mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 10:14 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
no to będzie niezła klapa. Sama gra w sobie nie jest zła, ale patrząc po populacji serwerów nawet teraz gdy w grę można pograć za free to optymizmem ten tytuł nie napawa.
O ile miesiąc temu - były kolejki po 1000osób i na serwerze było 5-8 podserverów to teraz są małe pustki :) Ledwo jeden podserwer na medium/low, logowanie bez kolejek o każdej porze dnia i nocy..

Imho gra albo przejdzie do darmówek albo pierdzielnie po miesiącu.


Zeby czerpac satysfakcje z gry potrzebujesz tlumow ludzi i kolejek na serwerach??
Gra ci sie podoba to graj, najwyzej zrobia z niej FTP z czasem, albo pomerguja serwery.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 12:16 
Cytuj  
Nowe rasy i klasy ogłoszone: <klik>

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 12:22 
Cytuj  
No tak, ale jakoś nikt nie zauważył że dodano nowe serwery, a może to iż kolejna CBT4 przynosi tylko instance CR do farmy i też trochę spasowało.

Combat właśnie jest bardzo dobry, gram warriorem masa skili, range 2m ataku, i wreścię tryb zręcznościowy, gdzie po GvG i duelach nadal wielu nie ogarnia tego, po arenach w wowie, aoc, aionie jest to totalnie inna walka, a to wciąż walki na low lvl'ach.

Na drugi raz spasujcie z głupawymi tekstami wnoszącymi tylko dezinformacje, wielu ma hype na GW2 to ludzie zmyślają głupoty, co by nie było mi się bardzo podoba nex-gen combat, nie ma już targetowania, co by nie było wkurwia bardzo że nie ma tych BG, a świat jest kwestią gustu.

@up post
1 kwietnia..


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 13:27 
Cytuj  
Jedno jest pewne performance 2xlepszy niz w GW2 :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 13:29 
Cytuj  
Co sie dziwisz. Ta gra dziala na Unrealu ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 13:34 
Cytuj  
Ja tam sie nie znam.Ale na pierwszy rzut oka widac ze podobna grafika - moze troche inny klimat , bo w TERA jest bardziej hm...mangowy - ale poziom podobny , a tutaj smiga elegancko na full detalach a GW2 kuleje jak pies...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 13:36 
Cytuj  
to graj w tera i przestan juz narzekac w kolko na to samo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 13:38 
Cytuj  
Oj mendol ciezka sobote miales? :D

Tylko sobie tak pitole z nudow a Ty juz bys mi grob kopal :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 13:47 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Ja tam sie nie znam.Ale na pierwszy rzut oka widac ze podobna grafika - moze troche inny klimat , bo w TERA jest bardziej hm...mangowy - ale poziom podobny , a tutaj smiga elegancko na full detalach a GW2 kuleje jak pies...

Styl jest podobny. Sposob wykonania tez jest podobny. Ale z ta roznicaze w GW2 jest tona postprocessu (przypuszczam, ze to pierwszy perfomance killer).
A po drugie w GW2 developerzy dalej sie pewnie bawia w to co jest artystą potrzebne, stad taki chujowy performance ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 14:26 
Cytuj  
nie ciezka, ale robie sie zazdrosny. bo marudzisz wiecej ode mnie i to jeszcze ciagle o tym samym ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 14:28 
Cytuj  
Rzuc okiem na moja a Twoja liczbe postow to sie uspokoisz troche :D

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 15:20 
Cytuj  
raczej chodzi mi o to, że nie ma chętnych na granie w ten tytuł ZA DARMO. To kto tą grę kupi i będzie płacił za grę? Ja nie..

Do tego community to w większości wowkidsy z ADHD. Pewnie reszta już odpuściła tego crapika. W ten weekend pograłem ledwie ze 2h i szczerze mówiąc mam dość :)

Kurwa może najpierw trzeba znalezc community, a potem dopiero w grę w którą by się wspólnie pograło?


_________________
mark24 - inactive.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 15:34 
Cytuj  
mark24bis - 18 marca napisał(a):
dawaj do TERY k4czy, całkiem fajna gra. Skillowa walka, PvE jak w WoW-ie (są epiki :D), super duży świat, enchanting, crafting, maszyny do powielania, losowe jajka, auction house, pety vendory, pety compani (chyba), world bossy, chesty ze skarbami (aż usrane nimi czasami) etc. etc. szczerze mówiąc to jak dla mnie jest tego nawet za dużo...


Jako endgame jest walka gildii, wpływy na tereny (jest jakaś mapa polityczna w tym momencie) wypowiedanie wojny drugiej gildii (non toper na ogólnym). Imho całkiem fajny klon WoWika.

Pewnie gra na 1-3 miesięcy ale ja tam to biorę :)


mark24bis - 1 kwietnia napisał(a):
raczej chodzi mi o to, że nie ma chętnych na granie w ten tytuł ZA DARMO. To kto tą grę kupi i będzie płacił za grę? Ja nie..

Do tego community to w większości wowkidsy z ADHD. Pewnie reszta już odpuściła tego crapika. W ten weekend pograłem ledwie ze 2h i szczerze mówiąc mam dość :)


/discuss

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 15:35 
Cytuj  
mark ma rozdwojenie jazni. ;)


_________________
.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 15:37 
Cytuj  
18 marca

1 kwietnia

słowo klucz:

"znudziło mi się" JUŻ się znudziło. I nie tylko chyba mi - jeszcze dwa tygodnie pod SM stało z 30-50 osób, dzisiaj ~5 :)

W sumie to ciekawe czy jeszcze wyjdzie mmorpg które by mnie chociaż wciągnęło na tyle mocno bym pograł w nie te kilka miesięcy.


_________________
mark24 - inactive.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 15:55 
Cytuj  
Nie jest chyba zadnym zaskoczeniem, ze kolejny klon wowa podany na dodatek na azjatyckim talerzu, nudzi sie jeszcze przed premiera.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 16:45 
Cytuj  
Pod SM stoi 5.. ubaw mam nie tęgi, przepraszam ale może nie zauważyłeś ale tutaj jest CBT4 nie CBT3 i masz max 38lvl i teraz pod CR stoją, koło 100 graczy i ciągle się piorą.

Nie wnikam to, nie grałem w GW2 osobiście, to co widziałem i co to się naczytałem wystarczyło mi by zdecydować że jednak gram w TERA Online, mimo iż w założeniach GW2 świetnie wygląda, i wiele aspektów świetnie się zapowiada, jednak po prostu wolę gre z kolizją postaci i z większym trybem zręcznościowym, jeśli mi się przeje to mi się przeje, nie zachowam się jak typowy dzieciak i nie będę wyzywał ludzi z danego community jak to robią co po niektórzy, bo nie znam tych ludzi, wiem że moja ekipa to wielu znajomych i im się dobrze gra jak i mi, i daleko każdemu to jakiegoś ADHD.

Czasami są tutaj tak płytkie teksty że szkoda pisać, aczkolwiek razi na potęgę pisanie głupot wyssanych z palca., tylko świadczy jaki poziom reprezentuje postujący. To że ktoś nie lubi gry nie wnikam, grafika, bronie, cycki co sobie kto tam wymyśli, ale pisanie bzdur to inna bajka :)

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 16:52 
Cytuj  
Amadeo:
To, ze aktualnie nie ma kolejek na zaden serwer to też pewnie wina zwiekszonego levelcapu?
Zobaczymy miesiąc po premierze jak gra się przyjmie i kto pisał żenująco płytkie teksty. OK?
btw. chcesz może coś postawić? Bo węszę łatwy biznes? :D

Nie piszę zresztą, że gra się nie ma prawa nikomu podobać. Ale rzesza fanów stopniała znacznie za szybko.


_________________
mark24 - inactive.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 17:10 
Cytuj  
Ta gra JUZ RAZ PADLA - na rynku Azjatyckim. Srsly o czym wy tu wogole rozmawiacie?
Po miechu bedziecie mieli Item Shop POMIMO ABONAMENTU (ide o zaklad ze bedzie to najszybciej skopiowany "feature" z koreanskiej wersji), po 3 miechach bedzie merge serverow z pierdyliarda na premiere do trzech na krzyz a po 6 m-cach zaczna sie bakania o F2P.
Do roku gierka albo padnie albo bedzie F2P.

A dlaczego tak sie stanie? Ano dlatego ze ta gra ma jeden fajny feature - combat a reszta jest kopia albo World Of Warcraft albo Aion a i w EU/US i jak widac w Azji maja juz na klony tych gier serdecznie wyjebane.

Jakby to bylo F2P od razu to moze bysmy inaczej rozmawiali - jako P2P ta gra bedzie spektakularna porazka.

Tako rzecze ja, a ja sie nie myle jesli chodzi o przyszlosc MMO. :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 17:31 
Cytuj  
dosyć optymistycznie. Imho ta gra padnie dużo szybciej :P

P.S. Howgh!


_________________
mark24 - inactive.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.