mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 14:46 
Cytuj  
wszystko dziala jak nalezy, nawet gry kupowac nie trzeba.. steam'a tez juz ruscy obeszli hehe

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 14:58 
Cytuj  
o kurwa, biedni Wy! doic Was chca z kasy!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 14:59 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
wszystko dziala jak nalezy, nawet gry kupowac nie trzeba.. steam'a tez juz ruscy obeszli hehe
Icek, raz tylko to skomentuje.

nie jest problemem ukraść. nie każdy chce być złodziejem - rozróżniaj to :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 15:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Icek, raz tylko to skomentuje.

nie jest problemem ukraść. nie każdy chce być złodziejem - rozróżniaj to :wink:


Przytoczę jeden dosyc trafny komentarz z polygamii: "Podziwiam troche Activision za to, jak bezczelnie doja graczy z ich mamony :) Naprawde robia to wzorowo. Akurat do nich mozna miec najmniejsze pretensje. Szkoda tylko, ze gracze wypinaja sie z usmiechem i czekaja, az Activision zrobi to co robi ostatnio najlepiej - chyba wiecie co :)"

Jak tam Desh? Dupa nie boli? Bo ty przy okazji dałeś się jeszcze wydymać przy zakupie ang wersji :lol:


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 15:11 
Cytuj  
Ofc, mnie poprostu bawi, jak zwykle pacholki z forum rozwalili zabezpieczenia produkcji o budzecie dobrego hollywoodzkiego filmu w pare dni. Nie rozwazalem kupna tej gry, tak samo jak nie rozwazam rozpoczecia gry mp.
Ktorej zreszto dawno na dysku nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 15:15 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Ofc, mnie poprostu bawi, jak zwykle pacholki z forum rozwalili zabezpieczenia produkcji o budzecie dobrego hollywoodzkiego filmu w pare dni. Nie rozwazalem kupna tej gry, tak samo jak nie rozwazam rozpoczecia gry mp.
Ktorej zreszto dawno na dysku nie ma.
wiesz , zabezpieczenia często są tylko dekoracyjne.
taka reguła ze nie ma co pakować kasy w robienie dobrego zabezpieczenia gry bo i tak złamią przed premierą.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 15:17 
Cytuj  
jest sens bo nie zawsze 'zlamia' przed, a czasami i dosc dlugo po.
nie bardzo ma juz kto.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 15:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
taka reguła ze nie ma co pakować kasy w robienie dobrego zabezpieczenia gry bo i tak złamią przed premierą.

Jest pytanie po co producenci robia te zabzpieczenia. Kto ma ukrasc i tak to zrobi, a normalny klient pieprzy sie potem z problemami serwera steam czy drm.
@ Mendol z glosnych tytulow nie przypominam sobie, zeby cos sie uchowalo do oficjalnej permiery.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 15:21 
Cytuj  
ech, ja juz chyba na serio nie jestem duchowym nastolatkiem, skoro uwazam, ze skoro ktos robi gre, a potem dodatki do niej, to ma prawo oczekiwac za to jakiejs zaplaty.

co do polygamii, to nie ma to jak podpierac sie takimi opiniami konsolowych plebow,hipokrytow kupujacych setki gierek/dlc rocznie w psn, sklepiku xboxowym,app store czy gdzie tam jeszcze.

ktos kiedys tu napisal,ze dobra gra nie potrzebuje zabezpieczen i z tego co widze, to wiekszosc tych, co kupila nie wyrywa sobie paznokci za wydanie tych 120zl.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 15:35 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
ech, ja juz chyba na serio nie jestem duchowym nastolatkiem, skoro uwazam, ze skoro ktos robi gre, a potem dodatki do niej, to ma prawo oczekiwac za to jakiejs zaplaty.

co do polygamii, to nie ma to jak podpierac sie takimi opiniami konsolowych plebow,hipokrytow kupujacych setki gierek/dlc rocznie w psn, sklepiku xboxowym,app store czy gdzie tam jeszcze.


Grę to zrobiło Bioware z 30-40 godzinami gameplaya. IW wypuściło MP z 5 godzinną nakładką SP. Na dodatek, biorąc pod uwagę standardy pecetowe to ten MP ssie pałę. Z przyjemnościa zapłaciłem te 120zł za Dragon Age, wiedząc, że producent będzie jeszcze trzepał kasę na dlc. Ale wiem, że za moje pieniądze dostaję porzadny produkt. Na szczęście minęły te lata kiedy musiałem we wszystko zagrać w trybie natychmiastowym. Dlatego mam w dupie IW i czekam na Battlefielda. Ale wkurzają mnie takie konsumenckie zjeby, które przyczyniają się swoją postawą do degradacji rynku. Ameryka to już jedno wielkie pastwisko konsumenckich baranów, teraz przyszedł czas na Europę. Dlatego panom z IW pokazuję środkowy palec.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 15:36 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
ech, ja juz chyba na serio nie jestem duchowym nastolatkiem, skoro uwazam, ze skoro ktos robi gre, a potem dodatki do niej, to ma prawo oczekiwac za to jakiejs zaplaty.
.

Zeby tak myslec chyba trzeba osiagnac pewien wiek i zaczac pracowac intelektualnie za godziwe pieniadze. Jak ktos tyra w Biedronce za 1500, to rozumiem ze czyje sie wyzyskiwany i robi to samo, raczej nie ma tez poczucia wlasnosci intelektualnej. Do tego dochodzi przywolenie spoleczne na sciaganie z netu. Dzieciak jak ukradnie lizaka w sklepie to Ojciec mu wpierdoli, ale jak sciagnie gre to nic sie nie stalo. Nikt z nas swiety nie jest, sam jak mialem nascie lat blisko 100% rzeczy na kompie mialem pirackich. Dzis sciagam w sumie tylko seriale, czasem jakis film. Tylko dlatego, ze nie mam mozliwosci kupic przez net. Jak sie pojawi mozliwosci zakupu seriali w hd, filmow w momencie permiery blu ray za rozsadne pieniadze to bede pierwszy, ktory skorzysta. Niektore seriale mozna obejrzec na stronie, ale oczywiscie nie dla Polski.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 16:20 
Cytuj  
mnie chodzi tylko o jedną rzecz. napisze to tak żeby nikogo nie urazić.

każdy kto chodzi do pracy ma prawo wydawać swoje pieniądze na rozrywkę jak chce.

dla jednego 200 zł to bardzo dużo, dla innego to nic nie znacząca suma w budżecie miesięcznym.

sam kradnę muzykę ale robię to głównie z lenistwa, gier nie kradnę też z lenistwa.
po muzykę trzeba chodzić a gry trzeba crackować.

BTW chyba zostane przy SCAR, ACR jakoś za mało dmg z cold blood :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 16:25 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
każdy kto chodzi do pracy ma prawo wydawać swoje pieniądze na rozrywkę jak chce.

dla jednego 200 zł to bardzo dużo, dla innego to nic nie znacząca suma w budżecie miesięcznym.


Bullshit. Niezależnie od zarobków trzeba być rozsądnym konsumentem. Ja po prostu nie dam sie zerżnąć w dupala kolesiom, ktorzy uważają mnie za debila, a nie klienta. Już wolę wydać te 120 zł na 2-3 butelki lepszego trunku i natrzaskać sie z kumplami.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 16:37 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Gracze to debile i casuale, a może to dziwne, ale IW robił grę dla...graczy :o
W tym co piszesz, nie widzę żebyś był rozsądny, raczej emo rebel.


Czyli rozumiem, że mam odnosić sie do ciebie jak do debila?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 16:47 
Cytuj  
Senex jesli kradniesz gry zeby "sie nie dac ruchac w dupe" to sam jestes debilem. Laskawie spierdalaj na forum dla debili lub pracownikow oszukanych przez Biedronke. W ktorejs kategorii jestes na pewno. Na tym zakonczmy smiecenie w topiku.
W temacie: Desh testowales M16? Staty ma bardzo dobre, dziwie sie ze jedziesz na Scar ciagle.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 16:49 
Cytuj  
pewnie 40lvl nie wbil jeszcze ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 16:50 
Cytuj  
no liczyłem na M16 ale to BURST (3 kule leca czy cos)!
ja nie umiem grać burstem, tzn nie chce, nie idzie mi itd. na teraz SCAR > ACR bo ma b. dobry celownik i nie biore dodatku do celowania tylko JMF
SCARem mozna masakrować na dowolną odległość, celuje sie swietnie, ACR tez dobry ale nie mam przebicia z jednym dodatkiem.

EDIT mam lvl 52 :P


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 16:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Senex jesli kradniesz gry zeby "sie nie dac ruchac w dupe" to sam jestes debilem. Laskawie spierdalaj na forum dla debili lub pracownikow oszukanych przez Biedronke. W ktorejs kategorii jestes na pewno. Na tym zakonczmy smiecenie w topiku.


Naucz się czytać ze zrozumieniem. Jak mi się coś nie podoba to tego nie kupuję ale też nie kradnę. I szkoda mi by bylo łacza, żeby ściagnąć grę, którą mogę przejść w pięć godzin.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 16:59 
Cytuj  
Jesli tak sprawa stoi, to mzoe pojawi sie MW2 GROM server,bo nie pozyje dlugo chyba na iw net...


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 17:03 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Senex jesli kradniesz gry zeby "sie nie dac ruchac w dupe" to sam jestes debilem. Laskawie spierdalaj na forum dla debili lub pracownikow oszukanych przez Biedronke. W ktorejs kategorii jestes na pewno. Na tym zakonczmy smiecenie w topiku.


Naucz się czytać ze zrozumieniem. Jak mi się coś nie podoba to tego nie kupuję ale też nie kradnę. I szkoda mi by bylo łacza, żeby ściagnąć grę, którą mogę przejść w pięć godzin.


Nie oczekuj czytania ze zrozumieniem od ludzi ktorym podoba sie Britney Spears gier komputerowych (bo inaczej tej MEGA KOMERCYJNEJ PAPKI DLA IDIOTOW jaka jest MW2 nazwac nie mozna).

Dziwie sie Blendamedowi - niby takie wyrafinowane gusta a tu widzisz... :) Desh to pol biedy on zawsze mial tendencje masochostyczne i self-dupo-ruchawcze.

A sama gra? 5h single i chujowe multi - jak dla mnie znakomity kandydat do faila roku.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.