mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 23:13 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jednak cos proboja robic w WoW , czego nie mozna powiedziec o innych mmo :) , ciekawe czy przejda na model F2P z item shop

O jakich innych mmo mowisz ?'
W RIFT co dwa miesiace jest patch, wielkosci polowy platnegoo dodatku do wow.
W EQ2 sa GU i Dodatki, ktore iloscia contetu zjadaja wowa na sniadanie..
LOTRO ma bardzo duze dodatki.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 23:17 
Cytuj  
Tylko dlaczego w te zajebiste gry razem wzięte ciupie mniej ludzi ? Bo od vanilii blizz psuje wowa i nie może zepsuć ?
Mi osobiście nie podoba się nowa "sceneria" dodatku, bo nie cierpię tych klimatów, jebanych bambusowych kapeluszy, czerwonych lampeczek itp. :o
Mam nadzieję, że do tego czasu wyjdzie coś ciekawszego z mmo, bo raczej nie chciałbym w to grać z "braku laku".

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 23:17 
Cytuj  
http://www.ustream.tv/channel/herpesderpesssss


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 23:37 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Tylko dlaczego w te zajebiste gry razem wzięte ciupie mniej ludzi ? Bo od vanilii blizz psuje wowa i nie może zepsuć ?

Przekaz podprogowy. Nie ma innego wytłumaczenia.
No i EQ2 jakoś sobie radzi, a stary jak WoW. Jest całkiem sporo gier które normalnie funkcjonują na rynku. Żadna - poza f2p - nie chwali się za bardzo ilością subów. Tylko ten WoW trąbi te 12mln...


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 00:01 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
http://www.ustream.tv/channel/herpesderpesssss

ZARAZ PIRAT Z ZESZLEGO ROKU ZADAJE PYTANIE ;D


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 01:25 
Cytuj  
D3? AWESOME


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 04:47 
Cytuj  
I tak kupię mgiełkę by sobie wylewelować postaci, zrobić parę dungeonów i popstrykać w pvp. Dwa miesiące mi starczą.

No chyba że będę musiał złapać wszystkie pokimany...

Cytuj:
Wiec co robia ? Proboja skopiowac RvR z WAR lol.


Gdzie ? Przejrzałem listę ficzursów na mmo czampie i nie widzę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 05:57 
Cytuj  
Trailer z D3 zajebisty, tak jak napisał Razoth można się przyjebać do mimiki tylko - tak btw to nie wiem czemu oni tego nie zrobili, chociaż trochę żeby ustami ruszała lepiej.

Pandy w WoWie, n/c. Tak jak roball napisał, WoW się skończył kilka lat temu i koniec kropka. Wygląda to wszystko dalej tak samo, nowy talent system itd. to tylko pic na wodzę niestety. Dla mnie ta gra już nie istnieje a ta cała nowa Pandaria wygląda identycznie jak reszta kontynentów. Żenada, mogliby zacząć robić przebudowę tego świata bo po 8 latach powoli robi się ta grafika naprawdę żenująca.

CO do doty to się nie wypowiem, bo mnie po prostu nie interesuje taki system zabawy.

Ogólnie to imo, pod względem hype'a to 2011 był taki sam jak 2010, z tym że w 2011 czyli wczoraj przysnąłem jak Metzen pokazywał jak mu się ręce trzęsą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 07:52 
Cytuj  
Dana napisał(a):
I tak kupię mgiełkę by sobie wylewelować postaci, zrobić parę dungeonów i popstrykać w pvp. Dwa miesiące mi starczą.

No chyba że będę musiał złapać wszystkie pokimany...

Cytuj:
Wiec co robia ? Proboja skopiowac RvR z WAR lol.


Gdzie ? Przejrzałem listę ficzursów na mmo czampie i nie widzę.

Nigdzie. ;p

Cytuj:
Tylko dlaczego w te zajebiste gry razem wzięte ciupie mniej ludzi ?

Ilość ludzi nie jest wyznacznikiem tego, że gra jest dobra (chyba, że chodzi o zyski ;p).
Kwestia przezwyczajenia tudzież uzaleznienia i tego, że większość graczy WoWa nawet nie wie, że są inne gry..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 09:48 
Cytuj  
eee, tak sobie obejrzałem jeszcze raz ten film i nie widzę w nim braku mimiki u Leah. A Azmodan ma taki ryj, że chyba nie szło zrobić mu mimiki po prostu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 09:52 
Cytuj  
Filmik D3 bardzo klimatyczny i z fajnym lore w tle, animacja całkiem całkiem chociaż po intro z WoW TFT to już dupy nie urywa.

Blizz DOTA jak dla mnie zapowiada się całkiem nieźle, jak będzie zgodna z polityka noob friendly i hard to master to biorę. Leet community innych MOBów mnie trochę odstrasza,

WoW bez szału ale jak na tak stary engine prezentuje się całkiem nieźle i muszę przyznać że mi osobiście pandy przypadły do gustu... jak bym miał czas to bym pograł pewnie ze 3-4 miesiące.


Odnośnie całego wątka na forum to żal dupę ściska, fakt forum jest po to żeby wyrażać opinie więc i ja wyrażam swoją.

"Blizzard nagina lore" - Ja pierdole oni to lore tworzą. To tak jak by się przypierdolić do Tolkiena że w LotR nie powinno być hobbitów bo są za bardzo fluffy. Potrafię zrozumieć że to co tworzą nie przypadło Ci do gustu ale to tyle.

"Jak JA uważam że WoW jest do dupy to pewnie nikt w niego nie gra a jak jest inaczej to Blizzard kłamie" - nfc... a blizz utrzymuje się ze skupu butelek. Potrafię zrozumieć że tobie się gra znudziła (mnie z resztą też) ale to nie zmienia mojej opinii że jest to bardzo dobrą gra na rozpoczęcie przygody z MMO.

Blizzard przypomina mi trochę Apple i widzę że budzi w ludziach równie silnie skrajne emocje.

P.S. tak pewnie jestem fanbojem blizzarda i ni huja mnie to nie gryzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 10:00 
Cytuj  
Przybliży mi ktoś lore z Diablo i powie kim jest ten Azmodan?


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 10:02 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Przybliży mi ktoś lore z Diablo i powie kim jest ten Azmodan?


http://diablo.wikia.com/wiki/Azmodan

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 10:34 
Cytuj  
Cytuj:
"Blizzard nagina lore" - Ja pierdole oni to lore tworzą. To tak jak by się przypierdolić do Tolkiena że w LotR nie powinno być hobbitów bo są za bardzo fluffy. Potrafię zrozumieć że to co tworzą nie przypadło Ci do gustu ale to tyle.

Tylko, że Tolkien nie stwierdzał nagle w połowie książki, że istnieją też dobre, odziane w różowe szaty Nazgule, które zaczynają pomagać drużynie pierścienia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 10:40 
Cytuj  
obejrzalem trailer d3, fajnyyyyyyyyy. :)

wow sie skonczyl na tbc, ale w tym dodatku wyplywa juz kompletny brak pomyslow. trailer byl po prostu zalosny.

blizzard dota tez wyglada si. to bedzie mod do sc2?


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 11:24 
Cytuj  
Ja pierdole, oni naprawdę dodadzą pandy w kolejnym dodatku.... Mialem średnie zdanie o tej grze bo kiedyś *(tak ja k inni) dobrze bawiłem - teraz ta gra siegneła dna... Boże - widzisz i nie grzmisz??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 11:26 
Cytuj  
Blizz pewnie chce jeszcze zarobic na wschodzie, stad pandy i klimat azjatycki. Moim zdaniem dobry ruch marketingowo.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 11:27 
Cytuj  
pandy sa spoko, mi najbardziej nie leza blood elfy i dreanei
sa brzydkie i bez sensu


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 11:59 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Blizz pewnie chce jeszcze zarobic na wschodzie, stad pandy i klimat azjatycki. Moim zdaniem dobry ruch marketingowo.

Ta tylko ze gdzies pisalo ze w chinach pandy sa jakies swiete i jesli dojdzie do dodania ich jako rasy (co wlasnie sie stalo) to prawdopodobnie dodatek do wowa nie bedzie mial prawa do sprzedazy w tym kraju

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 13:05 
Cytuj  
Trzeba byc niezlym debilem ze by to lyknac.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.