mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 20:46 
 
Battletoads na pegasusa wymiataja mam nadzieje ze wyjdzie jeszcze cos z tej seri na konsole 8)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 20:54 
 
zaboleq napisał(a):
Hmm Inside rzeczywiście Pierwszy Deux był zajebisty , reszta niwypał , czekam na kolejną część .


'reszta' czyli jedna gra?


_________________
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 20:57 
 
Ash napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Hmm Inside rzeczywiście Pierwszy Deux był zajebisty , reszta niwypał , czekam na kolejną część .


'reszta' czyli jedna gra?


dobrze kombinujesz, tylko jedna


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 21:14 
 
jak dla mnie invisible war byl gra udana i niedoceniona. tworcy poszli w strone konsol ciut za mocno, ale fabula, czyli to co w deus ex najwazniejsze, wciaz stoi na wysokim poziomie.
warren spector to chyba ostatni ze 'znanych' designerow w ktorych wierze ze potrafia zrobic jeszcze dobra gre.
molyneux i wright maja u mnie po duzym minusie za fable i spore :|


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 11:50 
 
http://www.gametap.com/play/gameDetails/000450250
jak ktoś lubi takie fpp ;)

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 14:08 
 
pooma napisał(a):
Dotaaah yum yum! :evil:

gra ktoś jeszcze? smutno tak samemu ; o

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 14:18 
 
Ash napisał(a):
jak dla mnie invisible war byl gra udana i niedoceniona. tworcy poszli w strone konsol ciut za mocno, ale fabula, czyli to co w deus ex najwazniejsze, wciaz stoi na wysokim poziomie.
warren spector to chyba ostatni ze 'znanych' designerow w ktorych wierze ze potrafia zrobic jeszcze dobra gre.
molyneux i wright maja u mnie po duzym minusie za fable i spore :|


Z Invisible War przede wszystkim zapamiętam strasznie źle napisany silnik, który potrafił ciąc na kompach na których gry kompletnie z innej półki chodziły płynnie (Far Cry, Doom 3).

Po za tym zdecydowanie za bardzo uproszczona rozrywka w stosunku do pierwszej części. Fabuła to jedyny plus.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 15:49 
 
Ash napisał(a):
molyneux i wright maja u mnie po duzym minusie za fable i spore :|


Minusa za fable dwa, seriously? Jako jeden z 6 pozostalych fanow niejaponskich rpg stwierdzam ze nie wiesz o czym mowisz.
Dawanie minusa za jedynego rpga ktory nie probuje debilizowac i cofac calego gatunku lata wstecz jak np mass effect to chyba jakis zart.

Deus Ex niestety moze zostac przypadkowa ofiara wykupu Eidos przez kwadratowych :<.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 17:52 
 
exodus napisał(a):
Ash napisał(a):
molyneux i wright maja u mnie po duzym minusie za fable i spore :|


Minusa za fable dwa, seriously? Jako jeden z 6 pozostalych fanow niejaponskich rpg stwierdzam ze nie wiesz o czym mowisz.
Dawanie minusa za jedynego rpga ktory nie probuje debilizowac i cofac calego gatunku lata wstecz jak np mass effect to chyba jakis zart.

Deus Ex niestety moze zostac przypadkowa ofiara wykupu Eidos przez kwadratowych :<.

To raczej ME pcha gatunek do przodu. Fable go cofa do tylu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 18:02 
 
iniside napisał(a):
cofa do tylu.


Good one.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 18:05 
 
Fable fabularnie sprowadzil gatunek do kiczu. Co nie znaczy, ze gra byla zla. Na pewno to nie jest krok do przodu w crpg, raczej w bok. ME to najelpsza nowa marka od Kotora. Jrpg tu bym nie mieszal, to crap dla fanow ratowania ksiezniczek i pedalskiego swiata. Zupelnie inna sciezka ewolucji(jakas jest wogole) niz zachodnie proukcje.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 18:07 
 
me jest bardzo dobre trzeba przyznac.

tor jesli nie masz pojecia o jrpg to skoncz pierdolic. bo pojecie masz zerowe a wyobraznia cie zawodzi po calosci na tym polu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 18:28 
 
Probowalem jakiegos FF dawno temu, a wszystkie inne jrpg sa dla mnie takie same. Nic nie poradze, ze nie trawie tego gatunku. Chociaz rzeczywiscie sie nie znam, ale krytykowac chyba wolno. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 18:38 
 
krytykowac zawsze. jak sie wie co ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 23:52 
 
Wiem, ze moze troche nie na miejscu bo mowa raczej o nowych tytulach, ale gadka o "pedalskich swiatach" mi cos przypomniala ;p
Dla posiadaczy PS3 czy tam jeszcze starego dobrego PS2, ktorzy tak bardzo nie boja sie jRPG polecam takie tytuly jak Shin Megami Tensei: Lucifer's Call i Digital Devil Saga1&2. Co prawda nadal jest to styl graficzny, ktorego wielu w ogole nie trawi ;p Ale swiat juz nie taki pedalski i zabawa niczego sobie(dla mnie DDS szczegolnie) Sa jeszcze Persona3&4, ale tu juz wieksza ilosc ludzi moze odstraszyc "symulator szkoly" w tych grach :D

A zeby juz tak mniej OT to:
Nic mnie jakos nie wciaga ostatnio. Nowy Prince of Persia co prawda troche na dysku polezal i pogralem, ale dzisiaj w koncu usunalem bo gra jest okropnie monotonna i repetetywna tak, ze to boli.
Sprawdzalem Shellshock2(jedynki na oczy nie widzialem) - wylecialo po 5 minutach. Xblades - 10 min i wiedzialem, ze gry nie nabede napewno.
Tylko jeszcze King's Bounty do ktorego dopiero sie dorwalem jakies szanse ma.
A wyszly jakies fajne przygodowki ostatnio? Pokladalem nadzieje w Vampyre Story, ale tez jakos okazalo sie, ze to nie to... W sumie mam ochote na cos ciezszego, jakies horrorowe klimaty czy inne thrillery. W ogole z tego co widzialem to jest juz od pewnego czasu Tunguska 2. Gral ktos?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2009, 00:38 
 
Na steamie pojawilo sie demo Empire:Total War


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2009, 09:27 
 
Nawet zacząłem ściągać, aby dowiedzieć się, czemu wokół tej gry jest takich hype, ale zrezygnowałem po tym, jak prędkość pobierania spadła poniżej 30 kb/s. I szczerze mówiąc takie prędkości mam tylko na Steamie....

A co do tego nieszczęsnego nowego Empire: Total War - ściągnął już ktoś, grał, podobało się?


_________________
...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2009, 10:12 
 
Eleeist napisał(a):
Nawet zacząłem ściągać, aby dowiedzieć się, czemu wokół tej gry jest takich hype


Gdyż seria Total War to jedna z najlepszych strategii która kiedykolwiek wyszła na komputery? :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2009, 10:52 
 
total ware zaczely sie i skonczyly na medieval: total war, kiedy to serie robili Brytyjczycy, potem przejeli to Australijczycy, ktorzy chuja sie znaja na historii niestety i spierdolili cala serie poprzez skopanie historycznosci, walki kilkutysiecznych oddzialow trwaja max 10min, dodatkowo oczywiscie, jak zawsze, trzeba wylozyc lache na wschodnia czesc Europy(MII:Total War). Jak dowiedzialem sie, ze w Empire Polska bedzie czescia Niemiec, no to sorry, im out.

edit: jednak zmienili decyzje, dawno nie sprawdzalem info o tej grze, a tu prosze, Polska jednak bedzie, nawet nam dadza husarie, gra i tak jednak bedzie kupą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2009, 11:18 
 
Z historii jestem noga, ale mi się zdaje że wtedy niemiec nie było tylko prusy. No i gra toczy sie w okresie zaborów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.