mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 16:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jest gdzies jakas promocja na fe?


Zebys wtopy nie zrobil i nie kupil faktycznie FE :) Legendary Heroes to standalone dodatek i na niego szukaj promo.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 16:33 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jest gdzies jakas promocja na fe?


Kupując ze strony Stardock (daja klucze steam o ile wiem. LH jest steamworks) http://elementalgame.com/legendary-heroes będziesz miał w którymś miejscu możliwość wpisania koda stestuj survey 2012. Jeśli ten kod działa to pack FE + FE LH wyjdzie 36$. A jak masz FE to LH za 18$ wyjdzie. Ewentualnie ma letniej wyprzedaży powinna być obniżka 20-40%.


Co do LH (na plus) to balans np: moja słaba armia vs 3 dźwiedzie : straciłem włóczników + padł czamp i dostał pojebana rane -25% do trafienia (a jest assasinem, więc udupienie).
Load rzuciłem cursa, witcher i grave vessel i ubiłem bez strat(tylko lekkie rany) :D W końcu jest sens rzucania czarów :D (haste też zapodałem x2).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 16:51 
Cytuj  
czyli to LH jest lepsze od FE?
bo juz sie pogubilem :)

FE w sumie mam na dysku wiec moge przetestowac.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 17:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czyli to LH jest lepsze od FE?
bo juz sie pogubilem :)

FE w sumie mam na dysku wiec moge przetestowac.


FE LH jest lepsze od FE (ciut lepsze AI, balans, wydajność,grafika no i content z LH to nowości). Ale mam nadzieję, że to co fajne wrzucą z czasem do FE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 17:19 
Cytuj  
kup fe:lh, dla nooba jak ja roznica jest duża


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 18:33 
Cytuj  
LH kupione ale jak znowu mnie czarujesz War. z tym AI jak poprzednio to cię smokiem poszczuję :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 18:46 
Cytuj  
Farin napisał(a):
LH kupione ale jak znowu mnie czarujesz War. z tym AI jak poprzednio to cię smokiem poszczuję :P


Przed chwilą przeżyłem zonka 3 "jaszczurki" udupiły mi cala moja armijkę (w FE wciągałem je nosem, a tu nawet mi czary nie pomogły>mam tylko death/earth 2 poziom i air 1 poziom). Zdecydowanie jest "trudniej" i ciekawiej. Gram obecnie z Reanimation Rituals modem.

A co do smoka... jak go ubijesz w okolicach 50-100 tury to ci będę mówił dzieńdoberek :D Się chyba nie da ubić bez straty połowy wyszkolonej armii (gear poziomu rare/epic).

AI nie jest jakoś super lepsze, po prostu mocno zbalansowali poszczególne typy monstrów vs broń/typ obrażeń.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 18:51 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Farin napisał(a):
LH kupione ale jak znowu mnie czarujesz War. z tym AI jak poprzednio to cię smokiem poszczuję :P


Przed chwilą przeżyłem zonka 3 "jaszczurki" udupiły mi cala moja armijkę (w FE wciągałem je nosem, a tu nawet mi czary nie pomogły>mam tylko death/earth 2 poziom i air 1 poziom). Zdecydowanie jest "trudniej" i ciekawiej. Gram obecnie z Reanimation Rituals modem.

[b]A co do smoka... jak go ubijesz w okolicach 50-100 tury to ci będę mówił dzieńdoberek :D [\b] Się chyba nie da ubić bez straty połowy wyszkolonej armii (gear poziomu rare/epic).

Obrazek


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 18:53 
Cytuj  
No to czekam na sprawozdanie :D

The tangled web of Master of Magic
http://forums.elementalgame.com/444764/page/1/
Ciekawy post na temat praw do MoM.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 18:58 
Cytuj  
war, Tobie stardock powinien placic ;p
http://myworldsofmagic.com/ > FE (trololo)

Farin, nie poszczujesz go smokiem, bo nie ma multi :]

PS. Nie, nie pogralem, czekam na standalone dodatek z multi hyhy. I tak wierze, ze LH jest lepsze, tak samo jak FE bylo lepsze od 1 czesci.


_________________
.


Ostatnio edytowano 24 maja 2013, 19:07 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 19:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
war, Tobie stardock powinien placic ;p
http://myworldsofmagic.com/ > FE (trololo)

Farin, nie poszczujesz go smokiem, bo nie ma multi :]


Co do WOM to jeszcze rok or dłużej zanim coś sensownego pokażą.

High jeśli pograłeś w LH to chyba się zgodzisz, że jest lepiej i to dużo w porównaniu do FE. Ja nie spotkałem się na żadnym forum czy recką żle oceniającą LH ( content/grywalność etc). Jedynie co to jakiś % ma problemy z odpaleniem i ctd (tyczy się chyba win 8 64 bit). Wszystkie recki są od 8/10 w górę.

Co do jaszczurek. Podejście drugie skończyło się identycznie (ubiłem 1 szt). Sprawdziłem je i są wrażliwe na ogień (a ja nie mam tej szkoły). Jak skończę grać to zapodam ss z tych wtop na dowód.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 19:10 
Cytuj  
Mini mapka troche suxuje, nie sadzicie? Jest bardzo slabo czytelna imho.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 19:25 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Mini mapka troche suxuje, nie sadzicie? Jest bardzo slabo czytelna imho.


Raczej nie używam, ale faktycznie ta w FE chyba lepiej funkcjonowała.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 19:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
war, Tobie stardock powinien placic ;p
http://myworldsofmagic.com/ > FE (trololo)

Farin, nie poszczujesz go smokiem, bo nie ma multi :]

PS. Nie, nie pogralem, czekam na standalone dodatek z multi hyhy. I tak wierze, ze LH jest lepsze, tak samo jak FE bylo lepsze od 1 czesci.

Taaa nie ma to jak porównywać grę już wydaną do "czarnej dziury" Słaby troling :/


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 20:01 
Cytuj  
Nie rozumiem pewnych rzeczy. Wynalazlem Armor, powinno mi odblokowac np. jakas tam zbroje i nie widze jej w sklepie mojej frakcji. Albo wynalazlem Trading, ktore odblokowuje Market wymagajacy Basic Town i dupa, nie moge tego wybudowac w zadnym ze swoich miast. I chuj go wie czy to sa bugi czy cos innego... :har:

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 20:15 
Cytuj  
Market postawisz tylko w Town (jeśli wybrałeś conclave or fort to w nich nie postawisz również chyba się nie da w mieście pierwszo lewelowym?). Jesli nie stoisz w granicach miasta to nie kupisz itemów (to pewnie wiesz) Może powodem jest brak kasy or wymagań (ale to tyczy się raczej cięższych zbroi). Letherworking daje na bank dla kazdej frakcji skórzane zbroje (część frakcji ma innych wygląd) . Jesli nie możesz ich dać jednostkom(design)/ upgrejdnąć/kupić to coś dziwnego( nie czytałem o takim bugu).

Ja sprawdziłem i mogę zakupić skórzany set w sklepie .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 21:30 
Cytuj  
Ta z tym miastem juz obczailem. A z tym armorem to chodzilo akurat o ciezka zbroje, 16 Armor i -2 Inicjatywy. Dziwne, bo inne przedmioty z Armor byly normalnie dostepne, a tego nie bylo :o

Anyway, po 5.5h wygralem pierwszego skirmisha poprzez sojusze ze wszystkimi frakcjami. W sumie latwo poszlo, gralem Verga od Yithrilów, a AI jakos nie chcialo mnie atakowac, bo w sumie mialem chyba najlepiej rozwinieta cywlizacje + Juggernauty kosza wrogow jak zboze :) No nic, nastepna gra na wyzszym poziomie trudnosci - gralem na standardowych ustawieniach poza Word Difficulty i Intelligence of AI na Challenging...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 21:46 
Cytuj  
No ja na razie pokonałem jednego przeciwnika z 9 i przed chwilą straciłem miasto (silna banda neutrali). Gram z modem pozwalającym rekrutować banshee (są zdecydowanie op i gra robi się za łatwa).

Z nowości sa questy dające czampów + ich obstawę (imienna jednostka) coś ala z MoM.(2 takie q jak na razie znalazłem)

Ten kot/pantera Ascian to npc z drzewkami talentów (assassin) !

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 22:17 
Cytuj  
kampania pękła i powiem że sporo ciekawsza od tej z fe teraz myślę nad modzikiem Immersion, warhameron coto za mod z questami na chamów ?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2013, 22:23 
Cytuj  
To nie mod te questy są w grze (w becie w tej wersji ich nie było).
http://steamcommunity.com/app/228260/sc ... mostrecent
SS (16szt od góry) to z mojej gry (vlad von carstein :P)
Startową lokalizację miałem uber 2/3/4 (4 esencji+1 z budynku razem 5! )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.