mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 16:47 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Mendol napisał(a):
Data premiery: 2010-05-01

hahaha


Premiera, premierą. Mnie przytłacza cena :/


Mnie też. Nie wydam takich pieniędzy na SC2, w którego multiplayer gra się dokładnie tak samo jak w SC1 na tych samych mapach.

Kupię sobie GOW3 :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 16:52 
Cytuj  
Yep, ja z chęcią poczekam na obniżkę ceny do sensownego poziomu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 16:54 
Cytuj  
A UMSy, a Dota, a w pizdu innych zajebistych mapek, ktore zosana stworzone na tym edytorze? Nikt nie kaze wam grac w typowego multi SC2 - ten edytor daje niesamowite mozliwosci. A cena, coz, na bank bedzie mozna kupic SC2 w normalnej cenie kolo 120-130zl - albo sam kluczyk, albo kupic np. w USA.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 16:58 
Cytuj  
Pierdolenie. Bedzie jak z MW2.... protesty, bojkoty a pare(nascie) milionow w dniu premiery poleci do sklepow i kupi gre po 200PLN.

Szkoda, bo Blizzard (i Activision) zarobi w jeden dzien tyle kasy zeby sie mogli opierdalac przez nastepne 5 lat (bo to wlasnie robia od premiery WoW'a a nawet wczesniej).

PS. Najlepsze beda i tak recenzje po 90+ dla gry ktora jest blizniacza kopia prequela, ze srednia jak na 2010 rok grafika, totalnie wtornym gameplayem, koniecznoscia dostepu do netu (BN), do tego podzielona na 3 czesci aby wyssac kase i robiona przez kilka lat a nowego to widzimy tyle co tekstury i pare nowych jednostek na krzyz.

PS. Tak uwazam ze SC2 jest slaby (wrazenia z bety), uwazam rowniez ze D3 tez bedzie slabe i do bolu wtorne (wrazenia z tego co juz pokazali).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 17:27 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
A UMSy, a Dota, a w pizdu innych zajebistych mapek, ktore zosana stworzone na tym edytorze? Nikt nie kaze wam grac w typowego multi SC2 - ten edytor daje niesamowite mozliwosci. A cena, coz, na bank bedzie mozna kupic SC2 w normalnej cenie kolo 120-130zl - albo sam kluczyk, albo kupic np. w USA.

Zanim bedzie DotavSC2 to minie spokojnie pol roku. Takich map nie tworzy sie w jeden dzien.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 17:38 
Cytuj  
Poza tym ja gram w multi SC2, nie w DOTA czy inne addony.

MW2 jak nie kupiłem tak nie kupiłem bo mnie nie pojebało żeby takie pieniądze płacić Activi$ion. Dostałem w gratisie HEHE.

SC2 nie kupię tym bardziej, że jak dobrze pamiętam mają wyjść kolejne części na tym samym engine różniące się tylko fabułą w single i pewnie będą wymagane żeby kontynuować grę na Battle.NET, no thanks.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 18:16 
Cytuj  
Cytuj:
Poza tym ja gram w multi SC2, nie w DOTA czy inne addony.


Pff, w W3 to ja wogóle nie grałem normalnego multi (bo żem dupa), tylko w Doty, Tower Defensy, Vampires vs Villgers, DDay, Ultimate Footman, X Hero, Legend of the Dragon, Final Fantasy Rpg, Hero Siege, Vampire Ressurection, Diablo RPG, Night of the Werewolf, Resident Evil, Orc Gladiators, Castle Fight, Lotro RPG (tyle z pamieci lol). Więc pewnie jeżeli kupię SC2, to będzie tak samo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 18:34 
Cytuj  
I tak Footman Frenzy rox ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 18:39 
Cytuj  
jakby co ja w wc3 wciaz gram w Battleships Pro i chetnie pogram w nierandomowym teamie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 22:01 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pierdolenie. Bedzie jak z MW2.... protesty, bojkoty a pare(nascie) milionow w dniu premiery poleci do sklepow i kupi gre po 200PLN.

Szkoda, bo Blizzard (i Activision) zarobi w jeden dzien tyle kasy zeby sie mogli opierdalac przez nastepne 5 lat (bo to wlasnie robia od premiery WoW'a a nawet wczesniej).

PS. Najlepsze beda i tak recenzje po 90+ dla gry ktora jest blizniacza kopia prequela, ze srednia jak na 2010 rok grafika, totalnie wtornym gameplayem, koniecznoscia dostepu do netu (BN), do tego podzielona na 3 czesci aby wyssac kase i robiona przez kilka lat a nowego to widzimy tyle co tekstury i pare nowych jednostek na krzyz.

PS. Tak uwazam ze SC2 jest slaby (wrazenia z bety), uwazam rowniez ze D3 tez bedzie slabe i do bolu wtorne (wrazenia z tego co juz pokazali).


No i ja się z Tobą zgadzam, ale wiesz co jest najgorsze? że i tak kupię i jeden i drugi tytuł ;(. Po prostu to trzeba mieć i trzeba w to zagrać no.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 22:15 
Cytuj  
Trzeba miec bo co? Diablo bylo fajne, Starcraft tez. Na tamte czasy. Odswiezenie grafy i wydanie kolejnej czesci tego samego jakos mnie nie podnieca. Watpie, zeby Stracraft 2 wszedl do historii gier jak pierwsza czesc. W koncu ile mozna grac w gre o niezmienionym pomysle od kilkunastu lat.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 22:34 
Cytuj  
Do zobaczenia na BN Tor :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 22:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Trzeba miec bo co? Diablo bylo fajne, Starcraft tez. Na tamte czasy. Odswiezenie grafy i wydanie kolejnej czesci tego samego jakos mnie nie podnieca. Watpie, zeby Stracraft 2 wszedl do historii gier jak pierwsza czesc. W koncu ile mozna grac w gre o niezmienionym pomysle od kilkunastu lat.

Mnie sie osobiscie podejscie z Dawn Of War 2 duzo bardziej podoba. Szkoda ze na walki 3v3 trzeba dosc dlugo czekac. Ale óglnie przesuniecie ciezru na nieustanna walke i kontrole mapy jest duzo ciekawsze niz budowa bazy ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 01:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pierdolenie. Bedzie jak z MW2.... protesty, bojkoty a pare(nascie) milionow w dniu premiery poleci do sklepow i kupi gre po 200PLN.

Szkoda, bo Blizzard (i Activision) zarobi w jeden dzien tyle kasy zeby sie mogli opierdalac przez nastepne 5 lat (bo to wlasnie robia od premiery WoW'a a nawet wczesniej).

PS. Najlepsze beda i tak recenzje po 90+ dla gry ktora jest blizniacza kopia prequela, ze srednia jak na 2010 rok grafika, totalnie wtornym gameplayem, koniecznoscia dostepu do netu (BN), do tego podzielona na 3 czesci aby wyssac kase i robiona przez kilka lat a nowego to widzimy tyle co tekstury i pare nowych jednostek na krzyz.

PS. Tak uwazam ze SC2 jest slaby (wrazenia z bety), uwazam rowniez ze D3 tez bedzie slabe i do bolu wtorne (wrazenia z tego co juz pokazali).


Nie zebym bronil Blizza, ale pierdolisz jak potluczony. No, ale po kolei:
- srednia grafika: kazda gra Blizza miala srednia grafike w czasie kiedy wychodzila; to nigdy nie byl tytan wrazen audio-wizualnych, bo taka maja filozofie: gra ma dzialac na szerokim zakresie komputerow
- wtorny gameplay: pierdoenie o szopenie. Ten argument mozesz dopasowac do 95% tytulow na rynku, z czego 90% nie do rasta do piet grom Blizza pod wzgledem grywalnosci; w D2 wciaz gra masa ludzi, to samo z SC2, W3, ze o WoWie nie wspomne. Niby to tez wtorne gry, ot kolejny mmo, hack'n'slash i rts...
- w SC2 bedzie opcja grania na profilu offline, nikt ci nie kaze logowac sie do BN; gry Blizza zawsze mialy potezny element multiplayerowy, stawianie na i rozwijanie Battle.Netu to raczej cos oczywistego biorac pod uwage ich dorobek
- malo nowosci w SC2: czy w ogole poczytales jak bedzie skonstruowana kampania w SC2? Jesli nie to proponuje nadrobic zaleglosci, bo bedzie drastycznie inna niz w SC1 (o ile pamietam to bedzie przypominac ta z Dawn of War)
- o tym, ze wyrokujesz iz D3 bedzie slabe na postawie paru filmikow na jakis 12 do 18 miesiecy przed wydaniem gry to mozna tylko skomentowac w jeden sposob: ROFL. Wiemy o tej grze tyle co nic. Swoja droga, mi sie gameplay z D3 bardzo spodobal (Monk ftw!!) i nie moge sie doczekac na nowego Diabla.

Generalnie mam wrazenie, ze albo juz cie gry cie zwyczajnie w swiecie znudzily, albo hate do Activision zjadl ci szare komorki :) Ja w Blizza wierze i tylko ten fail z cena SC2 w EU troche mnie podkurwil, ale jak mowilem, w dzisiejszych czasach nie bedzie problemu, zeby kupic SC2 w cenie do 130zl (kupno samego klucza, import z USA czy pre-order w UK, do wyboru do koloru) - przestancie w koncu pierdolic o wydawaniu 200zl na SC2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 06:19 
Cytuj  
srednia grafika? z tego co pamietam to i diablo, diablo2 i sc1 mialy bardzo dobra grafike jak na swoje czasy. podobnie warcraft.
sc2 po full zoomie wyglada jak world of warcraft. pograj moze w stare company of heroes i porownaj sobie jak mozna zrobic ladnego rts'a z fajnymi pomyslami.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 07:08 
Cytuj  
Ale SC2 nie miał być rewolucyjnie nowym RTS z wypasioną grafą. Miał być właśnie odświeżeniem SC1 i to sprawdza się znakomicie. Przesunięcie ciężaru rozgrywki, nowa mechanika micro, nowe mechaniki w ogóle, parę nowych "zagrywek" + drobne nowostki. Ja akurat właśnie dokładnie czegoś takiego oczekiwałem i wiem, że nie jestem odosobnionym przypadkiem :D


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 07:17 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Ale SC2 nie miał być rewolucyjnie nowym RTS z wypasioną grafą. Miał być właśnie odświeżeniem SC1 i to sprawdza się znakomicie. Przesunięcie ciężaru rozgrywki, nowa mechanika micro, nowe mechaniki w ogóle, parę nowych "zagrywek" + drobne nowostki. Ja akurat właśnie dokładnie czegoś takiego oczekiwałem i wiem, że nie jestem odosobnionym przypadkiem :D


Podpisuje się pod tym nogami i rękami :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 08:06 
Cytuj  
nie mialo byc rewolucja - ok.
ale ja mam moze przesyt po paru latach grania w sc.
nie zmienia to faktu, ze graficznie nie jest to szal.
i na pewno jest kupa ludzi, ktorym sie podoba sc2. ja po prostu nie jestem zachwycony i nie widze w tej chwili sensu kupowania tej gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 08:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie mialo byc rewolucja - ok.
ale ja mam moze przesyt po paru latach grania w sc.
nie zmienia to faktu, ze graficznie nie jest to szal.
i na pewno jest kupa ludzi, ktorym sie podoba sc2. ja po prostu nie jestem zachwycony i nie widze w tej chwili sensu kupowania tej gry.

To ze gra graficznie nie jest szał to moze byc ok. Ale to ze na MAKS detalach wyglada gorzej ,DUZO gorzej niz DoW2 i działa gorzej od niego to już jest przegięcie


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 08:47 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Do zobaczenia na BN Tor :)

Moze w Diablo 3 jak paru znajomych kupi. W koncu zainstalowalem SC2 i costam pogralem. Jak dla mnie to klon pierwszej czesci. Zwyczajnie nie widze sensu w to grac po wielu godzinach w SC1, a potem zobaczeniu ze mozna lepiej i ciekawiej zrobic rts jak CoH czy DoW. Takze bawcie sie dobrze wydajac 3x180PLN na gre z lat '90 z grafika z 2005 roku. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.