mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 20:00 
Cytuj  
btw. Polska wygrala mistrzozstwa swiata w CSa.
http://www.youtube.com/watch?v=AaUSjLtG ... r_embedded

dla tych co uwazaja ta gre za super i moze do tego skillowa, niech pograja w jakies inne gry, w klanach itp. I niech zobacza jak wyglada jakikolwiek przecietny mecz ;]

http://hstv.pl/p.videoview:id=931:.html

nie macie pojecia jakie CI ludzie maja konfigy, fixy, sprzet i inne bajery, wszystko by miec przewage nad innymi graczami. Dlaczego? w koncu to juz jest e- sport ;]

co do konfigow, to w sumie nic nie daje, tylko pozwala zobaczyc jakie naprawde pingi ludzie maja. Sa inne komendy, np. takie co sprawiaja, ze gracz gubi mniej pakietow, pomaga.

Ta gra ma 2 oblicza. Dla casuala - super. Dla klanow itp. raczej ssie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 20:18 
Cytuj  
W jakim sensie dla casuala jest super? Chce grac ground war, od 15 nie udalo mi sdie znalezc gry. Nawet jak zaczyna sie ladowanie to potem "connection lost", 'lobby closed" itp. Reasumujac: chcac pograc chwile stracilem juz 15 minut na proby znalezienia gry. Uwazam sie wlasnie za casuala i ten system jak dla mnie posysa calkowicie. Moze go naprawia, nie wiem. Pewnie do tego czasu gra mi sie juz znudzi.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 20:42 
Cytuj  
zaraz wpadnie desh i stwierdzi, ze zmyslasz bo jemu dziala super.

ja od wczoraj od rana mam takie problemy. nie wiem co zjebali ale teraz, zeby pograc to faktycznie trzeba pare minut czekac i klikac 'lobby closed'.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 21:20 
Cytuj  
Właśnie przeszedłem singla - całkiem niezły, tylko niektóre motywy wydawały mi się na tyle przegięte, że były aż kiczowate. Ogólnie jednak całkiem przyjemny sposób na spędzenie tych paru godzin.
Aktualnie ściąga się angielska wersja multi, bo z tym beznadziejnym tłumaczeniem męczyć się nie zamierzam.


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 21:23 
Cytuj  
Mi wszystko śmiga elegancko ping elegancki raz miałem problem ale od razu zmigrowało hosta @ Highlander weź już się tak nie podniecaj tymi skillzorami :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 21:25 
Cytuj  
Ilove50cent napisał(a):
Mi wszystko śmiga elegancko ping elegancki raz miałem problem ale od razu zmigrowało hosta @ Highlander weź już się tak nie podniecaj tymi skillzorami :D


No ja mam dokładnie to samo, wchodzę, gram i jest git majonez. Nie wiem o co biega tutaj co po niektórym :). Kiedyś grałem promode'a na picmipie w q3, ale teraz to mi wisi wszystko. Ważne że sobie postrzelać mogę.

EDIT:
Dzisiaj mnie jakiś popapraniec wyzwał od XXX bo mu head shota ładnego dałem. Co mam przez to rozumieć? czyżby cheaty i się wiara wkurwia?

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 23:31 
Cytuj  
ja też się zdenerwowałem dziś jak mi kolo ( Polak na dodatek ) chyba z 4 razy pod rząd w plery walił i też mu brzydko napisałem :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 23:41 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ilove50cent napisał(a):
Mi wszystko śmiga elegancko ping elegancki raz miałem problem ale od razu zmigrowało hosta @ Highlander weź już się tak nie podniecaj tymi skillzorami :D


No ja mam dokładnie to samo, wchodzę, gram i jest git majonez. Nie wiem o co biega tutaj co po niektórym :). Kiedyś grałem promode'a na picmipie w q3, ale teraz to mi wisi wszystko. Ważne że sobie postrzelać mogę.

EDIT:
Dzisiaj mnie jakiś popapraniec wyzwał od XXX bo mu head shota ładnego dałem. Co mam przez to rozumieć? czyżby cheaty i się wiara wkurwia?

ja wczoraj przez przypadek zabilem kolesia duszac przez chwile przycisk myszki po respawnie - koles zginal lezac za sciana i probowal nagonke na mnie zrobic ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 23:47 
Cytuj  
No mówię, troszkę skillowo zabijesz kogoś i już dramat ;<

- Jak mnie widziałeś, jak to możliwe.
• głowę ci widziałem
- chuja, nie możliwe...


Ostatnio edytowano 15 lis 2009, 23:47 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 23:47 
Cytuj  
no iw net suxuje ostro, pisalem o samym gameplayu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 00:47 
Cytuj  
widzę że dalej marudzicie :P

mnie się dzisiaj grało świetnie, dobranoc :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 08:58 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Właśnie przeszedłem singla - całkiem niezły, tylko niektóre motywy wydawały mi się na tyle przegięte, że były aż kiczowate. Ogólnie jednak całkiem przyjemny sposób na spędzenie tych paru godzin.
Aktualnie ściąga się angielska wersja multi, bo z tym beznadziejnym tłumaczeniem męczyć się nie zamierzam.



ostatnia akcja chyba najbardziej przegieta byla i kiczem pojechala.. overall niezla gra, jak obejzenie dobrego filmu akcji, szkoda ze troche za krotka...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 09:04 
Cytuj  
kurcze nie wiem kiedy przejdę singla, jeszcze nie włączyłem :har:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 09:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kurcze nie wiem kiedy przejdę singla, jeszcze nie włączyłem :har:

a zaloze sie,ze sa tacy co po pare razy juz cisneli jakies misje albo ich fragmenty, aby jakiegos achievmenta dostac ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 09:15 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Deshroom napisał(a):
kurcze nie wiem kiedy przejdę singla, jeszcze nie włączyłem :har:

a zaloze sie,ze sa tacy co po pare razy juz cisneli jakies misje albo ich fragmenty, aby jakiegos achievmenta dostac ;)

mam ząb, ucho i palec na rzemyku za wymordowanie całego teamu przeciwnika :P

taki emblem. nie wiem czy za to ale dostałem w takiej rundzie wiec zakładam że tak bo takie było osiągniecie.
no i przekroczyłem lvl 50 ... :roll:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 09:41 
Cytuj  
Single mi się bardzo podobał, ok przyznaje rację że troszkę chaotyczny, ale misja na wiertni po prostu <3. Fajnie mi się grało. Teraz czas na multi jakoś konkretnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 09:56 
Cytuj  
Ciesz sie, ze wszystko Ci chodzi Desh jak zwykle. :> U mnie czesta jest sytuacja: wychodze gdzies, widze a wroga on mnie. Zaczynam strzelac pierwszy, on zaczyna i ja gine. Na kill cam widac, ze to jednak on zaczal pierwszy. Dwa, ze nie rozumiem czasem damage broni. Biegam ze Scar, i czesto potrzebuje 3-4 strzaly w tulow, a widze jak gine od ludzi po 2 z tej samej broni. Sa jakies perki na hp?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 10:13 
Cytuj  
perków na HP nie ma, ale możesz mieć kłopot z pingiem, wczoraj wieczorem miałem chyba dość wysoki może to weekend.

Ciesze się.
Nie będę opisywał jak mi idzie, ale jeszcze nie było sytuacji żebym zginął bo gra coś tam czy lag czy nie wiadomo co.. nie miałem też sytuacji żebym nie mógł się połączyć ale parę razy mnie rozłączyło pomiędzy mapami (podczas oczekiwania).
poziom ludzi jest zazwyczaj bardzo niski wiec łatwo wybijać się na pierwsze miejsce i szybko lvlować.

najpierw bardzo dużo grałem SCAR teraz ACR.
czasem gram Vectror'em z tłumikiem.

ostatnio wywaliłem stoping power i zamieniłem na cold blood, jeszcze nei wiem co wybiore.

masakryczny jest pistolet snajpera takie M9 na uchwycie.

gram głownie HQ Pro. jak będę miał cały sprzęt to S&D pogram.

fajne jest że jak dołączy się teamem to team jest na mapie i tagi ma niebieskie nie zielone.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 16 lis 2009, 10:20 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 10:19 
Cytuj  
jest moc obalajaca, pozniej moc obalajaca pro, co pozwala szybciej zabic przeciwnika. Jest to jedyny nie lamerski perk :p IMO cod4 jest o wiele bardziej dynamiczny. Iw net, pingi sa straszne zazwyczaj, laczenie sie w druzyne potrafi zirytowac, tracenei hosta, czesciej mi wywala niz wyszukuje nowego. To jest najwieszy bol tej gry. To cale levelowanie mnie nudzi w sumie.

Nie zaluje, ze kupilem, ale traktuje to jako przerywnik od cod4. O skillu w MW2 wole sie nie wypowiadac ;]

Co do pingow, komenda z maxpackets 100 (default 30) sprawia, ze gubimy mniej pakietow.

IMO demolition najszybciej sie leveluje, no i S&D jak sie duzo fraguje.

edit: jest jeszcze jeden bol tej gry. Łaczy mnie prawie z samymi polakami, co jest masakrą, same kurwy leca, i nikt ich zbanowac nie moze.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 10:24 
Cytuj  
Ja wyskilowalem m4a1. Mam wszystkie dodatki, blue tigera. Odblokowuje perki. Cold blood pro jest ciezko, bo trzeba miec szczescie ze ktos postawi wiezyczke. Bawie sie roznymi broniami, bo zawsze dodatkowy exp z tego jest. Cociaz jak dojde do m16 to dam sobie siana bo wyglada na najlepsza bron, przynjamniej po statach. Nie wiem jak recoil.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.