mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 18:22 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
+ kilka :P ogolnie ms mnie wkurwilo z blokowaniem instalacji na dysk ;P ban na live to jedno ale z tym to bylo chujowe zagranie ;p

no ale coz trudno sie mowi ;P nie bede juz bronil ms po takiej akcji :P


co nie zmienia faktu ze dalej bede jechal po sony :>


WTF? masz prensje do MS ze grales na piratach? rofl...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 18:27 
Cytuj  
nah, niemam pretensji do tego ze mnie zbanowali z live etc.

mam pretensje ze bez mojej wiedzy dokonali modyfikacji w mojej konsoli uniemozliwiajac mi instalacje jakichkolwiek gier na dysku.

liczylem sie z banem na live, ale to bylo przegiecie.


anyway teraz moge pograc w gry wave 4 :D


btw gral ktos w modern warfare 2 co lata na torrentach ? dziala bez problemow ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 19:09 
Cytuj  
Ashton moim zdaniem powinni dokumentnie zablokować konsolę, a nie tylko uniemożliwić online i instalację na HDD..
w sumie banowanie na online jest bez sensu - bo przecież płacisz za to.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 19:17 
Cytuj  
taaa... ale to ty konsole kupiles, zablokowanie mozliwosci grania to juz w ogole by bylo bezprawne.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 19:30 
Cytuj  
jesli uruchamiajac konsole akceptujesz jakiekolwiek ToS albo ToU to nic nie jest bezprawne


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 20:07 
Cytuj  
a nie da się gry ściągnąć i zrzucić na HDD konsoli bezpośrednio - bez nagrywania na płytę? A na płycie jakiś miniobraz lub coś w tym stylu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 20:33 
Cytuj  
sprawa banow wyglada tak ze teraz polecieli ostro , znalezli algorytm ktory potrafi wyszukac flashed napedy , nie ma wiec znaczenia czy gry byly na profilach czy nie , kolesie robili testy z swieza konsola , przerobiona bez zadnych gier i zbanowali ja . Co smieszne i ciekawe nawet nieprzerobiona konsola moze wylapac bana , wielokrotnie tak bylo , jakby bany rozdawal jakis z dupy random skrypt

kwestia ToS i ToU , jak najbardziej nie wolno modyfikowac konsoli w zaden sposob ktory by umozliwial na nich uruchamianie oprogramowania niezgodnego z zamierzeniami tworcow , dlatego tez flashowanie drive to takie same konsekwencje jak rozpowszechnianie piractwa

osobna rzecz to swiadome i celowe uszkadzanie sprzetu konsumenta , nie tylko dysk , ban uszkadza gamertag tak ze nic sie nie da z tym zrobic wlasciwie. Dysk mozna formatowac i uzywac , ale tylko na niezbanowanej konsoli

gry wave 3/4 wymagaja w miare aktualnego dasha , wiec fakt ze hdd sie do niczego nie nadaje nie ukruci piractwa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 20:35 
Cytuj  
jak ja dostalem bana na ps3, to moje konto bylo intact, ba, nawet patche do gier moglem sciagac.
po prostu z mojej konsoli nie mozna bylo korzystac z uslug PSN do odwolania (30 dni)
smieszne ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 21:46 
Cytuj  
alda ale w ten sposob ms strzelil sobie z shotguna w stope.
nie podlaczalem sie do live, i teraz pewnie juz tego nie zrobie. co oznacza, ze nie wykupie abonamentu zeby grac online w cos tam.
i podobnie zrobi pewnie wiekszosc ludzi - jednak granie z 'piratow' nadal bardziej sie oplaca niz kupowanie oryginalow i pykanie online.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 23:04 
Cytuj  
dokladnie , mase pieniedzy ms mial z tych co piracili ale oplacali live
obstawiam ze bekna za to tak samo jak za rroda


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 23:24 
Cytuj  
no dobra tylko, że granie only offline, podczas gdy nawet głupie puzzle mają już opcję online to trochę nie halo - traci sie jakieś 80% funu.
Imho microsoft widząc jak mu się sprzedaż X360 łamie pobanawał troche konsol licząc na to, że przynajmniej jakaś tam część pójdzie do sklepu po nowy sprzęt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 08:53 
Cytuj  
pojdzie, kupi nowy, przerobi i bedzie grac offline.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 11:28 
Cytuj  
nie wiem dlaczego wszyscy tak whinują z tym graniem offline. Jak dla mnie to konsole w pierwszym rzędzie były po to, żeby zebrać się ze znajomymi, podłączyć konsolę pod jakiś duży tv i grać w jakieś mordobicie/strzelankę itp. gry, jednocześnie dobrze się bawiąc w towarzystwie przyjaciół. W ogóle nie widzę funu z grania online na konsolach siedząc zamkniętym w pokoju oświetlonym jedynie 42 calowym tv.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 11:38 
Cytuj  
moze dlatego ze zyjesz dalej w past-gen konsolach?


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 11:38 
Cytuj  
troche racji ma :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 11:55 
Cytuj  
Nawet nie myslalem zeby ps3 do netu podlaczac. Sluzy wylacznie do granie na 2 pady.
Od sieci to mam komputer, inna sprawa ze jedyne gry jakie mnie interesuja na konsole to wlasnie takie tytuly ktore sa stworzone do grania na jednej kanapie (bijatyki etc).

I r so past-gen. I zbieram gumy turbo,


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 12:12 
Cytuj  
dla mnie wyciecie sieci z konsoli spowodowaloby powrot do ery PS2, czyli grania tylko w to co mam aktualnie na dvd pod reka.
konsola z dostepem do e-sklepu, hdd i graniem przez internet to wlasnie current-gen.
praca raczej uniemozliwia przesiadywanie u ciebie kumpli i granie w mordobicie przez ilestam godzin, na studiach takie cos dzialalo i tak robilismy, ale to bylo na PS2 wlasnie.
teraz gram z kumplami przez PSN.
po pierwsze - granie w trybie coop z kumplami daje mi najwiecej funu ze wszystkich mozliwych trybow gier
po drugie - granie na dwoch konsolach, gdzie kazdy z nas widzi to co sie dzieje ze swojej perspektywy, w fullhd, to inna bajka niz ogladanie gry na split screenie (przyklad - re5. nie mowie o mordobiciach, rzecz jasna)


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 12:43 
Cytuj  
Ash napisał(a):
praca raczej uniemozliwia przesiadywanie u ciebie kumpli i granie w mordobicie przez ilestam godzin, na studiach takie cos dzialalo i tak robilismy, ale to bylo na PS2 wlasnie.


Tekken czy fifa przy piwku sa fajne niezaleznie od wieku, granie przez siec tego nie zastapi. To glowny urok konsol imo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 19:47 
Cytuj  
urok konsol to imho kanapa i TV 40"+.
A online w konsolach jest tak samo ważny jak w PC-cie. Dla mnei generalnie najważniejszy i w czasach gdy w głupiego tetrisa mozna zagrać ze znajomym (lub mniej znajomym) z drugiego końca świata jest must have. Nie wyobrażam sobie konsoli bez netu i tyle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 19:58 
Cytuj  
Ja tam sobie wyobrazam ale nie ukrywam ze integracja konsol z netem to jedna z niewielu zajebistych rzeczy jakie wprowadzila nowa generacja.

Jednakze kwintesencja konsol zostanie dla mnie i widze ze dla paru osob rowniez Tekken czy inny Mortal Kombat, ewentualnie Guitar Hero i pare piwek - czysty fun. Ewentualnie gierki takie jak Final Fantasy czy Gran Turismo katowane po nocach, samotnie.

Tak czy siak biorac pod uwage duzo fajnych mozliwosci online na obu platformach, multum pozycji w obu sklepach no i to ze current-gen zaserwowal nam "fajna" nowinke czyli patche do gier i tony DLC (ble...), konsola bez netu to fail. Jednak mozna bez tego przezyc - zalezy od podejscia i od tego czego po tej konsoli sie oczekuje.

Dopoki bede mogl w piatkowy wieczor siasc raz za czas z paroma znajomymi i obic im mordy w Tekkenie 6 (ktory BTW jest lekkim failem) w wesolej alkoholowej atmosferze to nie potne sie bo nie mam netu, zwlaszcza ze mnie np. 99% zawartosci i PSN i XBLA nie kreci wogole - ot moze byc ale jakbym w zyciu nie widzial i nie zagral w zadna arcade gierke to bym nie rozpaczal. Jedynym w sumie plusem sa dema (choc i to ostatnio jest mocno naduzywane - jakies exclusive dema pol roku przed premiera? no problem... Exclusive demo tylko dla preorderowcow? no problem. Wtf?).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.