mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2011, 21:52 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
....a potem pierwsi maja z kim spedzic starosc, a drudzy spedzaja ja z panem Rysiem z MOPSu hiehiehie :P


Lub spędzić starość naku#%$iając hardkorowo rajdy lub PvP. To też jakieś wyjście. Nic nie trzeba dawać wnukom ani zostawiać w spadku. Cała emeryturka by szła na wszelkiego rodzaju mounty, pety, czapeczki ze store. Jedyne co w spadku pozostało by przepisać to konto do ArchAge dla mejta z gildii. Huragan, nie martw się, nie będzie tak źle ;)

Co do tematu, cholerka nieźli jesteście. Co niektórzy z was powinni pisać recenzje gier na kilka lat przed tym jak one wychodzą. Szkoda tylko, że większość z was kupuje te gry zaraz po premierze, tylko po to by po miesiącu ją odstawić, bo wasza "recka" okazała się chujowa. Proponuję przestać tak bezgranicznie ufać twórcom tego typu gier. Kurcze, domyślam się, że w większości z was tutaj to dorośli ludzie, mający doświadczenie w mmo i rynku tych gier. Życie was jeszcze nie nauczyło by aż tak nie ufać słowom twórców? Na prawdę mało było przykładów wielkich obietnic... obietnic które kończyły się trialami, łączeniem serverów etc. Z kolei gry które były mało reklamowane, wychwalane i twórcy nie obiecywali 72 dziewic, okazywały się na prawdę dobrymi tytułami (tak tak... mam tutaj na myśli Rifta). GW2, ArchAge, Tera itd. Życzę tym grom na prawdę jak najlepiej, bo w końcu czas wyje%!#ć tego wowa w piździec, obyście tylko nie wyrzucili pieniędzy w błoto na wyżej wymienione tytuły. Oczywiście dobrze życzę również Tor'owi. Nigdy nie interesowałem się uniwersum gwiezdnych wojen, moja styczność z nim polegała tylko na graniu w Jedi Knight: Jedi Academy (całkiem dobry multi był i działał na piracie :roll: ), no i byciu w kinie daawno temu na Mroczne widmo :evil: . Nie wiem czemu, ale z tych wszystkich gier, to właśnie o Tora jestem najbardziej spokojny. Bioware poza dobrym Lore nie obiecuje wiele i jestem niemal pewien, że spełni akurat tę obietnice.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 16:47 
Cytuj  
No jasne, że będziesz wreszcie mógł wyrzucić swojego wowa, bo bioware obiecuje ci nowego lepszego wowa, w innej oprawie. Każdy ma hype na to co mu najbardziej odpowiada, nie musiałeś się nad tym aż tak rozpisywać.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 23:10 
Cytuj  
Prot napisał(a):
No jasne, że będziesz wreszcie mógł wyrzucić swojego wowa, bo bioware obiecuje ci nowego lepszego wowa, w innej oprawie. Każdy ma hype na to co mu najbardziej odpowiada, nie musiałeś się nad tym aż tak rozpisywać.


cry m0ar



jaka gra będzie taka będzie, ale nie możesz opisywać czegoś czego nie dotykałeś tak jak nie możesz opisywać wrażenia z jazdy ferrari f430 bo najprawdopodobniej tego samochodu nigdy w życiu nie widziałeś.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2011, 01:59 
Cytuj  
Prot napisał(a):
No jasne, że będziesz wreszcie mógł wyrzucić swojego wowa, bo bioware obiecuje ci nowego lepszego wowa, w innej oprawie. Każdy ma hype na to co mu najbardziej odpowiada, nie musiałeś się nad tym aż tak rozpisywać.


Jak to "swojego wowa"? Nigdzie nawet nie wspomniałem, że w niego gram. Czytaj ze zrozumieniem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2011, 12:08 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Prot napisał(a):
No jasne, że będziesz wreszcie mógł wyrzucić swojego wowa, bo bioware obiecuje ci nowego lepszego wowa, w innej oprawie. Każdy ma hype na to co mu najbardziej odpowiada, nie musiałeś się nad tym aż tak rozpisywać.


Jak to "swojego wowa"? Nigdzie nawet nie wspomniałem, że w niego gram. Czytaj ze zrozumieniem.

twój nick czytany wspak wyjaśnia wszystko


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 19:34 
Cytuj  
Trooper progress video:

http://www.swtor.com/media/trailers/trooper-progression

Nie spodziewalem sie, ze trooper wywola u mnie taka ekscytacje. Minigun ftw :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 19:44 
Cytuj  
Wersja HD.
Ktoś mnie oświeci, czemu nie wrzucają tych filmików w wyżsokiej rozdziałce na oficjalnej stronie? :|

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 01:15 
Cytuj  
tak czy inaczej goscie z CDA byli ostatnio na zamknietym pokazie gry ,gdzie mogli pograc ponad 15h ,i tak jak zaczal swoj artykul "cudow sie nie spodziewalem" tak skonczyl z tekstem "SZOK!"

nic sie nie martwie juz o ten tytul, to druga duza grupa testujaca gre i ktora po pograniu mowi ze gra jest fenomenalna ,

www.cdaction.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 14:49 
Cytuj  
CdAction i mmo.

LAWL.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 15:24 
Cytuj  
CDA jako wyznacznik? LOL
Przecież im się WoW podobał...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 16:44 
Cytuj  
Ta, a SWG opisal po pograniu 30minut. Jedna z wad tego MMORPG bylo to, ze "trzeba dzialac w grupie i gra samemu nie ma sensu".

http://test.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=8442 polecam


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 17:52 
Cytuj  
To ten sam idiota pisał?
Jeżeli tak to nie pokładam już żadnych nadziei w SWTOR. Kupić kupię, ale już się nie napalam, że da się w to grać sensownie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 18:19 
Cytuj  
Lol, to po co kupujesz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 02:17 
Cytuj  
Bo mogę?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 06:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
CDA jako wyznacznik? LOL
Przecież im się WoW podobał...


Sec.. nie czaje..
Tzn pisząc ze WoW jest fee jest się Cool ? O rzesz.. co się z tymi ludźmi porobiło..

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 08:24 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Bo mogę?

A czy ja mowie, ze nie mozesz? Tylko po co? Chyba, ze pudelka zbierasz...

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 09:37 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Bo mogę?


Moze jest szmaciarzem ? i brudasem ?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 10:41 
Cytuj  
Byc może CDA jest chujowe, wyrosłem już z czytania tego typu prasy ;) niemniej:
"Tryb walk między graczami miałem okazję przetestować podczas kilku starć na warfieldzie (czyt. Battlegroundzie, czyt. instansie wygenerowanym na potrzeby chcących pookładać się graczy) zwanym Alderaan Civil War. (...) zaś dwie walczące drużyny liczą po ośmiu graczy, więc i do wojny temu daleko. Tak, tak - wiem, że Civil War to wojna domowa. "
To ma być mmo? Czy może to recenzja jakiejś innej gry?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 10:43 
Cytuj  
Akurat mam ten numer, i ogólnie z tych zapowiedzi SWTOR to poprostu multiplayer a nie MMO..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 11:26 
Cytuj  
Domyślnie to miał być multi z dobra fabułą, czym więcej mmo tym gorzej dla tej gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.