj  
drzewa, efekty swietlne, textury poprawione w porownaniu z poprzednia czescia, ale nie ma jakichs niesamowitych zmian ;p


anyway low res screeny to ty se mozesz wsadzic w dupe :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 12:32 
Cytuj  
Pomine juz milczeniem faky ze obie gry sa na te sama platforme wiec nie mozna sie spodziewac cudow.

Mareczku jak wyjdzie GT5 (o ile kiedykolwiek wyjdzie, powoli robi sie z niej konsolowy DNF) nie omieszkamy porownac co zmienilo w warstwie graficznej Polyphony w stosunku do prologu. :)

BTW. Mareczek wkleja nam linki i obrazeczki a tymczasem XBOX dostaje kolejnego bestsellera: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48548.
Psy szczekaja a karawana jedzie dalej jak to mowia. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 12:36 
Cytuj  
tzn co dostaje xbox? bo jakos nie bardzo widze.

forza2 dawala rade. ale i tak mimo wszystko gt pod wzgledem grywalnosci ja przebija. sam do konca nie wiem czemu ale niestety tak jest.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2009, 13:35 
Cytuj  
Cytuj:
Mareczku jak wyjdzie GT5 (o ile kiedykolwiek wyjdzie, powoli robi sie z niej konsolowy DNF) nie omieszkamy porownac co zmienilo w warstwie graficznej Polyphony w stosunku do prologu.
- a czemu niby DNF ? Pierwsza oficjalnie podana data premiery to marzec 2010 - wszystko wcześniejsze to były tylko nadzieje i spekulacje. To, że robią go długo to inna brocha. A co do porównań to w sumie sam jestem ciekaw czy grafika z "P" będzie poprawiona. W GT5 photomode wygląda przeobłędnie - ilość detali jest po prostu oszałamiająca.

A co do F3 - to T10 samo nadmuchało balonik wrzucając rasowane screeny i twierdząc, że to z jazdy - a okazało się, że grze bardzo daleko do takiego poziomu - a większość opublikowanych ss jest po prostu z photomode. Sam się szykowałem na F3 jako przeczekajkę do GT5 - niestety brak G25 (a 1k za fanateca nie będę specjalnie pod forze wybulał) oraz skręt w stronę arcade troszkę mnie zniechęciły.

Co to za bestseller bo link prowadzi do nikąd :D ? Halo ODST miało być ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.