mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 07:28 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
to zalezy jak rozwiaza sprawe cc, nawet jesli zrobia ja short duration jak zapowiadaja (powiedzmy 15-20s) i przegrasz cc, zakladajac, ze bedzie cos takiego jak purge w daoc (usuwa wszystkie negatywne efekty z postaci) musisz zaczac hilowac od razu (zakladajac ze masz insta heale down, o ile wogole takie beda)bo grupa zaczyna brac dmg, jednym slowem przegranie cc=przegranie bitki, wiec prosze cie nie mow mi ze to jest fajne

ps
zobaczymy czy sie tak bedziesz cieszyl jak co 5min bedziesz pisal /release bo ktos machal myszka 0.2s szybciej


Pamietasz jak preTOA Nolby Pride potrafilo sie bic po 10-20 min 8vs8 z hibami ( oczywiscie wszyscy RR8+) ? Ja wole szybsze walki, gdzie healerzy nie beda w stanie czasami wszystkiego wyhealowac, za to beda mieli mozliwosc walki ofensywnej. Gralem szamanem w daocu i byla to swietna klasa jako support, tutaj bedzie pewnie podobnie.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 07:33 
Cytuj  
foocik wydaje mi sie ze shaman nie ma byc podstawowa jednostka hilujaca albo czegos nie zrozumialem ;-p
zreszta nie ma co polemizowac na razie, dla mnie pomysl super sie wydaje.
nawalasz i czasami mozesz kogos healnac jak trzeba. ale nie bedziesz shamanem pewnie primary healer.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 07:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
foocik wydaje mi sie ze shaman nie ma byc podstawowa jednostka hilujaca albo czegos nie zrozumialem ;-p
zreszta nie ma co polemizowac na razie, dla mnie pomysl super sie wydaje.
nawalasz i czasami mozesz kogos healnac jak trzeba. ale nie bedziesz shamanem pewnie primary healer.


Masz racje, shaman nie bedzie primary healerem, to jest support hybrid class, takie tez sa potrzebne ( cos ala shamie w daoc czy preBC paladyn w WoW), dobrze wykorzystane daja duza przewage, poniewaz mozesz wykorzystywac ich w roznych funkcjach.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 10:27 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
to zalezy jak rozwiaza sprawe cc, nawet jesli zrobia ja short duration jak zapowiadaja (powiedzmy 15-20s) i przegrasz cc, zakladajac, ze bedzie cos takiego jak purge w daoc (usuwa wszystkie negatywne efekty z postaci) musisz zaczac hilowac od razu (zakladajac ze masz insta heale down, o ile wogole takie beda)bo grupa zaczyna brac dmg, jednym slowem przegranie cc=przegranie bitki, wiec prosze cie nie mow mi ze to jest fajne

ps
zobaczymy czy sie tak bedziesz cieszyl jak co 5min bedziesz pisal /release bo ktos machal myszka 0.2s szybciej


Wiesz z takim podejściem po co wogóle spoglądać w stronę WAR i tak ogólnie będzie bleee... , skoro ten który przedstawiał opis shammiego pisał że mógł przez długi czas trzymać team up znaczy że nie jest tak źle.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 13:22 
Cytuj  
widac ze gowno wiesz o dobrym teamplayu i co potrafi zdzialac shadowclaw eot z mojej strony

@lutus
ja tam wole dlugie walki fea, do pewnego czasu bawilo mnie rozjezdzanie grup w 30s ale niedlugo, im dluzsza byla walka tym wiekszy fun nie raz zdazalo mi sie po 15min walczyc w miedzyczasie zginac 1-2 razy ect :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 13:28 
Cytuj  
Cytuj:
Masz racje, shaman nie bedzie primary healerem,


Szaman będzie podstawową jednostką leczącą w armii zielonoskórych. Wogóle nie będzie kogoś takiego jak healer stojący za plecami i tylk rzucający zaklęcia lecznicze.

Inne rasy będą miały mniej więcej tak samo, e.g. Runepriest u krasnoludów czy Battle Priest w Imperium.


Ostatnio edytowano 21 cze 2007, 13:33 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 13:29 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
widac ze gowno wiesz o dobrym teamplayu i co potrafi zdzialac shadowclaw eot z mojej strony

@lutus
ja tam wole dlugie walki fea, do pewnego czasu bawilo mnie rozjezdzanie grup w 30s ale niedlugo, im dluzsza byla walka tym wiekszy fun nie raz zdazalo mi sie po 15min walczyc w miedzyczasie zginac 1-2 razy ect :)


30 sec to byla przesada w druga strone ( hi 2u pbaoe group setup przy dobrym mezz), ale tak dlugie walki strasznie mecza. Mysle, ze bedzie podobnie z tym jak w daoc'u - jak spotkasz rownego sobie - walki beda sie ciagnac ( jezeli dadza mozliwosc rez in combat), trafisz na nabkow, to ich przejedziesz zanim zdarza powiedziec INC


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 13:36 
Cytuj  
niepotrzebne bylo pbaoe fea :D przynajmniej jak konczylem grac, wystarczyl dobry mezz voice comm i assist i wszystko padalo na momencie. anyway brak dedykowanego hilera to imo blad ale pozyjemy zobaczymy

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 13:44 
Cytuj  
Z tego co czytałem, nie będzie problemów byś za pomocą talentów wyspecjalizował się w leczeniu by zwiększyć możliwości lecznicze out of combat.

Jednak by rozwinąć pełnię możliwości nadal będze trzeba wziąć udział w walce.

Mi osobiście ten patent się podoba. Zawsze lubiłem grać klasami mogącymi leczyć i wspomagać drużynę, jednak jakoś gra priestem w WoWie mnie nie bawiła bo ludzie oczekiwali odemnie jeno tylko leczenia.
Dlatego WAR'owy system jest IMO bardzo ciekawy :)

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 13:46 
Cytuj  
tak ja nie mowie ze sam pomysl jest zly, tyle ze leczenie (efektywne) po poprzednim podladowaniu sie w walce jest imo bez sensu z powodow podanych wczesniej

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 13:49 
Cytuj  
Narazie nie znamy szczegółów tego systemu więc mówiene że jest bez sensu mija się z celem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 13:53 
Cytuj  
Mowienie ze to bez sensu samemu nie grajac w war ani sekundy jest bez sensu

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 13:57 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Mowienie ze to bez sensu samemu nie grajac w war ani sekundy jest bez sensu


True dat. Poza tym ludzie oczekuja zmian w systemach walki, nie mozna caly czas powtarzac tych samych schematow, bo to by byla taka sama gra jak poprzednie. Zmiany sa dobre, byle nie przesadzili.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 13:58 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Mowienie ze to bez sensu samemu nie grajac w war ani sekundy jest bez sensu


Dokładnie z tychże powodów EOT z mojej strony również.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 16:53 
Cytuj  
Jesli nie bedzie typowego healera, czyli takiego co zadaje smieszny dmg i jest wyspecjalizowany tylko do healowania to oznacza ze producencji nastawiaja sie by kazdy gracz mogl poszalec solo.
Vanguard zaoferowal podobnie bo taki swietny combat healer to BlodMage, a WoW wychodzi obronna reka bo nawet priest moze grac shadow, wiec co wymysla w WH to sie przekonamy za jakis czas, ale wole by nie stawiali wylacznie na hybrydy bo lepiej miec w teamie konkretnego gracza co lubi healowac niz hybryde przymuszana do heala.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 17:19 
Cytuj  
Cytuj:
niz hybryde przymuszana do heala


No ale ktoś taki powinien mieć świadomość że np. Greenskiny z 4 klas posiadają jedną leczącą. Więc wybiera ją wiedząc że będzie musiał healować.

Odwrotnie niż w WoWie gdzie byli healerzy (Priest, Druid) i hybrydy (Paladyn, Szaman). Tam hybrydy trzeba było przymuszać ("eee ja jestem retribution", "eee przecież macie priesta ja chce dps").

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:22 
Cytuj  
bedzie dobrze :-)
zawsze sa ludzie ktory lubia healowac. kwestia rozwiazania expa i rewardow w pvp za healowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 02:46 
Cytuj  
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=13893

Ameryka już gra...

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 07:11 
Cytuj  
Bo to Ameryka ...... Europa zawsze jest w tyle za nimi , albo będziemy z tym żyć albo zwariujemy.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 08:22 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Bo to Ameryka ...... Europa zawsze jest w tyle za nimi , albo będziemy z tym żyć albo zwariujemy.


Spokojnie, przecie USA to dziecię Europy. Nie chciane, ale jednak. Popatrzmy na nie z pobłażaniem 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.