mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 20:33 
Cytuj  
Magna Carta w jp wersji ma sporo znanych seiyuu...

Jak tam eu wersja ? jest jp Audio ? czy to kolejny faildub ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 21:06 
Cytuj  
Dzieki za link do allegro. Zerknałem. Bardziej zalezlo mi na opinii waszej na temat tanich kierownic. Jezeli nie da sie kupic takiej do 100, to sie kupi droższą, ale nadal zalezy mi na zdaniu graczy xboxowych.
Napiszcie z jakich modeli korzystacie.
Szkoda, ze nie ma tu zadnego moderatora.


_________________
Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 11 paź 2009, 21:27 
Cytuj  
Weź pod uwagę, że kompatybilnych z X360 kierownic jest tylko kilka modeli (Najbardziej znane to Logitech DriveFX, oficjalne kółko M$ i kółko Fanateca 911 coś tam). Może ostatnio się coś zmieniło w tej materii bo dawno w temacie nie grzebałem, ale szczerze mówiąc to nie sądzę. Na pewno randomowa kierownica z allegro nie będzie działać.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 21:14 
Cytuj  
Co jest nie tak z usługą Windows Live ?
Zakładam konto, które niby istnieje, ale gdy chce uruchomic usługe live na konsoli, to mi wypisuje, ze mój region nie jest obłsugiwany. Cos robie nie tak, czy zwyczajnie jako polak nie moge uczciwie korzystać z uslugi gier online ?
Jakis tunneling trzeba robic, zeby oszukiwać czy co?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2009, 21:23 przez Toll, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 21:22 
Cytuj  
no niestety nie ma oficjalnego Live w Polsce , trzeba czekac , ile? nie wiadomo

wraz z konsola masz 3x miesiac darmowego Live Gold , rozbite na 3 niezalezne konta

najlepiej sobie zaloz konta na UK , US i JP , niektore demka sa duzo szybciej na JP np jak RE5

nie wiem jak jest z usluga Netflix i streamowaniem filmikow w HD w Polsce bo tego nie sprawdzalem , ale hamerykanom dziala ta usluga bardzo si
seriale masz w soczystym 720p i transferek leci jak po sznurku

Microsoft points mozesz dostac na alegro , i wypozyczac za nie filmy , odblokowywac rozmaite feats w grach itp


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 21:24 
Cytuj  
Znaczy, że wystarczy założyć konto, wpisać, że nie mieszkam w Polsce i to wystarczy ?
To byłoby zbyt łatwe...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 21:30 
Cytuj  
no ja tak zrobilem i dzialalo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 21:49 
Cytuj  
bedziesz musial podac adres.... zdziwilbys sie ilu polakow mieszka w Buckingham Palace wg danych microsoftu :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 21:55 
Cytuj  
Ja mieszkam na dworcu kolejowym w Londynie ;)
I w Bialym Domu na drugim koncie ;)

X.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 09:48 
Cytuj  
Ja zamieszkałem w firmie budowlanej. Mało oryginalnie, ale to był pierwszy link na liście firm w UK :|
Swoją drogą to idiotyzm. Wystarczyłoby przecież dać notkę systemową o tym, ze dalsze strony są w języku obcym (do wyboru). Klient mógłby się albo zdecydować, albo nie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 09:54 
Cytuj  
jak sie juz ogarnales z kontem to daj gamertag tollku


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 10:11 
Cytuj  
hmm im dluzej gram w fife i demo pesa tym bardziej podoba mi sie pes...

Forza 3 2 dvd.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 12:31 
Cytuj  
Halo ODST jak dla mnie tragedia ... OK OK tryb Mutli bardzo bardzo fajny ale kampania?

3 godziny 40 minut tlyle mi zajęło przejście kampanii !! Jest to po prostu żałosny żart !! Jako wielki fan serii HALO jestem zajebiście wkurwiony ...

Grafika ładna ale no sorry twarze postaci wyglądają jak saperka z przylepionym zdjęciem, przypomina mi to "Elite Force Voyager" z 2000 roku ...

... Złowrogie trzy kropki :evil:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 10:56 
Cytuj  
No i po prezentacji Mass Effect 2 na PGA. Fabula jest impressive, jedno z mozliwych zakonczen ktore pokazali wgniata mocno w glebe. Walka jest mocno stweakowana, ai jest duzo lepsze, ogolnie mialem wrazenie jakbym gral w nowa (lepsza) gre. Troche pozmieniali w upgrade'ach, zamiast granatow sa heavy weapons, wlaczy sie z wieksza iloscia przeciwnikow na raz. I najwieksza niespodzianka: mass effect is coming to PC, 360, PS3 (i szybkie perhaps) a potem tysiac razy ze nie beda gadali o ps3 ale imo dali jasny znak ze to tylko kwestia czasu.
O 14 zaczyna ubi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 17:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):

Forza 3 2 dvd.


gdzieś tam w odmętach forum bodajże Enhu się wypowiadał, jakie to BD jest złe i niepotrzebne w PS3. Niech sobie zweryfikuje teraz bo takich tytułów będzie coraz więcej.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 08:42 
Cytuj  
wow az 2 plyty dvd... w dzisiejszych czasach nieposiadanie hdd w konsoli to fail :P sorry ale taniej wychodzi hdd niz bd


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 09:55 
Cytuj  
Jest już recenzja Magna Carta 2.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 11:38 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
wow az 2 plyty dvd... w dzisiejszych czasach nieposiadanie hdd w konsoli to fail :P sorry ale taniej wychodzi hdd niz bd


no tak w sumie dyskietki by wystarczyły, przecież HDD wychodzi taniej :D

khe khe piszesz o rekordowych cenach HDD do X360? Bo mnie np. wymiana 80GB na 320GB kosztowała 45zł.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 12:21 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Jest już recenzja Magna Carta 2.


zawsze to milo powitac cos co nie jest wyscigowka , platformowka czy nawalanka , jak mozna bylo zobaczyc na trailerkach system walki jest calkiem si ale reszta kuleje niestety ...grafika nawet ladna , cieszy cos co nie jest czesto spotykane w asian rpg- exp za questy . Z takim gameplay to byloby fajne mmo moim zdaniem . Na pewno obadam ....jestem fanem gatunku i malo ktora gra tego typu mi sie nie podobala

edit: mimo srednich recek to ludziom sie podoba jak czytam users rating na gamespot , warto popykac i tak nie ma nawalu rpg na konsole


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 12:41 
Cytuj  
"gdzieś tam w odmętach forum bodajże Enhu się wypowiadał, jakie to BD jest złe i niepotrzebne w PS3. Niech sobie zweryfikuje teraz bo takich tytułów będzie coraz więcej."
No..... po 4 latach druga gra w ktorej Bluray by sie przydal (pierwsza to Lost Odyssey ofc). Niezly wynik. Juz, juz lece dokladac do konsoli 500 zeta zeby nie musiec dwa razy na 4 lata wstac z fotela i zmienic plyty.... rofl.

"wymiana 80GB na 320GB kosztowała 45zł."
Gdzie sprzedaja dyski 320GB po 45 zlotych? Oswiec mnie. Argument ze miales stary dysk od PC mam w dupie bo nie kazdy ma stary dysk od PC. W cywilizowanej czesci swiata gdzie na PCtach sie nie gra nawet wieksosc nie ma. Pomine juz fakt ze wymiana moze byla tansza ale za mozliwosc tej wymiany juz i tak zaplaciles, placac za konsole kilkaset PLN wiecej niz kupujacy X'a. Zreszta jeszce pamietam ile nerwow i problemow kosztowala cie ta wymiana (zreszta nie tylko ciebie) - oczywiscie z winy MS'a - tak, tak. :)

Podsumowujac - gowno jest BluRay potrzebny (nadal) a juz napewno nie jest potrzebny w X360 (dla 2 gier? super lol). Sorki mareczku ale ja nie mam takiego dobrobytu jak ty w UK i nie spaslem sie jeszce jak swinia i moge raz na kilkanascie godzin wstac by zmienic plyte. Pomijajac fakt ze i tak obie sobie zgram na HDD.

Podsumowujac 2 - Jak zwykle piana na ryjku i "argumenty" z dupy. Wypierdalaj laskawie na forum GOL'a PLX PLX... a sorry tam tez cie nie chca. :) To moze dorosnij.


Ostatnio edytowano 17 paź 2009, 13:04 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.