mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 09:33 
Cytuj  
Ale mam nadzieje, ze to bedzie co-op, bo multi vs w grze tego typu to tak srednio :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 09:38 
Cytuj  
No bedzie tez i coop(specjalne misje) widziales filmiki z gampelayu?
Wygalda mi na niezla zabawe i nie rozumiem co masz na mysli piszac "w grze tego typu"
http://www.gametrailers.com/video/beta- ... ed-2/51271

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 09:51 
Cytuj  
BTW, wczoraj odpalilem Valkyria Chronicles - grafa po prostu niesamowita. Gierka zapowiada sie prze-zajebiscie.

Kurcze, staje sie powoli fanboyem Sony :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 09:55 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
No bedzie tez i coop(specjalne misje) widziales filmiki z gampelayu?
Wygalda mi na niezla zabawe i nie rozumiem co masz na mysli piszac "w grze tego typu"
http://www.gametrailers.com/video/beta- ... ed-2/51271


Nice.

Mam na mysli, ze w grze adventure typu Uncharted o wiele fajniej bedzie gralo sie co-op niz strzelalo na padzie przez beczki do innych ppl :< Ale to bardziej wynika chyba z mojego podejscia do grania w multiplayer na zasadzie e-sports niz gudfun.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 09:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Vercin napisał(a):
No bedzie tez i coop(specjalne misje) widziales filmiki z gampelayu?
Wygalda mi na niezla zabawe i nie rozumiem co masz na mysli piszac "w grze tego typu"
http://www.gametrailers.com/video/beta- ... ed-2/51271


Nice.

Mam na mysli, ze w grze adventure typu Uncharted o wiele fajniej bedzie gralo sie co-op niz strzelalo na padzie przez beczki do innych ppl :< Ale to bardziej wynika chyba z mojego podejscia do grania w multiplayer na zasadzie e-sports niz gudfun.


No jak chce sobie postrzelac do innych to odpalam Csa , co jak co ale Unchanted pod tym wzgledem nie moze sie z nim rownac :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 10:03 
Cytuj  
Mi sie tam spodobalo walenie headow na konsoli bo jest duzo trudniejsze niz na myszce:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 10:05 
Cytuj  
No wiesz duzo trudniejsze moze i jest jednak zanim Ty mu heady wycelujesz to mija tyle czasu ze na zdrowy rozsadek to powinni Cie zabic X razy, takze troche to dobiega od rzeczywistosci jednak do konca mi nie przeszkadza.Oczywiscie zeby mnie tu nikt zle nie zroumial ze ja porownuje ten tytul do CSa :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 10:05 
Cytuj  
No widzisz, ale nie chodzi o to, ze jest trudniejsze.

Ono nie jest trudniejsze - jest do dupy bo sterujesz padem.

W mysl zasady wole jezdzic samochodem po lodzie bo jest trudniej.

Ja gram zeby wygrywac jesli jako przeciwnika mam innego gracza oraz gram na dobrej myszce i klawiaturze.

Jesli chodzi o konsole to: nie, nie podlacze klawiatury (jesli juz to tylko po to zeby cos podopisywac) i myszki pod konsole zeby fajniej grac bo to jest konsola oraz nie kupie zadnego call of duty czy innego FPS bo to jest konsola i granie na padzie mija sie z celem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 10:07 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No widzisz, ale nie chodzi o to, ze jest trudniejsze.

Ono nie jest trudniejsze - jest do dupy bo sterujesz padem.

W mysl zasady wole jezdzic samochodem po lodzie bo jest trudniej.

Ja gram zeby wygrywac jesli jako przeciwnika mam innego gracza oraz gram na dobrej myszce i klawiaturze.

Jesli chodzi o konsole to: nie, nie podlacze klawiatury (jesli juz to tylko po to zeby cos podopisywac) i myszki pod konsole zeby fajniej grac bo to jest konsola oraz nie kupie zadnego call of duty czy innego FPS bo to jest konsola i granie na padzie mija sie z celem.


dokladnie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 10:07 
Cytuj  
Jest do dupy poki nie nauczysz sie tego robic naprawde dobrze i wtedy zacyzna sprawiac radoche wieksza niz easy mode na myszce:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 10:10 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Jest do dupy poki nie nauczysz sie tego robic naprawde dobrze i wtedy zacyzna sprawiac radoche wieksza niz easy mode na myszce:P


Od tego trollowania i draznienia mnie robisz zacyzna literowki.

Anyway przypomina mi to koniec lat 90 gdzie byl jakis mistrz co zrebelowal w QW (lub q2 nie pamietam) fakt uzywania w tych grach myszki. BO RL REBEL PWNZ ON ZE KEEBORD. Cos tam pogral, cos tam wygral, nastepnie tak go zruchali juz w pierwszej fazie rozgrywek, ze anus mu wyszedl do polowy na zewnatrz i wiecej sie nie pojawil.

Nie, to mnie nie bawi, do takich gier mam PC z myszka i klawiatura. Jak ktos chce sie katowac i udowadniac sobie, ze wali heady z dupy na padzie to prosze. Ale gwarantuje, ze spotykajac sie z low- newbikiem w jakiejs grze to ten low- newbik nasra mu za kolnierzyk po 10min.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 10:21 
Cytuj  
O czym ty gadasz do mnie radoslawie? Mowimy o grze ktora jest i bedzie tylko na konsoli i nie trolluje nic na sile nie udowadniam ani nie chce sie "katowac"
Na pocztaku gralo mi sie fatalnie w killzone 2 a i w uncharted ciezko bylo sie przyzwyczaic do pada(to byl moj pierwszy kontakt na powaznie z konsola )Mialem dokladnie takie zdanie na ten temat jak ty teraz...
Teraz poprostu zmienilem zdanie i uwazam ze na padzie mozna swietnie sie bawic grajac w fpsy itp. Wymaga to tylko troche wprawy i przywyczajenia sie do pada. No ale skoro kazdy kto ma inne zdanie niz ty to od razu trolluje i pisze to tylko po to zeby draznic cie to chyba dyskusja na ten temat jest bezcelowa.
A w np. cs'a gralem prawie 3 lata i calkiem niezle mi szlo i ogolnie dobrze mi idzie w fpsach zawsze i od grania padem sie to nie zmieni

Btw czy przypadkiem w takiego cod4 nie gra juz wiwecej ludzi multi na konsolach niz na pececie?

i skoro tak chcesz trollowania to dodam iz poprostu jestes starym konserwatywnym zgredem nie nadarzajacym za zmianami jakie zachodza w swiecie gier fps!


Ostatnio edytowano 24 lip 2009, 10:34 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 10:34 
Cytuj  
mysz > pad w fpsach. Zawsze.


in before "a moj kolega gral w quake tylko na klawiaturze"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 10:39 
Cytuj  
Ale ja dodaje do tej nierownosci jeszcze wygodny fotel , 46 cali tv oraz fakt ze przeciwnicy tez graja padami i wychodzi mi ze jest calkiem fajnie.
Nie widze zupelnie analogi w "gram na klawiaturze w quaka przeciwko ludziom ktorzy uzywaja myszy"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 10:47 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ale ja dodaje do tej nierownosci jeszcze wygodny fotel , 46 cali tv oraz fakt ze przeciwnicy tez graja padami i wychodzi mi ze jest calkiem fajnie.
Nie widze zupelnie analogi w "gram na klawiaturze w quaka przeciwko ludziom ktorzy uzywaja myszy"


Nawet gdybys tam dodal nie wiem co to i tak nic nie zmieni faktu iz mysz+klaw > all

Wez sobie przyklad jak Ci koles wyskakuje za plecy to ile Ci musi zajac wycelowanie w niego i zbicie na padzie?Na myszce robic to w 0,5 sek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 11:08 
Cytuj  
eh... wy chyba tutaj czegos nie rozumiecie.
moze przeczytajcie trzy razy to co vercin napisal a pozniej piszcie te swoje brednie
chodzi o to ze granie na PADZIE kiedy WSZYSCY GRAJA NA PADZIE jest fajne.
nikt nie mowil ze grajac na padzie mozna z palcem w dupie ownowac ludzi grajacych na myszy. a jesli chodzi o komfort gry, bo zgaduje ze o tym mowil tomugeen, to kwestia gustu.
a propos jeszcze "w cod4 gra wiecej ludzi na konsolach niz na pc" to nie wiem jak jest z cod4, ale wiem jak jest z najnowszym battlefieldem i rzeczywiscie wiecej userow jest na ps3 + x360 niz na PC.


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 11:19 
Cytuj  
Bf 1943 - po godzinie gry skasowałem, a jednak mozna spierdolić marke BF. Mam nadzieje ze BF Bad Company 2 nie bedzie takim failem


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 11:21 
Cytuj  
mówisz o bf1943? wersja PC we wrześniu :P ale i tak ofc racja, że nie sprzeda się tak na PC (600k sprzedanych na konsole, kosmiczny wynik) mimo, że jest fpsem

granie na padzie w fpsy jest fajne głównie dlatego że wszyscy grają na padach, support klawa/mysz ma AFAIR tylko UT3 i tam ludze bitchowali na ludzi z myszkami to zrobili filter serwerów na 'pad only' i się skończyło hehe

żeby grać jako tako w BFa musiałem się pomęczyć z miesiąc, mimo wszystko nadal się czuję jak niepełnosprawny w fpsach online, mimo że liek I said - wszyscy są równo handicapped ; fpsowi devsi ofc robią wszystko żeby na konsolach grało się jak najprzyjemniej - dają ironsights, bardziej płynne ruchy na gałkach, lekkie autoaimy a przede wszystkim spowalniają rozgrywkę, coś szybszego od COD/BF nie ma prawa być successful, bez tych ficzersów byłoby krucho

fun w konsolowych fpsach istnieje(Killzone, BF1943 hi2u), ale takiego Bad Company 2 to ja biore na PC, sry no bonus :<


_________________
you are already dead

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 13:19 
Cytuj  
Cytuj:
głównie dlatego że wszyscy grają na padach

Cytuj:
wszyscy są równo handicapped


Not true :D

Mimo, że FRAG FX v2 myszką nie jest to jednak daje dość sporą przewagę w grach fps. Straszny płacz jest o to urządzonko na forach typowo konsolowych.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 13:37 
Cytuj  
No jest placz bo przeciez do tego podlaczasz mysz... czy to razem z mysza jest, nie wiem nie interesuje mnie to bo thanks god dobre fps sa na PC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.