mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 21:21 
Cytuj  
z tego co widzialem na repach w pvt voidraye sa dosc popularne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 21:32 
Cytuj  
Archer napisał(a):
Jakis pomysl na poczatek pvz czy pvt? Pvp gram tower rushem, na pvz nie mam pomyslu, pvt probowalem blokowac mu gaz asymilatorami i zaspamowac zealotami, ale nie moge sie przebic przez budynki.

Zalezy jak grasz na ultra noob mode, to calkiem fajny jest DT rush :D.
Na zerga trzeba prezyc pierwszego rusha lingami i zaleznie od tego co kombinuje (warto zrobic obsa i trzymac go w bazie wroga). Voidy sa ok na kazdego. Ale jestli terek ma duo marinow to mozna zapomniec. Zerg jesli nie ma mutow a ty jestes w stanie dosc szybko voidy masowac to ma przesrane ;p.

Ja na terka osobiscie lubie puszczac DT. Jak nie ma na probach towera to ma gg.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 23:59 
Cytuj  
Lol ze sklepu jeszcze klucza nie dostałem ale w komentarzach tam ktoś wkleił linka do kanału na yt gdzie gość rozdaje klucze za free.

Klucz doszedł po 30min O.o

http://www.youtube.com/watch?v=mFaNH2KX ... V9uVI8-Cg0

Napisał że rozdaje kluczyki do 30 (włącznie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 02:25 
Cytuj  
ale jestem ultra nab, w rtsy sie nie gralo za duzo to kazdy ze mnie masakre robi ;p

dajcie jakies guidy do poczytania, replaye. Raczej zergiem chce probowac. Chociaz chyba terem byloby mi latwiej ;p


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 05:30 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ale jestem ultra nab, w rtsy sie nie gralo za duzo to kazdy ze mnie masakre robi ;p

dajcie jakies guidy do poczytania, replaye. Raczej zergiem chce probowac. Chociaz chyba terem byloby mi latwiej ;p


Weź mi nic nie mów, pierwsza gra, nic nie ogarniam, po 5min (przynajmniej tyle mi się wydawało) Zerg mi wjechał robalotunelem na tyły bazy kilkunastoma/kilkudziesięcioma jednostkami kiedy ja miałem może parę jednostek.

/facepalm

Może jednak sobie obejrzę jakieś replaye bo nawet nie wiem ile workerów na ore/gas przypada ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 07:04 
Cytuj  
Po trzy :)

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 07:31 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Lol ze sklepu jeszcze klucza nie dostałem ale w komentarzach tam ktoś wkleił linka do kanału na yt gdzie gość rozdaje klucze za free.

Klucz doszedł po 30min O.o

http://www.youtube.com/watch?v=mFaNH2KX ... V9uVI8-Cg0

Napisał że rozdaje kluczyki do 30 (włącznie)


właśnie wysłałem mu wiadomość, ciekaw jestem czy dostanę keya hmm... :D

edit. Właśnie zauważyłem, że konta utworzone po 29 maja nie dostaną keya rewelka .... ma ktoś może keya, którego nie potrzebuje? :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 08:14 
Cytuj  
Ja nadal czekan na klucz ze sklepu....


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 08:58 
Cytuj  
rotfl zagralem te placement mecze i wrzucilo mnie do srebnej ligi bo ludzie z nich wychodzili :lol: .

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 09:06 
Cytuj  
Ja przez to, że 1 gość miał DC trafiłem do Golda - a troszkę mi raczej brakuje, żeby się tam zadomowić na dłużej :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 09:06 
Cytuj  
No ja na 6 walk 6 przegrałem (wszystkie 5 novice przegranych)

Jestem pro :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 09:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
dajcie jakies guidy do poczytania, replaye. Raczej zergiem chce probowac. Chociaz chyba terem byloby mi latwiej ;p

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Zerg_Strategy

a te placement mecze tez mnie wkurzyly. zagralem po resecie slabo, wrzucilo mnie do bronze, i zanim wroce do gold to minie jeszcze pewnie pare dni :x przerzucanie miedzy ladderami trwa najzwyczajniej za dlugo - w bronzie na 1st utknalem przez 2 dni czekajac, az w koncu mnie przerzucilo na top5 w silver.


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 09:34 
Cytuj  
Mnie ciekawi dlaczego niektorzy zostaja do konca. Spawnuje w bazie wroga stalekry (warp z 14 gejtow ftw), a ten mysli ze jak mi rozwali nexusa w bazie to wygra (chuj ze mam juz 4). Albo odobowuje commander center na jkims zadupiu myslac ze go nie znajde. No troche przywoitosci by wypadało mieć.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 09:42 
Cytuj  
@up fajniejsi byli ludzie w 1 ktorzy bali sie wyjsc do naturala i wiezyczkowali w chuja rampe :D.

tak btw czy to tylko ja odnosze takie wrazenie czy w sumie w 2 nie ma jakiegos specjalnego cisnienia na stawianie expow?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 09:49 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
@up fajniejsi byli ludzie w 1 ktorzy bali sie wyjsc do naturala i wiezyczkowali w chuja rampe :D.

tak btw czy to tylko ja odnosze takie wrazenie czy w sumie w 2 nie ma jakiegos specjalnego cisnienia na stawianie expow?

Tez mi się tak wydaje. Ze większośc jakoś szybko nie expuje, poza zergiem, ale zerg nie ma wyjscia za bardzo i musi tluc haczernie ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 10:46 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
a te placement mecze tez mnie wkurzyly. zagralem po resecie


po resecie

resecie


ahh...

To by tłumaczyło czemu trafiłem na gości którzy mnie wciągnęli nosem w <10min w placement meczach... :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 11:12 
Cytuj  
kiedy ja gralem to przeciwnik ma million jednostek a ja tyle co w w3 ;p milliony kasy, nie ogarniam napierdalania mysza ;]

powoli obczajam build upa, ale kontrola jednostek i co one robia to troche magia ;] i mam problem z bindem hatcherow ;p

a ile workerow do mineralkow? 10 starczy? ;p

i nie wiem lagowalo mnie troche wczoraj.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 11:31 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Goatus napisał(a):
Lol ze sklepu jeszcze klucza nie dostałem ale w komentarzach tam ktoś wkleił linka do kanału na yt gdzie gość rozdaje klucze za free.

Klucz doszedł po 30min O.o

http://www.youtube.com/watch?v=mFaNH2KX ... V9uVI8-Cg0

Napisał że rozdaje kluczyki do 30 (włącznie)


właśnie wysłałem mu wiadomość, ciekaw jestem czy dostanę keya hmm... :D

edit. Właśnie zauważyłem, że konta utworzone po 29 maja nie dostaną keya rewelka .... ma ktoś może keya, którego nie potrzebuje? :D


Potwierdzam gościa na Youtube.

Dostałem właśnie keja, a ze sklepu za preorder nadal nie.

A jako że mam jeszcze parę jutubowych kont, będę miał kluczensy na sprzedaż chłechłe :)


Ostatnio edytowano 30 kwi 2010, 11:35 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 11:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
kiedy ja gralem to przeciwnik ma million jednostek a ja tyle co w w3 ;p milliony kasy, nie ogarniam napierdalania mysza ;]

powoli obczajam build upa, ale kontrola jednostek i co one robia to troche magia ;] i mam problem z bindem hatcherow ;p

a ile workerow do mineralkow? 10 starczy? ;p

i nie wiem lagowalo mnie troche wczoraj.

Ile wlezie. ale ze 20 to minimum. Nie naprawde, jak nie masz na co wydaac mineralow tlucz workery. Jesli graszprotem/terkie pamietaj zeby budowac tylko jedna jednostke naraz. Jednostki w kolejce to zmarnowane surowce. Jesli masz nadmiar surowcow, a wszedzie sie juz cos buduje, buduj wiecej fabrki, depoty, obrone, cokolwiek. I tlucz jeszcze wiecej jednostek. Jesli nie wygrasz taktyka, to po prostu zmasujesz wroga doszczetnie.
To oczywiscie nie zawsze dziala. Np. dzisiaj w 2v2 (ppVtt), terek probowal mnie zamasowac marina (LOL), ja w tym czasie ciagle tluklem stalker, potem szybko DT i desant na tylu. Jak mu juz pol bazy poszlo z dymem to auwazyl ze moze mi DT odkryc, ale ja w tym czasie mialem juz 11 gejtow i kazdy byl na warp gate przetransformowany no i coz mialem robic, desant stalekrow na tyly..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 12:21 
Cytuj  
thx.

jak ogladam replaye na yt to mam wrazenie, ze to tak wolno szybko sie dzieje, a w grze szybko ;p czy moze po prostu w replayach daja mniejszy gamespeed ? ;p


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.