mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 15:48 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Ja napisze tylko tyle że bez nowego kompa sobie nie pogracie, na moim q6600/3gb/gts250 nie da się grać nawet w 13XXx7XX.



Zmodernizuj kompa a nie płaczesz.... GTS 250 to jakiś szrot a nie grafika. 3GB ramu też słabo. Jedziesz na kompie sprzed dekady i masz pretensje o performance :0.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 15:51 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
sula napisał(a):
Jest w tej grze coś oprócz combatu? Co włączylem jakis filmik z W2, to walka walka do pożygania.


Ja oglądałem jakiegoś streama to walki zajęły może 1/3 przez resztę czasu koleś czytał co piszą mówią przez radio i się jarał, że tak powinien wyglądać F3. Ewidentnie koleś nawiedzony i fanboy ,więc może cos tam przekoloryzował. Na forum steam nie ma naprawdę negatywnych komentarzy. Są krytyczne, niektóre bardzo, ale każdy prawie podkreśla, że gra ma to coś i ogromny potencjał (mod toolsy parę miechów po premierze i dopiero wtedy będzie się działo). A co z tego wyjdzie na końcu to się zobaczy w przyszłym roku. Ja kupiłem i w najgorszym przypadku będę się cieszył soundtrackiem (klimatyczna muza na maxa).


Co dziwne ludzie kupują na steam tą betę. Teraz na 4 miejscu bestsellerów, a przez jakis czas był na drugim.(max pewni e parę setek, ale Fargo zadowolony)

Hmm. No streamów nie oglądalem, bo nie chcę mi się tyle czasu poświęcać, słchając jak ktoś przez godzinę fapuje do komunikatów z radia.

Z tym, że mi chodziło nie o "komunikaty z bazy" ale o miasta, osady, bazy i miejscówki z friendly NPC-ami (a nie takie które wchodzisz "wyczyścić:), questy i quest chains wpływającymi na te miasta / osady / świat / npc, dialogi z NPC-ami w tych wszystkich miejsach ogólnie rzecz ujmując świat gry i wszystko to co sprawia, że gra jest crpg.(jest?) Nie grałem w Wasteland 1 i nie wiem co to za typ gry był, a przecież nie będę specjalnie kupował albo piracił i tracił godziny, żeby się przekonać, a jakoś nikt nie umie / nie chcę określić co to za typ gry był.

Bo na tych filmikach co widziałem to wyglądało na razie - "jesteśmy rangerami - mamy bazę - robimy misje rozwalając raiderów / potworki i przeszukując bazy" czyli coś w deseń Fallout Tactics lub conajwyżej Icewind Dale w post-apo. Czymś w deseń tych gier był Wasteland 1?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 16:00 
Cytuj  
sula napisał(a):
Bo na tych filmikach co widziałem to wyglądało na razie - "jesteśmy rangerami - mamy bazę - robimy misje rozwalając raiderów / potworki i przeszukując bazy" czyli coś w deseń Fallout Tactics lub conajwyżej Icewind Dale w post-apo. Czymś w deseń tych gier był Wasteland 1?


No ja mam bardzo podobne odczucia, wiekszosc streamow jakie ogladalem to albo walka, albo chodzenie po mapie... i walka!
a jako ze nie przepadam za walka turowa z calym skladem wiec gra definitywnie nie dla mnie

choc sama produkcja wyglada zdecydowanie lepiej niz niektorzy probuja ja tu malowac, swiat wyglada niezle

co mnie zdziwilo to to, ze na steamie zycza sobie az $60 :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 16:03 
Cytuj  
roball napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Ja napisze tylko tyle że bez nowego kompa sobie nie pogracie, na moim q6600/3gb/gts250 nie da się grać nawet w 13XXx7XX.



Zmodernizuj kompa a nie płaczesz.... GTS 250 to jakiś szrot a nie grafika. 3GB ramu też słabo. Jedziesz na kompie sprzed dekady i masz pretensje o performance :0.


To nie flames.


Oj tam oj tam.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 16:06 
Cytuj  
Mi się wydaje że to co jest w becie to pierwsza misja poprostu, po jej wykonaniu pewnie dostaje się kolejną na zasadzie idź w świat i działaj.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 16:08 
Cytuj  
Podobno większości questów i npc nie ma w tej becie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 17:45 
Cytuj  
bo beda w dodatku


_________________
Turbot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 17:54 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Ja napisze tylko tyle że bez nowego kompa sobie nie pogracie, na moim q6600/3gb/gts250 nie da się grać nawet w 13XXx7XX.



Zmodernizuj kompa a nie płaczesz.... GTS 250 to jakiś szrot a nie grafika. 3GB ramu też słabo. Jedziesz na kompie sprzed dekady i masz pretensje o performance :0.


GTS 250 to nawet w laptopie to wstyd i żenada.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 18:29 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
bo beda w dodatku


Nie będzie dodatku ani dlc. Może free updejty jak z mod toolsami. gra ma byc pod tym względem jak np F2 i ma styknąc z modami na lata.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 18:42 
Cytuj  
Przecież beta ma mały kawałek, drobny wyrywek świata gry. Będzie pełna gra, będzie pełno questów.

Kod:
Because this beta doesn’t include all the Arizona maps, this portion of the game will feel a bit more linear than the full experience will, particularly with the first maps being narrower locations rather than proper hubs. The final game will have a more open feel where you can poke around and check the defenses of higher level areas and perhaps snatch an item or two. So fear not, as there will be more strange areas to discover in the final, and we will be dropping more in throughout this beta phase. In addition, we’ll be adding more quests to each map as well.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 16:07 
Cytuj  
Played through the beta content
I played several times through so. (only time everyting - many times from beginning to AG / highpool - wanted to see the different options)

It has the AG; Highpool, Nomad rails, citadel, tower, robots, wreckage base and some oasis / chaches to find..

Its really fun to paly slwly and read all the text of the printer cause its pretty atmospheric to do so.

also tip: take / level a medic in your group and one melee char.. pretty good help in some situations. Also try the parser when negotiating peaceful with casey in nomad and the other indian.

I liked AG and Highpools and the first tower the most. nomad rails has some good and some minor places - many fights there.

the citadel looked ok. robotsa wasnt finished i guess. the wreckage base was pretty cool (but small map only

-> Buy if you like Fallout, and if you like playing games two or three or even more times - and like to experiment with skills etc! its worth it, in all my playthroughs I encountered some small changes here and there, and of course the big ones... you always see sth. new :)

the 60$ for was worth the beta alone already.. had more hours with it than with a regular Shooter AAA game...

Brother None [autor] \
Thanks for the feedback!

You must've played a lot if you ran into robots! That's honestly not a serious location, it's kind of an easter egg we put in for dedicated players to find.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2013, 16:27 
Cytuj  
1. Kiedy premiera?
2. Czy są już sensowne mody do Shadowrun: Returns, aby umiliło oczekiwanie na W2 w sensownej cenie?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 gru 2013, 19:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
1. Kiedy premiera?
2. Czy są już sensowne mody do Shadowrun: Returns, aby umiliło oczekiwanie na W2 w sensownej cenie?



W2 najwcześniej w kwietniu, ale moim zdaniem realna data to maj/czerwiec.
Do SSR jest sporo większych modów, ale dwa największe projekty są nadal w produkcji. Imo poczekaj na dodatek i wtedy powinna gra wymiatać (koniec stycznia).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 15:43 
Cytuj  
http://www.strategyinformer.com/pc/wast ... views.html

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 23:56 
Cytuj  
http://www.kickstarter.com/projects/inx ... nd-2/posts

However, we want to give our existing backers one last chance to jump into the beta, so AROUND THE END OF THIS MONTH we’re going to offer a limited-time add-on option only through the Ranger Center backer store; for $10 you will be able to add-on beta access to your existing pledge.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 23:58 
Cytuj  
Kasiurki zaczyna chyba brakowac :P

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 00:01 
Cytuj  
Lub chcą mieć więcej beta testerów do wynajdywania bugów ( no i $)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2014, 16:26 
Cytuj  
Raczej ukłon w stronę milionów żebrzących o dostęp do bety. Przy starcie bety zamknęli dostęp do przycisku "Donate" na swojej stronce i ludzie, którym się zachciało bety nie mogli się do niej dostać.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 19:21 
Cytuj  
Nie wiem czy było ale:

http://gexe.pl/wasteland-2/newsy/8995,w ... udelkowego


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 20:26 
Cytuj  
Cena nie fajna w pln, lepiej kupić za 25$.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.