mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 19:36 
Cytuj  
mozna sie gdzies jeszcze zalapac do bety?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 19:44 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Kolejna rzecz, ktora mi sie podoba w RIFT - armory wygladaja w miare "normalnie". :)


Setom z Warhammera nie dorastają nawet do pięt, w tłoku ujdzie (zwłaszcza jak się pokoloruje) ale od zachwytu daleko.

Może na następnych poziomach będą wyglądały lepiej, co do setów PvP to wyglądają jak jakiś żart, mam nadzieję, że to placeholdery.

Chłopaki mieli świetną możliwość zerżnięcia kopiowania wyglądu i przenoszenia statów między przedmiotami (tak jak w GW2) ale niestety nie skorzystali. Trudno.


Mnie sie tam set cloth Na 50lvl PvP 6 podoba ;p.
Inne sety zreszta tez nie sa zle.

High-Endower sety z Warhammera to byly ladne tylko na renderach. W grze to wyglada strasznie paskudnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 19:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
High-Endower sety z Warhammera to byly ladne tylko na renderach. W grze to wyglada strasznie paskudnie.


To chyba w inne gry w takim razie graliśmy, bo mi jak najbardziej się podobały, sety w tej grze to była jedna z best features tak na prawdę i zachęta by levelować dalej.

iniside napisał(a):
Inne sety zreszta tez nie sa zle.


No złe nie są, są tragiczne.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 19:55 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
iniside napisał(a):
High-Endower sety z Warhammera to byly ladne tylko na renderach. W grze to wyglada strasznie paskudnie.


To chyba w inne gry w takim razie graliśmy, bo mi jak najbardziej się podobały, sety w tej grze to była jedna z best features tak na prawdę i zachęta by levelować dalej.

iniside napisał(a):
Inne sety zreszta tez nie sa zle.


No złe nie są, są tragiczne.


Gralismy w te same. Tylko ze tragicznie slabe tekstury, i tragiczne modele samych meshy, to bylo dno. High-res rendery to juz inna sprawa, tam wygladalo ladnie.

No ale co konkretnie ci sie wtych setach nie podoba ? Ok. Sa mało oryginalne to fakt. Ale z drugiej strony wyglada to jak zwykla zbroja (nie licza niektorych female), a nie jak omgshiny-armomr-wtf.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 19:59 
Cytuj  
siled napisał(a):
mozna sie gdzies jeszcze zalapac do bety?

Można, wystarczy dodać do konta klucz betowy/klucz vip lub preoderować grę (pierwsze rozwiązanie nie gwarantuje pewnego dostępu).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:05 
Cytuj  
Keii napisał(a):
siled napisał(a):
mozna sie gdzies jeszcze zalapac do bety?

Można, wystarczy dodać do konta klucz betowy/klucz vip lub preoderować grę (pierwsze rozwiązanie nie gwarantuje pewnego dostępu).


Pierwsze nie gwarantuje, drugiego nie dostaniesz juz raczej wiec jesli chcesz na 100% zagrac w becie to polecam pre order za 50$.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:06 
Cytuj  
iniside napisał(a):

Gralismy w te same. Tylko ze tragicznie slabe tekstury, i tragiczne modele samych meshy, to bylo dno. High-res rendery to juz inna sprawa, tam wygladalo ladnie.


Ja nie wspominam, żeby były jakieś "tragiczne tekstury" czy "tragiczne modele samych meshy" (cokolwiek to jest). Może trzeba było zwiększyć detale w grze a nie grać na low?

iniside napisał(a):
No ale co konkretnie ci sie wtych setach nie podoba ? Ok. Sa mało oryginalne to fakt. Ale z drugiej strony wyglada to jak zwykla zbroja (nie licza niektorych female), a nie jak omgshiny-armomr-wtf.


Są przebajerowane i zaprojektowane przez osobę totalnie pozbawioną jakiegoś zmysłu estetyki imo. Nie wiem, może farbki coś dadzą, może się pokombinuje (albo sety z pve będą ładne) i jakoś to będzie. Do setów low levelowych się nie przypierdalam, bo one z reguły w każdej grze wyglądają średnio (z wyjątkiem Warhammera ofc ;)).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 11 sty 2011, 20:07 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:06 
Cytuj  
http://img203.imageshack.us/img203/4930 ... 331701.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/1554 ... 343580.jpg

Set maga na Human i Kelari. Bo te screenshoty wyzej to naprawde chujowo wygladaja. Na drugi raz zrobie shooty wszystkich setow ;p.

Cytuj:
Ja nie wspominam, żeby były jakieś "tragiczne tekstury" czy "tragiczne modele samych meshy" (cokolwiek to jest). Może trzeba było zwiększyć detale w grze a nie grać low?

Wyzej niz na maks to sie juz nie dalo. Ja wspominam i pamietam bardzo dobrze. Nawet z przed paru miesiecy, kiedy ostatnio gralem ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:14 
Cytuj  
Tez mi sie wydaje, ze sety w WAR wygladaja sporo lepiej, no ale moze rift za to lepiej chodzi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:22 
Cytuj  
Moze lepiej poczekajmy na sety end-game;s


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:23 
Cytuj  
rift chodzi lepiej bo nie ma collision detection. to raz.
dwa w rifta gra sie rownie fajnie jak w war'a. a pq sa fajnie przerobione.
podobnie scenario.
trzy. to chuja klade na to jak te sety wygladaja w tej chwili. nie oczekuje, ze otrzymam gre, w ktorej grafika bedzie na poziomie aoc, siege na poziomie dfo, sety takie jak w warhammerze, pve jak w wow'ie, a housing jak w ultimie.
w rifta gra sie fajnie (fajniej niz w FF, rift wyglada lepiej niz ff i jest w nim pvp, nie trzeba spedziac lat zeby zdobyc czapeczke) i to jest najwazniejsze.

kupie gre, abonament. jak sie okaze, ze zmiany ida nie w ta strone, w ktora bym chcial to nie przedluze. placzu nie bedzie.
jak sie okaze, ze po levelu 27, tak jak w aoc, nie ma co robic, jest pusto to tez ja jebne w kat.


a czepianie sie tego, ze jakis armor wyglada tragicznie moze i jest potrzebne. tylko szkoda, ze jak zwykle niektorzy skupiaja sie tylko na obrazkach przy ocenie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:23 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wyzej niz na maks to sie juz nie dalo. Ja wspominam i pamietam bardzo dobrze. Nawet z przed paru miesiecy, kiedy ostatnio gralem ;/.


Ja również grałem parę miesięcy temu i z tego co się orientuję to pod względem designerskim sety z Rifta mogą co najwyżej skoczyć Warhammerowi, wprawdzie "dzieło" Mythica ma już swoje lata ale wciąż daleko mi od stwierdzenia że "tekstury są tragiczne" czy jakieśtam meshe.

No ale zaakceptowałem już, że tylko arena.net myśli pod tym względem i dba o graczy którzy szukają w grze możliwości customizacji posiadanego gearu a nie tylko latają za coraz to większymi cyferkami, bez względu na wygląd itemu.

Gorzej niż w WoW i tak być nie może pod tym względem, więc przynajmniej częściowa pociecha.

Mendol napisał(a):
r
a czepianie sie tego, ze jakis armor wyglada tragicznie moze i jest potrzebne. tylko szkoda, ze jak zwykle niektorzy skupiaja sie tylko na obrazkach przy ocenie :)


Niektórzy tzn? Bo z tego co widzę to tylko ja czepiam się wyglądu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 11 sty 2011, 20:25 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:25 
Cytuj  
na szczescie takich graczy jest jeden Razoth ;p
serio mate jak sie chcesz podniecac ubrankami to moze w simsy pograj?
albo jakies barbie ubieraj.

pewnie ktos jeszcze by sie czepil ale sie wstydzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:30 
Cytuj  
Z tym skupianiem się na obrazkach to ci nie wyszło bo w becie byłem szybciej od ciebie z tego co pamiętam, a co do wyglądu - feature w grze jak każdy inny.

Jak kogoś to nie obchodzi - no problem. Jednych obchodzi crafting, drugich pvp, mnie na przykład - jak sety wyglądają.

I osobom które komentują negatywnie pvp nie mówię, żeby wyszły się ponapierdalać na miasto na przykład. Więc teksty o barbie i simsach sobie daruj, bo jak zwykle nieudolnie próbujesz być zajebisty i kreować się na jakąś wyrocznię mającą monopol na prawdę.

To co dla mnie się liczy w grze - lubię okrasić jakimś komentarzem. Jak mi się coś podoba to mówię, że mi się podoba i vice versa. Nie podoba się - ignore.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 11 sty 2011, 20:32 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:32 
Cytuj  
no ok, nie sledzilem tego tematu od poczatku wiec nie czytalem co tam piszesz o innych rzeczach niz wyglad setow.
ale ostatnio odnosze wrazenie, ze tylko mendolisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ok, nie sledzilem tego tematu od poczatku wiec nie czytalem co tam piszesz o innych rzeczach niz wyglad setow.
ale ostatnio odnosze wrazenie, ze tylko mendolisz.


Jak by mi się gra nie podobała to bym w nią nie grał do 3-4 w nocy w każdy dzień eventu.

Po prostu nie mam zamiaru fanboyować i naginać faktów, feature jest dobry - piszę, że jest dobry. Coś jest chujowe - zaznaczam, nawet jeżeli reszta daje radę.

Jak na chwilę obecną w Rift przeszkadza mi tylko jedna rzecz - performance.
Nic więcej. Sety jakoś przeboleję, w końcu mam zaprawę bojową po WoW.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
rift chodzi lepiej bo nie ma collision detection. to raz.
dwa w rifta gra sie rownie fajnie jak w war'a. a pq sa fajnie przerobione.
podobnie scenario.
trzy. to chuja klade na to jak te sety wygladaja w tej chwili. nie oczekuje, ze otrzymam gre, w ktorej grafika bedzie na poziomie aoc, siege na poziomie dfo, sety takie jak w warhammerze, pve jak w wow'ie, a housing jak w ultimie.
w rifta gra sie fajnie (fajniej niz w FF, rift wyglada lepiej niz ff i jest w nim pvp, nie trzeba spedziac lat zeby zdobyc czapeczke) i to jest najwazniejsze.

kupie gre, abonament. jak sie okaze, ze zmiany ida nie w ta strone, w ktora bym chcial to nie przedluze. placzu nie bedzie.
jak sie okaze, ze po levelu 27, tak jak w aoc, nie ma co robic, jest pusto to tez ja jebne w kat.




Tez pewnie kupie. Fajnie jakby sie udalo zorganizowac razem, bo jak zaczniecie reaktywowac swoje warcraje i inne gildie to bedzie chujnia, znowu z randomgejami nie chce mi sie biegac (tak samo jak podlaczac pod fajna gildie ale 7osobowa, gdzie po 2-3 miesiacach zostanie dwoch aktywnych graczy..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:38 
Cytuj  
wc moze nie ale royal legion biega w becie.
przyjma cie z otwartymi ramionami :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:39 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mendol napisał(a):
rift chodzi lepiej bo nie ma collision detection. to raz.
dwa w rifta gra sie rownie fajnie jak w war'a. a pq sa fajnie przerobione.
podobnie scenario.
trzy. to chuja klade na to jak te sety wygladaja w tej chwili. nie oczekuje, ze otrzymam gre, w ktorej grafika bedzie na poziomie aoc, siege na poziomie dfo, sety takie jak w warhammerze, pve jak w wow'ie, a housing jak w ultimie.
w rifta gra sie fajnie (fajniej niz w FF, rift wyglada lepiej niz ff i jest w nim pvp, nie trzeba spedziac lat zeby zdobyc czapeczke) i to jest najwazniejsze.

kupie gre, abonament. jak sie okaze, ze zmiany ida nie w ta strone, w ktora bym chcial to nie przedluze. placzu nie bedzie.
jak sie okaze, ze po levelu 27, tak jak w aoc, nie ma co robic, jest pusto to tez ja jebne w kat.




Tez pewnie kupie. Fajnie jakby sie udalo zorganizowac razem, bo jak zaczniecie reaktywowac swoje warcraje i inne gildie to bedzie chujnia, znowu z randomgejami nie chce mi sie biegac (tak samo jak podlaczac pod fajna gildie ale 7osobowa, gdzie po 2-3 miesiacach zostanie dwoch aktywnych graczy..


Jestem za stworzeniem gildii ale.. nie ma szans na polish only. Chyba ze sie podepnie pod wlasnie warcraje i inne rojal legiony.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:40 
Cytuj  
Dopiero swietowalismy 10k postow mendola a tu ponad 12k sie zrobilo. Omg.

Co do setow, to wiekszos wyglada niezle. Pobawilem sie troche kolorkami, ale efekt byl prawie zaden, zwlaszcza na ciemnych itemkach.
Czy uzylem yellow, czy bright yellow efekt byl ten sam - brunatny item byl moze o 5% bardziej zolty. Mialem nadzieje ze np set leather z akcentami zmieni sie w set leather z zoltymi akcentami, a nie bardziej sprany ten sam set.


edit:
Gildia w WAR nam imho wyszla. Przy braku reklamy do grupki base RUNowego (dolaczyly jeszcze mendole, ale jak zoBAczyli nazwe to zmienili serwer) + kilka sensownych osob sie zglosilo + spotkalismy na serwerze znajomych z dawnych lat i przez caly okres levelowania bylo z kim grac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 11 sty 2011, 20:43 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.