mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 103  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 09:39 
Cytuj  
Że się debilnie zapytam, fajne toto? Nigdy nie grałem w Doty i inne temu podobne, najbardziej zbliżone wydaje mi się to Demigod w co grałem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 11:19 
Cytuj  
Obadaj sobie darmowego LoLa i zobaczysz czy Ci pasi.

Ja uważam, ze gierka może być zajebista jak się ma ekipę 5-10 osób, z którymi można w to ciąć


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 11:37 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ja uważam, ze gierka może być zajebista jak się ma ekipę 5-10 osób, z którymi można w to ciąć


No to mi jak zawsze odpada :P

Obadam tego LoLa dziękować.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 13:41 
Cytuj  
roball napisał(a):
odpusc lola bo to gowno, nie stalo nawet przy HoN. HoN jest bardziej dynamiczny i focusniety na team, wydaj te 20 dolcow bo to tez zadna kasa jest i graj w dobra gre.


30$ :P , a z randomami da radę bo z grającymi znajomymi to u mnie krucho :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 13:43 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
roball napisał(a):
odpusc lola bo to gowno, nie stalo nawet przy HoN. HoN jest bardziej dynamiczny i focusniety na team, wydaj te 20 dolcow bo to tez zadna kasa jest i graj w dobra gre.


30$ :P , a z randomami da radę bo z grającymi znajomymi to u mnie krucho :)

Sprawdz LoLa, jak ci styl rozgrywki nie bedzie odpowiadal, to reszta klonow DoTY jest w sumie taka sama.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 16:40 
Cytuj  
Hehehm, 100pln za hona? Najlepsze ze ktos to kupil, a dopiero byla promocja -10$.

Cytuj:
30$ , a z randomami da radę bo z grającymi znajomymi to u mnie krucho


Da rade, zwlaszcza od kiedy matchmaking jest. Tylko z noob lvl trzeba wyjsc, bo jak sama nazwa wkazuje - same nooby tam.
Albo mozesz sobie jakis klan luzny znalezc, ktory inhouse sobie gra, wtedy sie dobieracie tak zeby gra byla wyrownana.

Nie wiem, po co masz sprawdzac LoL myslac o HoN, to jednak inne gry (lol jest chujowy w skrocie mowiac^^ i brzydki).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 16:51 
Cytuj  
w hon'ie trzeba sie za duzo uczyc :/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 17:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w hon'ie trzeba sie za duzo uczyc :/


Mi to nie przeszkadza ;)

Wiem, przegapiłem promo po 10$ do 26 grudnia było, co zrobić :) trza się będzie pewnie potem szarpnąć :)


Zamiast płacić te 104 PLN wolę już wydac te 30$ na stronie twórców.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 17:23 
Cytuj  
no ja nie gralem w dote wiec wiekszosci rzeczy nie ogarnialem.
a tomu nie mogl grac codziennie i mnie uczyc :/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 17:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ja nie gralem w dote wiec wiekszosci rzeczy nie ogarnialem.
a tomu nie mogl grac codziennie i mnie uczyc :/


Też nie grałem w Dote ale od czego mam internet :P , jest trial acc to sobie obadam


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 18:02 
Cytuj  
Bloodleaf spokojnie mozna pograc bez znajomych, jakos caly czas gram z randomami i daje rade. Fakt, bywaja kryzysy no ale co zrobic ;d Poznaj gre, potestuj postacie, a jak juz pograsz paroma to mozesz zerknac na buildy tych ktore Ci najbardziej podeszly. Nie przejmuj sie flejmami na poczatku, nie wdawaj sie w dyskusje z retardami, po prostu enjoy&discover. Nie jest to gra ktorej mozna sie nauczyc w trzy dni, lecz jak juz ogarniesz podstawy to przyjemnosc z rozgrywki wzrasta diametralnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 18:04 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie wiem, po co masz sprawdzac LoL myslac o HoN, to jednak inne gry (lol jest chujowy w skrocie mowiac^^ i brzydki).


Dlaczego nie, gra polega na tym samym. W HoNie laning phase odrobinę się różni (deny), ale reszta jest całkiem podobna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 18:17 
Cytuj  
kurde jak tak czytam to znowu mam ochote polamic w hon'a

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 18:23 
Cytuj  
roball napisał(a):
Poza tym ze wszystko sie dzieje tak wolno, ze masz wrazenie ze grasz w slow mo.


Lies, gra się tak samo jak w HoN.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 18:33 
Cytuj  
LoL jest w chuj mniej dynamiczny, poza tym szejwer ze shapem w to graja, TO O CZYMŚ ŚWIADCZY


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 18:51 
Cytuj  
Dobra w LoL nie mam żadnych problemów z grą w HoN ginę jak nie powiem co :) , szkoda że tylko 10 gier w trialu jest :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 19:12 
Cytuj  
ja nie rozumiem tego calego hate graczy hona na league of legends. hon faktycznie jest dota like (ta sama mapa, prawie te same itemki) i obie gry maja swoje plusy i minusy.

Zauwazylem ze sporo osob placze ze wzgledu na farme do 30 lvla. Co ona daje? przede wszystkim jest to czas na ogarniecie gry przed ranked meczami. Moim zdaniem ll jezeli chodzi o granie juz z ogarami jest duzo bardziej wymagajacy i posiada wiecej mozliwosci buildow. Runki, summoner spele i masterisy wplywaja znaczaco na rozgrywke co powoduje ze wiekszosc postaci mozna robic na 5 - 7 sposobow otrzymujac zajebiste efekt. Wszystko zalezy od teamu.

Rozgrywka rozni sie od tej do ktorej przyzwyczaili sie gracze doty. Gra jak dla mnie jest duzo dynamiczniejsza przez to jakie summoner spele sa dostepne dla graczy. Bush to ciekawe rozwiazanie gankow, i line control. Za deda nie traci sie golda wiec w poczatkowych minutach gry szturmy pod towera gdy uda ci sie zabic 2 i sam zginiesz sa oplacalne, czego w docie nie ma. Dodatkowo w docie jedna postac nafeedowana jest w stanie wygrac cale gre, tak samo w chonie, a w lolku? raczej nie, ogarniety przeciwnik pomimo fidu jednego gracza jest w stanie sie wybornic, no i przede wszystkim w koncowych minutach gry czesto jest tak ze team ktory teoretycznie juz wygral dostaje wpierdol po jednym dobrym pushu.

No i dla mnie najwazniejsza sprawa, jezeli masz kretyna feedra na lini to jestes w stanie ja sam utrzymac. W docie jak sie trafi ciota w timie ktora w 10 minucie ma stat 0 5 juz masz pograne. W lolku jezeli jeden gracz jest kretynem a reszta ogarnia gra sie przyjemnie.


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 19:14 
Cytuj  
a wy znowu o hon vs lol. Imo nei wiem jak mozna kaleczyc sobie oczy i grac w lol.


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 19:56 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
ja nie rozumiem tego calego hate graczy hona na league of legends

Bloodleaf napisał(a):
Dobra w LoL nie mam żadnych problemów z grą w HoN ginę jak nie powiem co


ring a bell?


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 1 sty 2011, 20:50 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
roball napisał(a):
Poza tym ze wszystko sie dzieje tak wolno, ze masz wrazenie ze grasz w slow mo.


Lies, gra się tak samo jak w HoN.


Potrzeba mniej wiecej miesiaca, zeby przestawic sie z jednego na drugie. Oczywiscie zmiana z Hon>Lol nie boli tak bardzo jak w druga strone. Hon jest wyzej w szczebelku, musicie z tym zyc jakos.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 103  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.