mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 20:25 
Cytuj  
Mam pytanie - czy do ogladania tv przez skyplayera wystarczy miec golda, czy tez niektore kanaly sa dodatkowo platne?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 20:54 
Cytuj  
platne dodatkowo afaik

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=695733

wyglada na to ze samo niewchodzenie online juz nie pomoze


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 20:57 
Cytuj  
niestety net , hdd spowodowal ze tworcy gier automatycznie nauczyli sie ze moga wypuszczac gry PC style , czyli half arsed bo i tak beda fajne patches wiec po co sie wysilac , na psx , ps2 to bylo nie do pomyslenia

up Ashton , czyli jak dobrze rozumiem obojetnie czy wchodzisz na live czy nie , to twoja konsola moze byc zbanowana od gry?

wtf to juz zalosne :har:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:09 
Cytuj  
jezeli byles chociaz raz live i wykrylo ze twoja konsola jest zmodowana/odpala piraty to dodawana jest do listy zbanowanych konsol z updejtach ktore sa dolaczane do kazdej nowej gry.

czyli nawet jezeli sie nie polaczysz bo wiesz ze masz bana to jak odpalisz jakas gre za miesiac-dwa to konsola i tak lyknie info ze jest zbanowana.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:11 
Cytuj  
tzn jak moga mnie zbanowac, jesli wypialem kabel ;0
jak sie nie polacze to moga mi skoczyc imo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:14 
Cytuj  
no wlasnie tez mi sie wydaje dziwne , ale na xbox-scene pisza wlasnie tak jak Ashton , ze wystarczy odpalic powiedzmy Divninity 2 w 2010 i do widzenia , banned , heh tylko jak ms to robi cholera wie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:16 
Cytuj  
dobrze ze odlaczylem zanim poszly bany :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:19 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
niestety net , hdd spowodowal ze tworcy gier automatycznie nauczyli sie ze moga wypuszczac gry PC style , czyli half arsed bo i tak beda fajne patches wiec po co sie wysilac , na psx , ps2 to bylo nie do pomyslenia


ale pierdolisz, alda...
polowa gier z ps2 byla 'half arsed' i nie bylo mozliwosci wydania poprawki, wlasnie dlatego ze technologia na to nie pozwalala. teraz przynajmniej mozesz kupic Dragon Age na PS3 i liczyc na to ze poprawki balansu ktore pokazaly sie w wersji PC kiedys trafia i na konsole.
nie mowiac juz o tym ze do Guitar Hero na starsze konsole nie mozesz dokupic swoich ulubionych utworow.

nie mowiac juz o niedopuszczalnej sytuacji, kiedy to tworcy batmana wydaja darmowe dodatki do swojej gry.

podaj mi przyklad takiej 'half arsed' gry na current-geny ktora tworcy zrobili z mysla o tym ze 'i tak bedziemy patchowac', plz.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:24 
Cytuj  
divinity 2 nie, ale pewnie mass effect 2 juz bedzie mialo na plycie informacje ze twoja konsola jest zbanowana, konsola to odczyta i juz nie bedziesz instalowal gier na dysku.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:27 
Cytuj  
Ash napisał(a):
polowa gier z ps2 byla 'half arsed' i nie bylo mozliwosci wydania poprawki, wlasnie dlatego ze technologia na to nie pozwalala.

Polowa mowisz? Mialem swego czasu ok. 200 gier na PS2 w domu. Znakomita wieksosc przeszlem albo ja albo znajomi. Nikt o patche nie beczal. Poprostu nie byly potrzebne. Nawet w tytulach klasy "E".

Dodatkowo kiedys tworcy MAJAC SWIADOMOSC ze nie beda mogli pathowac i dawac tony crapowatych DLC (na ktorych tak sie dorobia mimo ze gra sie chujowo sprzeda) dopieszczali swoje tytuly do granic mozliwosci, zwlaszcza te mega oczekiwane i legendarne. Na current-genach po 2 latach czekania na premiere Tekkena 6 moge sie co najwyzej na niego zrzygac bo jest failem i to failem zrobionym na odpierdol sie. Taki to jest ten current gen.
Jesli chodzi o JAKOSC z definicji i poziom "polishing'u" gier to curentgeny moga takiemu PS2 co najwyzej possac.


Ostatnio edytowano 9 lis 2009, 21:33 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:30 
Cytuj  
przejść to da się i te tytuły bez żadnego patchowania. Ale chyba nie tylko o przechodzenie tu chodzi a o trochę większy zakres możliwości - tak jak pisze Ash.
Anyway Ashton - z tego co sobie czytam walmart ma zrobić promocje i Arcade ma kosztować 99USD (w sumie 199$, ale dostajesz gift kupon na 100USD). Tyle co dobry pad. Już się microsoft cieszy, że im sprzedaż wzrośnie o 400%.
Ja tam czekam aż do arcade będą dopłacać - ekstrapolując marzec 2010 ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:32 
Cytuj  
ja nie liczylem ile gier mam w domu na ps2, ale pierwsze tytuly ktore przychodza mi do glowy wymagajace poprawek to drakensang 2 i taka pierdzielnieta gra o ninja ktory stracil pamiec, ktora byla zupelnie niegrywalna przez brak balansu i inne bledy psujace gre.
polowa to oczywiscie przegiecie, ale mowienie ze sytuacji kiedy gra nie wymagala poprawek w last-gen prawie nie bylo, a teraz taka sytuacja to norma, to duzo wieksza przesada.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:38 
Cytuj  
nikt nie mowi ze nie bylo na ps2 gier z dupy , kabraxis juz napisal ze wtedy nie mogli powiedziec sobie , dobra jebac to wypuszczamy tytul bo chcemy zarabiac juz , potem dorzucimy patches

net w current gen to glownie powstal z mysla o DLC , czy potworkach jak Qqre czy jak to sie zwie ta popierdolka :) , idealne narzedzie do wyciagania kasy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:41 
Cytuj  
Pamieta ktos jakie exclusivy sa zapowiadane na 2010 na X360?
Przyznam sie szczerze, ze rozwazam sprzedaz X'a ze wzgledu na fakt, ze w sumie prawie wszystko wychodzi tez na PC i nie wiem czy w 2010 wychodzi jakis naprawde killerowaty exclusive na xboxa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:44 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
net w current gen to glownie powstal z mysla o DLC , czy potworkach jak Qqre czy jak to sie zwie ta popierdolka :) , idealne narzedzie do wyciagania kasy

imo, zamiast zgadywac 'co autor mial na mysli' lepiej jest zastanowic sie co dobrego przyniosl nam dostep do sieci w current gen
a jest to lista zdecydowanie dluzsza niz DLC i potworki do PAIN.
digital distro. mali developerzy oraz indie developerzy maja dostep do olbrzymiej platformy sprzedazowej nie wydajac ani GROSZA z wlasnej kieszeni na dystrybucje.
wyobrazasz sobie jak skonczylaby gra pt. Braid gdyby nie digital distro? gdyby Blow musial wydac setki tysiecy dolcow zeby swoja gre umiescic na polkach sklepowych?
TO jest potega dostepu do sieci w current-gen. Gry pokroju Trine, Fat Princess, Shadow Complex, Braid, Castle Crashers, o ktorych nie uslyszelibysmy gdyby nie digital distro.

a to, ze dzieki dostepowi do sieci moge miec wode w Little Big Planet albo nowe mapy do Uncharted 2 Coop czy Army of Two (darmowe, swoja droga), to chyba samo w sobie tez duzo...


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 22:37 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Pamieta ktos jakie exclusivy sa zapowiadane na 2010 na X360?
Przyznam sie szczerze, ze rozwazam sprzedaz X'a ze wzgledu na fakt, ze w sumie prawie wszystko wychodzi tez na PC i nie wiem czy w 2010 wychodzi jakis naprawde killerowaty exclusive na xboxa.


alan wake chyba i może jeszcze coś.

Qore Aldatha - prenumeruje tego potworka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 22:41 
Cytuj  
alan wake byl przez ponad polowe swojego zycia developowany jako gra na PC.
nie wierze zeby MS nie chcial go wypuscic jako jedna z pierwszych gier wymagajacych W7 (jak halo 2 dla visty)


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 22:47 
Cytuj  
Crackdown 2 ale to popierdułka z XBL i Fable III - nic więcej nie jest zapowiedziane. Widać, że microsoft się skupia na exclusivach czasowych - opóźnienie dodatków do Fallouta 3 na PS3, teraz opóźnienie dodatków do GTA IV na PS3 ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 23:00 
Cytuj  
You forgot Halo !

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 00:20 
Cytuj  
Hm, ani Crackdown ani Halo mnie w sumie nie interesuja, a Alan Wake pewnie sie pojawi na PC. Czas chyba pozegnac sie z klockiem, PS3 chyba jednak pod tym wzgledem wciaz wyprzedza M$.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.