mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 15:16 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
I drugie tyle jeszcze, ze nalezysz do jakiejs 5% grupy osob, ktorym sie te filmiki nie spodobaly.


Mi się filmiki podobały. Problem w tym, że pamiętam jak podniecałem się Sc2 a w trakcie produkcji wyszło tyle ciekawych smaczków (brak lan, wykastrowana kampania) + jeszcze fakt że jedyny nowy feature warty uwagi (grafika 3D) jest po prostu średni.

Na najwyższych detalach nowa odsłona Starcrafta jest cholernie mało czytelna w porównaniu do pierwowzoru. Jedyną mocną stroną dwójki jest edytor tak na prawdę, reszta to odgrzewanie kotletów + zmiany które musiały zostać wprowadzone by o Sc2 można było mówić, że jest strategią z XXI wieku.

No ale co mnie to tak na prawdę obchodzi, przy obecnej polityce cenowej panów z Activision nie prędko pogram sobie w te gry, jeżeli w ogóle.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 15:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
od kiedy to lubisz gry nie casualowe :p


Anno mi się bardzo podobało, wręcz byłem zachwycony. Nie wyobrażam sobie takiej grafiki w sc2, na moim sprzęcie to w full hd potrafiło zahaczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 15:31 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Faktycznie Kabraxis, ciągle piszesz to samo: "Użytkownik dodany do listy ignorowanych. Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość."
:]


Ach te twoje ciete zarty. Normalnie klekajcie narody.

"Nie wyobrażam sobie takiej grafiki w sc2" To masz slaba wyobraznie. :) Ale faktycznie jakby Blizzard to kodowal to pewnie by bylo 3FPS srednio.

"Grafika jak w Anno by zarżnęła tą grę i stała by się nie grywalna w esporcie." Ale ja np. nie oceniam jak "e-sportowiec' ale jako koles co chce sobie pograc w domu i grafika jest SREDNIA. Tak samo np. takie CD-A ocenia gry nie pod katem e-sportu i bardzo chcialbym zobaczyc w minusach recenzji "srednia grafika jak na standardy RTS AD2010", niestety cos takiego jest na 99,9% niemozliwe bo to Blizzard i to Starcraft.


Ostatnio edytowano 24 kwi 2010, 15:33 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 15:32 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
raggnarok napisał(a):
I drugie tyle jeszcze, ze nalezysz do jakiejs 5% grupy osob, ktorym sie te filmiki nie spodobaly.


Mi się filmiki podobały. Problem w tym, że pamiętam jak podniecałem się Sc2 a w trakcie produkcji wyszło tyle ciekawych smaczków (brak lan, wykastrowana kampania) + jeszcze fakt że jedyny nowy feature warty uwagi (grafika 3D) jest po prostu średni.

Na najwyższych detalach nowa odsłona Starcrafta jest cholernie mało czytelna w porównaniu do pierwowzoru. Jedyną mocną stroną dwójki jest edytor tak na prawdę, reszta to odgrzewanie kotletów + zmiany które musiały zostać wprowadzone by o Sc2 można było mówić, że jest strategią z XXI wieku.

No ale co mnie to tak na prawdę obchodzi, przy obecnej polityce cenowej panów z Activision nie prędko pogram sobie w te gry, jeżeli w ogóle.

Szczerze mowiac patrzac na ten edytor to ja sie powoli przestaje dziwic ze im produkcja tyle czasu zajmuje. UserFriendly to on napewno nie jest -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 15:52 
Cytuj  
Kabraxis, przeciez nikt nie bedzie robil gry ktora od zawsze byla pro dla casuali bo wy tego wymagacie. Nie podoba sie to nie kupujcie. Proste. A jak chcesz plakac, to normalnie wez skoncz juz bo powoli przeestaje Cie sluchac. Forum peka w szwach, zaczynaja sie konkrtne turnieje w swiecie esportu, w to dopiero poczatek i to w dodatku beta. A Kabraxis z insidem na forum mmorpg placze ze blizzard jest do dupy :) jak do dupy to ich olejcie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 16:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Kabraxis, przeciez nikt nie bedzie robil gry ktora od zawsze byla pro dla casuali bo wy tego wymagacie.


Wszystkie zmiany jakie Blizzard wprowadził do drugiej części Starcrafta są w kierunku casuali, żebyś mógł mieć swoje 3 proby na gazie i ownować w tą grę. Więc ci trochę nie wyszło teraz. Jak się nie podoba dyskusja na forum dyskusyjnym to zajadaj się dalej karkówką na grillu i nie zabieraj głosu.

Nikt tu nie płacze, twoje posty za to ociekają fanbojstem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 16:05 
Cytuj  
Jak nie płaczę, poczytaj sobie 20 postów Kabraxisa :). O casulach, to mówię w momencie kiedy sc2 porównywany jest do anno :) dzizus, idę stąd nara.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 16:10 
Cytuj  
Ja się zgadzam z Kabraxisem.

Trochę to zabawne, że próbujesz tłumaczyć nieudolność Blizzarda pod względem kodowania chęcią utrzymania e-sportowej pozycji.

Uprościli rozgrywkę, wycieli lan, dodali jakieś Achievements i podzielili grę na 3 części a ty gadasz, że zależy im na e-sporcie bo grafika nie jest na poziomie nowszych produkcji?

Naprawdę nie widzisz jak zabawnie to wygląda?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 16:13 
Cytuj  
Ja myślę, że nie zagłębiam się w to mocno bo mam to w dupie. Po prostu szukacie sobie problemów bo pewno ich nie macie na co dzień. A to, że będą achievementy i inne gówna których nie trawie również, chcą robić kasę i na pewno im to wyjdzie. I na pewno Wy również kupicie te gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 16:17 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja myślę, że nie zagłębiam się w to mocno bo mam to w dupie. Po prostu szukacie sobie problemów bo pewno ich nie macie na co dzień.


Dyskutujemy. Po raz kolejny powtórzę - nie odpowiada ci idea dyskusji na forum - nikt ci nie każe w niej uczestniczyć, zwłaszcza, że nie masz w niej nic ciekawego do dodania.

Co do kupna - oczywiście. Poczekam tylko tę parę lat aż stanieje, wcześniej - nie ma szans.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 16:26 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja myślę, że nie zagłębiam się w to mocno bo mam to w dupie. Po prostu szukacie sobie problemów bo pewno ich nie macie na co dzień. A to, że będą achievementy i inne gówna których nie trawie również, chcą robić kasę i na pewno im to wyjdzie. I na pewno Wy również kupicie te gry.

My nie szukamy problemow. My je po prostu widzimy na pierwszy rzut oka. Ty zaslepiony swoim fanbojstwem nie jestes w stanie dostrzec czegos co plywa na samej powierzchni.

Poslgujac sie tu grafika. Naprawde niedostrzegasz, ze jest ona paskudna i DO TEGO ma BARDZO DUZE WYMAGANIA. Gdzie tu kuwa robienie pod esport ? Duze wymagania z brzydka grafika ? Kurwa.. Ta gra powinna smiegac 100fps na ultra detalach na przecietnym sprzecie.

Oczywiscie ze kupie. Jak cena spadnie do ackeptowalnych 49zl. Wiec za wykstarowana gre placic nie bede.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 16:41 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
I na pewno Wy również kupicie te gry.


sa lepsze gry niz jakies odgrzewane kotlety pazernego blizzarda.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 17:11 
Cytuj  
narzekacie na blizza ale jednak kazdy co pracuje na etacie jest kurwa :) ...pytanie tylko brzmi jak droga ta kurwa sie jest ? :]

blizz teraz kleka do miecza prawdy activision


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 17:42 
Cytuj  
Najbardziej smiesza mnie te slogany w stylu wykastrowana kampania etc. Spoko, sama kampania starcza na kolo 20h - gdyby mieli zrobic 3 kampanie to by bylo 60h gry i pewnie zobaczylibysmy SC2 w 2015 roku, albo kampania by w sumie trwala 20h na wsztstkie 3 rasy, czyli fabula by byla mocno okrojona. Ja tam bardzo lubie universum SC i sie ciesze, ze poszli w tym kierunku. Nie wspominajac o fakcie, ze juz teraz piszecie, ze SC2 to gowno, a nawet nie zagraliscie 1 misji w kampani.
Pierdolnijcie sie w baniak, albo poczekajcie z whinami do czasu az ta gra w ogole sie pojawi na rynku.

EDIT. Kabraxis, nie napisales o tych casualowych i uproszczonych elementach w D3. Czekamy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 17:48 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Najbardziej smiesza mnie te slogany w stylu wykastrowana kampania etc. Spoko, sama kampania starcza na kolo 20h - gdyby mieli zrobic 3 kampanie to by bylo 60h gry i pewnie zobaczylibysmy SC2 w 2015 roku, albo kampania by w sumie trwala 20h na wsztstkie 3 rasy, czyli fabula by byla mocno okrojona. Ja tam bardzo lubie universum SC i sie ciesze, ze poszli w tym kierunku. Nie wspominajac o fakcie, ze juz teraz piszecie, ze SC2 to gowno, a nawet nie zagraliscie 1 misji w kampani.
Pierdolnijcie sie w baniak, albo poczekajcie z whinami do czasu az ta gra w ogole sie pojawi na rynku.

EDIT. Kabraxis, nie napisales o tych casualowych i uproszczonych elementach w D3. Czekamy...

Dobra inaczej. Dragon Age okolo 70h - gra powstawala 5 lat.
Final Fantasy 7 - okolo70h gry, gra powstała nie pamietam dokładnie 3-4 lata ? Co da sie ? Da sie.
Co ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 17:58 
Cytuj  
Ale w ogóle jakie casualowe tryby? podajcie mi chociaz 3 w sc2. Tylko nie piszcie achievementy bo parskne.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 18:00 
Cytuj  
Każda dostępna? /facepalm


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 18:06 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ale w ogóle jakie casualowe tryby? podajcie mi chociaz 3 w sc2. Tylko nie piszcie achievementy bo parskne.


Tryby? Raczej zmiany w mechanice.

Auto Mine, MBS, Smart Casting, Zaznaczanie większej ilości jednostek.

Cytuj:
Najbardziej smiesza mnie te slogany w stylu wykastrowana kampania etc. Spoko, sama kampania starcza na kolo 20h - gdyby mieli zrobic 3 kampanie to by bylo 60h gry i pewnie zobaczylibysmy SC2 w 2015 roku, albo kampania by w sumie trwala 20h na wsztstkie 3 rasy, czyli fabula by byla mocno okrojona.


20 h to śmiesznie mało jak na grę za którą panowie śpiewają sobie 60~euro.

Starcraft 2 powstaje od roku 2003, jeżeli przez 7 lat nie byli w stanie stworzyć pełnej kampanii dla wszystkich ras to gratuluję. Chociaż nie, na pewno byli w stanie, ale po co skoro można grę podzielić na 3 części i za każdą z nich zgarnąć niezły hajs? I tak kupią.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 18:44 
Cytuj  
Automine - akurat nie dociera do mnie, że to casual tryb. To był jeden z wiekszych problemow w sc1. Zauwaz, ze teraz kazda rasa ma boosta jednostek, co za tym idzie jest ich duzo i szybko, a co za tym idzie automine jest czyms co pomaga w wydobyciu w czasie stawiania nowego expa.

MBS - masz na mysli protossa?

SmartCasting? - Razoth mowisz teraz powaznie? http://www.starcraft2.net.pl/portal/sc2 ... sting.html

Jak zrobisz takie cos i mi pokazesz, to Ci przyznam racje tylko koreaniec jest w stanie takie cos zrobic w tak szybkim i krotkim czasie. Na razie to te 3 zmiany kompletnie do mnie nie docieraja jezeli chodzi o dyskusje o casual gamingu w sc2.

Co do kampani podzielonej na 3 czesci. Stary, dzisiaj kazdy chce zarobic. Jak Ci sie nie podoba to nie kupuj z fochem, mnie to osobiscie nie interesuje. I tak 90% ludzi kupi, Ty pewno tez bo wszyscy dookola Ciebie beda grac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 18:50 
Cytuj  
Mialem cos napisac, ale pierdolicie takie glupoty, ze odechciewa mi postowac. Z mojej strony EOD, przynajmniej w dyskusji z whinerami, do ktorych nie trafiaja zadne argumenty, ze o pierdoleniu o cenie nie wspomne. Widac jestescie zbyt skretyniali (sorry, ale inaczej tego sie okreslic nie da), zeby zrozumiec pojecia jak "pre-order w nizszej cenie", "kupno w USA" czy "kupno kluczyka online".

Zalozcie sobie temat do whinowania, jaki to Blizz zly i nie dobry, a ten temat zostawcie osobom, ktore beda grac w SC2.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.