mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 08:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mendol napisał(a):
nie mialo byc rewolucja - ok.
ale ja mam moze przesyt po paru latach grania w sc.
nie zmienia to faktu, ze graficznie nie jest to szal.
i na pewno jest kupa ludzi, ktorym sie podoba sc2. ja po prostu nie jestem zachwycony i nie widze w tej chwili sensu kupowania tej gry.

To ze gra graficznie nie jest szał to moze byc ok. Ale to ze na MAKS detalach wyglada gorzej ,DUZO gorzej niz DoW2 i działa gorzej od niego to już jest przegięcie


Ta, to fakt. Jeszcze jak wypisuje 1GB gfx ram po włączeniu wszystkiego na Ultra to śmiech... gdzie tam jest ultra widać cokolwiek?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 11:39 
Cytuj  
Panowie, zapominacie o czymś. SC był zawsze nastawiony na pro gaming, oni nie mogli zrobić wypas grafiki w tej grze właśnie z tego powodu. Dlatego nie mamy możliwości oddalana kamery i nie mamy wypas grafiki. Tak jak ktoś napisał, odświeżyli grę i tyle.

A tak w ogóle, to daje sobie głowę uciąć że dodadzą nową rasę. Nie za 2 miesiące, tylko za powiedźmy rok.

Co do Diablo 3. Słabą grafikę ma? weźcie może sobie w HD odpalcie gameplay, odpalcie sobie na TV i powiedźcie jeszcze raz, że tam jest słaba grafika. Ten świat jest cholernie grywalny, miękki, jak biegniesz postacią to czujesz że to. To, że na zbliżeniu wygląda jak WoW, who cares. Ważne, że będzie pełny support jak zawsze, ważne że będzie nowy BN, ważne że będzie zajebisty balans itd. itd. nie wspominam klimatu Diablo, filmów, aktów w grze i wszystko nowych rzeczy jakie zobaczymy w D3. Zobaczcie sobie walkę z ostatnim bossem z 1-szego gameplaya, przecież to jest brilliant.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 11:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Panowie, zapominacie o czymś. SC był zawsze nastawiony na pro gaming, oni nie mogli zrobić wypas grafiki w tej grze właśnie z tego powodu. Dlatego nie mamy możliwości oddalana kamery i nie mamy wypas grafiki. Tak jak ktoś napisał, odświeżyli grę i tyle.


Patrz co napisałem wyżej. Gra jest paskudna i ma wymagania co do sprzetu wziete z kosmosu. OD strony technicznej jest to po prostu fail.

Tak D3 ma słabą grafike O tak artystycznie jest to całkiem ładne, ale technicznie to już klapa całkowita. Szczególnie jak przybliżysz kamere. Jeśli do tego będzie to działać tak samo jak SC2 to, ktoś w Blizzardzie powinien acząc myśleć na wymianą działu R&D (czy kto tam się zajmuje programowaniem silnika).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:01 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A tak w ogóle, to daje sobie głowę uciąć że dodadzą nową rasę. Nie za 2 miesiące, tylko za powiedźmy rok.

tia, tez mi tak sie wydaje. chcesz miec nastepna rase? kup kolejna czesc za 200zl. mimo wszystko lepsze to niz np. dodatkowe jednostki odblokowywane w obecnych rasach lub inne, podobne wypaczenie rozgrywki mp.

a z sc2 jestem bardzo zadowolony. w jedynke nie gralem, ale w ta czesc mam zamiar przysiasc na dluuuzej. 8)
i tak jak ktos wspomnial: grafika slaba, ale jak sie zastanowic to o w3 mowiono to samo, d2 afair tez. wymagania sa, niestety, wysokie w przeciwienstwie do innych gier blizzarda. mam naprawde mocnego kompa (rig@xfire) i w ultra, przy zoomie, potrafi spasc do 20-25 fps. :o lipa, bo nie mam zadnego wygladzania z poziomu sterownikow - gram wiec bez AA.
mam porownanie z nowym anno i graficznie&wydajnosciowo starcraft lezy i kwiczy. najbardziej rozczarowuje wlasnie slaba wydajnosc, ale na low detalach ruszy praktycznie na kompach z drewna afaik.
odswiezony gameplay z nowymi opcjami to zdecydowanie najlepsze co mogli zrobic, bo w koncu gra byla swietna - ponad 10 lat i caly czas bardzo aktywne community? nice.

za to cena jest wrecz odpychajaca. bedzie malo nowych graczy, szczegolnie na poczatku, ze wzgledu na chora cene... i jeszcze rozbicie gry na 3 czesci. heh, lame.


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:05 
Cytuj  
inside zmniejsz sobie detale jeśli sądzisz że ma potworne wymagania. Na ostatnim Lanie jeden kolega miał naprawdę słabego laptopa na którym w nic nie grał bo się nie dało. SC2 działał naprawdę w porządku.

Btw, nowy pacz (opis na samym dole):
http://forums.battle.net/thread.html?to ... 2&sid=5010

Btw +1 do tego co Sob napisał. SC2 jest nastawiony na progaming, miał być remakiem a nie nową grą i bardzo dobrze to wyszło. W momencie wyjścia sc nie był on też nie wiadomo czym, były inne pozycje z nowatorskim podejściem do gatunku rts, ale co z tego skoro to SC miał to coś w sobie że się chciało do niego wracać i wracać w mplayu. Znacie rtsy innych firm z taką esportową otoczką? Ja nie, więc nie czuję się na pozycji mówienia Blizzowi dlaczego SC2 to będzie fail. No widać macie większe doświadczenie od blizza :f
Jeśli wam się nie podoba po prostu ze strony konsumenta to trudno, jeszcze nie zrobili gry która by się podobała każdemu bez wyjątku (szczególnie wszystkim forumowym whinerom na świecie). SC2 nie celuje w wasze gusta a zapewne chcieliście żeby tak było, cóż zostaje kącik do wypłakania się.
Tak czy siak sc2 będzie hitem


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:06 
Cytuj  
Nie zmniejsze detali bo gra i tak wyglada paskudnie. Czy wy nie umiecie czytac ze zrozumieniem !? Gra ma kosmiczne wymagania w stostunku do jakosci grafiki. Juz prosciej sie nie da napisać..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:11 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Tak czy siak sc2 będzie hitem


nie bedzie bo nie ma LANa, wiec caly e-sport, ktory napedzal poprzedniego SC nie bedzie tutaj istnial.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:16 
Cytuj  
Nowy filmik o kampanii w SC2. Jak ktos powie, ze malo zmian w stosunku do SC1 to go wysmieje :)

http://www.gametrailers.com/video/wings ... t-ii/64742

I jeszcze wiecej nowego info o singlu tutaj:

http://www.teamliquid.net/forum/viewmes ... _id=121072

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:24 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nowy filmik o kampanii w SC2. Jak ktos powie, ze malo zmian w stosunku do SC1 to go wysmieje :)

http://www.gametrailers.com/video/wings ... t-ii/64742

Nic ciekawego na tym filmie nie ma.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:30 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie zmniejsze detali bo gra i tak wyglada paskudnie. Czy wy nie umiecie czytac ze zrozumieniem !? Gra ma kosmiczne wymagania w stostunku do jakosci grafiki. Juz prosciej sie nie da napisać..


WoW ma to samo. Banda kwadratowych muppetow, stojacych w Dalaran potrafi zarznac mi kompa na ktorym Crysis smiga na High bez zajakniecia w tej samej rozdzielczosci. Ba.... AOC pod Dx10 mi smiga w tlumie 10 razy lepiej niz WoW.
Blizzard nigdy mistrzem kodu nie byl.

"Nowy filmik o kampanii w SC2. Jak ktos powie, ze malo zmian w stosunku do SC1 to go wysmieje"

LOL. ja tam widze tylko pieprzenie lysego, bez zadnych konkretow.
Jakie zmiany? Filmiki na engine? WOW, wiecej misji? WOW, wykupywanie technologii miedzy misjami? WOW

POdziwiem marketing Blizzarda. Cos co jest w gatunku od 10 lat, w dodatku wykonane chujowo technicznie oni potrafia nazwac "rewolucyjnymi, ekscytujacymi zmianani" a ciemny lud to kupuje.

Nigga plz....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:39 
Cytuj  
Z ciekawosci spytam, czego oczekiwales po SC2?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 13:49 
Cytuj  
Zeby mnie Blizzard zaskoczyl tym czym zaskakiwal mnie w grach wydanych przed World of Warcraft - KREATYWNOSCIA.

Niestety po wydaniu WoW'a, Blizzard zamknal kreatywnosc w szafie i wyrzucil klucz gdzies w pizdu. Efekt? Mamy zapowiedziane dwa (a nawet 4 jesli liczyc SC jako x3) klony gier sprzed 10lat z poprawiona grafika i kolejny super oryginalny dodatek do WoW.

Kiedys Blizzard KREOWAL gatunki, robil gry oryginalne, z polotem od ktorych az jebalo tym ze sa robione dla sztuki i funu, przez ludzi ktorzy po prostu kochaja to robic (Hack n Slash, ucementowanie gatunku RTS za pomoca Warcraft 1). Teraz tylko zjada wlasny ogon i kurde.... moze to glupie.... ale nie moge sie doczekac az w koncu sie nim udlawi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:08 
Cytuj  
wie ktos czemu sc2 wywala sie na laptopie? vista, ati radeon 4570


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:10 
Cytuj  
Może rodzaj błędu podasz ew. zerknij w Podgląd zdarzeń?

U mnie na podobnej karcie ale z win7 śmiga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:20 
Cytuj  
Hm, powiem tyle: ciezko jest przy kazdej kolejnej grze przelamywac konwencje, rewolucjonizowac gatunek, wymyslac cos zupelnie nowego. Blizzard zreszta nigdy tego nie robil (no moze poza Warcraftem 1&2 i Diablo). Ja nigdy nie oczekiwalem od SC2 jakiegos przelomu w rtsach - wiem co dostane, czyli zajebista fabule w zajebistym universum, gameplay, ktory wciaz lubie i wganiatajace w fotel przerywniki.
Zreszta ocenianie singla na podstawie bety multiplayer jest srednim pomyslem - wiadomo, ze misje w singlu to nie beda takie pojedynki jak w becie. Beda nowe jednostki, skryptowane przerywniki ingame i cala masa rzeczy, o ktorych nie wiemy.
Wydaje mi sie po prostu, ze gry komputerowe juz cie zwyczajnie nudza i oczekujesz nie wiadomo czego :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:22 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Może rodzaj błędu podasz ew. zerknij w Podgląd zdarzeń?

U mnie na podobnej karcie ale z win7 śmiga.


laduje mi sie do prawie do menu i mam program zakonczyl działanie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:26 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
POdziwiem marketing Blizzarda. Cos co jest w gatunku od 10 lat, w dodatku wykonane chujowo technicznie oni potrafia nazwac "rewolucyjnymi, ekscytujacymi zmianani" a ciemny lud to kupuje.

Nigga plz....

Jakoś nie sądzę żeby konsumenci się kierowali jakością kodu przy kupnie gry czy w ogóle softu "dla ludu" (hi Windows 95).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:27 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Może rodzaj błędu podasz ew. zerknij w Podgląd zdarzeń?

U mnie na podobnej karcie ale z win7 śmiga.


laduje mi sie do prawie do menu i mam program zakonczyl działanie.


To jest problem patcha, również go mam.

http://forums.battle.net/thread.html?to ... 0&pageNo=1

Nie wiem o co lata, czekam na fixa jakiegoś czy bóg wie co.

http://forums.battle.net/thread.html?to ... 4&sid=5000

Stąd zassałem all patche, z tym że ten ostatnio idzie jak krew z nosa. Spadam na rower.

P.S
zajebisty motyw u zerga jest teraz --> http://www.youtube.com/watch?v=HiFiQ6nI70A

Niech to fixną bo drama bedzie.


Ostatnio edytowano 23 kwi 2010, 14:32 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:31 
Cytuj  
ale ja nie mam nawet ze stracilem connection to bn tylko odrazu jak pasek postepu przy ladowaniu sc dochodzi do konca to mam "program zakonczył działanie"

Sterowniki?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 14:33 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ale ja nie mam nawet ze stracilem connection to bn tylko odrazu jak pasek postepu przy ladowaniu sc dochodzi do konca to mam "program zakonczył działanie"

Sterowniki?


Nie sądzę, mówię Ci że to jest problem patcha. US gra na 9 patchu z edytorem, w EU jeszcze go nie ma.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.