mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 09:03 
Cytuj  
Chetnie przyjme klucz jezeli ktos nie korzysta


_________________
"Słyszeliście o drużnie marzeń, my jesteśmy drużyną z sennego koszmaru"

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 09:22 
Cytuj  
No cóż... Ja też bym z chęciął przyjął jeśli już komuś się znudziło bądz nie kozysta.. :D


Posty: 35
Dołączył(a): 14.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 11:42 
Cytuj  
Kolejny beta stress test na fileplanet,można się już zapisywać i ściągać klienta
http://www.fileplanet.com/promotions/lo ... stest.aspx

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 20:51 
Cytuj  
Witam!

"You MUST log on to The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar Stress Test in order to get full beta access, If you do not activate your key and log onto the game servers before 23:00 (GMT) on February 10th your key will be deactivated and you will not get full access to the beta."

Z tego wnosze ze jezeli ktos ma klucz do stress testa i zaloguje sie do gry przed 23 GMT to dostanie full pass do bety, prawda? I tu pojawia sie moja prosba, jako ze nie dam rady sciagnac 3 GB w ciagu 2 czy 3 godzin (tak wiem, powinienem miec szybszy net) to moze znajdzie sie ktos tak mily i zaloguje sie na moje konto? mozna mnie lapac na gg 9863004 to podam login i pass.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze jakis samarytanin sie znajdzie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 00:18 
Cytuj  
Ja bym tam uwazal, bo to dobry sposob, na pozyskiwanie blacklisty dla multiple accounters ;)

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 07:08 
Cytuj  
[double post]


Ostatnio edytowano 11 lut 2007, 07:18 przez Cybot, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 07:18 
Cytuj  
Hmmm a na jakiej zasadzie mieliby ustalac ze to jedna osoba wchodzi na drugie konto? Po IP? To wtedy sieci osiedlowe ktore maja po kilkuset uzytkowikow na jedno ip zewnetrzne bylyby biedne.

@Pieszczoch
"Ja bym tam uwazal, bo to dobry sposob, na pozyskiwanie blacklisty dla multiple accounters" A bylbys tak mily i zaczal pisac po polsku? Ja rozumiem ze trudne slowa sa ladne (patrz pozyskiwanie) i warto ich uzywac, ale jeszcze trzeba wiedziec jak.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 12:41 
Cytuj  
Nie trzeba po ip sprawdzac unikalnosc "osoby".
Wystarczy maly pakiet od clienta gry, cos jak client ID, czy tez wyslanie daty instalacji.
Sa rozne sposoby, juz probowali zamknac dostep europejczykom, poprzez sprawdzanie regionu w ustawieniach windowsa.

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 09:14 
Cytuj  
Gra ktos w Bete LOTRO ....
mam maly problem - nie moge wyjsc z instancji startowej (gadam bodajze z Dwalinem, i po probie teleportu wrzuca mnie z powrotem kolo Dwalina)
Czy mam szukac innej drogi zeby zwiedzac reszte swiata? a moze wymagany jest jakis poziom (mam 6, pokonczone questy oprocz tego od Dwalina ktory ma mnie przeniesc)

Niestety nie otrzymuje komunikatu czego brakuje do udanego opuszczenia startowej lokacji


_________________
Obrazek

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 18:35 
Cytuj  
Szukam polakow w LOTRO
PM me,


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 20:20 
Cytuj  
Cytuj:
Greetings friend,

Following the recent announcement of the Pre-order and release date of Lord of the Rings Online™: Shadows of Angmar™, (LOTRO), Codemasters Online Gaming are excited to announce that, in addition to the standard retail edition, there will be two other versions available at retail outlets throughout Europe!

Both of these versions will only be available at launch and are limited in number, so make sure you secure yours now, because once they’re gone, they’re gone!

Obrazek

Special Edition

This edition is packed with lots of extra exclusive bonuses and goodies and will be a definite "must-have" for all LOTRO fans!

Collectors' Edition

The second of the special LOTRO editions will be the extremely sought after and extremely rare Collectors' Edition. There will only be 5,000 of these manufactured and each one will be individually numbered! Each of these stunning boxes will contain some extremely rare extras, including a lifetime subscription to Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar.

Pre-order Pack

In addition to these incredible editions of the game, we will be offering a pre-order pack that will be available up to a month before the game is released.

Where can I buy them!?

After reading all of that, we're not surprised you're asking where you can get your hands on these! We've set up a special page on our website that lists some of the retailers that are stocking your copies of the Pre-order, the standard retail version, the Special Edition and the awesome Collectors' Edition. Please visit www.lotro-europe.com/wheretobuy for all the details.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 13:20 
Cytuj  
http://www.computerandvideogames.com/ar ... ?id=159146

10k kluczyków do bety czeka dziś od 18:00, powinno starczyć dla wszystkich


_________________
you are already dead

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 18:26 
Cytuj  
Heh, widać LotRO cieszy się sporym powodzeniem, bo stronka im kompletnie zdechła ;]

Edit: Dla tych którym stronka nie działa


Breaking news: Disaster has struck on our Lord of the Rings Online giveaway today as we've just taken a call in the last ten minutes from Codemasters themselves which means we're not going to be able to start our great beta key giveaway today.

A big technical issue has arisen with the game's Client code which means that if we gave away our keys right now - users who've already downloaded the client would face a massive 700 Mb patch to bring the game up to the latest version, melting Codey's servers in the process and meaning you would spend most of the weekend attempting to patch up.

Please, please accept our heartfelt apologies on this - we really do feel your pain and can only apologise unreservedly on both our own and Codemasters' behalf. We're sure you'll understand that during developing a game of this size and magnitude, issues like this can occur - and we've been bitten by the minions of Mordor right in the ass today.

The good news is, that at the moment we're doing everything we can to make things right by uploading the new Client Code to our ultra fast servers in the States and that by 12pm GMT tomorrow, we will have 10K's worth of beta keys for you to enjoy.

At this very moment we're working really hard to upload the new Client code to the US so you can begin pre-loading. You can keep checking this page and as soon the client code is available you'll be informed.

Please accept our full and unreserved apologies once again and we hope that you'll be able to join us tomorrow, when the full 10k giveaway will resume.



Czyli nie ma co dzisiaj na kluczyk czekać ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 13:06 
Cytuj  
Nie ukrywam, ze gra od strony wizualnej bardzo mi sie podoba.

Mam tylko pytanie do betatesterow, czy LOTRO juz jest w miare dobrze przygotowany do kwietniowej premiery? Czy tez gra ma jeszcze bugi i nie pokonczone elementy?

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 13:14 
Cytuj  
Z tego co Zychoo mowil jak gral a bylo to hoho ze 4 albo i wiecej miesiecy temu to poza brakiem po prostu ludzi, gra byla juz calkiem dobrze dopracowana. Mysle wiec, ze nie bedzie siana tylko konkretny mmorpg:).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 14:10 
Cytuj  
Gra wg mnie jest bardzo ladnie dopracowana jak na bete (a beta testowalem pare miesiecy wstecz, wiec teraz moze byc tylko lepiej). Nie ma zadnych gamestopping bugow, jesli w ostatnich patchach czegos konkretnie nie spieprzyli. Nie udalo mi sie przetestowac monster play (forma PvP), wiec nie wiem jak to dziala, ale w to juz sie pobawie w wersji retail, w ktora pewnie zagram... Jedyna rzecz, ktora byla meczaca to mocne doczytywanie z dysku podczas poruszania sie po wiekszych miastach z duza liczba PC/NPC (1GB RAM).

LOTRO calosciowo prezentuje sie ladnie. Kuleja tylko modele graczy i ich animacja (chyba ze to poprawili, w co watpie).

Pare screenikow na high:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 14:27 
Cytuj  
To super!, bo zlozylem juz preordery dla siebie i zony, a nic mnie tak nie drazni w grach jak bugi na kazdym kroku.

Druga denerwujaca rzecz to lagi, ale to najwyzej mnie zmobilizuje do zmiany albo modernizacji kompa. Niby moj obecny spelnia rekomendowane wymagania, ale wiadomo jak to bywa. :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 14:59 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Pare screenikow na high:



Rozumiem że to screeny z tego normalnego clienta tyle że z ustawionym wszystkim na high?

Bo jeszcze będzie high res client

screeny tu:
http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm/thread/119048

Jeżeli chodzi o bugi to ja testując do 10 lvlu nie natknąłem się na nic wartego wspomnienia, co więcej było to podczas strestestu i muszę powiedzieć że byłem zaskoczony stabilnością serverów i brakiem laga. Potem przestałem grać jako że nie chce sobie za bardzo przyjemności z gry w retailu psuć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 15:33 
Cytuj  
Prawde mowiac to grafa nie jest jakas wybitna na tych screenach...
Do kiedy trwa ta beta z fileplanet, bo nie wiem, czy sie oplaca sciagac ?

---

Turbine, czyli silnik z ddo, wszystko jasne. :]
Z drugiej strony w ddo jakos to lepiej wygladalo.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 16:11 
Cytuj  
jak zagram to tylko dla pvp elementu , i glownie dla niesztampowego rozwiazania o ile to nie beda walki pokemonow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.