mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:10 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Xanth napisał(a):
Wlacz antyaliasing i anizo, bo poki co, to ta grafika wyglada poprostu marnie.

Nie ma szans, moja starusieńka karta graficzna zaczyna się krztusić, kiedy widzi napis "AA"

Btw - 15€?
Hm, cóż, imo trochę za wysoka cena, ale cóż...
Ciekawe czy w stanach będzie kosztować 15$ :o


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 21:07 
Cytuj  
rofl , Codemasters okazalo sie bardziej chciwe niz myslalem :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 21:53 
Cytuj  
trzeba przyznać że poje***ło ich równo
polecam lekturę tematu:
http://community.codemasters.com/forum/ ... hp?t=76057
nie tylko dla nas cena jest za wysoka jak na to co oferuje RFo[/url]


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:19 
Cytuj  
Ej no naprawdę mnie zatkało!!!! ja myślałem no maksymalnie 10$ a tu taki cios…… HeH no teraz az się zastanawiam gra jest miła fajna, ale nie jest warta 60 zł, co miesiąc…….

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:32 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
ja myślałem no maksymalnie 10$ a tu taki cios…

Bez przesady, 10$ za miesiąc to ledwo na serwery starczy :x
Ale tak 14 by było w sumie spoko. $ oczywiście, jeśli chodzi o €, to 13 wydaje mi się niezłą sumą. Ale cóż, jeśli gra mnie wciągnie to zapłacę i to 15...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:22 
Cytuj  
jak przy 10$ ledwo na serwery wystarczy ?
przyznam że nie wnikałem dokładnie w cenniki infrastruktury
ale jestem zdania że większa ilość graczy przy mniejszym abonamencie przynosi większe zyski niż mniejsza przy większym abonamencie


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:28 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dobra mimo tego abonamentu gra mnie wciągnęła. Będę grać :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 15:13 
Cytuj  
http://community.codemasters.com/forum/ ... ?p=1022721
Pomóżcie mi przemówić do rozumu ludziom z CM :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 15:41 
Cytuj  
Keii napisał(a):
http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?p=1022721
Pomóżcie mi przemówić do rozumu ludziom z CM :P

Chyba w cuda wierzysz... choć przyznam, że trochę zaskoczyli ta ceną o.O


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 15:57 
Cytuj  
Dzieki uprzejmosci Swengusa zagralem w Rising Force Online , nie sposob
dojrzec iz to jest Lineage z wydajniejszym engine i zaprojektowanym dla
wiekszej niz Lineage grupy odbiorcow . Dzieje sie tak z uwagi na o wiele szybszy leveling jak i jego ciekasze aspekty takie jak skillowanie wybranej profiency w broni magii czy buffach , dzieki temu grindowanie jest mniej nudne i mozna sobie fajnie postukac monsterki bez ziewania czy botowania . Na uwage zasluguje tu wspaniala sciezka dzwiekowa , dawno nie slyszalem lepszego OST w grze , ba nawet w filmach , soundtrack to klimaty jakie lubie , fajnie budujace nastroj i klimat , pokusilbym sie nawet o kupienie samego soundtracka , bo gry raczej nie :) . Walka jest szybka i dynamiczna , grafika ladna i co najwazniejsze jest to chyba najlepiej napisany mmog w jaki gralem , absolutnie zero zaciec zwiech wszystko plynniutko poczawszy od zonowania do wyswietlania dziesiatek postaci na ekranie , i bardzo dobrze skoro gra ma byc glownie do zabawy w chip wars , tu RF bije zarowno L2 jak i WoW czy inne daoc , naprawde swietny engine . Wydaje mi sie ze gra jest glownie targetowana dla graczy ktorzy lubili Lineage , poczuja sie jak w domu z praktycznie takim samym interface i sterowaniem postacia , ba! dzialaja nawet tak uwielbiane trainowanie mobkow na farmerow :wink: , co ostatnio chyba w L2 staraja sie utrudniac . Z nowosci mozna by wymienic
S/F klimat i faction based pvp , to odroznia ta gre od L2 . W grze widac tez zastosowany podobny system "chronicles" , wiec milosnicy Lineage : biegiem do sklepu :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 18:04 
Cytuj  
ja doszedłem do 17lvl i gra mi się znudziła. Grind, grind, grind - rozumiem, że kiedyś tam jak zabiję 10mln mobów będzie coś więcej ale na razie to zwykły prosty H&S.
Grafika owszem bez zarzutu, co do engine przy 1280x1024 potrafi przycinać przy 5-6 postaciach na ekranie (3GHz+ AMD64, 1GB RAM, GF6600GT).

Z ciekawostek na moim serwerze testowym (drugi od góry) we frakcji "robotów" gra Skyfang z Jubei (czy jakoś tam) na czele oczywiście. Ludzie którzy grali w WoW na SH na serwerach US wiedzą o czym piszę :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 18:41 
Cytuj  
Aldatha -> OST


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 18:51 
Cytuj  
Gra mi sie nie podoba :(. Zdecydowanie przegrywa u mnie z Eve w walce o zaszczytne miano gry w którą będę grał ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 19:44 
Cytuj  
Keji big thanks !

OST to moc w tej grze

Mark mi sie fajnie grinduje nawet bez party , chodze kiluje monsterki slucham soundtracka , chce jeszcze obadac pvp , jednak ograniczone tam sa mozliwosci co do non grind content :]

ale gra fajniejsza niz L2 imo , moze pozniej sobie w nia pogram jak wyjdzie nieco chapterow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 20:12 
Cytuj  
Boss :D

Obrazek

Obrazek

Ps. Jak można porównywać RF z EvE ?

A co do muzyki to….. Sama muzyka jest ok., ale jeśli chodzi o efekty dźwiękowe to jest tragedia …… Efekty wystrzału są monotonne i w sumie poza tym nie ma żadnego innego dźwięku. No chyba, że mi cos na uszy padło……

Szkoda, że postacie z Bety będą usuwane jakoś mnie to skutecznie powstrzymuje od zarywania nocek :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 21:47 
Cytuj  
Cytuj:
Ps. Jak można porównywać RF z EvE ?


Nie porównuje, wiem ze to dwie kompletnie inne gry, mam świadomość że RF może być niezłe w swoim przedziale.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 00:24 
Cytuj  
Chce zobaczyc te tlumy co placa ~18$ za gre nie dajaca jakichs groundbreaking ficzerow.
W US to moze jeszcze przejdzie ale w europie nie sadze...

Z moich doswiadczen z koreanskiej wersji moge smialo powiedziec ze ok. rok temu RF nie bylo w polowie tak dobre jak L2. No ale fakt ze od tamtej pory to pewnie wyszstko sie zmienilo.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 01:29 
Cytuj  
/agree

Poza tym ja wole sie nie wypowiadac na temat wygladu i ''featuresow'' gry, bo flame bedzie :x

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 17:21 
Cytuj  
Czy kupujac teraz RFO mozna liczyc ze przysla pudelka wczesniej czy dopiero po premierze ?
Co do porownywania L2 z RFO to trzeba wziasc pod uwage ze wiekszosc zna L2 z pirackich serwerow i mimo ze jednak sa najlepsze wsrod pirackich to jednak jest to inna gra, mozna nazwac to L2 lite :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 19:12 
Cytuj  
Jak mają przysłać przed premierą, skoro dopiero wtedy grę dostaną? :>


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.