mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 lut 2013, 16:53 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
CavieZ napisał(a):
a ten mod graficzny działa z 1.30 wersją ?:D


Mod graficzny działa z każdą wersją zaznacz use mods w opcjach(bez tego żaden mod nie zadziała).

@Sula

Tak map pack wprowadza nowe ficzery w random mapach jak i mozliwość ich wykorzystania w modach (ponieważ mało ludzi posiada map pack, moderzy na razie nie wrzucali tych nowych map stams do modów).

Dokładnie jak się nie mylę chodzi o porty i transport morski. Prawdopodobnie będzie to rozwijane w next łatach, może dodatku, a z czasem w modach.

Ja osobiście czekam na rozwój dungeonów/podzemi. Autor SW wstrzymał się na razie z tym i czeka na dodatek. O co chodzi dokładniej ? W Age of wonders właziło sie do lochów , jaskiń i walczyło z monstrami. Cos takiego planuje Havenfall do SW z tym ,że te jaskinie/lochy mają być paro poziomowe(następujące mapki po sobie). Obecnie w wildlandsach można trafić na coś takiego i jest mod labirynt (ale to jeszcze nie jest to). Dokładniej to było w którejś wersji, a dawno nie spotkałem, może usunęli ?


Schowany nius, w 1.3 dodali >>> : Added 115 new unit designs for the AI to use (designs from Kongdej, thanks!)



HEHEHEHe za tydzień będę miał dostęp do bety LH http://forums.elementalgame.com/440624

ups nie ten przycisk...


The Beta for LH will be starting in about a week and will be available to anyone who pre-orders it or anyone who purchased WOM before November 1, 2010. beta dla każdego pre ordera (pewnie ruszy 1-2 marzec>pre order)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 27 lut 2013, 18:23 
Cytuj  
Ostatnie szybkii pytanie.ikupuje gre
czy w FE lizne chociaz ogrobine ekonomii, ?
przepraszam za bledy ale na telefonie nic nie widze co pisze

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2013, 18:55 
Cytuj  
Zależy co rozumiesz przez ekonomię ?
Sim city to to nie jest ale masz opcje dyplomacji, zbierasz kilka różnych surowców(nie licząc kasy z podatków), 3 rodzaje specjalizacji miast... itp. rzeczy.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 lut 2013, 21:25 
Cytuj  
@ Farin i jak Stormworld ?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 lut 2013, 22:00 
Cytuj  
Stormworld 1.5x for FE 1.3
http://forums.elementalgame.com/421802

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2013, 22:17 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
@ Farin i jak Stormworld ?

W sumie to lepiej niż podstawka ale rewolucją to bym go nie nazwał.
Najbardziej się zawiodłem na Resoln(z moim własnym bohaterem) - stworzyłem postać pod Maga, a komp zrobił z niego woja - facepalm.
Zobaczymy jak nowe, Choć trochę lepiej kombinuje w walce - stara się ocalić jednostki :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 lut 2013, 23:11 
Cytuj  
Po pierwsze wyjeb frakcje z podstawki. Graj tylko nową frakcją np undeady jak chcesz mieć pod górkę vs tylko frakcje z SW(według mnie zdecydowanie lepiej AI gra tymi SW frakcjami).

Elfy mnie rozstrzeliwują i nawet zbufowanie przed zasięgowymi atakami nie wiele pomaga.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 12:57 
Cytuj  
Czemu LH jest samodzielnym dodatkiem?(dla mnie samodzielne dodatki sa sygnalem konca wsparcia "podstawki") Bedzie zawierac wszystko to co jest w FE?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 15:33 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Czemu LH jest samodzielnym dodatkiem?(dla mnie samodzielne dodatki sa sygnalem konca wsparcia "podstawki") Bedzie zawierac wszystko to co jest w FE?

LH ma mieć wbudowane FE, dlatego cena jest 40 $, a dla posiadaczy FE 20$. Samodzielnym dodatkiem jest prawie na bank dlatego, że chcą by FE było steamworks> dostęp do steamworkshop. Łatwiej będzie się dzielić modami no i powinno się to przełożyć na większe zainteresowanie moderów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 16:48 
Cytuj  
No to spoko, poczekam sobie na LH zamiast teraz kupować FE, bo pewnie i tak nie zagram przed premiera "dodatku". Zajeliby się galactic civilization 3 zamiast ciągnąć te elementale ;)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 18:26 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Czemu LH jest samodzielnym dodatkiem?(dla mnie samodzielne dodatki sa sygnalem konca wsparcia "podstawki") Bedzie zawierac wszystko to co jest w FE?

A dla mnie gra, która dostaje DLC i inne tego typu badziewie, jest skończona jako przyjemność. Preferuję pełnowartościowe dodatki, a nie jakieś różowe koniki i mieczyki za 2 dolary :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 03:49 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Morgul napisał(a):
Czemu LH jest samodzielnym dodatkiem?(dla mnie samodzielne dodatki sa sygnalem konca wsparcia "podstawki") Bedzie zawierac wszystko to co jest w FE?

A dla mnie gra, która dostaje DLC i inne tego typu badziewie, jest skończona jako przyjemność. Preferuję pełnowartościowe dodatki, a nie jakieś różowe koniki i mieczyki za 2 dolary :P


Hmm to chyba czegoś nie wiem? Zapowiedzieli jakiś dlc z mieczykami i różowymi konikami ?

FE LH to dwa w 1. Podstawowe FE i może nie ogromny, ale spory jakby nie było dodatek. Ci co mają FE nie muszą 2 raz za nie płacić, dlatego cena dla posiadaczy jest 20$. Ci, którzy nie mają będą musieli zapłacić 40$. Ta wyprzedaż jest o tyle cool, że można FE za 12,23$ kupić, a później sam FE LH za 20$ (może dadzą jeszcze upust or będzie działać ta zniżka -10%).

A tak na marginesie jaka ostatnia gra dostaje tylko pełnowartościowe dodatki ? Warlock ? (same dlc), Crusader Kings II ( rekordzista chyba w ilości dlc na rynku ? ), Civ 5 (no sam kupiłem chyba 8 dlc?) Panzer Corps na które sie łaszę ma też już chyba 12 dlc... Sorry , ale czasy Civ IV i pełnowartościowych dodatków sie już skończyły( mi tez to nie pasi). Zresztą Frogboy na forum pytał sie czy chcą gracze więcej dlc, czy dodatki i zdecydowana większość była za dodatkami, więc wątpie by wydali jakieś istotne dlc (jeżeli już to wyjda next mapy). Do FE LH nawet ten map pack dodadzą za free jego posiadaczom. Jaka inna firma jest tak fair wobec swoich klientów???

SD i tak jest chyba najbardziej w porządku firmą w branzy. Po 1 tym, którzy kupili ewom (do jakiejś daty) dali FE za friko i dadzą FE LH za friko > dla SD =0$. Te dlc map pack wypuszczony tylko po to, aby zarobić parę $ na tych ludziach i tych, którzy chcą wesprzeć SD ( sam map pack jest opcjonalny i prawie nic nie wnosi). Do każdej kopi na steam dają drm free wersje do zaciagu od nich, kto inny prowadzi taka politykę wobec swoich klientów ? (jedynie mała firemka, która wydała LoG a uczyniła podobnie).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 09:32 
Cytuj  
Aye. Ta polityka z dodatkiem i prawie brakiem dlc jest dobra. Co do gier, które mają absurdalną ilość DLC to nie kupuje w ogóle i nie kupię (np. CK2, mimo, że w jedynkę grałem i była nawet). Z tych gierco mają nie aburdalnie dużo, ale "tylko" dużo DLC to albo nie kupuje albo kupuje po latach wersję GOTY / complete / itd i to na sporej wyprzedaży. Nie dlatego, że staram się zmienić świat, tylko dla siebie bo bym się źle czuł uczestnicząc i wspierając moimi pieniędzmi takie chamskie zagrywki.

Tu Stardock ma u mnie plusa, i może to sprawić, że kupie więcej gier od tej firmy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 13:30 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
A tak na marginesie jaka ostatnia gra dostaje tylko pełnowartościowe dodatki ?

np. starcraft2 - heart of the swarm i legacy of the void

warhameron napisał(a):
Do każdej kopi na steam dają drm free wersje do zaciagu od nich, kto inny prowadzi taka politykę wobec swoich klientów ?

np. cdprojekt red (jako jedyny z twórców dużych gier?)

Chyba wszyscy zgadzają się, że standardowe duże dodatki są bardzo ok, ale imo samodzielne to już nie tak bardzo. Dla przykładu CA wydało Empire TW i później samodzielny dodatek Napoleon TW. Fixy gfx/ai itp z napoelona nigdy nie trafiły do empire właśnie przez to, że był to samodzielny dodatek - wraz z wydaniem napoleona wsparcie dla empire umarło. Oczywiście to trochę inna bajka niz elemental, bo jak piszecie LH będzie zawierać to co FE. W przypadku total warów kampania była zupełnie inna w obu grach, mi osobiście skala empire zdecydowanie bardziej pasowała.. za to bardziej grywalny był napoleon, własnie przez te uaktualnienia. W tym kontekście imo samodzielne dodatki to zło. :)

Ja ck2 kupilem z kupa dlc, dalem za to może 1/2 ceny startowej ck2. Też nie lubie filozofii wydawniczej paradoxu, ale wiem że to niszowe gry i jakoś muszą zwiękaszać przychód - albo optymalizując rozgrywkę pod masy, albo sprzedając mnóstwo dlc. Z drugiej strony ich gry szybko zaliczają różne przeceny, więc można tanio wszystko wyrwać. Aby kupić pełen content do iracing (simracer) to pewnie koło 1000$ trzeba by zapłacić, a gra oprócz sprzedaży wszystkiego pojedyńczo(wozy,tory) ma także miesięczny abonament. Za niszowe gówna się płaci.

edit: poza tym jak się tak zastanowić to 80% dlc do takiego ck2 to typowe popierdułki typu, 3 nowe utwory muzyczne czy nowe fikuśne herby, symbole, twarze itp - zupełnie niepotrzebne w rozgrywce.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 13:50 
Cytuj  
Wiadomo lepiej normalny dodatek niż samodzielny, ale i tak samodzielny 100x lepszy niż pierdyliard DLC czy cash shop.

PS. Simracer to jednak całkiem inny poziom niszowości. To już bardzo mocny hardcore. Ja osobiście nie jestem graczem, który by wydawał takie ilości pieniędzy na jakąkolwiek grę.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 15:13 
Cytuj  
1.31.0 łatka wyszła(chyba dziś).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 16:32 
Cytuj  
to cale LH jest/bedzie standalone? wtf...


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 16:43 
Cytuj  
Nie całkiem standalone.Jednocześnie tak i nie ;p

Będzie miało wbudowaną podstawkę Elementala. tzn. jak już masz elementala to LH bedzie cię kosztowało 20$. Jak nie masz Elementala to 40$, ale razem z LH będziesz miał wbudowany content, etc z Elementala.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 08:01 
Cytuj  
Dwa ciekawe modziki http://fallenenchantress.nexusmods.com/mods/44/ Ranger mod (mozna grać czymś ala Drizzt do Urden :D )

http://fallenenchantress.nexusmods.com/mods/40/ Armor Visuals ten mod bardzo fajny i dziś go stestuje z SW.



Legendary Heroes–February review
http://forums.elementalgame.com/440775

buuu beta za 2 tygodnie dopiero...


Right now, we have a lot of titles in pre-production in various places wygląda na to, że dłubią nad paroma grami.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 18:37 
Cytuj  
Cytuj:
We’ve brought on board someone many of you know – Soren Johnson (designer of Civilization IV) who has come to Stardock, at least for awhile, to oversee the design of all our games.

http://forums.elementalgame.com/440775


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.