mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 16:34 
Cytuj  
Mi BC2 pasuje, może jest mniej dynamiczne od MW2 ale na pewno jest bardziej taktyczne. Z tego co wiem to moha też robili goście od BC2 więc myślałem, że to w miarę dobra i podobna gra. Cod to takie trzaskanie headów dla szatana, byle szybciej i w hurtowych ilościach :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 18:46 
Cytuj  
gralem jakies mecze w jednej i drugiej grze, imo to wiecej takty bylo jednak w cod. Ale ogolnie bardzo malo w jednej i drugiej.

Jesli chcesz popykac w cos fajnego, nie potrzebujesz najnowsze grafy to polecam red orchestra. 20 zl = fun ( i czekac na RO2:HoS). Lub zakupic jakiegos starego BFa.

BF2>>>>>>BC2>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MoH


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 paź 2010, 18:56 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 18:55 
Cytuj  
btw taki maly offtop ale nie denerwuje was w tych nowych shooterach to ze nic nie widac przez ta nowa grafike? tak walsnie patrzac na stare dobre mohy, czy RO to tam ladnie widac przeciwnikow wszystko takie przejrzyste, a w to wszystko nowe co gram to takie strzelanie na oslep, bo jakis pyl czy zadyma, wszystko sie zlewa. tylko ja tak mam :P?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 18:56 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
btw taki maly offtop ale nie denerwuje was w tych nowych shooterach to ze nic nie widac przez ta nowa grafike? tak walsnie patrzac na stare dobre mohy, czy RO to tam ladnie widac przeciwnikow wszystko takie przejrzyste, a w to wszystko nowe co gram to takie strzelanie na oslep, bo jakis pyl czy zadyma, wszystko sie zlewa. tylko ja tak mam :P?


Tylko Ty tak masz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 19:02 
Cytuj  
Moze dlatego, ze byly biedne tekstury? 0 efektow dymu, refleksow? i to chyba raczej bardziej realistyczne niz kiedys ;p

akurat w red orchestra imo wcale nie jest tak latwo kogos wypatrzec.


_________________
.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 19:12 
Cytuj  
tzn dla mnie dobre shootery wojenne na multi(powtarzam dla mnie) skonczyly sie na moh:aa + spearhead, cod 2/4, day of defeat:sors, RO i battlefield 2. w nowszych tytulach nie wiem czemu, ale nie potrafie sie znalesc - jakis taki chaos, kazdy napierdala przed siebie, jakies naloty z powietrza co chwila na morde spadaja , jakos tak recoil duzo mniejszy, headshoty czy ladne akcje nie przynosza takiej satysfakcji - taki casualowy zerg.
wogle to z tych nowszych gier(post BF2) sa jakies ligi powazne jak to kiedys mialo miejsce z mohami itp?
koniec offtopa i sorry ;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 21:04 
Cytuj  
cod4 byl niezly i mial sie calkiem dobrze, troche jeszcze rozgrywa sie meczy ale tendencja spadkowa. BC2 byl wzlot i jeszcze szybszy upadek. Dalej duza popularnoscia cieszy sie CS, czy jakies quaki 1vs1. BF i wszystkie mohy raczej zdechly.

starczy troche spojrzec po aktywnych klanach http://clanbase.ggl.com czy na ESL.

PS. jak jest chaos i naloty, to od tego sa mody by to znormalizowac ;)


_________________
.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 30 paź 2010, 12:44 
Cytuj  
http://www.ea.com/1/beta


Want to be among the first to get hands-on with Battlefield 3? If you own Medal of Honor Limited Edition you will receive an invitation to the Battlefield 3 beta within 12-months following the release of Medal of Honor.

Kupuje MoH'a, nie ważne jak spieprzony jest ;P. Najwyżej będzie leżał na półce.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2010, 15:08 
Cytuj  
BF3 bedzie niezly pod warunkiem, ze nie byl tworzony na podstawie BC tylko jako osobna gra.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.