mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 13:58 
Cytuj  
Rust też jest w stylu "nie kupuj bo to alpha" a prezentuje znacznie wyższy poziom technicznego rozwoju niż SA. Takie zmiany jak między DayZ modem a DayZ SA deweloperzy Origins serwują co dwa miesiące :P

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 14:00 
Cytuj  
Funduszy mogli nie mieć, teraz już mają i zobaczymy co z nimi zrobią. Early Access to bardzo dobry krok z ich strony. Mogą przyspieszyć developerkę teraz znacznie, zobaczymy tylko czy się o to pokuszą, czy wyjebią pieniądze na rumuńskie dziwki. :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 14:24 
Cytuj  
Jakby zrobili polityke jak Rust to by spali na pieniądzach, chyba, ze po prostu takie z nich złamasy, że nawet pieniądze by nie pomogly w przyspieszeniu produkcji.

Poki co wygląda to podobnie do modow do Army 3, które serio są jeszcze w słabym etapie produkcji. Ale cos czuje, ze jakby ktoś poswiecil czas to SA mogloby mieć problem.

2017 mod zapowiada się ciekawie, może będzie lepszy od Breaking Point, który jest niezły ale trochę mało zedów i bardoz głupie.
2017 -> http://forums.bistudio.com/showthread.p ... nouncement!

Aha, i do Rust też będą mody i może to być latwiejsze niż w Arma, ktoś nie pokusi się zrobić bardziej ala DayZ?...

lipa, liczyłem trochę na SA, bo dayz mod działa ok, jako mod... ale mnóstwo tez rzeczy irytuje.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 14:26 
Cytuj  
Mody do A3 są na tyle młode że trudno przewidzieć jak skończą, Breaking Point to też alpha także jeszcze dużo może się zmienić.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 14:47 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kurwa ludzie to debile i łykają coraz więcej gierek "early access". Problem z tym, że spora część nawet na alphe nie zasługuje i dlaczego takie coś się na steam pojawia?

To retoryczne pytanie jest? Bo sam sobie odpowiedziałeś.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bo dzisiaj gracze nie maja wymagań. Łykają marketing jak Rosjanie wódkę.

True. Nawet więcej, bo w zasadzie jak się ma markę wyrobioną to do późniejszych produktów nawet specjalnie wysoki budżet na marketing nie potrzebny jeżeli ROI nie wymaga grubych milionów sztuk sprzedaży . Wszystko co ma w nazwie tą markę i tak się nieźle sprzeda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 14:50 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Mody do A3 są na tyle młode że trudno przewidzieć jak skończą, Breaking Point to też alpha także jeszcze dużo może się zmienić.

ta, a starczy tez spojrzeć na liste serwerow Arma 3, znajdzie się tam 5-10 serwerow Breaking point obsadzonych przez 20-50 ludzi na każdy serwer. To tylko czeka na zagospodarowanie.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 15:05 
Cytuj  
http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... n-12-hours

Cytuj:
UPDATE: DayZ standalone has gone on to sell an insane 172,500 copies in its first 24 hours. Wowzers!



HahahahaHahaha

Ktoś się jeszcze czemuś dziwi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 15:08 
Cytuj  
ale rownie dobrze pewnie mogli zrobić tego early accessa rok temu i by było ready już.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 15:25 
Cytuj  
Ja kupiłem bo chciałem zobaczyć a nie łykać jak pelikan.
Dodatkowo będę się bawił i postawię sobie u siebie serwer żeby zobaczyć do jakiego stopnia oszukali ludzi:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 15:26 
Cytuj  
Oyciec zmodyfikuje DayZ SA i zrucha Rocketa i zgarnie miliońce ;]


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 16:16 
Cytuj  
Powiem tylko tyle - broniłem DayZ SA pod względem tego, że ogólnie dostałem alfę i to czego się mogłem spodziewać... jednak:

Niestety, coraz bardziej wychodzę z założenia, że byliśmy oszukiwani :(

Dlaczego tak diametralnie zmieniłem zdanie? Otóż jednym z głównych powodów, dlaczego kupiłem DayZ SA było to, że miało nie być Hackerów... a tutaj takie cuda:

Cytuj:
Turns out the whole client-server architecture premise was just bogus - the only thing they've changed is the range of data the client receives as demonstrated by this picture
http://cdn.dayzblog.net/wp-content/uplo ... bublbe.jpg
but scripts are still working, there is no anti-cheat active as of yet ( not battleeye nor VAC ) and writing and reading from process memory is also working still ( as in undetectable external ESPs ) which means even if they enable VAC and battleeye - hackers will still run rampart.
This is due to all these vulnerabilities still being core-elements of the engine which i don't see being fixed at all - because that's how the ARMA engine works - they would have to write a whole new engine - you see that happening any time soon ?
I already saw demonstrations of people teleporting around, having unlimited ammo, ESPs, god-mode, thermal/-nightvision and more.
I feel seriously let down because this was one of the most important factors to DAYZ:SA.
Without the client-server structure to safely secure against most sorts of hacking there is little incentive to play DayZ:SA over other DayZ-mods or Breaking Point.
I'd rather have a DayZ without hackers than a DayZ with a modular-equipment system.
More proof:
http://oi43.tinypic.com/33u4cqp.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/6774/kltv.png
http://gyazo.com/3c93b93c73c690f1385aec4be8af7d52.png
http://gyazo.com/1da1728da93e2e7873a8bdfbdbc3959e.png


Czuję się oszukany... tym bardziej, ze odpowiedź Rocketa była, moim zdaniem, chamska.

Cytuj:
Hacks appear, patches get released. That's how this thing works.


No kurwa! Skumam, że alfa to alfa ale bezczelnie mówić, że przechodzi się na wszystko serwer-side a tak faktycznie nie jest? Kurwa, Sorry, ale czuję się teraz mocno zawiedziony...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 16:45 
Cytuj  
no w koncu szadorek.
to mozna odpuscic sa w takim badz razie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 16:50 
Cytuj  
@up

Kurwa, nie o to chodzi Mendol.

Rozumiem, że alfa może być wytłumaczeniem w wielu tematach których nie dostarczyli i to jest dla mnie zrozumiałe...

Ale w momencie kiedy gościu mówi, ze coś zrobili a potem wychodzi, ze nie - to już jest kurwa oszustwo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 16:53 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

Ale w momencie kiedy gościu mówi, ze coś zrobili a potem wychodzi, ze nie - to już jest kurwa oszustwo.


Ojtam ojtam. Po prostu trzeba im dać więcej dolarów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 16:58 
Cytuj  
@Shador

Ekran komputera jak papier - przymnie wszystko. Jeszcze się nie nauczyłeś wierzyć tylko w to co masz czarno na białym i w to, że ludzie (a co za tym idzie firmy) najzwyczajniej w świecie kłamią?

Stare wygi, a zachowują się jakby zaczeli grać pół roku temu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 17:57 
Cytuj  
Psują dobre imię Army ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 20:37 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Kurwa, nie o to chodzi Mendol.

Rozumiem, że alfa może być wytłumaczeniem w wielu tematach których nie dostarczyli i to jest dla mnie zrozumiałe...

Ale w momencie kiedy gościu mówi, ze coś zrobili a potem wychodzi, ze nie - to już jest kurwa oszustwo.


Oczekuję przeprosin, temat o hackach w SA znajdziesz na swoim forum gdzie zostałem za to storpedowany i obrzucony błotem ŻE NIBY JAK. Przecież dokładnie to napisałem kilka/naście miesięcy temu:)
Wystarczy posiedzieć trochę od tzw. drugiej strony aplikacji czyli kodu żeby zobaczyć czarno na białym kłamstewka oraz to co da się zrobić w danej technologii a czego nie da się zrobić. Ja na dodatek poznałem dayz mod od strony skryptów/server side i dobrze wiedziałem, że wszystko co wypisują i mówią to pic na wodę fotomontaż.
Sorry ale z góry było wiadomo, że to się nie może udać a na pewno nie w takim zakresie jak obiecywali/kłamali.
Ja zakupu nie żałuję bo wiem z czym to się je i kupiłbym to nawet za 50eur ale troszkę z innych powodów niż reszta.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 01:51 
Cytuj  
iBuild do army 3. Do tego zombie i Rust się chowa :P
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... vLFvetRxHI

https://www.facebook.com/NerdmodProjects

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 09:59 
Cytuj  
lul fajne

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 10:03 
Cytuj  
Oyci3c postaw serwer do A3 z jakiś zombo modem + ibuild :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.