mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 19:53 
Cytuj  
Odnośnie wilkołactwa - gram orkiem w pełnej płycie, tarcza itd i ogólnie to nie wiedziałem, po co mi wilkołactwo ale stwierdziłem kij, najwyżej nie będę używał... ale jednak będę. Wpadnięcie do jaskini pełnej trolli i rzucanie nimi po ścianach jak szmacianymi lalkami, polowanie na nie w wąskich korytarzach, było jedną z bardziej klimatycznych rzeczy, jakich dośwuadczyłem w grach :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 19:59 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Niah napisał(a):
Stobek napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Jaki jest kod na unlimited items w plecaku?


W innym wypadku to mija się z celem, bo lepiej od razu hajs wpisać zamiast złom sprzedawać:>


ale to już by było cheatowanie


No przecież się pyta o czita.

Konosola i:
player.modav <attribute> <amount> - Attributes such as health, stamina, magicka, meleedamage, and carryweight can be given buffs or debuffs as well. Unlike player.setav, player.modav changes to secondary attributes (such as carryweight) will stick around after loading saves.

Jesteś z Ameryki, więc tłumaczyć nie muszę:>

A jak chcesz dostać odpowiedź bez komentarza to sobie pogoogluj a nie pytaj na publicznym forum.


Dziekuje za odpowiedz, chociaz twoja logika jest troche zmieszana, bo wieksze patch i DLC zmieniaja gre, to by bylo według Ciebie bylo by"cheating".

Dyskusja jest o solo grze, kazdy gracz moze korzystac z patches, modow i console commands.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 20:04 
Cytuj  
OK, z edytowany post;p
Oczywista prowokacja, dałem się zrobić bo zajęty czymś innym ATM jestem.

Swoją drogą ciekawi mnie ile osób jest za impierum a ile za nordami. Mnie osobiście Nordy odrzucają a sam Ulric jest podejrzany. Jego główni poplecznicy to tępi barbarzyńcy z dwurakami dla których każdy nie nord powinien ze Skyrim wypierdalać.


Ostatnio edytowano 24 lis 2011, 20:17 przez Stobek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 20:08 
Cytuj  
Cytuj:
[...] twoja logika jest troche zmieszana, bo wieksze patch i DLC zmieniaja gre, to by bylo według Ciebie bylo by"cheating"


A myślałem że widziałem już wszystko... xD


_________________
Obrazek

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 20:25 
Cytuj  
Coś musiałem spieprzyć przy modowaniu z nexus managerem, bo non stop mam crashe do desktopu :S


_________________
BF3: hungrymumin

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 20:46 
Cytuj  
Wkurzają mnie te smoki. Miaĺem kolesiowi w Fornsworn oddać dziennik, stałem 3m od niego a tu Blood Dragon ląduje i go zeżarł... -.-


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 21:24 
Cytuj  
Jeżeli ktoś nie wie to istrzegam - smok zabity, kiedy jesteśny w postaci wylkołaka, nie da nam du...szy :P


Edit. Jednak smok z pobocznego questa (na zlecenie od Jarla Farcośtam) był ułomny bo go ubiłem standardowo i i tak nie oddał duszy.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 22:04 
Cytuj  
Nie poddawaj się nefastus! Postuj dalej!

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 22:05 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
OK, z edytowany post;p
Oczywista prowokacja, dałem się zrobić bo zajęty czymś innym ATM jestem.

Swoją drogą ciekawi mnie ile osób jest za impierum a ile za nordami. Mnie osobiście Nordy odrzucają a sam Ulric jest podejrzany. Jego główni poplecznicy to tępi barbarzyńcy z dwurakami dla których każdy nie nord powinien ze Skyrim wypierdalać.


Jaki edit i gdzie?


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 22:43 
Cytuj  
Imperium w pierwszej minucie chcieli mi oberżnąć łeb dla zasady więc mój ork się zbuntował :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 23:02 
Cytuj  
Ja będę pomagać cesarstwu. Ludziom sie w dupach poprzewracało żeby wywoływać rewoltę bo im zakazano jednego boga czcić. Jak tak potrzebują duchowego oświecenia to mają jeszcze 8 do chooya :P

Poza tym ta cała wojna to według mnie jest ustawiona przez Thalmor. Specjalnie dali w konkordacie wzmiankę o zakazie wiary w Talosa by wywołać bunt Nordów i osłabić cesarstwo. Dzięki temu mogliby doprowadzić do kolejnej wojny, która jednak byłaby prostsza do wygrania ze względu na osłabienie kraju przez rebelię na północy. Szczwane lisy z tych Altmerów :P

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 23:18 
Cytuj  
Dom można kupić tylko w Whiterun? Bo mam 25k i nie wiem czy to przechlać, czy zbierać na drugi dom :P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 23:36 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Swoją drogą ciekawi mnie ile osób jest za impierum a ile za nordami. Mnie osobiście Nordy odrzucają a sam Ulric jest podejrzany. Jego główni poplecznicy to tępi barbarzyńcy z dwurakami dla których każdy nie nord powinien ze Skyrim wypierdalać.

No ja jeżeli już to też poprę cesarstwo, choćby dlatego, że gram Dunmerem, a Urlick to gatunkista. Szkoda tylko, że imperium to aktualnie cień dawnej potęgi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 lis 2011, 23:57 
Cytuj  
MrCloudancer napisał(a):
Dom można kupić tylko w Whiterun? Bo mam 25k i nie wiem czy to przechlać, czy zbierać na drugi dom :P


Nie tylko. Ten w Solitude jest chyba za 25k właśnie. Poza tym m.in. w Riften za 10k.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 00:08 
Cytuj  
Robo napisał(a):
MrCloudancer napisał(a):
Dom można kupić tylko w Whiterun? Bo mam 25k i nie wiem czy to przechlać, czy zbierać na drugi dom :P


Nie tylko. Ten w Solitude jest chyba za 25k właśnie. Poza tym m.in. w Riften za 10k.

5k w Białej Grani.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 00:42 
Cytuj  
MrCloudancer napisał(a):
To wiem, a soultrap rzuca sie przy uderzeniu bronia i potem nie odnawia przy kolejnym?


odnawia sie przy pierwszym udezeniu po uplynieciu czasu jaki mamy na zabicie wroga, sciaga wtedy kolejny ladunek z broni.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 00:54 
Cytuj  
1. Whiterun to właśnie biała grań...
2. Nefastus - zazdroszczę zawzięcia.
3. Yarrow - o to mi chodziło, dzięki wielkie ;)


Mi się wydaje że Stormkloaki walczą o niepodległość a nie że są rasistami...



Dobra, trza poszukać kopalni ebony... swoją drogą zagwozdka na dzisiaj: od kiedy heban występuje w rudach i kopalniach? :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 01:23 
Cytuj  
Od kiedy w tym swiecie lataja smoki i pizgasz plomieniami z dloni.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 06:22 
Cytuj  
no wszystko jakoś można wyjaśnić ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 07:57 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Ja będę pomagać cesarstwu. Ludziom sie w dupach poprzewracało żeby wywoływać rewoltę bo im zakazano jednego boga czcić. Jak tak potrzebują duchowego oświecenia to mają jeszcze 8 do chooya :P

Poza tym ta cała wojna to według mnie jest ustawiona przez Thalmor. Specjalnie dali w konkordacie wzmiankę o zakazie wiary w Talosa by wywołać bunt Nordów i osłabić cesarstwo. Dzięki temu mogliby doprowadzić do kolejnej wojny, która jednak byłaby prostsza do wygrania ze względu na osłabienie kraju przez rebelię na północy. Szczwane lisy z tych Altmerów :P


Cała ta rewolta raczej wynika z tego, że Imperium podbiło Nordów i okupuje ich terytoria. Dla zasady więc poparłem rewolucje. Każdą formę podbojów i okupacji należy niszczyć w zarodku.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.