mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 23:33 
Cytuj  
Dramat napisał(a):
Co do magii, czy mam tylko wrażenie czy magia została mocno okrojona w porównaniu do Morrowinda?

No raczej nie inaczej.
Mnie oprócz generalnego uproszczenia całego systemu i stierowania czarów najbardziej brakuje magicznego otwierania zamków (rzygam tą mini gierką z wytrychami) i lewitacji.

Potem przypominam sobie tą sraczkowana mgłę, która w morrowindzie robiła za spelleffecty i jest od razu lepiej ;o

Cytuj:
Dodatkowo dużo osób pisze, że taki magus to easy mode, może, ale nie dla mnie. Wojek to alt+straight to mob i power attack. A magus to takie podchody.

Magus to przyzwanie tanka (antromach lodu, ten ogniowy to tak średnio się do tego nadawał) i napierdalanie dual fireboltów z tyłu.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 23:38 
Cytuj  
@Junkier
Ty się ciesz, że nie zostawili tej gierki z otwieraniem zamka z obka


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 00:25 
Cytuj  
MrCloudancer napisał(a):
O co chodzi z podpisen Cleared? Pytanie na pierwszy rzut oka debilne ALE w niektorych lokazjach, w ktorych wyrznalem wszystko co sie dalo, nie mam podpisu "Cleared"... czy on sie podpisuje po czyms innym, niz zmiana jaskini w cmentarzysko?


Ja tez sie dzisiaj zastanawialem, i w koncu udalo mi sie stestowac.

W kazdej lokacji jest jakas glowna 'skrzynia'. Poki niczego z niej nie zabierzesz, to lokacja nie jest cleared. Ja tak mialem z jednym oltarzem, w srodku jakies smieci, i poki nie wyciagnalem to dalej nie byl cleared.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 00:49 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
MrCloudancer napisał(a):
O co chodzi z podpisen Cleared? Pytanie na pierwszy rzut oka debilne ALE w niektorych lokazjach, w ktorych wyrznalem wszystko co sie dalo, nie mam podpisu "Cleared"... czy on sie podpisuje po czyms innym, niz zmiana jaskini w cmentarzysko?


Ja tez sie dzisiaj zastanawialem, i w koncu udalo mi sie stestowac.

W kazdej lokacji jest jakas glowna 'skrzynia'. Poki niczego z niej nie zabierzesz, to lokacja nie jest cleared. Ja tak mialem z jednym oltarzem, w srodku jakies smieci, i poki nie wyciagnalem to dalej nie byl cleared.



Czyli nieśmiałe podejrzenia okazały się słuszne. Dzięki wielkie ;)




Walka z Blood Dragonem - 7 potionów na Health, tyleż na Staminę i smok leży... Whispmother (ta śniegowa duszyca z ognikami) - dwa lodowe kolce i padłem... ale balans to temat oklepany, mimo to się wkurzyłem.

Gdzie kupić można receptury? Bo w Whiterun dupa, nie ma, a ja chce sam potiony na heal robić - skoro już suę respią Blood'y to może się przydać. Chyba że ktoś skrobnie, z czego potionka na heal zrobić ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 01:41 
Cytuj  
Ja chyba przeskoczylem z Blood Dragonow na Frostowe, bo zaczalem w sumie je tylko teraz spotykac i o ile z Bloodami sobie radzilem, to Frosty jada ze mna jak ze szmata :( Jestem na 29lvl. Zaczynam polowac na resist frost gear :P

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 02:55 
Cytuj  
Ja obecnie mam 42 lvl i Elder Dragony. Wyczyszczone w 100% dopiero dwie prowincje, Windhelm i Riften oraz w połowie Whiterun i Falkeath czy costam. Trochę się już zaczęła nudna robic gra, więc /showracemenu i zamiana na male jaszczurke ~~

edit: chuj, wszystkie skille spadaja do minimum :{

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 06:21 
Cytuj  
MrCloudancer napisał(a):
Gdzie kupić można receptury? Bo w Whiterun dupa, nie ma, a ja chce sam potiony na heal robić - skoro już suę respią Blood'y to może się przydać. Chyba że ktoś skrobnie, z czego potionka na heal zrobić ;)


Recepty się odkrywa jak robisz potki z opcjonalnym składnikiem i chyba jak zjadasz materiały, których jeszcze nie przetestowałeś wcześniej. To pierwsze na pewno, drugiego nie jestem pewien.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 08:23 
Cytuj  
nie mam sily sie przebijac przez dwa tematy z full stron. czy jest jakis dobry fix na crushowanie gry do pulpitu?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 08:46 
Cytuj  
Zmiana driverow? Mi nigdy nie crashnelo jeszcze..


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 09:12 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Zmiana driverow? Mi nigdy nie crashnelo jeszcze..

mam najnowsze. crushuje generalnie co kilkanascie minut gry :/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 09:24 
Cytuj  
Był ale najnowszy patch go niwelował.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 09:43 
Cytuj  
Szacun dla Bethesdy bo mi gra crashuje na PS3 a myślałem że to niemożliwe.

Dobra, dzięki, jak odpalę grę to zeżrę wszystko, co mam :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 09:50 
Cytuj  
U mnie wszystko bylo ok to po patchu nagle kilka razy wywalilo jak wychodzilem z jakiejs lokacji, dzien minal i juz takich problemow ni ma. Ten fix ze zwiekszeniem ramu (o ile u kogos to dzialalo) dla execa dalej jest mimo apdejtu drmu steama, odpowiedni plik jest na nexusie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 10:02 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Nestor napisał(a):
Zmiana driverow? Mi nigdy nie crashnelo jeszcze..

mam najnowsze. crushuje generalnie co kilkanascie minut gry :/


Z ciekawości aż zapytam - Catalyst performance 11.11a ? Coś chyba niezbyt się udał ten "performance" heh.. :har:


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 10:21 
Cytuj  
Wysokie skradanie + perk z iluzji dający bezgłośne czarowanie = PURE WIN!
Można recastować niewidzialność tuż przed mordą wroga!
Można przyzywać atronachy itp i pozostać niewidocznym gdy one napierdzielają.

Mając na sobie wyciszenie i niewidzialność nie trzeba się wcale(!!!) skradać - można biegać i skakać pośród wrogów i nie zauważają... (oprócz zwierząt - w sumie to dobrze bo niby powinny zapach wyczuwać) Rzucasz te dwa czary biegniesz(!) za wroga i podcinasz gardło/wbijasz miecz w plecy :D (oczywiście perki ze skradania do x6/x15 dmg wymagane)

Mając czar wyciszenie branie perków do wyciszania zbroi nie ma sensu - z moich obserwacji wynika że czar daje 100% wyciszenia


Mój thief-który-miał-byc-magiem, breton, biega w full deadric armor (serduszka do kupienia w college) z recastowaniem wyciszenia (3 min) jeśli się spodziewam wrogów. Co jakiś czas detect life aby się w coś nie wpakować. Jesli widzę mało wrogów (2-3) to niewidzialność i podrzynanie gardeł. Jeśli więcej to z łuku z ukrycia. Robi się gorąco to niewidzialność i wycofanie się, ukrycie i poczekanie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 11:02 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
RufeN napisał(a):
Nestor napisał(a):
Zmiana driverow? Mi nigdy nie crashnelo jeszcze..

mam najnowsze. crushuje generalnie co kilkanascie minut gry :/


Z ciekawości aż zapytam - Catalyst performance 11.11a ? Coś chyba niezbyt się udał ten "performance" heh.. :har:

11.10 - sciagnalem via steam update, program ati tez nie chce sciagac tych alpha sterownikow sam z siebie. zobaczymy :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 11:44 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
odpowiedni plik jest na nexusie.


Już nie, został ukryty przez twórcę.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 12:27 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
11.10 - sciagnalem via steam update, program ati tez nie chce sciagac tych alpha sterownikow sam z siebie. zobaczymy :)


Tu masz ten performance driver: http://www2.ati.com/drivers/hotfix/cata ... ista_7.exe

i dla xp: http://www2.ati.com/drivers/hotfix/cata ... ows_xp.exe

Niby poprawia od 2 do 7% wydajność w Skyrim. Ja go wrzuciłem bo coś nie mogę pozbyć się migania cieni.. Nie wiem ki diabeł, aż żałuję że w ogóle nie można ich wyłączyć.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 12:37 
Cytuj  
Te cienie to wina silnika, nic nie poradzisz na nie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2011, 12:46 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Te cienie to wina silnika, nic nie poradzisz na nie.


To by tłumaczyło dlaczego problem pozostaje mimo wymiany grafiki.. Hm.. Niezła kicha :har:


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.