mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 08:03 
Cytuj  
Lol imperium nie podbiło nordów. Imperium zaczęło się w skyrim, bo tam swoje podboje rozpoczął Talos z Atmory, czy Tiber Septim jak go nazywają cesarscy. Skyrim nigdy nie było niepodległe, jest zalążkiem cesarstwa, to inne ziemie zostały przez nich podbite.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 08:35 
Cytuj  
Inna kwestia, ze Altmer Dominium najechało Imperium i podpisano cienkie porozumienie...


_________________
BF3: hungrymumin

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 08:47 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Od kiedy w tym swiecie lataja smoki i pizgasz plomieniami z dloni.



Ok, argument mnie powalił i jest nie do podważenia ;)


Widać Stormklokakom się nie podoba obecne imperium. Będę musiał poczytać te zasraje książki po angielsku bo nawet nie wiem kto teraz rządzi :/


_________________
Obrazek

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 09:33 
Cytuj  
Śmierdzące elfy!


_________________
BF3: hungrymumin

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 09:35 
Cytuj  
MrCloudancer napisał(a):
Mi się wydaje że Stormkloaki walczą o niepodległość a nie że są rasistami...

Wszyscy poza Nordami mają wypierdalać ze Skyrim.
Cytuj:
Cała ta rewolta raczej wynika z tego, że Imperium podbiło Nordów i okupuje ich terytoria. Dla zasady więc poparłem rewolucje. Każdą formę podbojów i okupacji należy niszczyć w zarodku.

Nie, wynika z tego, że delikatnie mówiąc Imperium się sypie. Tak jak napisał EloNis twórcą tego Imperium (trzeciego nawiasem mówiąc) był Nord Talos, który założył dynastię Septimów. Dalsza dezintegracja to prosta droga do panowania Aldmeri Dominion nad całym Tamriel.

A sprawa z rewoltą nie jest taka prosta, bo społeczeństwo Skyrim jest mocno podzielone w tej kwestii i wielu uważa stormcloacków za zdrajców.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 09:55 
Cytuj  
Ponoc Ulfric nie zabil krola, tylko pokonal go w zwyczajowym pojedynku. Jednakze imperium wie lepiej i juz!

Fajne sa te patrole Thalmor ktore mozna spotkac na drodze. Free elven armor ;-)


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:02 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ponoc Ulfric nie zabil krola, tylko pokonal go w zwyczajowym pojedynku. Jednakze imperium wie lepiej i juz!


Tak to był pojedynek ale w momencie gdy Król był pokonany (po użyciu okrzyku klęczał i nie mógł nic zrobić) to ten go zabił, chociaż tamten był w tym momencie bezbronny.
Więc to jest morderstwo bo w tych pojedynkach nie panuje zasada "na śmierć i życie". Zrobił to z premedytacja by udowodnić, że mógł i jaki jest zajebisty.

I fakt Nordy są podzielone bo zabił kogoś komu według tradycji korona się należała czyli sam złamał zasadę Nordów, twierdząc, że to była marionetka Imperium, więc się nie liczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:06 
Cytuj  
Moj plan jest taki, zeby zostac krolem-czarnoksieznikiem a reszta bedzie mi klekac do miecza.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:06 
Cytuj  
Skomplikowana ta polityka... Caly czas jak zabije kogos to mi wyskakuje ze nie mam wystarczajaco duzego Soul Gema. Jaki jest potrzebny na czlowieka? O.o


To, że ciała wrogów jest niby spoko, ale już w Falkreath walają się na środku wsi dwa szkielety smocze... i to jest beznadziejne. Władze miasta to ułomy, które nie potrafią sprzątać?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 lis 2011, 10:18 przez MrCloudancer, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:09 
Cytuj  
MrCloudancer napisał(a):
Skomplikowana ta polityka... Caly czas jak zabije kogos to mi wyskakuje ze nie mam wystarczajaco duzego Soul Gema. Jaki jest potrzebny na czlowieka? O.o


Dusza człowieka to najsilniejsza dusza jaka jest. Tylko Black Gem może ją pomieścić. Notabene łapanie dusz ludzi jest evil.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:38 
Cytuj  
Protip - The Black Star z questu Azury, rechargable i pozwala lapac czarne dusze.

Z tym lapaniem dusz to tez idiotyzm, ile razy mialem greater czy grand gema z lesser czy common soul.. Powinien byc jakis system albo overwrite albo skip zeby nie marnowac gemow.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:39 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Nestor napisał(a):
Ponoc Ulfric nie zabil krola, tylko pokonal go w zwyczajowym pojedynku. Jednakze imperium wie lepiej i juz!


Tak to był pojedynek ale w momencie gdy Król był pokonany (po użyciu okrzyku klęczał i nie mógł nic zrobić) to ten go zabił, chociaż tamten był w tym momencie bezbronny.
Więc to jest morderstwo bo w tych pojedynkach nie panuje zasada "na śmierć i życie". Zrobił to z premedytacja by udowodnić, że mógł i jaki jest zajebisty.

I fakt Nordy są podzielone bo zabił kogoś komu według tradycji korona się należała czyli sam złamał zasadę Nordów, twierdząc, że to była marionetka Imperium, więc się nie liczy.


Dlatego moj nowy mag bedzie wierny imperium i tlumil wszelkie przejawy rebelii! Ogniem. A jak.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:40 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Moj plan jest taki, zeby zostac krolem-czarnoksieznikiem a reszta bedzie mi klekac do miecza.


Ja byłem przekonany, że już tak jest :D


_________________
BF3: hungrymumin

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 10:43 
Cytuj  
anastol napisał(a):
iniside napisał(a):
Moj plan jest taki, zeby zostac krolem-czarnoksieznikiem a reszta bedzie mi klekac do miecza.


Ja byłem przekonany, że już tak jest :D

Jeszcze mi paru modow brakuje, dzieki ktorym mogl zmieniac miasta w nekropolie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 11:38 
Cytuj  
Cytuj:
Jaki jest kod na unlimited items w plecaku?



Cytuj:
Po co Ci to?
Najgłupszy czit ever;p No chyba, że chcesz sobie wszystkie książki kolekcjonować, fajne itemy itd.

W innym wypadku to mija się z celem, bo lepiej od razu hajs wpisać zamiast złom sprzedawać:>


Cytuj:
ale to już by było cheatowanie


Cytuj:
Nie pytam o opinie, tylko o odpowiedz. Gra jest single player, wiec gram jak chce.


Cytuj:
No przecież się pyta o czita.

Konosola i:
player.modav <attribute> <amount> - Attributes such as health, stamina, magicka, meleedamage, and carryweight can be given buffs or debuffs as well. Unlike player.setav, player.modav changes to secondary attributes (such as carryweight) will stick around after loading saves.

Jesteś z Ameryki, więc tłumaczyć nie muszę:>

A jak chcesz dostać odpowiedź bez komentarza to sobie pogoogluj a nie pytaj na publicznym forum.


Cytuj:
Dziekuje za odpowiedz, chociaz twoja logika jest troche zmieszana, bo wieksze patch i DLC zmieniaja gre, to by bylo według Ciebie bylo by"cheating".

Dyskusja jest o solo grze, kazdy gracz moze korzystac z patches, modow i console commands.



Cytuj:
Nedzna prowokacja ze strony Nefastusa a wy juz lapiecie przynete. Jeszcze sie nie nauczyliscie?

Utnijcie temat zanim znowu sie syf zrobi jak wczesniej.


Ja robie syf pytajac o kod do gry i kontynylujac dyskusje?

Roball, wez dorosnij robaku, albo trzymaj wlasne flames w Flames section.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 11:40 
Cytuj  
MrCloudancer napisał(a):
Dom można kupić tylko w Whiterun? Bo mam 25k i nie wiem czy to przechlać, czy zbierać na drugi dom :P


W sumie jest 8 domków do kupienia w grze.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 11:41 
Cytuj  
@Nefastus - trollowanie trollowaniem ale kurwa nie wklejaj cytatów na 3/4 strony. I najlepiej spierdalaj do flames.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 11:43 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Protip - The Black Star z questu Azury, rechargable i pozwala lapac czarne dusze.

Z tym lapaniem dusz to tez idiotyzm, ile razy mialem greater czy grand gema z lesser czy common soul.. Powinien byc jakis system albo overwrite albo skip zeby nie marnowac gemow.


Noś też petty, lesser i common soulgemy- najpierw będzie napełniało małe a dopiero potem greater, grand.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 11:47 
Cytuj  
Havok napisał(a):
@Nefastus - trollowanie trollowaniem ale kurwa nie wklejaj cytatów na 3/4 strony. I najlepiej spierdalaj do flames.


Jak Roball debil dorosnie troche i przestanie prowokowac, a potem kasowac posty zeby chowac wlasne kretynstwa, to niebede musial cytowac na pol strony. Kurwa, mam prawo post normalne pytanie i dyskutowac o grze bez trollow i prowokacji tego jebnietego gowniarza.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2011, 11:53 
Cytuj  
To spierdalaj do flames sam ze soba gadac, a nie rozpidzaj topic o Skyrim.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.