mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 12:59 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Highlander napisał(a):
lolz to nie mmorpg co epixy maja szalone znaczenie


Ale High, z całym szacunkiem... ale nie powiesz mi, ze sprzet nie ma zanczenia.

Ale pamiętasz jak oyci3c z mendolkiem i resztą wpadli i Twoją ekipę pojechali mimo, że mieliście equip kilkudniowy?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 14:28 
Cytuj  
Jedna z bardziej epickich akcji :)

Ale pomijasz jeden główny fakt.

Mieli lepszy eq. Z naszej strony była tylko jedna osoba która miała snajperkę i jeśli dobrze pamiętam była to CZka od nich więcej osób miało snajpy. Biorąc pod uwagę układ terenu mieli o wiele lepszy sprzęt do akcji która się wtedy odbyła. I to jest właśnie ta przewaga sprzętowa o której piszę. No i trzeba pamiętać, że mieliśmy wtedy wśród nas jednego szczura... ale to inna sprawa.

Oczywiście, że nie jest to tak, ze jak ktoś ma lespzy sprzęt to nie ma sensu nawet zaczynać... koleje losu szybko się odwracają :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 17:00 
Cytuj  
Ok mam klucze do Army i dodatku a teraz pytanie skąd zassać najlepiej :F?

Mam niby sprocketa ale cały czas wisi na connecting i nic nie mogę pobrać więc szukam alternatywy :/...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 17:10 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ok mam klucze do Army i dodatku a teraz pytanie skąd zassać najlepiej :F?

Mam niby sprocketa ale cały czas wisi na connecting i nic nie mogę pobrać więc szukam alternatywy :/...


tzn. skad pobrac arme? Dodaj do steam.

Jak juz bedziesz mial uzyj DayZ Commandera.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 17:36 
Cytuj  
To nie są klucze steama :0. Kupowałem na alledrogo kiedyś (w sumie to brak kupił :F). Z aukcji dostał dwa klucze oraz link do sprocketa do pobrania army (tak też jest na forum army to opisane...).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 18:58 
Cytuj  
Hehe ok, wychodzi na to, że muszę kupić raz jeszcze...

Ktoś wie, gdzie wychodzi najtaniej??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 19:01 
Cytuj  
nie musisz. instalujesz podstawke i dodatek, wgrywasz pacze, dajesz dayz commander by ogarnal sprawe o gitara, czasem tylko jest problem ze sciezka.

Ja mam giere z GMG.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 19:12 
Cytuj  
High, nie mam skąd obecnie zassać podstawki i dodatku bo linki które dostałem od kolesia z allegro do sprocketa już nie działają. Koleś dostał bana więc w sumie pewnie nie było to full legal (miał niby 26k komentów ale ostatecznie to widzę, że go policja szuka...). Nie wiem czy fakt, że mam samego keya styka żeby pobrać pirata i aktywować jakoś bo pewnie keya też mi zbanowali (ale nie wiem jak to sprawdzić....)

No i na gmg nie ma obecnie army II ani dodatku.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 19:34 
Cytuj  
ja kupowalem jak bylo i sciagalem przez jakies capsule.

poszukaj klienta w necie i tyle.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 21:52 
Cytuj  
Keye pewno i tak zbanowane, więc trzeba kupić od nowa....


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 08:17 
Cytuj  
Wyluzuj... zerknij na forum.dayz.pl - rzuć tam pytanie a ludzie Ci podadzą gdzie ściągnąć.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 08:20 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Keye pewno i tak zbanowane, więc trzeba kupić od nowa....


sciagnij z internetu najlepiej jakas retail wersje i aktywuj tam.

wiekszosc osob ma Arme 2 za free z GMG albo kupiło w CD-Action/Steam/cokolwiek, dlatego to nigdy nie był problem dla większości.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 13:24 
Cytuj  
Takie pytanie o serwery - da radę pograć na takim, gdzie rzeczywiście jest survival a nie typowy deathmatch? Jak czytam niektóre historie na polskim forum DayZ to mam wrażenie, że każdy to ma przy sobie mały arsenał a najgorsze nie są zombie a pkerzy, którzy nie pytają tylko od razu strzelają. Szczerze to chciałbym pograć na serwerze, gdzie jest jakiś balans a nie co 20m pukawka i granatniki :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 13:28 
Cytuj  
Serwery są rozne, bardzo rozne. A survival to przecież najważniejsze by poradzić sobie z innymi graczami, zombie szybko staja się o wiele mniejszym zagrozeniem.

A mapa jest 100 razy wieksza niż w jakims BF, a gracze roznie rozlokowani... najpierw odpal. Tam nie ma tak, ze na mapce 100x100 metrow jest 64 graczy.

dzizas, nie zagrales a już placzesz, ze Cie bija ;p nie ma co się dziwic, ze niektórzy zabijają jak kogos tylko zobaczą.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 13:39 
Cytuj  
High nie płacze tylko napierdalanie się od 1 minuty w sensie ja zaczynam grę a koleś mnie kampi "bo tak" nie wydaje mi się czymś fajnym i zbyt wiele z RPG, bo takie możliwości w sumie ten mod daje - po prostu nie ma zbyt wiele wspólnego. Dlatetgo zależy mi na serwie, gdzie jest w miarę zachowana równowaga a sama gra to nie jest jeden wielki deathmatch bo to zabija trochę istotę gry imo. Zakładam, że nie na każdym serwie 90% popoluacja to bandyci. Chyba, że przetrwanie vs zombie jest śmiesznie proste i jedyne co pozostaje to zabijanie innych graczy. W sumie to czytają historie co niektórych to jest to jedyny element w sensie zdobywanie lootu od innych ;).


Jedno pytanie odnosnie grafiki. Arma II CO daje tak samo dobre tekstury jak Arma II + OA? Szukam czegoś, co sprawi że gra będzie wyglądała możliwie najlepiej i czytam, że praktycznie co DLC to część tekstur wygląda lepiej (np Brytoli). Nie chciałbym aby moja postać latała w teksturach niskiej rozdzielczości :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 14:22 
Cytuj  
zaboleq, jak zaczniesz grac moge sie przylaczyc pobiegamy razem, potlumacze, pokaze conieco :)

Jesli nie masz nic przeciwko :)

edit:

A tak będzie wyglądał las w SA :) Daaaaamn good!

Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 14:38 
Cytuj  
dayz nie jest rpgiem.... to survival, wiec to co masz przy sobie komus może się spodobać, i tyle.

I nie, dla mnie w dayz nigdy nie czulem się jak w deathmatchu... ba, od lat chciałbym się poczuc w jakiejś grze jak w deathmatchu... daleko tez temu do standardowych fpsow. Sama arma taka nie jest.

odpal i nie myncz.

Arma II CO = Arma II + OA, są chyba jeszcze jakies osobne dlc.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 14:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
dayz nie jest rpgiem.... to survival, wiec to co masz przy sobie komus może się spodobać, i tyle.

I nie, dla mnie w dayz nigdy nie czulem się jak w deathmatchu... ba, od lat chciałbym się poczuc w jakiejś grze jak w deathmatchu... daleko tez temu do standardowych fpsow. Sama arma taka nie jest.

odpal i nie myncz.


Highlander delivers... DayZ jest tym za co uważają go gracze, jest pare serwerów gdzie pvp jest zabronione, sa tez serwery ktore wymagaja od Ciebie odgrywania postaci... Nie siej herezji.

edit:

jeśli chodzi o dodatki graficzne to BAF i PMC.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 sie 2013, 14:50 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 14:50 
Cytuj  
A mogę odgrywać ksiezniczke? a ty będziesz mnie z krasnoludkami ratowal od smoka? pare serwerow to wiesz... zabronione pvp w dayz... japierdole...

ja tylko mowie, ze dayz ma chuja z deathmatchu.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 14:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A mogę odgrywać ksiezniczke? a ty będziesz mnie z krasnoludkami ratowal od smoka? pare serwerow to wiesz... zabronione pvp w dayz... japierdole...

ja tylko mowie, ze dayz ma chuja z deathmatchu.


chcesz to nawet z tiulem na ryju mozesz sie dupczyc z tym smokiem jak lubisz, ja nie wnikam.

Chce to znajdzie DayZ w stylu deathmatcha, chce to znajdzie w rpg, wiec nie mąć mu.

edit:

To ze Ty nie kumasz takiej rozgrywki jak DayZ bez pvp to jest jedno, ale sa tez inni ktorym taka zabawa sie podoba... japierdole...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.