mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2014, 22:32 
 
Stobek napisał(a):
Ja sobie pykam w Xenonauts.
Bardzie fajne dla fanów UFO pozycja obowiązkowa. Gra ma braki jak słabe AI przeciwnika czy praktyczny brak animacji podczas walki.
Nie wiem czemu nie można też celować w poszczególne części celu jak głowa itp. No ale to indie. Ale to pierdoły ( poza AI, ale pracują nad tym)
Za to mamy dużo klimatu, dobieranie składu, rozwój bazy etc. Grunt, że się gra dobrze, więc polecam.

Jeśli ktoś nie ma parcia to radzę poczekać jakiś czas aż dodadzą więcej contentu albo na porządnego moda ;]


Xenonauts super, potwierdzam. Dla maniaków Enemy Unknown pozycja obowiązkowa.

A przy okazji zapytam się tych co grają już dłużej - mam misję na odnalezienie Alien Leader'a i nie mogę go dorwać nigdzie. Leci mi już 4 czy 5 miesiąc, mam 5 baz, pełne pokrycie radarowe świata i eskadry nowoczesnych myśliwców, które szatkują po 3 ufo na raz ale na misję z Leader'em jeszcze nie trafiłem. Miałem do tej pory kontakt z medium size ufo (corveta, bomber) i udało mi się nawet dorwać medium ufo na ziemi (całe, nie uszkodzone). Trafiam jednak na samych guards i officers. Ktoś coś podpowie?


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 08:59 
 
yabaddi napisał(a):
Stobek napisał(a):
Ja sobie pykam w Xenonauts.
Bardzie fajne dla fanów UFO pozycja obowiązkowa. Gra ma braki jak słabe AI przeciwnika czy praktyczny brak animacji podczas walki.
Nie wiem czemu nie można też celować w poszczególne części celu jak głowa itp. No ale to indie. Ale to pierdoły ( poza AI, ale pracują nad tym)
Za to mamy dużo klimatu, dobieranie składu, rozwój bazy etc. Grunt, że się gra dobrze, więc polecam.

Jeśli ktoś nie ma parcia to radzę poczekać jakiś czas aż dodadzą więcej contentu albo na porządnego moda ;]


Xenonauts super, potwierdzam. Dla maniaków Enemy Unknown pozycja obowiązkowa.

A przy okazji zapytam się tych co grają już dłużej - mam misję na odnalezienie Alien Leader'a i nie mogę go dorwać nigdzie. Leci mi już 4 czy 5 miesiąc, mam 5 baz, pełne pokrycie radarowe świata i eskadry nowoczesnych myśliwców, które szatkują po 3 ufo na raz ale na misję z Leader'em jeszcze nie trafiłem. Miałem do tej pory kontakt z medium size ufo (corveta, bomber) i udało mi się nawet dorwać medium ufo na ziemi (całe, nie uszkodzone). Trafiam jednak na samych guards i officers. Ktoś coś podpowie?


Zacząłem grę drugi raz za pierwszym razem od razu trafiłem na leadera. To random jest chyba. BTW 5 baz no nieźle itp no nieźle czyżby easy?:>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 09:12 
 
Nie, gram na normalu. A jesteś pewien, że to był Leader? Może jednak Officer? Taki w czarnym hełmie? (to byłby oficer) No i jakiej rasy Ci się ten Leader trafił? Kurde, 6 miesiąc mi mija i nic. Doszło do tego, że oszałamiam wszystkie ufoki na mapie, a później sprawdzam kto to leży. Heh..

Acha, a miałeś może na początku misji taki komunikat w okienku, że zaobserwowano nieznaną komunikację i że w trakcie misji można trafić na Leadera? Bo w przypadku Officera tak miałem - i faktycznie, był w środku pojazdu.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 10:09 
 
Mi sie tez podoba. W koncu mozna strzelac gdzie sie chce, rozwalac sciany, okna, samochody.
AI faktycznie troche kuleje ale do przezycia.
Jak walczycie z ufo? Na small wysylam condory, a te lepsze fightery na co sa?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 10:51 
 
yabaddi napisał(a):
Nie, gram na normalu. A jesteś pewien, że to był Leader? Może jednak Officer? Taki w czarnym hełmie? (to byłby oficer) No i jakiej rasy Ci się ten Leader trafił? Kurde, 6 miesiąc mi mija i nic. Doszło do tego, że oszałamiam wszystkie ufoki na mapie, a później sprawdzam kto to leży. Heh..

Acha, a miałeś może na początku misji taki komunikat w okienku, że zaobserwowano nieznaną komunikację i że w trakcie misji można trafić na Leadera? Bo w przypadku Officera tak miałem - i faktycznie, był w środku pojazdu.


Ta to był oficer rzeczywiście. Leader to myślę ciężka sprawa. może medium z obstawa?
Co do samolotów:

very small 1400 speed - condor,
scout - small 2000km - foxtrot, condor niezlapie
very small 1800 - condory, foxtroty nawet dwa dostana wpierdol
medium 1400 - 2 jakiekolwiek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 11:02 
 
na scouta wyslalem foxtrota i zginal :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 11:23 
 
Stobek napisał(a):
Ta to był oficer rzeczywiście. Leader to myślę ciężka sprawa. może medium z obstawa?


Próbowałem, bez skutku. Sprawdziłem w Xenonauts Wiki - jak ktoś jest ciekawy to niech sprawdzi poniżej ;)
Spoiler:


Samoloty trzeba łączyć w formacje (wybiera się kilka z listy i dopiero Launch). Nawet 2 zwykłe Condory z rakietami (tymi mniejszymi) pogonią kota Small UFO (Scout), Foxtrot z ciężkimi rakietami jest dobry na Medium i wyżej ale trzeba go wysłać z innym myśliwcem bo sam odpali 2 rakiety i nie ma czym walczyć (brak działka). Najlepsze na razie zestawienie to 2 Corsair'y (technologia UFO, myśliwiec z 2 działkami) plus Foxtrot z cięzkimi rakietami - takie trio rozwala squad 3 UFO bez strat własnych.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:59 
 
Gdzie kupić kluczyk dla steam najtaniej tych xenonautsów? Wygląda apetycznie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 13:04 
 
Wraca SS :D http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy ... et-service

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 13:08 
 
Po co ten papier? Dali by wersję cyfrową + abo, tylko żeby poziom artykułów był odpowiedni. Kolejne pisemko z mainstreamowym bełkotem i reklamodawcami nie jest potrzebne. Raczej to nie będzie ta sama ekipa co naście lat temu. Rynek gier wtedy też był inny.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 13:10 
 
tczewiak napisał(a):
Gdzie kupić kluczyk dla steam najtaniej tych xenonautsów? Wygląda apetycznie.


Na allegro chodzą po 45-46 zł.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 13:29 
 
Xenonauts Final Mission w pracy :P


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 13:30 
 
Z innej beczki - Valiant Hearts - ZAJEBISTA GRA, warta każdej złotówki.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 14:19 
 
czy kolesie z teamu, w xenonauts, w pozniejszym etapie gry, maja troche lepszego cela?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 14:22 
 
Statsy im rosna z tego co widzialem....

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 14:25 
 
rosna, ale nic to nie zmienia :)
moze ktos zauwazyl ile trzeba miec acc zeby celnie strzelali?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 14:36 
 
Jak te Xenonauts ma sie do tej serii ostatnich X-Comów?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 15:44 
 
tiomor napisał(a):
Jak te Xenonauts ma sie do tej serii ostatnich X-Comów?

Bliżej Xeno do Ufo/xcom starych niż nowego xcoma.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 16:11 
 
Mendol napisał(a):
rosna, ale nic to nie zmienia :)
moze ktos zauwazyl ile trzeba miec acc zeby celnie strzelali?


przy 60 napieprzają już nieźle. Poniżej 50 to bieda. Poniżej 40 to tylko meele i granaty...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 16:58 
 
yabaddi napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Gdzie kupić kluczyk dla steam najtaniej tych xenonautsów? Wygląda apetycznie.


Na allegro chodzą po 45-46 zł.

Ta, ale tam jakiś automat co śle stim gifta na email allegrowy - ja zaś na ten email nie mam steama tylko na zupełnie inny.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.