mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 01:53 
Cytuj  
Zamiast marudzic i przeczekac ten bolesny czas do kolejnego eventu rifta chodzcie przetestowac tere :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 01:55 
Cytuj  
http://www.gametrailers.com/video/exclu ... ift/709172


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 01:58 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Zamiast marudzic i przeczekac ten bolesny czas do kolejnego eventu rifta chodzcie przetestowac tere :)


Za 10 dolcow po koreansku? I ta lanca! ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 02:02 
Cytuj  
No a co, do rifta tez bylem nastawiony na nie do puki nie zagrałem w bete:)

Koniec off topa o terze, kto zainteresowany dział wyżej w Beta


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 02:27 
Cytuj  
Keii napisał(a):
http://www.gametrailers.com/video/exclusive-warrior-rift/709172


Zajebisty filmik. Pierwszy od Triona ktory naprawde mi sie podoba na 100%.

LOLEO ludki juz dodatki wymyslaja: :) :)

Kod:
Name: Assault on the Planes (please help me think of something better, im not creative)

-Level cap raised to 60
-Allows players to enter the planes. (see more info below)
-Added 2 new races (i dont have race names yet)
-Guardians - The Gods have sent help to the Guardians by returning the Ghosts of the deceased to Telara. The new race is slightly transparent (they are ghosts, after all) And when they walk, they hover about a foot off the ground.
-Defiant - They created artificial beings. They are robots, with metallic skin., uhh.. what else is there to explain..
- New planes invading Telara
- Plane of Ice (They are an ice-based plane, obviously. When you enter it, you will experience a blizzard similar to the one in the Realm of the Fae)
- Plane of Magic (dumb name, i know, but they are unique, they are all magic based, their plane will be very colourful, like rainbow colourful, but they arent homosexual)

The ascended have figured out how to enter the 6 different planes (now 8, but the 2 new planes are new the guardians/defiant cannot enter them.....yet) There will be teleporters to each plane located in the major cities, and at level 50 you'll unlock a device to directly enter the planes from a rift) Each plane will be a large zone, with 1 new dungeon inside it (appropriately themed for the plane you are in), and 1 end-game raid boss per plane (the leaders of each plane, as in, the lord of fire, water, death, life, etc). There will also be an added level 10-13 dungeon...

The realm of Fire will be the first zone plane to level up in. It will take you from level 50-52.
Death will be the next plane, taking you from 52-54.
The next plane will be the plane of Water. This .. will be a very weird zone to create(MAYBE AN ENTIRE UNDERWATER ZONE!!!) O.o.. it will take you from level 54-56.
The next plane will be the plane of Life. This will take you from level 56-58.
The second last plane to enter will be the plane of Earth. It will take you from 58-59.
The last plane is, of course, the plane of Air. This will also be a very weird plane to create. Anyways, it will take you from level 59-60.

The dungeons will also have expert modes.

The end-game raids will be tiered, in the same level as the zones are. The easiest of the bosses will be fire, then death, then water, and so on. (see list above) You are not forced to go in that order, but it will be hard to skip a tier. Remember, the expansion launches with these guys...

There will be frequent content updates, ever few months they will add a new raid... (just the way blizzard does it, which keeps things fresh honestly)

They will also add a new battleground ..... (if not, more)

If you feel you want other stuff added, go ahead and contribute your ideas.

Have a good day!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 03:29 
Cytuj  
Muszę pokombinować z detalami, bo na tym filmiku wygląda super, a u mnie mocno średnio. Albo zmienić Gf 260 na 460 w końcu.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 08:12 
Cytuj  
Kurcze tak mi sie podoba Rift ale jak zobaczylem animacje biustu w TERA to juz nie wiem... albo ta sweetasna dziewczynka z lanca wieksza od niej 2x jak nie wiecej :).

A tak na serio to ja pisze sie do gildii tylko jest problem, jak pogram w marcu miesiac to pozniej bede musial przestac z powodu nauki, tak do polowy czerwca.. no niestety ale trzeba dobrze zdac mature :P. Najbardziej sie w sumie martwie z polskiego, 29%.... z probnej.

Do gry to jak ma sie cleric do innych gier? Ma 8 souli wiec musi byc ktoras do dpsu... i to mnie zastanawia w tej grze... kazda klasa moze byc dps'em, tankiem i healerem - wszystko zalezy od nas, choc raczej warrior i rogue nie moga healowac a mag raczej nie przytankuje insty.

Co do gildii to oczywiscie na serwerze RPPvP? Jesli oczywiscie bedzie. A czemu taki? Z zalozenia server PvE bedzie w miare nudny, koxy beda chodzily z flaga on a lowy z off. PvP - wg mnie ludzie beda nastawieni na walke i tylko na to, wiec oleja w wiekszosci Rifty. A skoro server RP wiec mam nadzieje ze glowny nacisk beda stawiali na pozbywanie sie inwazji - w koncu taka fabula a przy tym beda nastawieni na PvP. Ale to tylko moje subiektywne zdanie.

Wlasnie mi sie wydaje ze w tej grze powinny gorowac servery RP, a to z powodu ze od fabuly nijak nie da sie uciec.

PS jak mozna byc takim nolifem i pisac o 3ciej w nocy :D O tej sie spi...

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 08:42 
Cytuj  
Thou napisał(a):
PS jak mozna byc takim nolifem i pisac o 3ciej w nocy :D O tej sie spi...

Może normalnie w pracy siedzi.
A z cyckami nie wygrasz.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:08 
Cytuj  
Niech sobie dadza spokoj z podnoszeniem Level Capa bo to straszny Game breaker jest -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:11 
Cytuj  
Wszystkie armor set wyglądają fajnie (jebany blizz i jego chujowe w chuj armor sety)...nie licząc warriora który wygląda jakby wybierał się na paradę "równości", ale w tym szaleństwie jest metoda widać go z daleka nie będzie trzeba go markować na raidach hehe


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:18 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Może to oni, podobno jedna z lepszych gildii pvp w WAR.


Enclava? Ruchalismy ich ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:31 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Niah napisał(a):
Może to oni, podobno jedna z lepszych gildii pvp w WAR.


Enclava? Ruchalismy ich ;]


enclava? nie znam :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:42 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Muszę pokombinować z detalami, bo na tym filmiku wygląda super, a u mnie mocno średnio. Albo zmienić Gf 260 na 460 w końcu.


ta gra nie wykorzystuje nawet w 60% mojego 5770 , Gamebryo jest bardzo cpu heavy , wiatrak na moim CuCore byl praktycznie nieslyszalny

mocny i7 dalby najwiekszego kopa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:48 
Cytuj  
No dokladnie - kolejna gra ktora nie zmusza mnie do zmiany wysluzonego GF9600. Na poczatku lecialem na full, ale zobaczylem ogromna inwazje i 100% osob. Po wylaczeniu kilku high opcji (takich pod karte graficzna) wrocila full plynnosc.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:50 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Keii napisał(a):
Muszę pokombinować z detalami, bo na tym filmiku wygląda super, a u mnie mocno średnio. Albo zmienić Gf 260 na 460 w końcu.


ta gra nie wykorzystuje nawet w 60% mojego 5770 , Gamebryo jest bardzo cpu heavy , wiatrak na moim CuCore byl praktycznie nieslyszalny

mocny i7 dalby najwiekszego kopa

Multicore tez za dobrze nie wykorzystuje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:54 
Cytuj  
Ale tu nie chodzi żeby się spinać na gildię imo taka jak była w WAR czyli granie na luzie by było si :] za stary już jestem na totalne nolifienie , a wszystko oprócz serwera można przecież ustalić przed premierą czyli np. stronę po której gramy, część będzie też zapewne na headstarcie zaczynać więc fajnie by było zgadać się już teraz.

No chyba że nikt nie będzie ze mną chciał grac to też jakoś przeboleję, najwyżej wypłaczę się w kącie :wink:


Z tym money sinkiem w skillach to bym nie przesadzał, przecież danego skilla wystarczy wyuczyć się tylko raz i potem nawet jak zmieniasz soule to i tak masz tego taki level jak się wyuczyłeś, btw fajne mounciki sa za favor.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:56 
Cytuj  
Przecież serwer i strona jest już ustalona, gramy na serwerze na którym będzie grał rl i po przeciwnej stronie :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 09:56 
Cytuj  
Mounty za favor? Gdzie? Ja tam widzialem tylko za golda - chcialem czarnego konika a kupilem brazona koze :<.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 10:02 
Cytuj  
gildie mozna zrobic na poczatek, chwile pobiegac, po miesiacu i tak wiekszosc pojdzie w swoja strone ;)
ale bedzie troche czasu zeby sie zorientowac co slychac na serwerze.
jedyne co mnie ciagle martwi to populacja po stronie guardianow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2011, 10:18 
Cytuj  
Racial kelari pojdzie do elfow i vice versa. Populacja powinna sie wyrownac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.